Shtepi & Familje në shitje në Prizren

 • 5 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  furniture

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR SHERBIM TE SHPEJT KORREKT ME Q

  Prizren Sot, 16:17
  With agreement
 • 5 foto
  JAPIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA 049343131
  furniture

  JAPIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA 049343131

  JAPIM ME QERA SHERBIM SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR SHERBIM TE SHPEJT KORR

  Prizren Sot, 16:16
  With agreement
 • 5 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  furniture

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM ME QERA NE SHERBIM SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR SHERBIM TE SHPEJT K

  Prizren Sot, 16:16
  With agreement
 • 5 foto
  JAPIM NE SHERBIM ME QERA TENDA TAVOLINA 049343131
  furniture

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA TENDA TAVOLINA 049343131

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR SHERBIM TE SHPEJT KORREKT ME Q

  Prizren Sot, 16:16
  With agreement
 • 10 foto
  Kuzhina me Porosi viber +383 44 799-989
  furniture

  Kuzhina me Porosi viber +383 44 799-989

  Fer Dizajn

  Prizren Sot, 16:16
  With agreement
 • 1 foto
  Peshore
  Cars and tools

  Peshore

  Peshore

  Prizren Sot, 16:15
  25.00 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344799989 049/494-030
  furniture

  Dhoma Gjumi viber +38344799989 049/494-030

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Prizren Sot, 15:59
  With agreement
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451
  furniture

  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Prizren Sot, 15:59
  599.00 €
 • 1 foto
  frigorifer beko shume i rujten
  Technician and equipment

  frigorifer beko shume i rujten

  friz beko gjendje te mire per me shume info cont ne tel viber +38344653006......... Tag bmw ,me rced

  Prizren Sot, 15:39
  220.00 €
 • 12 foto
  Dhome e fjetjes
  furniture

  Dhome e fjetjes

  Shitet dhoma e fjetjes e prodhuesit slloven LESNA e punuar nga druri masiv ne gjendje te perkryer s

  Prizren Sot, 15:39
  With agreement
 • 6 foto
  Dhoma e fjetjes LESNA
  furniture

  Dhoma e fjetjes LESNA

  Shitet dhoma e fjetjes LESNA ne gjendje te perkryer dhe shume pak e perdorur per shkak te ndrrimit t

  Prizren Sot, 15:39
  With agreement
 • 1 foto
  shiten Kauqa te Simpos gjemdje tmire
  furniture

  shiten Kauqa te Simpos gjemdje tmire

  shes kauqat e Simpos gjendje shum tmire dy copa 3 she dy copa 2 she edhe. i qosh krejt punojn syngje

  Prizren Sot, 15:38
  190.00 €
 • 2 foto
  Frigorifer
  Technician and equipment

  Frigorifer

  Shes Frigoriferin per embelsira

  Prizren Sot, 15:35
  With agreement
 • 0 foto
  Karrige
  furniture

  Karrige

  Shiten karriget per lokale ose edhe per shtepi, te drunit jane, 8 copa, shume te ruajtura...

  Prizren Sot, 15:34
  280.00 €
 • 0 foto
  BOJLER ME PLIN RISI
  Technician and equipment

  BOJLER ME PLIN RISI

  shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 25 cent ne dite per nje familje 6 antarsh

  Prizren Sot, 15:31
  With agreement
 • 2 foto
  KËNDE PËR RAFTE
  furniture

  KËNDE PËR RAFTE

  Janë të përdorura, por mund të ngjyrosen!

  Prizren Sot, 15:22
  With agreement
 • 0 foto
  DERA ITALIANE
  furniture

  DERA ITALIANE

  Dera është shumë pak e përdorur, për arsye se i kemi ndrru të gjitha dyert dhe i kemi bërë të njejta

  Prizren Sot, 15:20
  With agreement
 • 0 foto
  TV PHILIPS
  Technician and equipment

  TV PHILIPS

  Në gjendje perfekte. Shumë pak i përdorur, i ardhur nga Ch. Është tv i madh.

  Prizren Sot, 15:19
  With agreement
 • 2 foto
  Fontana per limonad dhe boronicë
  Technician and equipment

  Fontana per limonad dhe boronicë

  Fontana është e re e përdorur vetëm 2 muaj. Garancion 6 muaj.

