Shtepi & Familje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 12 foto
  Kuzhina,Dhoma Gjumi,Dhoma Dite,vib+38344 799-989
  furniture

  Kuzhina,Dhoma Gjumi,Dhoma Dite,vib+38344 799-989

  Fer Dizajn

  Deqan Dje, 23:48
  999.00 €
 • 3 foto
  Shtrat per 2 persona
  furniture

  Shtrat per 2 persona

  Shitet shtrati per dhome, eshte ne gjend

  Prishtinë Dje, 23:48
  270.00 €
 • 0 foto
  KALLDA PËR NGROHJE QENDRORE
  Technician and equipment

  KALLDA PËR NGROHJE QENDRORE

  SHES KALLDANË PËR NGROHJE QENDRORE - në

  Prishtinë Dje, 23:48
  With agreement
 • 12 foto
  Kuzhina Moderne me Porosi vib+38344 799-989
  furniture

  Kuzhina Moderne me Porosi vib+38344 799-989

  Fer Dizajn

  Gjilan Dje, 23:48
  With agreement
 • 12 foto
  kuzhina me qmime extra te lira
  furniture

  kuzhina me qmime extra te lira

  Fer Dizajn

  Ferizaj Dje, 23:48
  With agreement
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi Dhoma per femij Kuzhina etj me porosi
  furniture

  Dhoma Gjumi Dhoma per femij Kuzhina etj me porosi

  Fer Dizajn

  Istog Dje, 23:47
  With agreement
 • 10 foto
  Dhoma Gjumi Dhoma Dite Kuzhina vib+38344 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi Dhoma Dite Kuzhina vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Gjilan Dje, 23:47
  840.00 €
 • 1 foto
  Shiten bocat e plinit
  Technician and equipment

  Shiten bocat e plinit

  Shiten 2 boca plinint 20€ copa

  Gjilan Dje, 23:45
  40.00 €
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi kuzhina Dhoma Dite vib+38344 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi kuzhina Dhoma Dite vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Gjakovë Dje, 23:44
  599.00 €
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44/799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44/799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Klinë Dje, 23:44
  1,350.00 €
 • 12 foto
  Kuzhina me Porosi Viber +38344 799-989
  furniture

  Kuzhina me Porosi Viber +38344 799-989

  Fer Dizajn

  Viti Dje, 23:44
  With agreement
 • 1 foto
  Boc oksigjeni
  Technician and equipment

  Boc oksigjeni

  Shitet boc oksigjeni

  Fushë Kosovë Dje, 23:40
  100.00 €
 • 3 foto
  solarium
  Technician and equipment

  solarium

  shitet solariumi ne gjendje shum te mire

  Prishtinë Dje, 23:40
  1,800.00 €
 • 12 foto
  Kuzhina Dhoma Gjumi pranojm nje vetur Kompenzim
  furniture

  Kuzhina Dhoma Gjumi pranojm nje vetur Kompenzim

  Fer Dizajn

  Podujevë Dje, 23:37
  With agreement
 • 7 foto
  Shiten 6 tavolina me 6 karrige
  furniture

  Shiten 6 tavolina me 6 karrige

  Shiten 6 tavolina me 6 karrige, praktike

  Ferizaj Dje, 23:36
  30.00 €
 • 12 foto
  Leari Metal
  Building materials

  Leari Metal

  METAL PUNUES LEARI BEJM PRODHIMIN E DYER

  Podujevë Dje, 23:36
  With agreement
 • 12 foto
  Pranojm vetur Kompenzim, Kuzhina Dhoma Gjumi
  furniture

  Pranojm vetur Kompenzim, Kuzhina Dhoma Gjumi

  Fer Dizajn

  Malisheve Dje, 23:35
  With agreement
 • 11 foto
  Dhoma gjumi kuzhina me porosi
  furniture

  Dhoma gjumi kuzhina me porosi

  Fer Dizajn

  Klinë Dje, 23:35
  With agreement
 • 12 foto
  Dhoma gjumi kuzhina me porosi
  furniture

  Dhoma gjumi kuzhina me porosi

  Fer Dizajn

  Prishtinë Dje, 23:35
  With agreement
 • 12 foto
  Dhoma gjumi kuzhina me porosi
  furniture

  Dhoma gjumi kuzhina me porosi

  Fer Dizajn

  Pejë Dje, 23:31
  With agreement
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi-Fjetje vib+38344 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi-Fjetje vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Gllogoc Dje, 23:31
  770.00 €
 • 12 foto
  Dhoma gjumi Dhoma Dite Kuzhina vib+38344 799-989
  furniture

  Dhoma gjumi Dhoma Dite Kuzhina vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Klinë Dje, 23:31
  990.00 €
 • 10 foto
  Dhoma Gjumi Kuzhina Dhoma Dite vib+38344 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi Kuzhina Dhoma Dite vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Gjilan Dje, 23:31
  690.00 €
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Podujevë Dje, 23:31
  599.00 €
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +38344/799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +38344/799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Malisheve Dje, 23:31
  599.00 €
 • 2 foto
  Kolltuk
  furniture

