Shtepi & Familje në shitje në Prizren

 • 11 foto
  DHOMA GJUMIT ?VIBER+383 44 799 989
  furniture

  DHOMA GJUMIT ?VIBER+383 44 799 989

  Dhoma Gjumi Zbritje ,Transportin Montimin e bejm ne Gjithe Teritorin e Kosoves.? Viber +383 44 799 9

  Prizren Sot, 01:00
  With agreement
 • 2 foto
  Makin per Autolarje
  Cars and tools

  Makin per Autolarje

  Makin per Autolarje Nilfisk Alto Poseidon 7 e ardhur nga zvicrra ne gjendje te rregullt me zorr dhe

  Prizren Sot, 00:27
  With agreement
 • 1 foto
  Karcher HD-1050
  Cars and tools

  Karcher HD-1050

  Autolarje Karcher HD-1050 e ardhur nga ch ne gjendje te rregullt me rrym trefazore me zorr dhe pist

  Prizren Sot, 00:26
  With agreement
 • 2 foto
  Autolarje me uj te ngroht
  Cars and tools

  Autolarje me uj te ngroht

  Makin per autolarje me uj te ngroht e tipit Kew e ardhur nga ch ne gjendje te rregullt punon shum mi

  Prizren Sot, 00:26
  With agreement
 • 3 foto
  Autolarje Frank
  Cars and tools

  Autolarje Frank

  Makin per autolarje e tipit Frank e ardhur nga ch, ne gjendje te rregullt vjen me zorr dhe pistol, m

  Prizren Sot, 00:26
  With agreement
 • 0 foto
  BOJLER ME PLIN RISI
  Technician and equipment

  BOJLER ME PLIN RISI

  shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 25 cent ne dite per nje familje 6 antarsh

  Prizren Dje, 23:53
  With agreement
 • 11 foto
  DYER HARMONIK
  furniture

  DYER HARMONIK

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE HARMONIK NGA PROFILET E PLASTIKES PVC ME PREJARDHJE NGA HUNGARIA ,PROFILI

  Prizren Dje, 23:48
  With agreement
 • 11 foto
  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET
  furniture

  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET

  Ju ofrojm punimin e rrjetave mbrojtse nga insektet dhe shtazet e imta si minjt,zhapinat,gjarprinjt d

  Prizren Dje, 23:47
  With agreement
 • 11 foto
  DYER DHE DRTITARE.VITRINA TE DYQANEVE,DYER RSHITSE
  Building materials

  DYER DHE DRTITARE.VITRINA TE DYQANEVE,DYER RSHITSE

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE ,DYER RSHITSE,VITRINA TE DYQANEVE,MBYLLJE TE TERASAVE,MBYLL

  Prizren Dje, 23:36
  With agreement
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM
  furniture

  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE NGA PROFILI SPEKTRUM.KY PROFIL ESHTE PRODHIM HUNGAREZ/ BE/

  Prizren Dje, 23:30
  With agreement
 • 11 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM
  furniture

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM

  JU OFROJM PUNIMIN E ROLETAVE TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM .FLETET E KETYRE ROLETAVE JANE

  Prizren Dje, 23:26
  With agreement
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344799989 049/494-030
  furniture

  Dhoma Gjumi viber +38344799989 049/494-030

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Prizren Dje, 22:53
  With agreement
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451
  furniture

  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Prizren Dje, 22:51
  599.00 €
 • 4 foto
  ceragem masazh shtrat krevat
  Technician and equipment

  ceragem masazh shtrat krevat

  shtrati i sa po ardhur nga zvicrra

  Prizren Dje, 22:22
  With agreement
 • 11 foto
  TAVOLINA KARRIKA SEPARE SHANKERICA
  furniture

  TAVOLINA KARRIKA SEPARE SHANKERICA

  Prodhojm: karrika tavolina separe e shankerica me modele unike +383 45 25 66 99

  Prizren Dje, 22:21
  With agreement
 • 3 foto
  Privileg
  Cars and tools

  Privileg

  Shiter Makina e qepjes e Ardhur nga Gjermania e re pa perdor ku shihet edhe barkodi i blerjes. Bej n

  Prizren Dje, 21:59
  99.00 €
 • 5 foto
  JAPIM NE SHERBIM ME QERA TENDA KARRIKA DHE TAVOL
  furniture

