Shtepi & Familje në shitje në Tiranë

 • 1 foto
  Punime Duralumini
  Building materials

  Punime Duralumini

  Ofrojme punime duralimini te te gjitha llojeve,,montime riparime,,Vetrata,Dritare,Dyer,Grila,, Gjend

  Tiranë Sot, 15:53
  With agreement
 • 2 foto
  Rrethus krevati tek
  furniture

  Rrethus krevati tek

  Shitet nje rrethus krevati tek.

  Tiranë Sot, 15:24
  3,000.00 Lek
 • 3 foto
  SUPER OFERT !!!
  furniture

  SUPER OFERT !!!

  Dhome gjumi disponojme shume ngjyra dhomat jane oferte brenda tiranes jane te perfshira montimi dhe

  Tiranë Sot, 15:02
  49,000.00 Lek
 • 3 foto
  Minibar tv super ofert !!!
  furniture

  Minibar tv super ofert !!!

  masat jane nga 160 deri 200 cm ngjyrat jane te gjitha

  Tiranë Sot, 14:34
  89.00 €
 • 0 foto
  LAVAPJATA
  Technician and equipment

  LAVAPJATA

  Shiten lavapjatat ne foto,cmimi sipas copes.

  Tiranë Sot, 14:10
  With agreement
 • 1 foto
  MAKINE QEPESE
  Technician and equipment

  MAKINE QEPESE

  Shes makine qepese Butterfly ne gjendje shume te mire e kontrolluar nga tekniku.

  Tiranë Sot, 14:09
  7,000.00 Lek
 • 5 foto
  Vinc ure dhe tala te ndryshem nga 1ton gjer 10ton
  Cars and tools

  Vinc ure dhe tala te ndryshem nga 1ton gjer 10ton

  Shes vinc 2,5 ton ure per kapanano ne gjendje pune kemi dhe tale te ndryshme 0682026492 069891195

  Tiranë Sot, 13:59
  With agreement
 • 5 foto
  Cracineska te ndryshme
  Cars and tools

  Cracineska te ndryshme

  Shesim cracineska te ndryshme te gjitha llojet per me shum info mund te telefonini ne 0682026492 06

  Tiranë Sot, 13:59
  With agreement
 • 2 foto
  OKAZION Pianure shume e mire gati e re
  Technician and equipment

  OKAZION Pianure shume e mire gati e re

  Okazion, shitet pianure shume e mire gati e re, 2 vatra gaz 2 korent, shiko fotot origjinale, cmimi

  Tiranë Sot, 13:36
  10,000.00 Lek
 • 6 foto
  Banjo e kompletuar
  furniture

  Banjo e kompletuar

  Banjo e kompletuar porcelani te cilesise maksimale me vlere 70% nga vlera e blere. 1-vaske 2-VC &am

  Tiranë Sot, 13:13
  1,800.00 €
 • 10 foto
  vegla te perdorura te ardhura nga gjermania
  Cars and tools

  vegla te perdorura te ardhura nga gjermania

  vegla te perdorura te ardhura nga gjermania te interesuarit cel 0684144128 trapan,matrapike,vidiator

  Tiranë Sot, 12:21
  11.00 Lek
 • 4 foto
  sharra dhe sega te ndryshme
  Cars and tools

  sharra dhe sega te ndryshme

  sharra dhe sega te ndryshme te perdorura ne gjendje te rregull te sapoardhura nga Gjermania te inter

  Tiranë Sot, 12:21
  11.00 €
 • 0 foto
  Komplet celesash fiso professional
  Cars and tools

  Komplet celesash fiso professional

  Komplet celesash fiso professional seti permban 23copa nga 6 deri tek 32mm te interesuarit te tele

  Tiranë Sot, 12:21
  6,500.00 Lek
 • 1 foto
  Shtrydhese Frutash BOSCH
  Technician and equipment

