Shtepi & Familje në shitje në Krujë

 • 0 foto
  Tostier
  Technician and equipment

  Tostier

  Shitet Tostieri lart dhe posht esht me gaz. Esht perdorur vetem 1 muaj . Shitet per arsye te mbyllje

  Krujë Dje, 17:40
  150.00 Lek
 • 5 foto
  Komplet Divanesh
  furniture

  Komplet Divanesh

  Komplet Divanesh per dhoma pritje apo sallon . Divan tresh , Divan dysh dhe nje kolltuk . Kompleti

  Krujë 18 October 07:52
  350.00 €
 • 0 foto
  Sobe gazi per ngrohje
  furniture

  Sobe gazi per ngrohje

  Soba eshte ne gjendje shume te mire,pak e perdorur.

  Krujë 21 September 16:52
  8,000.00 Lek
 • 0 foto
  Sobe me gaz
  furniture

  Sobe me gaz

  Soba eshte ne gjendje shume te mire,shume pak e perdorur.

  Krujë 20 September 11:44
  8,000.00 Lek
 • 2 foto
  Krevat
  furniture

  Krevat

  Jane dy balle krevati me lyerje dhe shtrati ne gjendje shume te mire.

  Krujë 20 September 11:12
  4,000.00 Lek
 • 4 foto
  makine qepese automatike me 6 koka
  Cars and tools

  makine qepese automatike me 6 koka

  shitet makine qepese automatike (ricamo) me 6 koka,ne gjendje shum te mire dhe pak e perdorur

  Krujë 19 September 11:10
  With agreement
 • 3 foto
  Tavoline Pokeri
  furniture

  Tavoline Pokeri

  Tavoline pokeri dhe cipsa te reja

  Krujë 3 September 19:00
  12,000.00 Lek
 • 2 foto
  Shiten Set divani 3+2+1
  furniture

  Shiten Set divani 3+2+1

  Shitet set divani. Gjendja shume e mire. Shiten per arsye nderrimi. Cmimi i diskutueshem

  Krujë 18 August 23:23
  37,000.00 Lek
 • 5 foto
  ☆SHITET SI BIZNEZ BASHK ME MALL DHE PAISJE ☆
  furniture

  ☆SHITET SI BIZNEZ BASHK ME MALL DHE PAISJE ☆

  SHITET BIZNESI BASHK ME MALLIN DHE PAISJET NE QENDER TE FUSH KRUJES .. MALLI DHE PAISJET JAN BLER 40

  Krujë 18 August 22:03
  2,000.00 €
 • 3 foto
  Gjenerator korenti 2kw
  Cars and tools

  Gjenerator korenti 2kw

  Shes gjenerator korenti 2kw i ri . Cmim i arsyeshem.

  Krujë 13 July 17:10
  300.00 €
 • 5 foto
  Shitet freze pe punime druri tre fazorshe
  Cars and tools

  Shitet freze pe punime druri tre fazorshe

  Okazion frez per punime druri ne gjendje shum te mir 6000 xhiro sitet per arsy mos perdorimi

  Krujë 15 June 12:11
  500.00 €
 • 0 foto
  New LG Refrgerator
  Technician and equipment

  New LG Refrgerator

  WHATSAPP ME +77769855117 100% Brand new original unlocked With 1 year international warranty Also c

  Krujë 14 June 14:13
  1,421.00 €
 • 7 foto
  Klevis Kotarja
  Cars and tools

  Klevis Kotarja

  Makineri Pasticerie Ne gjendje shum te mire pune.0692225219

  Krujë 13 June 10:40
  With agreement
 • 2 foto
  Printer MIMAKI JV3 160SP (Print & Cut)
  Cars and tools

  Printer MIMAKI JV3 160SP (Print & Cut)

  PRINTER REKLAMASH, PAMJE, LOGO, VESHJE MAKINASH, FASADA, XHAMA, MURE ETJ. VENDODHJA FUSHE KRUJE. CMI

  Krujë 30 May 00:02
  50,000.00 Lek
 • 2 foto
  Okazion divani
  furniture

  Okazion divani

  Shes divana 3+2 Edhe 2 kolltuqe per arsye mosperdorimi gjendja 10-10 perfekte

  Krujë 29 May 12:10
  500.00 €
 • 1 foto
  Tavolina 11 cope okazion 0693517858
  furniture

