Shtepi & Familje në shitje në Lipjan

 • 9 foto
  ROLETA TE JASHTME AL & PVC - SUPER OFERT!!!
  furniture

  ROLETA TE JASHTME AL & PVC - SUPER OFERT!!!

  Super ofert nga Roleta Bliri Roleta të

  Lipjan Sot, 03:14
  With agreement
 • 1 foto
  Hulaq per oborre
  furniture

  Hulaq per oborre

  Hulaq lekundse e cila mund te vendoset n

  Lipjan Sot, 02:47
  With agreement
 • 8 foto
  Mburojë sigurie për Bunar
  Cars and tools

  Mburojë sigurie për Bunar

  Merremi me prodhimin e mburojave per bun

  Lipjan Sot, 01:16
  With agreement
 • 2 foto
  Fleks makita
  Cars and tools

  Fleks makita

  Shes dy fleksa makita te reja

  Lipjan Sot, 00:49
  150.00 €
 • 12 foto
  Dhoma gjumi Kuzhina me porosi
  furniture

  Dhoma gjumi Kuzhina me porosi

  Fer Dizajn

  Lipjan Sot, 00:00
  With agreement
 • 12 foto
  Kuzhina Moderne me Porosi
  furniture

  Kuzhina Moderne me Porosi

  Fer Dizajn

  Lipjan Dje, 23:53
  With agreement
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi kuzhina Dhoma Dite vib+383 44 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi kuzhina Dhoma Dite vib+383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Lipjan Dje, 23:15
  599.00 €
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451
  furniture

  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Lipjan Dje, 23:06
  699.00 €
 • 12 foto
  Dhoma Gjumit-Fjetjes viber +38344 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumit-Fjetjes viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Lipjan Dje, 22:53
  770.00 €
 • 7 foto
  Makinë profesionale per polirim e re origjinale 3D polisher
  Cars and tools

  Makinë profesionale per polirim e re origjinale 3D polisher

  Shes Makinen per polirim proffesional. M

  Lipjan Dje, 22:40
  150.00 €
 • 12 foto
  dhoma Gjumi viber +38344 799-989 049 494-030
  furniture

  dhoma Gjumi viber +38344 799-989 049 494-030

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Lipjan Dje, 22:30
  550.00 €
 • 12 foto
  Pranojm Vetur Kompenzim, Kuzhina Dhoma Gjumi
  furniture

  Pranojm Vetur Kompenzim, Kuzhina Dhoma Gjumi

  Fer Dizajn

  Lipjan Dje, 22:22
  With agreement
 • 4 foto
  LAVATRIWE LARSE DHE TERSE INFO 049 481 885
  Technician and equipment

  LAVATRIWE LARSE DHE TERSE INFO 049 481 885

  • zanusi
  Lipjan Dje, 22:22
  40.00 €
 • 3 foto
  BEKO 9KG. LLAGERAT DEFEKT 049 481 885
  Technician and equipment

  BEKO 9KG. LLAGERAT DEFEKT 049 481 885

  • Model Tjeter
  Lipjan Dje, 22:22
  40.00 €
 • 12 foto
  ormana shtrata kreveta me kualitet 049375063
  furniture

  ormana shtrata kreveta me kualitet 049375063

  shesim ormana shtrata dysheka kreveta me

  Lipjan Dje, 22:11
  210.00 €
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi Kuzhina Dhoma Dite vib+383 44 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi Kuzhina Dhoma Dite vib+383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Lipjan Dje, 22:09
  840.00 €
 • 12 foto
  Kuzhina me porosi viber +38344 799-989
  furniture

  Kuzhina me porosi viber +38344 799-989

  Fer Dizajn

  Lipjan Dje, 22:00
  With agreement
 • 10 foto
  PUNOJME ROLETA TE JASHTME - RRJETA PER MIZA
  furniture

  PUNOJME ROLETA TE JASHTME - RRJETA PER MIZA

  Super ofert nga Roleta Bliri Roleta të

  Lipjan Dje, 20:52
  With agreement
 • 5 foto
  Shes agregat
  Cars and tools

  Shes agregat

  Shes agregatin honda origjinal me vul pu

  Lipjan Dje, 20:47
  150.00 €
 • 2 foto
  Motorr sharr
  Cars and tools

  Motorr sharr

  Motorri esht gjerman cmi orgjinal .esht

  Lipjan Dje, 20:44
  80.00 €
 • 2 foto
  Dyr 4 copa
  furniture

  Dyr 4 copa

  Shiten dyrt 3 dhomav 1 e Banjos jan perd

  Lipjan Dje, 20:20
  20.00 €
 • 12 foto
  kreveta me joga viber +38349311536
  furniture

  kreveta me joga viber +38349311536

  prodhojm kreveta nga druri

  Lipjan Dje, 20:19
  80.00 €
 • 11 foto
  PUNOJM KREVETA DYSHEKA NGA DRURI
  furniture

  PUNOJM KREVETA DYSHEKA NGA DRURI

  prodhojm kreveta per fjetje komplet,,,,

  Lipjan Dje, 20:13
  70.00 €
 • 1 foto
  Shporet per nxemje qendrore Gjerman 24kw
  Technician and equipment

  Shporet per nxemje qendrore Gjerman 24kw

  Shporeti eshte i perdorur 2dimra

  Lipjan Dje, 18:37
  600.00 €
 • 2 foto
  Shitet boca plinit
  Technician and equipment

  Shitet boca plinit

  Shitet per mos perdorim dy ikom po as n

  Lipjan Dje, 13:34
  With agreement
 • 5 foto
  Shitet agregati ngjedje trregull
  Cars and tools