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA TENDA KARRIKA DHE TAVOL

  Japim ne sherbim me qera shatora karrika dhe tavolina ne gjdo koh jeni te mir pritur per info 044280

  Prizren Dje, 21:56
  With agreement
 • 7 foto
  Maqina kunder mykut lageshtis vllages me qera
  Technician and equipment

  Maqina kunder mykut lageshtis vllages me qera

  Maqina për thithje të lagështis Japim me qira maqina të cilat bëjnë thithjen e lagështis dhe vllagës

  Prizren Dje, 21:18
  1.00 €
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ
  furniture

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ

  Fabrika tradita

  Prizren Dje, 20:14
  With agreement
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ
  furniture

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ

  Fabrika tradita

  Prizren Dje, 20:07
  With agreement
 • 11 foto
  kreveta me dysheka komplet 045823581
  furniture

  kreveta me dysheka komplet 045823581

  kreveta

  Prizren Dje, 20:00
  With agreement
 • 2 foto
  2 kauqa troset per me ndejt edhe per fjetje
  furniture

  2 kauqa troset per me ndejt edhe per fjetje

  Kauqat jan troset edhe per fjetje shum te rujten ne gjedje tmir jan vetem 2 cop per ma shum ntel

  Prizren Dje, 19:52
  200.00 €
 • 10 foto
  Nxemje Qendror Model İ Ri dhe Kaldaja
  Technician and equipment

  Nxemje Qendror Model İ Ri dhe Kaldaja

  Shesim Ratiator te diminzioneve te ndryshem prodhimi i malit Turko Gjerman me garanxion 10 vjet she

  Prizren Dje, 19:45
  With agreement
 • 3 foto
  Kaldaja
  Technician and equipment

  Kaldaja

  ---ADEM PETROL--Mamush-- Shesim Kalldaja me Qymyr edhe me Drunje te sistemi kompjuterik per her te

  Prizren Dje, 19:45
  With agreement
 • 9 foto
  Nxemje Qendror dhe Kaldaja
  Technician and equipment

  Nxemje Qendror dhe Kaldaja

  ---Adem Petrol-Mamush--- Shesim ratiator te diminzioneve te ndryshme prodhimi i malit Turko Gjerman

  Prizren Dje, 19:45
  With agreement
 • 6 foto
  Nxemje Qendror dhe Kaldaja
  Technician and equipment

  Nxemje Qendror dhe Kaldaja

  Shesim ratiator te diminzioneve te ndryshme prodhimi i malit Turko Gjerman me garancion 10 vjet She

  Prizren Dje, 19:45
  With agreement
 • 1 foto
  Dewalt hillt
  Cars and tools

  Dewalt hillt

  Shes Dewallt hillt

  Prizren Dje, 19:24
  110.00 €
 • 8 foto
  Qeshme
  furniture

  Qeshme

  Shes qeshme me kuti treja prej Suedies . Krejt jan prodhim te Suedies.

  Prizren Dje, 19:24
  With agreement
 • 6 foto
  Bosh starlock plus
  Cars and tools

  Bosh starlock plus

  Shitet osht e re pa perdor prej j ashtit

  Prizren Dje, 19:23
  85.00 €
 • 1 foto
  Shara me bateri
  Cars and tools

  Shara me bateri

  Shitet ryobi shara pa perdor

  Prizren Dje, 19:22
  145.00 €
 • 0 foto
  Bosh hillt
  Cars and tools

  Bosh hillt

  Shes bosh hillt prej jashtit orgjinale.

  Prizren Dje, 19:22
  155.00 €
 • 4 foto
  Kontaktora (Leshusa)16A/20A/25A/40A
  Cars and tools

  Kontaktora (Leshusa)16A/20A/25A/40A

  Kontaktora (Leshusa)te ngarkesave te ndryshme. Kontaktor 16A- 15 euro. Kontaktor 20A- 15 euro. Kont

  Prizren Dje, 18:40
  15.00 €
 • 1 foto
  Shes motorin e Renoh 4 Per pjes
  Cars and tools

  Shes motorin e Renoh 4 Per pjes

  shes motorin e renoh 4 Per pjes

  Prizren Dje, 18:30
  With agreement
 • 5 foto
  Makina per plastik zbritje %20
  Cars and tools

  Makina per plastik zbritje %20

  Distributor gjeneral per kosove bejme servisimin dhe montimin e makinave MAKINA PER Dyer dhe dritare

