Shtepi & Familje në shitje në Krujë

 • 0 foto
  Kerkohet shitese!!
  furniture

  Kerkohet shitese!!

  Kerkojm shitese mobilerie te ket eksperjenc ne fushen e shitjes, ose te ket punuar si shitese nuk ka

  Krujë Dje, 10:39
  3.00 Lek
 • 0 foto
  Tostier
  Technician and equipment

  Tostier

  Shitet Tostieri lart dhe posht esht me gaz. Esht perdorur vetem 1 muaj . Shitet per arsye te mbyllje

  Krujë 2 June 13:30
  150.00 Lek
 • 2 foto
  Okasion
  Technician and equipment

  Okasion

  Shes 6 komplete dyshe+ tavolina+ jastiket te kompletuara dyshet jan hekuri me punim tavolinat mermer

  Krujë 1 June 12:41
  2,200.00 Lek
 • 3 foto
  Tapet kalceti
  furniture

  Tapet kalceti

  Shes 400 metra tapet per kalceto me cmim okazion

  Krujë 30 May 19:23
  500.00 Lek
 • 2 foto
  Shitet Tavoline Zyre ose Dyqani
  furniture

  Shitet Tavoline Zyre ose Dyqani

  Shitet tavoline per zyre apo dyqan ,me permasa 2m gjatesi, 0,8m gjeresi dhe 0,85m lartesi. Tavolina

  Krujë 30 May 12:30
  500.00 €
 • 4 foto
  Pompe Uji me naft.
  Building materials

  Pompe Uji me naft.

  Pompe uji me nafte ne gjendje si e re.

  Krujë 27 May 10:51
  600.00 Lek
 • 5 foto
  Komplet Divanesh
  furniture

  Komplet Divanesh

  Komplet Divanesh per dhoma pritje apo sallon . Divan tresh , Divan dysh dhe nje kolltuk . Kompleti

  Krujë 24 May 19:57
  350.00 €
 • 0 foto
  Shumëllojshmëri mobiljesh
  furniture

  Shumëllojshmëri mobiljesh

  Mobileri Globi

  Krujë 22 May 14:44
  With agreement
 • 9 foto
  Punime Artizanale
  furniture

  Punime Artizanale

  Punime Artizanale

  Krujë 22 May 12:40
  1.00 €
 • 0 foto
  Shumëllojshmëri
  furniture

  Shumëllojshmëri

  Mobileri Globi

  Krujë 22 May 10:20
  With agreement
 • 2 foto
  Kundrabufe guzhine
  furniture

  Kundrabufe guzhine

  Kundrabufe e pa perdorur ne gjendje te re shitet per arsye shtepie

  Krujë 6 May 11:00
  500.00 €
 • 2 foto
  Divane
  furniture

  Divane

  Shume pak te perdorura..pothuajse ne gjendje te re

  Krujë 4 May 15:08
  15,000.00 Lek
 • 2 foto
  Shitet Tavoline per Zyre apo Dyqan
  furniture

  Shitet Tavoline per Zyre apo Dyqan

  Shitet tavoline per zyre apo dyqan , me permasa 2m gjatesi , 0,8m gjeresi dhe 0,85m lartesi. Tavolin

  Krujë 1 May 23:43
  800.00 €
 • 7 foto
  Makina Qepese
  Cars and tools

  Makina Qepese

  Shiten Makineri Qepese .. per arsye mbyllje biznesi.. Sasia 40 te reja 20 te perdorura Cmimi 27 20

  Krujë 29 April 09:08
  27,200.00 €
 • 6 foto
  Dyer
  furniture

  Dyer

  HIDRI DOOR

  Krujë 28 April 14:16
  With agreement
 • 4 foto
  Dyer te jashtme`
  furniture

  Dyer te jashtme`

  HIDRI DOOR

  Krujë 28 April 14:16
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet komplet kolltuqesh
  furniture

  Shitet komplet kolltuqesh

  Shitet komplet kolltuqesh ne gjendje te mire. Nje treshe , nje dyshe dhe dy kolltuqe tek.Tavolina ne

  Krujë 20 April 19:38
  45,000.00 €
 • 1 foto
  Lavatrice Beko E RE
  Cars and tools

  Lavatrice Beko E RE

  Shitet lavatrice beko e re ne qese, me kursim energjie A++, 5kg 800rpm, cmim okazion, kontakt: 06984

