Shtepi & Familje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 3 foto
  Tush Kabinë
  Technician and equipment

  Tush Kabinë

  Shitet tush kabina e re e perdorur 1 jave. Vlera e saj kur eshte blere ka qene 500€. Viber + Whatsap

  Podujevë Sot, 00:47
  250.00 €
 • 4 foto
  Inverter 1200Watt
  Technician and equipment

  Inverter 1200Watt

  Në shitje inverter 1200 W,tregon edhe gjendjen e inverterit me rrymë si dhe gjendjen e baterisë. Mbu

  Gjakovë Sot, 00:36
  With agreement
 • 3 foto
  Sanitari per banjo
  Building materials

  Sanitari per banjo

  Shitet sanitaria per banjo ( bojleri, tush kabina,...) e perdorur por ne gjendje te mire. Qmimi sipa

  Prishtinë Sot, 00:25
  200.00 €
 • 1 foto
  Karrigë për Zyrë
  furniture

  Karrigë për Zyrë

  Karrig për Zyrë

  Gjilan Sot, 00:14
  20.00 €
 • 0 foto
  BOJLER ME PLIN
  Technician and equipment

  BOJLER ME PLIN

  shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 25 cent ne dite per nje familje 6 antarsh

  Kamenicë Sot, 00:01
  With agreement
 • 11 foto
  DHOMA GJUMIT ?VIBER+383 44 799 989
  furniture

  DHOMA GJUMIT ?VIBER+383 44 799 989

  Dhoma Gjumi Zbritje ,Transportin Montimin e bejm ne Gjithe Teritorin e Kosoves.? Viber +383 44 799 9

  Prizren Sot, 00:01
  With agreement
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE PER BANJO
  furniture

  DYER DHE DRITARE PER BANJO

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE PER BANJO NGA PROFILI TROPLAST 7 cm ME QMIME TE VOLITSHME D

  Lipjan Sot, 00:00
  90.00 €
 • 11 foto
  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI TROPLAST
  furniture

  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI TROPLAST

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE NGA PROFILI TROPLAST GJERSISE 70 mm ME 6 FUSHA TERMIKE DHE

  Lipjan Sot, 00:00
  With agreement
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM
  furniture

  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE NGA PROFILI SPEKTRUM.KY PROFIL ESHTE PRODHIM HUNGAREZ/ BE/

  Lipjan Sot, 00:00
  With agreement
 • 11 foto
  DYER HARMONIK
  furniture

  DYER HARMONIK

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE HARMONIK NGA PROFILET E PLASTIKES PVC ME PREJARDHJE NGA HUNGARIA ,PROFILI

  Suharekë Dje, 23:59
  With agreement
 • 2 foto
  SHITET LUHAJ PER OBOR DHE TERAS PUNIM DORE
  furniture

  SHITET LUHAJ PER OBOR DHE TERAS PUNIM DORE

  SHITET LUHAJ PER OBOR DHE TERAS PUNIN DORE.OSHT NE GJENDJE PERFEKTE SHUM PAK E PERDORUN THUJA E RE.3

  Pejë Dje, 23:58
  350.00 €
 • 11 foto
  DYER HARMONIK
  furniture

  DYER HARMONIK

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE HARMONIK NGA PROFILET E PLASTIKES PVC ME PREJARDHJE NGA HUNGARIA ,PROFILI

  Prizren Dje, 23:57
  With agreement
 • 11 foto
  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET
  furniture

  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET

  Ju ofrojm punimin e rrjetave mbrojtse nga insektet dhe shtazet e imta si minjt,zhapinat,gjarprinjt d

  Prizren Dje, 23:57
  With agreement
 • 11 foto
  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET
  furniture

  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET

  Ju ofrojm punimin e rrjetave mbrojtse nga insektet dhe shtazet e imta si minjt,zhapinat,gjarprinjt d

  Gjilan Dje, 23:56
  With agreement
 • 11 foto
  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE PER BANJO
  furniture

  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE PER BANJO

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE PER BANJO NGA PROFILI TROPLAST 7 cm ME QMIME TE VOLITSHME D

  Obiliq Dje, 23:56
  90.00 €
 • 11 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM
  furniture

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM

  JU OFROJM PUNIMIN E ROLETAVE TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM .FLETET E KETYRE ROLETAVE JANE

  Pejë Dje, 23:56
  With agreement
 • 0 foto
  BOJLER ME PLIN RISI
  Technician and equipment