  Prizren Dje, 16:29
  With agreement
 • 5 foto
  Kuzhina
  furniture

  Kuzhina

  Shitet kuzhina e perdorur por shum e rujtne e ardhur nga gjermania me material cilesore e plastifiku

  Prizren Dje, 16:08
  700.00 €
 • 2 foto
  Dyer & Laminat - EDI COMPANY 049626758
  furniture

  Dyer & Laminat - EDI COMPANY 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Prizren Dje, 15:52
  With agreement
 • 2 foto
  DYER TE HYMJEVE NJE KRAH 049626758
  furniture

  DYER TE HYMJEVE NJE KRAH 049626758

  EDI COMPANY 049626758 DYER TE HYMJEVE TE BLINDUARA Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te

  Prizren Dje, 15:52
  199.00 €
 • 11 foto
  Dyer per dhoma & te hymjeve-EDI COMPANY-049626758
  furniture

  Dyer per dhoma & te hymjeve-EDI COMPANY-049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Prizren Dje, 15:52
  With agreement
 • 11 foto
  DYER - EDI COMPANY +38349626758
  furniture

  DYER - EDI COMPANY +38349626758

  EDI COMPANY ?049626758 +38349626758(Viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndrysh

  Prizren Dje, 15:52
  With agreement
 • 1 foto
  Shiten
  furniture

  Shiten

  Shiten Mobilje Salloni 3-2-1-1

  Prizren Dje, 14:17
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet Enlarese
  Technician and equipment

  Shitet Enlarese

  shes maqinen per ene eshte ne gjendje te rregullt punon eshte me 3 programe , bejm edhe transportin

  Prizren Dje, 13:35
  85.00 €
 • 8 foto
  Shiten: Rrethojat 3.5m X 2m te zinguara??
  Building materials

  Shiten: Rrethojat 3.5m X 2m te zinguara??

  Shiten: Rrethojat 3.5m X 2m te zinguara , Made in Germany 🇩🇪. Info +383 45 518 318 , +383 49 503 318

  Prizren Dje, 13:20
  With agreement
 • 0 foto
  Skele-Shtylla-Rrethoja-Pirungrites-Bager-Materiale
  Building materials

  Skele-Shtylla-Rrethoja-Pirungrites-Bager-Materiale

  +383 45 518 318 +383 49 503 318

  Prizren Dje, 13:19
  With agreement
 • 1 foto
  Shtylla me qera dhe per shitje
  Building materials

  Shtylla me qera dhe per shitje

  Shtylla me qera dhe per shitje Te ardhura nga zvicra 1€ me qera 14€ per shitje

  Prizren Dje, 13:17
  1.00 €
 • 1 foto
  Mini furr per student
  Technician and equipment

  Mini furr per student

  Shes kete mini furrë e bler në gjermani por qe nuk na duhet më. Në gjendje 100 % ok. Mos harroni kua

  Prizren Dje, 13:16
  50.00 €
 • 7 foto
  Mobilje per sallon FRIZERE
  furniture

  Mobilje per sallon FRIZERE

  Shes komplet mobilerin dhe dekorimin per sallon Frizere te ardhura nga Zvicrra 2. Dekorime Pasqyr 2

  Prizren Dje, 13:08
  2,500.00 €
 • 2 foto
  Shes bager atllas 1302 D
  Cars and tools

  Shes bager atllas 1302 D

  Shes bager atllas 1302 D në gjendje pune ,per me shum na kontaktoni viber +383 44 190 449

  Prizren Dje, 12:54
  With agreement
 • 0 foto
  Fellga per bmw 3
  Cars and tools

  Fellga per bmw 3

  Fellga te mira

  Prizren Dje, 12:31
  220.00 €
 • 4 foto
  KAUQAT PER (SALON) 3 2 1 1
  furniture

  KAUQAT PER (SALON) 3 2 1 1

  Shiten kauqat set ne gjendje te mire optike dhe fizike.Kvalitet jann si i rii... kontaktoni edhe me

  Prizren Dje, 12:28
  360.00 €
 • 7 foto
  Rafta per butike dhe kozmetike dhe mobil shop
  furniture

  Rafta per butike dhe kozmetike dhe mobil shop

  Shiten raftat per butike ne gjatesi prej 70 metrash. Shiten raftat per kozmetike dhe mobil shop ne g

  Prizren Dje, 11:27
  With agreement