  Tavolina 11 cope okazion 0693517858

  Shiten 11 tavolina rrumbullake per 10-12 persona cmimi i diskutushem

  Krujë 17 May 09:53
  1.00 €
 • 0 foto
  Katabrik akulloresh
  Cars and tools

  Katabrik akulloresh

  Makineri akulloresh

  Krujë 20 April 13:53
  5,300.00 €
 • 10 foto
  Dyer per dhoma
  furniture

  Dyer per dhoma

  prodhojm dyer per dhoma dhe dyr te hymjes nga druri dhe medjapani

  Krujë 19 April 20:09
  75.00 €
 • 1 foto
  DIVANE OKAZION
  furniture

  DIVANE OKAZION

  1 DIVAN 3SH DHE 2 COP 2SH 90MIJ LEK TE VJETRA PAK I DISKUTUSHEM NDODHEN NE FUSHKRUJE TE PERDORURA j

  Krujë 10 April 22:49
  90.00 Lek
 • 5 foto
  Okazion per pak dit Pomp suvatimi
  Cars and tools

  Okazion per pak dit Pomp suvatimi

  shes pomp per suvatime.. ne gjendje shum te mire pune.. e ardhur nga greqia. 45 m tub, ne gjendje

  Krujë 4 April 10:09
  2,700.00 €
 • 1 foto
  Shitet frigoriferi ne gjendje pune 5000 lek
  Technician and equipment

  Shitet frigoriferi ne gjendje pune 5000 lek

  Shitet frigoriferi ne gjendje pune. 5000 lek

  Krujë 4 April 10:08
  5,000.00 Lek
 • 5 foto
  Makine qepese per tapeta dhe rrugica
  Cars and tools

  Makine qepese per tapeta dhe rrugica

  Shitet makine qepese e markes JANSER shum pak e perdorur, e blere e re dhe e perdorur vetem nga 1 pe

  Krujë 4 April 09:26
  850.00 €
 • 4 foto
  Mobileri
  furniture

  Mobileri

  Porosi per te gjith llojet mobilare me cmime te arsyeshme faleminderit

  Krujë 4 April 07:52
  With agreement
 • 1 foto
  Vazo Lulesh Artizanale
  furniture

  Vazo Lulesh Artizanale

  Lartesia 40 Gjersia 35 Perfshir dhe lulja

  Krujë 4 April 07:30
  350.00 €
 • 8 foto
  REKS REDUKTOR KOSOVA
  Cars and tools

  REKS REDUKTOR KOSOVA

  Posedojm të gjith llojet e Reduktorve,Elektromotorreve,Pompave,Hidroforeve,Vibratorve. Gjindemi ne

  Krujë 4 April 02:09
  With agreement
 • 5 foto
  Makineri druri ne gjendje shum te mire
  Cars and tools

  Makineri druri ne gjendje shum te mire

  Rruga fush-kruj vore pran karburant GEGA

  Krujë 3 April 23:40
  With agreement
 • 5 foto
  Mobileri
  furniture

  Mobileri

  Gjithcka qe deshironi per fantazin tuaj

  Krujë 3 April 22:58
  With agreement
 • 1 foto
  Sharre pothujse e re
  Building materials

  Sharre pothujse e re

  Sharre oshte pothujse e re e ardour nga anglia

  Krujë 3 April 22:55
  1,200.00 €
 • 0 foto
  Sharre per cdo lloj pune
  Cars and tools

  Sharre per cdo lloj pune

  Shitet

  Krujë 3 April 18:07
  1,200.00 €
 • 3 foto
  Aa
  Cars and tools

  Aa

  Shiten per arsye mbyllje biznesi ne gjendje shum te mire

  Krujë 3 April 16:35
  With agreement
 • 1 foto
  makineri druri ne shitje
  Cars and tools

  makineri druri ne shitje

  Dy Seganastra

  Krujë 3 April 14:00
  2,400.00 €
 • 3 foto
  Pajise elektronike
  Technician and equipment

  Pajise elektronike

  Shes dy frigorifere per lokale ose pasticeri te dyja bashke 45000 shiten per arsye te mbylljes se lo

  Krujë 2 April 23:55
  45,000.00 Lek
 • 2 foto
   divane,kruje
  furniture

  divane,kruje

  Shesim divane 3+2+1+1.Te gjithe divanet hapen.Jane ne gjendje shume te mire,vec dy vjet te perdorur.