  BOJLER ME PLIN RISI

  shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 25 cent ne dite per nje familje 6 antarsh

  Prizren Dje, 23:56
  With agreement
 • 0 foto
  BOJLERa ME PLIN ,VILLA DHE VIKENDICA
  Technician and equipment

  BOJLERa ME PLIN ,VILLA DHE VIKENDICA

  shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 25 cent ne dite per nje familje 6 antarsh

  Deqan Dje, 23:55
  With agreement
 • 11 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM
  furniture

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM

  JU OFROJM PUNIMIN E ROLETAVE TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM .FLETET E KETYRE ROLETAVE JANE

  Prishtinë Dje, 23:53
  With agreement
 • 0 foto
  BOJLER ME PLIN ,EKONOMIK
  Technician and equipment

  BOJLER ME PLIN ,EKONOMIK

  shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 30 cent ne dite per nje familje 6 antarsh

  Novoberdë Dje, 23:53
  With agreement
 • 11 foto
  ROLO PERDE
  furniture

  ROLO PERDE

  JU OFROJM ROLO PERDE ME QMIM 10 EURO METRA KATROR NQOFSE I MATNI TRANSPORTONI DHE MONTONI VET.

  Prishtinë Dje, 23:51
  7.00 €
 • 11 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM
  furniture

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM

  JU OFROJM PUNIMIN E ROLETAVE TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM .FLETET E KETYRE ROLETAVE JANE

  Gjilan Dje, 23:49
  With agreement
 • 4 foto
  Shitet agregati
  Cars and tools

  Shitet agregati

  Shitet agregati 25kw ne gjendje te rregullt per me shum informata 044332439

  Vushtrri Dje, 23:48
  With agreement
 • 11 foto
  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET
  furniture

  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET

  Ju ofrojm punimin e rrjetave mbrojtse nga insektet dhe shtazet e imta si minjt,zhapinat,gjarprinjt d

  Mitrovicë Dje, 23:47
  With agreement
 • 11 foto
  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET
  furniture

  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET

  Ju ofrojm punimin e rrjetave mbrojtse nga insektet dhe shtazet e imta si minjt,zhapinat,gjarprinjt d

  Suharekë Dje, 23:47
  With agreement
 • 11 foto
  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE PER BANJO
  furniture

  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE PER BANJO

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE PER BANJO NGA PROFILI TROPLAST 7 cm ME QMIME TE VOLITSHME D

  Podujevë Dje, 23:46
  200.00 €
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM
  furniture

  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE NGA PROFILI SPEKTRUM.KY PROFIL ESHTE PRODHIM HUNGAREZ/ BE/

  Gjilan Dje, 23:45
  With agreement
 • 11 foto
  RRJETA KUNDËR INSEKTEVE
  furniture

  RRJETA KUNDËR INSEKTEVE

  SHESIM DHE MONTOJM : RRJETA FIKSE RRJETA ME BAGLLAM DHE RRJETA HARMONIK ( PLISE ) Te gjitha fotot ja

  Gjilan Dje, 23:44
  With agreement
 • 11 foto
  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET
  furniture

  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET

  Ju ofrojm punimin e rrjetave mbrojtse nga insektet dhe shtazet e imta si minjt,zhapinat,gjarprinjt d

  Gjakovë Dje, 23:43
  With agreement
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM
  furniture

  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE NGA PROFILI SPEKTRUM.KY PROFIL ESHTE PRODHIM HUNGAREZ/ BE/

  Prishtinë Dje, 23:43
  With agreement
 • 3 foto
  Dritare te Prodhuesit Slloven-LESNA
  Building materials

  Dritare te Prodhuesit Slloven-LESNA

  Lista Dritareve-te DRURIT te REJA.Druri PISHA-SOLAR Dritare te Prodhuesit Slloven-LESNA-Jellovica,OR

  Ferizaj Dje, 23:43
  1.00 €
 • 11 foto
  DYER HARMONIK
  furniture

  DYER HARMONIK

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE HARMONIK NGA PROFILET E PLASTIKES PVC ME PREJARDHJE NGA HUNGARIA ,PROFILI

  Gjakovë Dje, 23:42
  With agreement
 • 11 foto
  DYER HARMONIK
  furniture

  DYER HARMONIK

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE HARMONIK NGA PROFILET E PLASTIKES PVC ME PREJARDHJE NGA HUNGARIA ,PROFI

  Prishtinë Dje, 23:42
  With agreement
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM
  furniture

