Shtepi & Familje në shitje në Tiranë

 • 10 foto
  HITI Oxhaqe elektrike
  Technician and equipment

  HITI Oxhaqe elektrike

  HITI Oxhaqe eshte kompanie e cila merret me shitjen dhe montimin e oxhaqeve. 1. Oxhaqe Dekorative

  Tiranë Sot, 14:55
  With agreement
 • 3 foto
  HITI Oxhaqe Dekorative
  Technician and equipment

  HITI Oxhaqe Dekorative

  HITI Oxhaqe eshte kompanie e cila merret me shitjen dhe montimin e oxhaqeve. 1. Oxhaqe Dekorative

  Tiranë Sot, 14:55
  With agreement
 • 5 foto
  HITI OXHAQE DEKORATIVE
  furniture

  HITI OXHAQE DEKORATIVE

  HITI OXHAQE 1. Oxhaqe dekorative dru 2. Inserte - kamina montues 3. Oxhaqe elektrike 4. Biokamina 5

  Tiranë Sot, 14:55
  With agreement
 • 0 foto
  HITI OXHAQE
  Technician and equipment

  HITI OXHAQE

  HITI Oxhaqe eshte kompanie e cila merret me shitjen dhe montimin e oxhaqeve. 1. Oxhaqe Dekorative

  Tiranë Sot, 14:55
  With agreement
 • 2 foto
  THITHSE HIRI 18L dhe 20L
  Technician and equipment

  THITHSE HIRI 18L dhe 20L

  - Thithse e cila mundeson pastrimin e hirit per kamin, stufa, skara dhe kalldaja te drurit dhe pelet

  Tiranë Sot, 14:55
  40.00 €
 • 1 foto
  STUFE ME PELET me ajer 10KW HITI OXHAQE
  Technician and equipment

  STUFE ME PELET me ajer 10KW HITI OXHAQE

  Stufe me pelet me ajer 10KW -Garancion 2 Vite -Ngjyre e kuqe dhe krem Shqiperi, Vore-Tirane (ne o

  Tiranë Sot, 14:55
  690.00 €
 • 0 foto
  SOBE ME PELET 25KW HITI OXHAQE
  Technician and equipment

  SOBE ME PELET 25KW HITI OXHAQE

  AKSION - Sobe me Pelet - 1290 EURO *Kapaciteti - 25KW *Sobe me ngrohje qendrore *Ngjyre e kuqe dhe

  Tiranë Sot, 14:54
  1,290.00 €
 • 1 foto
  AKSION Oxhak me dekor dhe montim
  furniture

  AKSION Oxhak me dekor dhe montim

  AKSION 1890 euro !!! - Oxhak me prejardhje të sigurtë, garantues dhe me certifikim për kudo në EU.

  Tiranë Sot, 14:53
  1,890.00 €
 • 8 foto
  HITI OXHAQE - Sobe me dru
  Technician and equipment

  HITI OXHAQE - Sobe me dru

  Modele te reja te sobave dhe oxhaqeve me dru. Adresa: SHQIPERI, Vore-Tirane (ne objektin e Bibaj Gro

  Tiranë Sot, 14:53
  With agreement
 • 8 foto
  HITI Oxhaqe
  Technician and equipment

  HITI Oxhaqe

  HITI OXHAQE 1. Oxhaqe dekorative dru 2. Inserte - kamina montues 3. Oxhaqe elektrike 4. Biokamina 5

  Tiranë Sot, 14:53
  With agreement
 • 0 foto
  HITI OXHAQE - Sobë me furrë dhe vatër gatimi
  Technician and equipment

  HITI OXHAQE - Sobë me furrë dhe vatër gatimi

  - Sobë me furrë dhe vatër gatimi - Kapaciteti 11-15KW - Dimensioni i furrës: 40x49 dhe lartësia 21.5

  Tiranë Sot, 14:53
  295.00 €
 • 1 foto
  Matrapik gjerman
  Cars and tools

  Matrapik gjerman

  Shes matrapik gjerman 1600 wat gjendja perfekte.cmimi 80 mije leke.