  Krujë 2 April 14:33
  55,000.00 Lek
 • 2 foto
  Divane,kruje
  furniture

  Divane,kruje

  Divanet jane 3+2+1+1. Jane ne gjendje shume te mire,vec dy vjet te perdorur. Hapen te gjithe, edhe k

  Krujë 2 April 13:10
  45,000.00 Lek
 • 0 foto
  Mobileri
  furniture

  Mobileri

  Gjithcka qe iu nevojitet per shtepin tuaj cmime te arsyeshme

  Krujë 2 April 11:43
  With agreement
 • 0 foto
  Mobilje shum vjecare
  furniture

  Mobilje shum vjecare

  mobilje italjane shum vjecare

  Krujë 2 April 11:34
  700.00 €
 • 2 foto
  Motorr 6.5 benzine
  Cars and tools

  Motorr 6.5 benzine

  Motorri 6.5 per frez dore

  Krujë 2 April 11:04
  180.00 €
 • 1 foto
  Frikorifer banak
  Cars and tools

  Frikorifer banak

  Jane ne gjendje shum te mire mund te shiten dhe tek e tek nuk jan shum te perdorur njeri esht me lav

  Krujë 2 April 08:03
  250,000.00 Lek
 • 3 foto
  Prodhojme kende
  furniture

  Prodhojme kende

  Bejm kende me porosi sipas deshires tuaj Me gjdo lloj cope sipas deshires dhe kerkeses tuaj ju ofr

  Krujë 2 April 07:11
  1.00 €
 • 0 foto
  Shiten hekura rrethues
  furniture

  Shiten hekura rrethues

  Hekura rrethues 6 kampate 240cm gjeresi. 170cm lartesi. Te lyer me antiruxho. 400mije lek. Adresa fu

  Krujë 2 April 05:44
  400.00 Lek
 • 0 foto
  korrese bari stekë+makine bari
  Cars and tools

  korrese bari stekë+makine bari

  per cmimin vetem cel 0698689100 nxitoni vegla origjinale

  Krujë 2 April 04:43
  450.00 Lek
 • 0 foto
  FREZ - MAKINE QEPSE
  Cars and tools

  FREZ - MAKINE QEPSE

  Pajisje per punime kepucari. Freza per riparime kepucesh multifunksjonale Mono Faze ne gjendje shum

  Krujë 2 April 04:34
  140,000.00 Lek
 • 4 foto
  Shes komplet divanesh ne gjendje te mire
  furniture

  Shes komplet divanesh ne gjendje te mire

  Komplet divanesh nje 3 nje 2 dhe 2 teke 3 dhe 2 jane te pajisur me krevat. Jane te pajisura me mbule

  Krujë 2 April 04:23
  200.00 Lek
 • 1 foto
  Okasion mbules krevati
  furniture

  Okasion mbules krevati

  Shes nje mbules krevati dopio e re ne kuti e pa përdorur per vetem 4000. lek + komplet cercafesh te

  Krujë 1 April 23:45
  4,000.00 Lek
 • 1 foto
  okasion
  furniture

  okasion

  Shiten 10 tavolina 180/80 tavolinat jan per restorant apo cdo lloj aktiviteti i shes per mos perdori

  Krujë 1 April 23:45
  650.00 Lek
 • 1 foto
  divan dysh
  furniture

  divan dysh

  Shes 3 komplete divane dyshe +tavolina mesit per bar kafe te tre komplotet 250 mi

  Krujë 1 April 23:45
  250.00 Lek
 • 0 foto
  krevate per kopeshte
  furniture

  krevate per kopeshte

  shes 7 krevate dy katesha per kopshte femijsh krevate te majtur shiten per arsye mosperdorimi 7 cope

  Krujë 31 March 23:36
  200.00 Lek
 • 2 foto
  divane
  furniture

  divane

  Shesim divane 3+2+1+1. Te gjithe divanet hapen. Jane ne gjendje shume te mire,vec dy vjet te perdoru

  Krujë 28 February 12:54
  20,000.00 Lek
 • 1 foto
  Celsa
  Cars and tools

  Celsa

  Celsa 4mm deri ne 14mm

  Krujë 24 February 11:54
  25.00 Lek
 • 0 foto
  NDRICUES
  furniture

  NDRICUES

  NDRICUES ME NEONE PER TAVANE GIPSI 10 COPE TE KOMPLETUAR,,,, 1000LEK TE REJA COPA... KONTAKT 0685872

  Krujë 19 February 13:54
  900.00 Lek