  Shtrydhese Frutash BOSCH

  Shtrydhese Frutash BOSCH

  Tiranë Sot, 12:21
  8,500.00 Lek
 • 2 foto
  Kompresor ajri 50lt
  Cars and tools

  Kompresor ajri 50lt

  Kompresor ajri Delir 50lt

  Tiranë Sot, 12:21
  17,000.00 Lek
 • 2 foto
  Krik makinash 2.5ton
  Cars and tools

  Krik makinash 2.5ton

  Krik makinash 2.5 ton

  Tiranë Sot, 12:21
  12,000.00 Lek
 • 2 foto
  Kompresor Ajri 50L professional
  Cars and tools

  Kompresor Ajri 50L professional

  kompresor ajri 50L i ri ne kuti te ardhur nga gjermania i markes abks

  Tiranë Sot, 12:21
  22,000.00 Lek
 • 2 foto
  Saldatrice TIG/MMA 300AMPER
  Cars and tools

  Saldatrice TIG/MMA 300AMPER

  Saldatrice TIG/MMA 300ampershe per punimin e aluminit,inoksit,bakrit, hekurit, etj shkrirja e elektr

  Tiranë Sot, 12:21
  37,000.00 Lek
 • 1 foto
  Fresibel me gradim 900wat
  Cars and tools

  Fresibel me gradim 900wat

  Fresibel me gradim 900wat KZURB super cilesi e garantuar prodhim Rus i ri ne kuti ka dhe 2kaprochina

  Tiranë Sot, 12:21
  6,000.00 Lek
 • 3 foto
  Saldatrice Industriale 500amper
  Cars and tools

  Saldatrice Industriale 500amper

  Saldatrice Industriale 500amper elektronike

  Tiranë Sot, 12:21
  2,300.00 €
 • 2 foto
  Vidiator 26v Makita profesional
  Cars and tools

  Vidiator 26v Makita profesional

  Vidiator 26v Makita profesional

  Tiranë Sot, 12:20
  15,000.00 Lek
 • 1 foto
  celesa kriket 12kende professional
  Cars and tools

  celesa kriket 12kende professional

  celesa kriket 12kende profesional te markes TOP HELPER

  Tiranë Sot, 12:20
  11,000.00 Lek
 • 2 foto
  Pistolet Ajri per kamiona
  Cars and tools

  Pistolet Ajri per kamiona

  Pistolet ajri per kamioma

  Tiranë Sot, 12:20
  280.00 €
 • 8 foto
  Pistoleta ajri te ndryshme OKAZION
  Cars and tools

  Pistoleta ajri te ndryshme OKAZION

  Pistoleta ajri te ndryshme me cmime okazion

  Tiranë Sot, 12:20
  11.00 Lek
 • 0 foto
  vidiator Makita 12v
  Cars and tools

  vidiator Makita 12v

  vidiator Makita 12v i shoqeruar me 2bateri Lithium + karikues dhe valixhen e vet

  Tiranë Sot, 12:20
  7,000.00 Lek
 • 3 foto
  Saldatrice inverter 300amph
  Cars and tools

  Saldatrice inverter 300amph

  saldatrice 300ampershe inverter ne kuti prodhim rus e ardhur nga gjermania. Cilesia e garantuar.

  Tiranë Sot, 12:20
  18,000.00 Lek
 • 0 foto
  Saldatrice co2 me tel edhe elektrod 400amper
  Cars and tools

  Saldatrice co2 me tel edhe elektrod 400amper

  Saldatrice co2 me tel edhe plus elektrod 400ampershe ne nje aparat , marka KZUBR prodhim Rus , per m

  Tiranë Sot, 12:20
  46,000.00 Lek
 • 4 foto
  Plasma Cut60
  Cars and tools

  Plasma Cut60

  Plasma Cut60 #plasma

  Tiranë Sot, 12:20
  650.00 €
 • 4 foto
  Kompresor Ajri te ndryshem
  Cars and tools