  Prizren Sot, 15:02
  620.00 €
 • 0 foto
  Kukulla, shiten 28 cope per 50 euro te gjitha
  furniture

  Kukulla, shiten 28 cope per 50 euro te gjitha

  Cmimi 50 euro per 28 copa, gjindemi ne Prizren

  Prizren Sot, 14:40
  50.00 €
 • 4 foto
  Veranda ne shitje
  furniture

  Veranda ne shitje

  Shitet Veranda me Dimension 2.5×2.5 cm.si dhe tavolina me 6 Karika dhe grilli. Gjindemi ne prizren

  Prizren Sot, 13:59
  With agreement
 • 5 foto
  shitet kauqat 2treshe, 2dyshe edhe 1fotele
  furniture

  shitet kauqat 2treshe, 2dyshe edhe 1fotele

  shitet kauqat ne gjendje te rregullt 2treshe 2dyshe edhe 1fotele

  Prizren Sot, 13:57
  500.00 €
 • 11 foto
   ,KUZHINA, DHOMA GJUMI ,etj  kerkoj nje vetur
  furniture

  ,KUZHINA, DHOMA GJUMI ,etj kerkoj nje vetur

  Mobilje galaktika me seli ne prizren prodhon mobilje kualitative , me cmime te volitshme. Kjo mobile

  Prizren Sot, 13:49
  With agreement
 • 4 foto
  Dhome gjumi
  furniture

  Dhome gjumi

  Shes dhomen e gjumit e punuar ekstra Shtrati 2.00mX1.80m Ormani 4.00m me 2.50m dhe hapsira mbrenda e

  Prizren Sot, 13:47
  With agreement
 • 4 foto
  Kauqa të përdorur
  furniture

  Kauqa të përdorur

  Kauqat janë të përdorur por në gjendje të mirë Dy kauqa dhe një fotele

  Prizren Sot, 13:37
  120.00 €
 • 3 foto
  Shitet Klima
  Technician and equipment

  Shitet Klima

  Shitet klima shume pak e perdorur. Klima funksionon me rryme dhe uje, eshte e levizshme dhe mund te

  Prizren Sot, 13:21
  90.00 €
 • 1 foto
  Lavatriqe gorenje..Shporet elektrik .. Shporet per
  Technician and equipment

  Lavatriqe gorenje..Shporet elektrik .. Shporet per

  Shes Lavatriqe gorenje e paketuar e paperdorne ashtu si eshte blere nga firma Gorenje .. Shes shpor

  Prizren Sot, 13:21
  250.00 €
 • 1 foto
  Komode
  furniture

  Komode

  Shes komoden shume pak te perdorur , asapak e demtuar!

  Prizren Sot, 12:51
  150.00 €
 • 5 foto
  Kabllo Vazhduese te Rrymes, Gjermane. 10€
  Cars and tools

  Kabllo Vazhduese te Rrymes, Gjermane. 10€

  Kabllo Vazhduese te Rrymes, Gjermane. 10€

  Prizren Sot, 12:18
  10.00 €
 • 0 foto
  Maqina per dyer dhe dritare.
  Cars and tools

  Maqina per dyer dhe dritare.

  Maqina per dyer dhe dritare pvc dhe alumin Distributor gjeneral për Kosovo, Maqedoni, Albania 1)Pe

  Prizren Sot, 12:02
  With agreement
 • 5 foto
  Miksera per brum,pizza
  Cars and tools

  Miksera per brum,pizza

  Shiten mikserat per perzierjen e brumit madhsi prej10L deri 53L mikserat jan te ri te ardhun nga ita

  Prizren Sot, 11:48
  With agreement
 • 1 foto
  Termo Elind 3 dhe Elind 4
  Technician and equipment

  Termo Elind 3 dhe Elind 4

  Shes 2 Termo, Elind 3 - 80 Euro dhe Elind 4 - 100 Euro, ne gjendje shume te mire, punojne perfekt.