  Tiranë Sot, 14:50
  80.00 Lek
 • 6 foto
  Banjo e kompletuar
  furniture

  Banjo e kompletuar

  Banjo e kompletuar porcelani te cilesise maksimale me vlere 70% nga vlera e blere. 1-vaske 2-VC &am

  Tiranë Sot, 14:13
  1,800.00 €
 • 0 foto
  SOPATË GERBER ORIGJINALE
  Cars and tools

  SOPATË GERBER ORIGJINALE

  Shitet sopatë gerber origjinale me kllëf plus thike sharre e cila deperton ne bishtin e sopatës me

  Tiranë Sot, 14:10
  50.00 €
 • 5 foto
  gjenerator 165 KVA super silencjoz ndrrohet
  Cars and tools

  gjenerator 165 KVA super silencjoz ndrrohet

  shitet gjenerator ne gjendje shum te mire shum pak i perdor esht me 400 or pune me CASH :15.500 eur

  Tiranë Sot, 13:54
  With agreement
 • 5 foto
  Transformator korenti
  Cars and tools

  Transformator korenti

  Shes transformator kemi 2cop keto qe shifni ne foto Cel 0682026492 0698911953

  Tiranë Sot, 13:53
  With agreement
 • 9 foto
  Frez trapan limatrice gur tranxh saldatrice etjj
  Cars and tools

  Frez trapan limatrice gur tranxh saldatrice etjj

  shesim makineri ne gjendje te mire si torrno trapan radial trapan banko ,gur ,tranxha qe pret llamar

  Tiranë Sot, 13:53
  With agreement
 • 12 foto
  Pjese kembimi per prese ARBURG 1000 350
  Cars and tools

  Pjese kembimi per prese ARBURG 1000 350

  Pjese kembimi per prese Arburg origjinale BOSCH me cmime okazion. Disponojme te gjitha pjeset dhe ja

  Tiranë Sot, 13:50
  1.00 €
 • 0 foto
  LAVAPJATA
  Technician and equipment

  LAVAPJATA

  Shiten lavapjatat ne foto,cmimi sipas copes.

  Tiranë Sot, 13:47
  With agreement
 • 1 foto
  MAKINE QEPESE
  Technician and equipment

  MAKINE QEPESE

  Shes makine qepese Butterfly ne gjendje shume te mire e kontrolluar nga tekniku.

  Tiranë Sot, 13:47
  7,000.00 Lek
 • 2 foto
  Shitet Ngrohes dhe ftohes Termoelektrik model TK-2
  Technician and equipment

  Shitet Ngrohes dhe ftohes Termoelektrik model TK-2

  Shume I pershtatshem per ambjente zyre, shtepie gjithashtu funksional edhe per automjetin tuaj, mjet

  Tiranë Sot, 13:36
  50.00 €
 • 0 foto
  TAVOLINA MESI MODERNE
  furniture

  TAVOLINA MESI MODERNE

  tavolina mesi moderen me cmime shum te mira kemi dhe modle tjera ne instagram sergiosalotti.al

  Tiranë Sot, 13:34
  70.00 €
 • 7 foto
  MultiCooker
  Technician and equipment

  MultiCooker

  Shitet multi cooker ne gjendje shume te mire shume pak i perdorur nxehet shume shpejt per 5 sekonda

  Tiranë Sot, 13:34
  5,000.00 Lek
 • 8 foto
  Foratrice
  Cars and tools

  Foratrice

  foratrice druri model i ri ka shpim shum te shpejt shpimin e ka nga lart dhe anash.. Makineri sa ka

  Tiranë Sot, 13:34
  2,800.00 €
 • 2 foto
  Kompresor ajri 12 volesh i ri origjinal
  Cars and tools

  Kompresor ajri 12 volesh i ri origjinal

  Kompresor ajri 12 volesh i ri origjinal te markes kontinental gjeneral motorr bojn per te gjitha mak

