Shtepi & Familje në shitje në Skënderaj

 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  furniture

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM ME QERA NE SHERBIM SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENITE MIR PRITUR INFO +38349343

  Skënderaj Sot, 10:32
  With agreement
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA045587719
  furniture

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA045587719

  Japum me qera shatora karrika tavolina per info ne 045587719 ne xhdo koh jeni tmir pritur

  Skënderaj Sot, 10:16
  With agreement
 • 4 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  furniture

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  Japum me qera shatora karrika tavolina per info ne 045587719 ne xhdo koh jeni tmir pritur

  Skënderaj Sot, 10:16
  With agreement
 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA NE SHERBIM
  furniture

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA NE SHERBIM

  Japum me qera shatora karrika tavolina per info ne 045587719 ne xhdo koh jeni tmir pritur

  Skënderaj Sot, 10:07
  With agreement
 • 3 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  furniture

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  LESHOJM ME QERA NE SHERBIM SHATORA KARIKA TAVOLINA KEMI DIMENZIONE TE NDRYSHME TE SHATORAV NE GJDO K

  Skënderaj Sot, 09:40
  With agreement
 • 12 foto
  dhoma garnitura tavolina ormana +38344367196
  furniture

  dhoma garnitura tavolina ormana +38344367196

  ormana me dimenzione te ndryshme

  Skënderaj Sot, 09:37
  With agreement
 • 10 foto
  dhoma garnitura tavolina ne zbritje +38344367196
  furniture

  dhoma garnitura tavolina ne zbritje +38344367196

  garnituta kauqa me zbritje

  Skënderaj Sot, 09:35
  800.00 €
 • 12 foto
  komoda tavolina shtrata ormana +38344367196
  furniture

  komoda tavolina shtrata ormana +38344367196

  shtrata ne aksion

  Skënderaj Sot, 09:24
  2.00 €
 • 0 foto
  Shes nje bojler edhe kade te paperdorne
  furniture

  Shes nje bojler edhe kade te paperdorne

  Shes nje bojler edhe nje kade 044934938

  Skënderaj Sot, 08:48
  With agreement
 • 1 foto
  Shes perparse
  Cars and tools

  Shes perparse

  044 412 193

  Skënderaj Sot, 08:45
  With agreement
 • 12 foto
  shtreter kreveta ormana separe +38349375063
  furniture

  shtreter kreveta ormana separe +38349375063

  punojm tavolina ormana kreveta dysheka shtrata me te gjitha porosit dhe me te gjitha ngjyrat ju mirp

  Skënderaj Sot, 08:05
  60.00 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Fjetjes vib+38344 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi Fjetjes vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Skënderaj Sot, 07:08
  770.00 €
 • 12 foto
  shtreter kreveta ormana separe +38349375063
  furniture

  shtreter kreveta ormana separe +38349375063

  punojm shtrata dysheka kreveta ormana tavolina sipas porosis dhe me te gjitha ngjyrat ju mirpresim v

  Skënderaj Sot, 07:01
  50.00 €
 • 12 foto
  tavolina ormana shtrata kreveta 049375063
  Building materials

  tavolina ormana shtrata kreveta 049375063

  punojm shtreter dysheka tavolina separe ormana me te gjitha modelet dhe ngjyrat ju mirpresim +38349

  Skënderaj Sot, 06:57
  65.00 €
 • 12 foto
  SUPER OFERT KREVETA PER DY PERSONA
  furniture

  SUPER OFERT KREVETA PER DY PERSONA

  Prodhojm kreveta nga druri me garancion punojm edhe me porosi ju mirpresim... tel;049-311-536.

  Skënderaj Sot, 06:51
  With agreement
 • 12 foto
  Super Zbritjee ----- KREVETA per Dhoma gjumi
  furniture

  Super Zbritjee ----- KREVETA per Dhoma gjumi

  prodhojm tavolina ormana kreveta dysheka shtrata me te gjitha porosit dhe me te gjitha ngjyrat ju mi

  Skënderaj Sot, 06:28
  50.00 €
 • 12 foto
  Pranojm nje vetur Kompenzim,Kuzhina Dhoma Gjumi
  furniture

  Pranojm nje vetur Kompenzim,Kuzhina Dhoma Gjumi

  Fer Dizajn

  Skënderaj Dje, 23:58
  With agreement
 • 11 foto
  Kuzhina me porosi Viber +38344 799-989
  furniture