  Shitet agregati ngjedje trregull

  Shitet agregati ngjendje trregull osht t

  Lipjan Dje, 13:33
  With agreement
 • 0 foto
  rezervar1000 litra
  Building materials

  rezervar1000 litra

  Rezervar Qmimi 50€. Viber +383-44-345-13

  Lipjan Dje, 12:30
  50.00 €
 • 8 foto
  Tharse lageshtis mykut vllages
  Cars and tools

  Tharse lageshtis mykut vllages

  Maqina për thithje të lagështis Japim

  Lipjan Dje, 11:37
  1.00 €
 • 10 foto
  Lavatriqe INDUSTRIALE, Shtepiake, Enelarse, Tharse, Frigorif
  Technician and equipment

  Lavatriqe INDUSTRIALE, Shtepiake, Enelarse, Tharse, Frigorif

  Lavatriqe INDUSTRIALE (per hotele restau

  Lipjan Dje, 10:45
  With agreement
 • 10 foto
  Bejm rrethoja te parcellave arave etj.
  Building materials

  Bejm rrethoja te parcellave arave etj.

  punojm rrethoja me shtylla betoni dhe mr

  Lipjan Dje, 07:15
  With agreement
 • 3 foto
  Skele me qera
  Building materials

  Skele me qera

  Skele me qera t’sigurta 1€ metra katro

  Lipjan Dje, 06:52
  1.00 €
 • 2 foto
  Enlarse per pjesë Beko AAA
  Technician and equipment

  Enlarse per pjesë Beko AAA

  Shitet Enlarsjane e firmes Beko gjendje

  Lipjan Dje, 01:03
  55.00 €
 • 5 foto
  Bejm.rrethoja te parcellave arave etj
  Building materials

  Bejm.rrethoja te parcellave arave etj

  Punojm rrethoja me shtylla betoni dhe mr

  Lipjan 4 May 15:59
  With agreement
 • 6 foto
  Bejm rrethoja te parcellave arave etj.
  Building materials

  Bejm rrethoja te parcellave arave etj.

  Punojm rrethoja me shtylla betoni dhe mr

  Lipjan 4 May 15:55
  With agreement
 • 12 foto
  SUPER OFERT KREVETA PER DY PERSONA
  furniture

  SUPER OFERT KREVETA PER DY PERSONA

  Prodhojm kreveta nga druri me garancion

  Lipjan 4 May 05:48
  With agreement
 • 5 foto
  shporet
  Technician and equipment

  shporet

  • Siemens
  Lipjan 3 May 23:29
  110.00 €
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi me Dizajne Moderne vib+383 44 799 989
  furniture

  Dhoma Gjumi me Dizajne Moderne vib+383 44 799 989

  Dhoma Gjumi me Dizajne Moderne te Garant

  Lipjan 3 May 23:16
  550.00 €
 • 4 foto
  BLEJM LAVATRIQE ME DEFEKT :GORENJE BEKO 045581070
  Technician and equipment

  BLEJM LAVATRIQE ME DEFEKT :GORENJE BEKO 045581070

  Blejm lavtriqe me defekt si-i beko goren

  Lipjan 3 May 22:17
  With agreement
 • 1 foto
  Elektromotor SEW.de
  Cars and tools

  Elektromotor SEW.de

  Elektromotor me reduktor

  Lipjan 3 May 21:45
  300.00 €
 • 3 foto
  Kreveta
  furniture

  Kreveta

  Jane tre 3 nje 2 dhe nje fotele te gjith

  Lipjan 3 May 20:54
  350.00 €
 • 2 foto
  Motor me reduktor
  Cars and tools

  Motor me reduktor

  Motor i ri

  Lipjan 3 May 20:54
  350.00 €
 • 6 foto
  Cisterna dhe bure
  Building materials

  Cisterna dhe bure

  Shesim cisterna dhe bure per te gjitha n

  Lipjan 3 May 20:30
  With agreement
 • 1 foto
  Mjete te punes me qera
  Cars and tools

  Mjete te punes me qera

  Leshoj me qera mjete te punes te ndryshm

  Lipjan 3 May 19:23
  With agreement
 • 2 foto
  Elektro motorr 55 kw
  Cars and tools

  Elektro motorr 55 kw

  Elektro motorr 55 kw I ardhur nga gjerma

  Lipjan 3 May 19:16
  With agreement
 • 5 foto
  Agregata
  Cars and tools

  Agregata

  Njani esht 81 kw motorrin 6 klipa prekin

  Lipjan 3 May 19:15
  With agreement
 • 12 foto
  ulse tavolina separe +38349311536
  furniture

  ulse tavolina separe +38349311536

  separeja te ndryshme

  Lipjan 3 May 18:17
  160.00 €
 • 6 foto
  Skar për mish
  Technician and equipment

  Skar për mish

  Shitet skara me plin vetem 6 muaj e perd

  Lipjan 3 May 18:00
  280.00 €
 • 0 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI & PLASTIKA - OFERT!
  furniture

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI & PLASTIKA - OFERT!

  MODERN ROLETA ju ofron Roleta te jashtme

  Lipjan 3 May 15:39
  With agreement
 • 2 foto
  Rezervar 1000 litra vajber tel.+383 44 345 132
  furniture

  Rezervar 1000 litra vajber tel.+383 44 345 132

  Numri i viberit +383 44-345-132.

  Lipjan 3 May 14:18
  50.00 €
 • 5 foto
  Shitet Fshesë elektrike për largimin e pluhurit
  Technician and equipment

  Shitet Fshesë elektrike për largimin e pluhurit

  Shitet fshesa elektrike është 100% e rua

  Lipjan 3 May 13:24
  45.00 €