  Tiranë Sot, 13:21
  30.00 €
 • 3 foto
  Furce lavazhi vikan profesjonale made in denmark
  Cars and tools

  Furce lavazhi vikan profesjonale made in denmark

  Furce lavazhi vikan profesonale Made in denmark furcet jan te reja shitet 15€ copa jan bler ne ang

  Tiranë Sot, 13:21
  15.00 €
 • 5 foto
  Gjenerator fiat 300 kva dhe 400 kva
  Cars and tools

  Gjenerator fiat 300 kva dhe 400 kva

  Shiten 2 Gjeneratore fiat italian 300 kva dhe 400 kva ne gjenje perfekte i gatshem per pune Viti i p

  Tiranë Sot, 13:08
  100.00 €
 • 9 foto
  Shitet kaldaje me nafte
  Cars and tools

  Shitet kaldaje me nafte

  Shitet kaldaje me nafte e pa perdorur ne kosov cmimi me marveshje

  Tiranë Sot, 12:56
  With agreement
 • 5 foto
  Okazion 32 karrike 1500 lek 8 kolltuqe 4000 lek
  furniture

  Okazion 32 karrike 1500 lek 8 kolltuqe 4000 lek

  32 cope karrike 1.500 copa 8 kolltuqe 4.000 leke copa Pothuajse te reja Ne gjendje shum te mire

  Tiranë Sot, 12:55
  1,500.00 Lek
 • 10 foto
  Punime riparime   Dyer dritare p.v.c plastike
  furniture

  Punime riparime Dyer dritare p.v.c plastike

  Per .Bejme Dyer dritare plastike me porosi . grrila .rrjeta vetrata DYER KRYSORE . matrejale ger

  Tiranë Sot, 12:52
  With agreement
 • 11 foto
  Bejme dyer dritare p v c
  furniture

  Bejme dyer dritare p v c

  Per. BEJME DYER DRITARE PLASTIKE .GRRILA .RRJETA .VETRATA XHAMI KANXHLLA ALUMINI SI DHE RIPARIME

  Tiranë Sot, 12:51
  With agreement
 • 0 foto
  Ne shitje: 2 frigorifere & katabrike per akullore
  Cars and tools

  Ne shitje: 2 frigorifere & katabrike per akullore

  Ne shitje: 1. Nje aparat katabrike per prodhimin e akullores. 2. Frigorifer per ekspozim me xham (m

  Tiranë Sot, 12:39
  1.00 Lek
 • 0 foto
  LAVATRICE MIELE 18000 LEKE
  Technician and equipment

  LAVATRICE MIELE 18000 LEKE

  Lavatrice miele pese kg ,me garanci 3 muaj,15000 Leke, 0696428202.

  Tiranë Sot, 12:35
  15,000.00 Lek
 • 1 foto
  LAVATRICE BOSCH 25000 LEKE
  Technician and equipment

  LAVATRICE BOSCH 25000 LEKE

  Lavatrice GJermane BOSCH origjinale ,me garanci 3 muaj ,25000 L ,7 kg,TEL...0683455118

  Tiranë Sot, 12:34
  25,000.00 Lek
 • 1 foto
  FURRE BOSCH DHE PJANURE 25000 LEKE
  Technician and equipment

  FURRE BOSCH DHE PJANURE 25000 LEKE

  Furre dhe pjanure me vatera korenti,e ardhur nga GJermanija me garanci 3 muaj,ne gjendje shum te mir

  Tiranë Sot, 12:33
  25,000.00 Lek
 • 0 foto
  pjanure 13000 Leke
  Technician and equipment

  pjanure 13000 Leke

  Pjanure e re,dy vatera korenti dy gazi...13000 Leke ....tele 0683455118

  Tiranë Sot, 12:32
  13,000.00 Lek
 • 2 foto
  FURRE PJANURE 20000 LEKE
  Technician and equipment