  Krujë 20 April 13:25
  250.00 Lek
 • 0 foto
  Motorr pompe
  Cars and tools

  Motorr pompe

  Motorr pompe uji per vaditje me naft . Nje piston dhe shume pak e perdorur

  Krujë 20 April 11:25
  With agreement
 • 3 foto
  Dhoma gjumi
  furniture

  Dhoma gjumi

  Mobileri Globi

  Krujë 10 April 11:27
  With agreement
 • 3 foto
  Mobilje salloni
  furniture

  Mobilje salloni

  Mobileri Globi

  Krujë 10 April 11:07
  With agreement
 • 2 foto
  Mobilje Salloni
  furniture

  Mobilje Salloni

  Mobileri Globi

  Krujë 10 April 11:07
  With agreement
 • 5 foto
  Tavolina Ngrenie
  furniture

  Tavolina Ngrenie

  Mobileri Globi

  Krujë 10 April 10:54
  With agreement
 • 3 foto
  Kuzhina cilesore
  furniture

  Kuzhina cilesore

  Mobileri Globi

  Krujë 10 April 10:54
  With agreement
 • 1 foto
  Vegla
  Cars and tools

  Vegla

  Banak per trapan dhe per frezibel 120mi lek te dyja

  Krujë 25 March 19:54
  100.00 €
 • 2 foto
  Shiten 2 stablizatora 130 mije
  Cars and tools

  Shiten 2 stablizatora 130 mije

  Shitet 1 stablizator 10 mijsh dhe tjetri 5500 sh Jan ne gjendje pune I shes per arsye mos perdorim

  Krujë 8 March 17:01
  130.00 Lek
 • 1 foto
  Loan offer for the Christmas and New Year's Holidays 2020.
  Decoration

  Loan offer for the Christmas and New Year's Holidays 2020.

  Loan offer for the Christmas and New Year's Holidays 2020. The end-of-year loan is the best loan th

  Krujë 11 December 08:53
  1,400.00 €
 • 0 foto
  Sobe gazi per ngrohje
  furniture

  Sobe gazi per ngrohje

  Soba eshte ne gjendje shume te mire,pak e perdorur.

  Krujë 21 September 16:52
  8,000.00 Lek
 • 0 foto
  Sobe me gaz
  furniture

  Sobe me gaz

  Soba eshte ne gjendje shume te mire,shume pak e perdorur.

  Krujë 20 September 11:44
  8,000.00 Lek
 • 4 foto
  makine qepese automatike me 6 koka
  Cars and tools

  makine qepese automatike me 6 koka

  shitet makine qepese automatike (ricamo) me 6 koka,ne gjendje shum te mire dhe pak e perdorur

  Krujë 19 September 11:10
  With agreement
 • 3 foto
  Tavoline Pokeri
  furniture

  Tavoline Pokeri

  Tavoline pokeri dhe cipsa te reja

  Krujë 3 September 19:00
  12,000.00 Lek
 • 2 foto
  Shiten Set divani 3+2+1
  furniture

  Shiten Set divani 3+2+1

  Shitet set divani. Gjendja shume e mire. Shiten per arsye nderrimi. Cmimi i diskutueshem

  Krujë 18 August 23:23
  37,000.00 Lek
 • 5 foto
  ☆SHITET SI BIZNEZ BASHK ME MALL DHE PAISJE ☆
  furniture

  ☆SHITET SI BIZNEZ BASHK ME MALL DHE PAISJE ☆

  SHITET BIZNESI BASHK ME MALLIN DHE PAISJET NE QENDER TE FUSH KRUJES .. MALLI DHE PAISJET JAN BLER 40

  Krujë 18 August 22:03
  2,000.00 €
 • 3 foto
  Gjenerator korenti 2kw
  Cars and tools

  Gjenerator korenti 2kw

  Shes gjenerator korenti 2kw i ri . Cmim i arsyeshem.

  Krujë 13 July 17:10
  300.00 €
 • 5 foto
  Shitet freze pe punime druri tre fazorshe
  Cars and tools

  Shitet freze pe punime druri tre fazorshe

  Okazion frez per punime druri ne gjendje shum te mir 6000 xhiro sitet per arsy mos perdorimi

  Krujë 15 June 12:11
  500.00 €
 • 7 foto
  Klevis Kotarja
  Cars and tools

  Klevis Kotarja

  Makineri Pasticerie Ne gjendje shum te mire pune.0692225219

  Krujë 13 June 10:40
  With agreement
 • 1 foto
  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com
  Technician and equipment

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - V

  Krujë 1 August 19:29
  60,000,000.00 €