  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE NGA PROFILI SPEKTRUM.KY PROFIL ESHTE PRODHIM HUNGAREZ/ BE/

  Mitrovicë Dje, 23:42
  With agreement
 • 11 foto
  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET
  furniture

  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET

  Ju ofrojm punimin e rrjetave mbrojtse nga insektet dhe shtazet e imta si minjt,zhapinat,gjarprinjt d

  Ferizaj Dje, 23:41
  With agreement
 • 0 foto
  Komode dy pjeseshe
  furniture

  Komode dy pjeseshe

  Komoda ështe dy pjeseshe vendosen njera lart (si ne kuzhin)si dhe pjesa e poshtme mun te perdoret pe

  Prishtinë Dje, 23:41
  80.00 €
 • 11 foto
  DYER HARMONIK
  furniture

  DYER HARMONIK

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE HARMONIK NGA PROFILET E PLASTIKES PVC ME PREJARDHJE NGA HUNGARIA ,PROFILI

  Mitrovicë Dje, 23:40
  With agreement
 • 9 foto
  DYER DHE DRITARE PER BANJO
  furniture

  DYER DHE DRITARE PER BANJO

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE PER BANJO NGA PROFILI TROPLAST 7 cm ME QMIME TE VOLITSHME

  Prishtinë Dje, 23:40
  90.00 €
 • 0 foto
  Dyer te dhomave
  furniture

  Dyer te dhomave

  Duert janë mjaft te ruajtura ,jan pa veshët ansore ,njera ështe e majt njera e djatht ,qmimi per cop

  Prishtinë Dje, 23:40
  25.00 €
 • 11 foto
  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI TROPLAST
  furniture

  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI TROPLAST

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE NGA PROFILI TROPLAST GJERSISE 70 mm ME 6 FUSHA TERMIKE DHE

  Ferizaj Dje, 23:39
  60.00 €
 • 11 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM
  furniture

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM

  JU OFROJM PUNIMIN E ROLETAVE TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM .FLETET E KETYRE ROLETAVE JANE

  Gjakovë Dje, 23:39
  With agreement
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  furniture

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë Dje, 23:38
  With agreement
 • 11 foto
  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI TROPLAST
  furniture

  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI TROPLAST

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE NGA PROFILI TROPLAST GJERSISE 70 mm ME 6 FUSHA TERMIKE DHE

  Prishtinë Dje, 23:38
  70.00 €
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM
  furniture

  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE NGA PROFILI SPEKTRUM.KY PROFIL ESHTE PRODHIM HUNGAREZ/ BE/

  Pejë Dje, 23:38
  With agreement
 • 3 foto
  Fluke 101 i Ri.
  Building materials

  Fluke 101 i Ri.

  Shitet Aparat Mates Fluke 101 i Ri. Cmimi 55 euro. Dergesa me poste Falas pagesa behet ne momentin

  Durrës Dje, 23:38
  55.00 €
 • 5 foto
  Fluke 325 True Rms (I Ri)
  Building materials

  Fluke 325 True Rms (I Ri)

  Shitet Aparat professional Fluke 325 True Rms i Ri. Cmimi 185 Euro. Cel 069 73 09 899

  Durrës Dje, 23:38
  185.00 €
 • 6 foto
  DYER HARMONIK
  furniture

  DYER HARMONIK

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE HARMONIK NGA PROFILET E PLASTIKES PVC ME PREJARDHJE NGA HUNGARIA ,PROFILI

  Fushë Kosovë Dje, 23:37
  With agreement
 • 0 foto
  BLEJM LAVATRIQE nga 10 deri 30 euro 044 481 885
  Technician and equipment

  BLEJM LAVATRIQE nga 10 deri 30 euro 044 481 885

  blejm lavatriqe gorenje beko dhe si dhe bajm servisimin e tyre poashtu posedojm pjes rezerv per shu

  Prishtinë Dje, 23:37
  With agreement
 • 11 foto
  DYER HARMONIK
  furniture

  DYER HARMONIK

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE HARMONIK NGA PROFILET E PLASTIKES PVC ME PREJARDHJE NGA HUNGARIA ,PROFILI

  Pejë Dje, 23:36
  With agreement
 • 4 foto
  Mikser Kenwood profesional 7 litra
  Technician and equipment

  Mikser Kenwood profesional 7 litra

  Mikser kenwooda Profesional 7 litra prodhim anglez importuar nga zviccra +383-49-133356 TRANSPORTI

  Prishtinë Dje, 23:36
  With agreement