  FURRE PJANURE 20000 LEKE

  FURRE PLUS PJANURE ME KORENT ,TRE MUAJ GARANCI E ARDHUR NGA GJERMANIJA ....TEL 0683455118

  Tiranë Sot, 12:32
  20,000.00 Lek
 • 10 foto
  vegla te perdorura te ardhura nga gjermania
  Cars and tools

  vegla te perdorura te ardhura nga gjermania

  vegla te perdorura te ardhura nga gjermania te interesuarit cel 0684144128 trapan,matrapike,vidiator

  Tiranë Sot, 12:11
  11.00 Lek
 • 1 foto
  Saldatrice 400amper OKAZION
  Cars and tools

  Saldatrice 400amper OKAZION

  Saldatrice 400amper Ruse OKAZION e re ne kuti

  Tiranë Sot, 12:11
  100.00 €
 • 1 foto
  celesa kriket 12kende professional
  Cars and tools

  celesa kriket 12kende professional

  celesa kriket 12kende profesional te markes TOP HELPER

  Tiranë Sot, 12:11
  11,000.00 Lek
 • 0 foto
  Tenxhere Elektrike Multicooker Samsung
  Technician and equipment

  Tenxhere Elektrike Multicooker Samsung

  Tenxhere Elektrike Multicooker Samsung te interesuarit cel 0684144128

  Tiranë Sot, 12:11
  10,000.00 Lek
 • 3 foto
  Saldatrice inverter 300amph
  Cars and tools

  Saldatrice inverter 300amph

  saldatrice 300ampershe inverter ne kuti prodhim rus e ardhur nga gjermania. Cilesia e garantuar.

  Tiranë Sot, 12:11
  18,000.00 Lek
 • 0 foto
  Saldatrice co2 me tel edhe elektrod 400amper
  Cars and tools

  Saldatrice co2 me tel edhe elektrod 400amper

  Saldatrice co2 me tel edhe plus elektrod 400ampershe ne nje aparat , marka KZUBR prodhim Rus , per m

  Tiranë Sot, 12:11
  46,000.00 Lek
 • 1 foto
  Saldatrice AC/DC per punimin e Auluminit
  Cars and tools

  Saldatrice AC/DC per punimin e Auluminit

  Saldatrice AC/DC profesionale per punimin e auluminit bakrit bronxit inoksit etj per me shum info ko

  Tiranë Sot, 12:11
  12.00 Lek
 • 4 foto
  Plasma Cut60
  Cars and tools

  Plasma Cut60

  Plasma Cut60 #plasma

  Tiranë Sot, 12:11
  650.00 €
 • 4 foto
  Kompresor Ajri te ndryshem
  Cars and tools

  Kompresor Ajri te ndryshem

  Kompresor Ajri te gjitha lloje me zhurm pa zhurm Silent te interesuarit te kontaktojn ne tel 068414

  Tiranë Sot, 12:11
  12.00 Lek
 • 2 foto
  Matrapik hitachi japan
  Cars and tools

  Matrapik hitachi japan

  Mattapik i madh hitchi japan

  Tiranë Sot, 12:11
  27,000.00 Lek
 • 0 foto
  Matrapik BOSCH 1050wat
  Cars and tools

  Matrapik BOSCH 1050wat

  Matrapik BOSCH 1050wat i shoqeruar me 2dalta te interesuarit cel 0684144128

  Tiranë Sot, 12:10
  170.00 €
 • 0 foto
  Komplet celesash fiso professional
  Cars and tools

  Komplet celesash fiso professional

  Komplet celesash fiso professional seti permban 23copa nga 6 deri tek 32mm te interesuarit te tele

  Tiranë Sot, 12:10
  6,500.00 Lek
 • 2 foto
  Vidiator 26v Makita profesional
  Cars and tools

  Vidiator 26v Makita profesional

  Vidiator 26v Makita profesional

  Tiranë Sot, 12:10
  15,000.00 Lek