  Kuzhina me porosi Viber +38344 799-989

  Fer Dizajn

  Skënderaj Dje, 23:57
  With agreement
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Kuzhina Dhoma dite vib+38344 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi Kuzhina Dhoma dite vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Skënderaj Dje, 23:41
  550.00 €
 • 5 foto
  Shiten dritare/dyer te drunit
  Building materials

  Shiten dritare/dyer te drunit

  Shiten keto dyer e dritare te drunit per ma shume informata na kontaktoni

  Skënderaj Dje, 22:05
  10.00 €
 • 1 foto
  Shes Kaminin
  Technician and equipment

  Shes Kaminin

  Ne gjendje shume te mire

  Skënderaj Dje, 18:22
  90.00 €
 • 12 foto
  Zbritje Kreveta ,per nje person nga 65euro
  furniture

  Zbritje Kreveta ,per nje person nga 65euro

  Kreveta punojm sipas, porosis sipas kerkeses se klientve punojm ngjyra te ndryshme kreveta per nje p

  Skënderaj Dje, 16:53
  65.00 €
 • 12 foto
  -Zbukuroni oborrin Tuaj me Separe Tona-
  furniture

  -Zbukuroni oborrin Tuaj me Separe Tona-

  Zbukuroni oborrin tuaj apo Terasen Porosit .Sipas porosis tuaj : separe tavolina kreveta ulse te ndr

  Skënderaj Dje, 16:51
  170.00 €
 • 2 foto
  Dyr
  furniture

  Dyr

  Dyre 10 copa dy me gjama 8 copa pa gjama por jan vetem dyrt pa vesh

  Skënderaj Dje, 16:03
  50.00 €
 • 1 foto
  Burmashin bosch gjerman
  Cars and tools

  Burmashin bosch gjerman

  Burmashin original gjerma i ri

  Skënderaj Dje, 12:15
  With agreement
 • 1 foto
  BOJLER ME PLIN
  Technician and equipment

  BOJLER ME PLIN

  shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 30 cent ne dite per nje familje 6 antarsh

  Skënderaj Dje, 11:38
  With agreement
 • 5 foto
  Maqina per myk vllag lageshti ??
  Cars and tools

  Maqina per myk vllag lageshti ??

  Kontakt +38344-395-435 ☎️🔛☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqinat

  Skënderaj Dje, 09:50
  1.00 €
 • 12 foto
  tavolina ormana shtrata kreveta 049375063
  Building materials

  tavolina ormana shtrata kreveta 049375063

  punojm shtreter dysheka tavolina separe ormana me te gjitha modelet dhe ngjyrat ju mirpresim +38349

  Skënderaj Dje, 08:24
  160.00 €
 • 4 foto
  Bejm rrethoja te parcellave arave etj.
  Building materials

  Bejm rrethoja te parcellave arave etj.

  Punojm rrethoja ta arave oborreve e parcellave te ndryshme me shtylla betoni dhe mrezh dimensione dh

  Skënderaj Dje, 07:28
  With agreement
 • 5 foto
  MOLER PROFESIONALIST
  furniture

  MOLER PROFESIONALIST

  Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor: BANESA. ,LOKALE.DHOMA.zYRE, HOTELE. etj, si dhe rinov

  Skënderaj 29 October 21:34
  With agreement
 • 3 foto
  Shiten çeremidet dhe lant per ndertim
  Building materials

  Shiten çeremidet dhe lant per ndertim

  Shes 3000 çeremide dhe 60 copa land Çmimi I diskutueshem

  Skënderaj 29 October 21:05
  With agreement
 • 3 foto
  Qeremide
  Building materials

  Qeremide

  shiten 1350 copa qeremide 80euro

  Skënderaj 29 October 20:47
  80.00 €
 • 1 foto
  Hillt AEG
  Cars and tools

  Hillt AEG

  Hillti ashti i ri i ardhur nga gjermania

  Skënderaj 29 October 15:39
  300.00 €
 • 0 foto
  Maqin per akullore
  Technician and equipment

  Maqin per akullore

  Maqin e akulloreve esht e re edhe Elektronike shum moderne

  Skënderaj 29 October 15:37
  With agreement
 • 3 foto
  Gilindera te Aliminit
  Building materials