  Kolltuk

  Shiten 2 kolltuk

  Vlorë Dje, 23:30
  6,000.00 Lek
 • 1 foto
  Kravat femijesh
  furniture

  Kravat femijesh

  KREVAT MULTI FUKSIONAL ME KOMODINE -Mos

  Vlorë Dje, 23:30
  15,000.00 Lek
 • 2 foto
  Shes shporetin me drru Alfa
  Technician and equipment

  Shes shporetin me drru Alfa

  Ne gjendje te mir i ruajtur shume. Alfa

  Gjakovë Dje, 23:28
  200.00 €
 • 12 foto
  Mobilo Shtepin Tuaj Viber +38344 799-989
  furniture

  Mobilo Shtepin Tuaj Viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Gjakovë Dje, 23:27
  599.00 €
 • 12 foto
  Kuzhina,Dhoma Gjumi me porosi Vib+38344 799-989
  furniture

  Kuzhina,Dhoma Gjumi me porosi Vib+38344 799-989

  Fer Dizajn

  Suharekë Dje, 23:27
  999.00 €
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 049/494-030
  furniture

  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 049/494-030

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Malisheve Dje, 23:27
  550.00 €
 • 12 foto
  Kuzhina me Porosi viber+38344 799-989
  furniture

  Kuzhina me Porosi viber+38344 799-989

  Fer Dizajn

  Vushtrri Dje, 23:27
  With agreement
 • 12 foto
  Kuzhina Moderne me Porosi
  furniture

  Kuzhina Moderne me Porosi

  Fer Dizajn

  Ferizaj Dje, 23:24
  With agreement
 • 12 foto
  Kuzhina. Moderne me Porosi
  furniture

  Kuzhina. Moderne me Porosi

  Fer Dizajn

  Gllogoc Dje, 23:24
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet komoda per tv
  furniture

  Shitet komoda per tv

  Shitet komoda per tv Eshte nga druri cm

  Prishtinë Dje, 23:24
  120.00 €
 • 12 foto
  Kuzhina,Dhoma Dite ,Dhoma Gjumi,Vib+38344 799-989
  furniture

  Kuzhina,Dhoma Dite ,Dhoma Gjumi,Vib+38344 799-989

  Fer Dizajn

  Kaçanik Dje, 23:24
  999.00 €
 • 12 foto
  Kuzhina,Dhoma Gjumi,Dhoma Dite.Vib+38344 799-989
  furniture

  Kuzhina,Dhoma Gjumi,Dhoma Dite.Vib+38344 799-989

  Fer Dizajn

  Fushë Kosovë Dje, 23:24
  999.00 €
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi me porosi Viber +38344 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi me porosi Viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Istog Dje, 23:24
  599.00 €
 • 0 foto
  pres per pleskavica dhe qofte
  Cars and tools

  pres per pleskavica dhe qofte

  Paisje per perpunimin e mishit dhe pjes

  Pejë Dje, 23:23
  With agreement
 • 12 foto
  Gjera te ndryshme
  Cars and tools

  Gjera te ndryshme

  Te gjitha te ardhura nga gjermania ne gj

  Podujevë Dje, 23:23
  With agreement
 • 7 foto
  Makina per bluarjen e mishit dhe mixera
  Cars and tools

  Makina per bluarjen e mishit dhe mixera

  Miksera Makina per bluarje Pjese rezer

  Pejë Dje, 23:22
  With agreement
 • 12 foto
  Kuzhina Moderne me Porosi
  furniture

  Kuzhina Moderne me Porosi

  Fer Dizajn

  Dragash Dje, 23:21
  With agreement
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi-Fjetjes me Porosi vib+38344 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi-Fjetjes me Porosi vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Mitrovicë Dje, 23:21
  770.00 €
 • 12 foto
  Kuzhina,Dhoma Gjumi Dhoma Dite,vib +38344 799-989
  furniture

  Kuzhina,Dhoma Gjumi Dhoma Dite,vib +38344 799-989

  Fer Dizajn

  Kamenicë Dje, 23:21
  999.00 €
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi me porosi viber+38344/799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi me porosi viber+38344/799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Rahovec Dje, 23:21
  550.00 €
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi viber +383/44-799-989 049/494-030
  furniture

  Dhoma Gjumi viber +383/44-799-989 049/494-030

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Suharekë Dje, 23:21
  550.00 €
 • 4 foto
  maqin per grirjen e qepve
  Cars and tools

  maqin per grirjen e qepve

  pres per pleskavica prerse te proshutes

  Pejë Dje, 23:21
  With agreement
 • 2 foto
  maqin per grirjen e mishi 42
  Cars and tools

  maqin per grirjen e mishi 42

  maqina te ndryshme nga prodhuesi MATEKA

  Pejë Dje, 23:21
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet tavolina e punes/me dollap
  furniture

  Shitet tavolina e punes/me dollap

  Shume e pershtatshme per dhome si tavoli

  Pejë Dje, 23:20
  With agreement
 • 10 foto
  Dhome gjumi
  furniture

  Dhome gjumi

  Shitet dhoma komplet,cmimi sipas marvesh

  Pejë Dje, 23:20
  With agreement