  Prizren Sot, 10:47
  100.00 €
 • 3 foto
  Mobiljet në shitje
  furniture

  Mobiljet në shitje

  Mobiljet i shesë treshe,dyshe dhe kandi apo qoshja jan të reja ska 2 vite që i kam ble.Mobiljet tres

  Prizren Sot, 10:46
  400.00 €
 • 1 foto
  Karcher HD-1050
  Cars and tools

  Karcher HD-1050

  Autolarje Karcher HD-1050 e ardhur nga ch ne gjendje te rregullt me rrym trefazore me zorr dhe pist

  Prizren Sot, 10:27
  With agreement
 • 2 foto
  Autolarje me uj te ngroht
  Cars and tools

  Autolarje me uj te ngroht

  Makin per autolarje me uj te ngroht e tipit Kew e ardhur nga ch ne gjendje te rregullt punon shum mi

  Prizren Sot, 10:26
  With agreement
 • 3 foto
  Autolarje Frank
  Cars and tools

  Autolarje Frank

  Makin per autolarje e tipit Frank e ardhur nga ch, ne gjendje te rregullt vjen me zorr dhe pistol, m

  Prizren Sot, 10:25
  With agreement
 • 2 foto
  Makin per Autolarje
  Cars and tools

  Makin per Autolarje

  Makin per Autolarje Nilfisk Alto Poseidon 7 e ardhur nga zvicrra ne gjendje te rregullt me zorr dhe

  Prizren Sot, 10:25
  With agreement
 • 8 foto
  Shiten per aresye mullje lokali
  Technician and equipment

  Shiten per aresye mullje lokali

  Shiten te gjitha

  Prizren Sot, 09:43
  100.00 €
 • 3 foto
  Motorr per Hidrofor sever 9 DEFEKT per pjes
  Cars and tools

  Motorr per Hidrofor sever 9 DEFEKT per pjes

  Shes motorr per Hidrofor sever 9 DEFEKT per pjes Motorri e qet skllopken kur ta shtin ne rrym Motorr

  Prizren Sot, 09:35
  15.00 €
 • 3 foto
  Pistolet me ajer per shtrafa
  Cars and tools

  Pistolet me ajer per shtrafa

  Shes Pishtoleten me ajer per shlirimin e shtrafave, Pishtoli esht shum pak i perdorem, esht shum ne

  Prizren Sot, 09:30
  40.00 €
 • 9 foto
  Te ndryshme , ndrrohen me pikap
  Technician and equipment

  Te ndryshme , ndrrohen me pikap

  Teknike e ndryshme shiten per arste myllje lokali

  Prizren Sot, 09:27
  100.00 €
 • 3 foto
  Shitet vitrina me ftofje
  Technician and equipment

  Shitet vitrina me ftofje

  shitet vitrina me ftofje per torte sallata mishna e ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte per me

  Prizren Sot, 09:10
  With agreement
 • 3 foto
  shiten frigoriferat me xham
  Technician and equipment

  shiten frigoriferat me xham

  shiten frigorifera me xham me dimensione te ndryshme ne gjendje perfekte per me shum detaje na konta

  Prizren Sot, 09:10
  With agreement
 • 5 foto
  shiten vitrinat per akullore ISA
  Technician and equipment

  shiten vitrinat per akullore ISA

  shiten vitrinat per akullore ISA ne gjendje perfekte e ardhur nga zvicra me 12 dhe 8 tasne per me

  Prizren Sot, 09:09
  With agreement
 • 4 foto
  Shiten skara
  Technician and equipment

  Shiten skara

  shiten skara me rrym dhe me plin te ardhura nga zvicra ne gendje perfekte

  Prizren Sot, 09:09
  With agreement
 • 2 foto
  shite klima levizese
  Technician and equipment

  shite klima levizese

  shite klima levizse shum e pershtashme per lokale per shtepi e ardhur nga gjermania ne gjendje perfe

  Prizren Sot, 09:09
  With agreement
 • 1 foto
  shitet shporeti me plin
  Technician and equipment

  shitet shporeti me plin

  shitet shporeti me plin ndersa furren me rrym ne gjendje perfekte shum pak i perdorur i ardhur nga d

  Prizren Sot, 09:09
  With agreement
 • 3 foto
  Shiten makin larse dhe terse
  Technician and equipment

  Shiten makin larse dhe terse

  shiten makinat larse dhe terse profesionale tersja 15 kg ndersa larsja 10kg ne gjendje perfekte te a

  Prizren Sot, 09:09
  With agreement
 • 5 foto
  Shiten frizat per akullore
  Technician and equipment

  Shiten frizat per akullore

  shiten frizat per akullore te firmes ISA te ardhur nga jasht ne gjendje perfekte kemi me 14vaska 12v

  Prizren Sot, 09:09
  With agreement
 • 3 foto
  shitet frigoriferat
  Technician and equipment

  shitet frigoriferat

  shiten frigoriferat te ardhut nga gjermania te markes LIEBHERR ne gjendje perfekte te pershtatshem p

  Prizren Sot, 09:08
  With agreement