  Gilindera te Aliminit

  Shes gilindert alimin te qmontuar jan per afersisht 20 metra me 3 kralica qmimi me marrveshje

  Skënderaj 29 October 09:47
  1.00 €
 • 2 foto
  Dritare
  Technician and equipment

  Dritare

  Dritare per kallkana e re e perdorur vetem pak Kontaktoni ne numrin 044850166 043529111 Jeton Rama

  Skënderaj 28 October 22:07
  With agreement
 • 2 foto
  PISTOLETA PER GOZHDA KOMPLET
  Cars and tools

  PISTOLETA PER GOZHDA KOMPLET

  Shitet pistoleta me kapsola per gozha, eshte ne gjendje te rregullt dhe eshte me te gjitha paisjet k

  Skënderaj 28 October 21:26
  200.00 €
 • 1 foto
  Rezervar
  Building materials

  Rezervar

  Shiter rezervari i ujte qmimi 75 euro per info +38349215848

  Skënderaj 28 October 20:24
  75.00 €
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi Kuzhina me porosi.
  furniture

  Dhoma Gjumi Kuzhina me porosi.

  Fer Dizajn

  Skënderaj 28 October 14:12
  With agreement
 • 7 foto
  Nxemje qendrore
  Technician and equipment

  Nxemje qendrore

  Shes shporetin per nxemje qendrore esht vetem 2 vite i perdorur esht shum i mir ka 23 kilovat esht m

  Skënderaj 28 October 11:00
  400.00 €
 • 1 foto
  044277059
  Technician and equipment

  044277059

  Shes shporetin alfa tel 044277059

  Skënderaj 27 October 22:37
  With agreement
 • 12 foto
  OFERT Ulse dhe Tavolina .Ne ZBRITJE +38344920723
  furniture

  OFERT Ulse dhe Tavolina .Ne ZBRITJE +38344920723

  shes separe karrika tavolina 180 euro , kompleti standard 180 .euro +38344920723

  Skënderaj 27 October 14:15
  180.00 €
 • 7 foto
  Filtera per pastrimin e ujt ( aura compact cebilon
  Technician and equipment

  Filtera per pastrimin e ujt ( aura compact cebilon

  Shes filterat e ujt pothujse te ri shum pak te perdort ne gjendje te rregullt qe pastroin dhe destil

  Skënderaj 26 October 21:12
  380.00 €
 • 4 foto
  Gilindera
  Building materials

  Gilindera

  Shes gilindera te perdurur jane shum te rujtun mbulon siperfaqe prej 8 metra

  Skënderaj 24 October 20:56
  180.00 €
 • 4 foto
  Agregat 3 KVA
  Cars and tools

  Agregat 3 KVA

  Agregat Endress prodhim Gjerman i ardhur nga Gjermania Shitet ndrrohet me pllugj te Beogradit,Ster

  Skënderaj 24 October 18:52
  With agreement
 • 0 foto
  Shes shporetin dhe kaminin
  Technician and equipment

  Shes shporetin dhe kaminin

  Me gjendje shume te mire

  Skënderaj 24 October 17:52
  With agreement
 • 4 foto
  Shtrat për fëmijë
  furniture

  Shtrat për fëmijë

  Shtrat për fëmijë/bebe

  Skënderaj 24 October 17:39
  80.00 €
 • 3 foto
  Me marrëveshje Shiten dyert
  furniture

  Me marrëveshje Shiten dyert

  Shiten 3 dyer druri në gjendje të rregullt Çmimi me marrëveshje

  Skënderaj 24 October 14:25
  With agreement
 • 1 foto
  Shporet Süsler 1 vjet i perdorur ne gjendje te mir
  Technician and equipment

  Shporet Süsler 1 vjet i perdorur ne gjendje te mir

  Shes shporet firma turke susler eshte shum efektiv ka furren Eshte i perdorur vetem nje dimer . Qmi

  Skënderaj 23 October 20:01
  100.00 €
 • 2 foto
  SHES Lavatriçen e prodhimit Amerikan
  Technician and equipment

  SHES Lavatriçen e prodhimit Amerikan

  Shes Lavatriçen e prodhimit Amerikan. Lavatriçja është në gjendje të shkelqyer, shumë pak e përdorur

  Skënderaj 23 October 13:29
  150.00 €