  Kompresor Ajri te ndryshem

  Kompresor Ajri te gjitha lloje me zhurm pa zhurm Silent te interesuarit te kontaktojn ne tel 068414

  Tiranë Sot, 12:20
  12.00 Lek
 • 1 foto
  Saldatrice inverter 300Amper cilesi e garantuar
  Cars and tools

  Saldatrice inverter 300Amper cilesi e garantuar

  Saldatrice inverter 300amper marka Kzubr prodhim Rus #Saldatrice #saldatriqe #aparat #saldim

  Tiranë Sot, 12:20
  15,000.00 Lek
 • 0 foto
  Trapan Matrapik Bosch origjinal
  Cars and tools

  Trapan Matrapik Bosch origjinal

  Trapan matrapik bosch i ardhur nga Gjermania..

  Tiranë Sot, 12:20
  11,000.00 Lek
 • 1 foto
  Saldatrice 400amper OKAZION
  Cars and tools

  Saldatrice 400amper OKAZION

  Saldatrice 400amper Ruse OKAZION e re ne kuti

  Tiranë Sot, 12:19
  100.00 €
 • 1 foto
  saldatrice 400amper Gjermane OKAZION
  Cars and tools

  saldatrice 400amper Gjermane OKAZION

  saldatrice 400amper Gjermane OKAZION Te interesuarit cel 0684144128

  Tiranë Sot, 12:19
  130.00 €
 • 1 foto
  Monometer (rregullator) CO2,N2,ARGON,PROPANE,O2,
  Cars and tools

  Monometer (rregullator) CO2,N2,ARGON,PROPANE,O2,

  Monometer (rregullator) per CO2,N2,ARGON,PROPANE,O2, ACETLENE. manometri esht i ri ne kuti prodhim

  Tiranë Sot, 12:19
  6,000.00 Lek
 • 1 foto
  Mask saldimi elektronike
  Cars and tools

  Mask saldimi elektronike

  Mask saldimi elektronike e re ne kuti

  Tiranë Sot, 12:19
  6,000.00 Lek
 • 1 foto
  Nutribullet 600wat origjinal
  Technician and equipment

  Nutribullet 600wat origjinal

  Nutribullet 600wat origjinal e re ne kuti per me teper info kontaktoni ne tel ose ne viber 068414412

  Tiranë Sot, 12:19
  5,500.00 Lek
 • 0 foto
  Tenxhere Elektrike Sinbo
  Technician and equipment

  Tenxhere Elektrike Sinbo

  Tenxhere Elektrike Sinbo te interesuarit cel 0684144128

  Tiranë Sot, 12:19
  50.00 €
 • 1 foto
  Saldatrice AC/DC per punimin e Auluminit
  Cars and tools

  Saldatrice AC/DC per punimin e Auluminit

  Saldatrice AC/DC profesionale per punimin e auluminit bakrit bronxit inoksit etj per me shum info ko

  Tiranë Sot, 12:19
  12.00 Lek
 • 2 foto
  krika makinash te ndryshem
  Cars and tools

  krika makinash te ndryshem

  krika makinash me tonazh te ndryshem me cmime okazion gjithashtu kemi shumlojshmeri veglash per ser

  Tiranë Sot, 12:19
  12.00 Lek
 • 0 foto
  Karikues Baterish makine Bateri Starter
  Cars and tools

  Karikues Baterish makine Bateri Starter

  Karikues Baterish makine Bateri Starter Profesionale

  Tiranë Sot, 12:19
  27,000.00 Lek
 • 2 foto
  OKAZION vetem per disa dit Matrapik i madh HITACHI
  Cars and tools

  OKAZION vetem per disa dit Matrapik i madh HITACHI

  Matrapik i madh ka dhe 2punto..

  Tiranë Sot, 12:19
  22,000.00 Lek
 • 0 foto
  Vidiator gomash DEWALT
  Cars and tools

  Vidiator gomash DEWALT

  Vidiator gomash DEWALT

  Tiranë Sot, 12:19
  230.00 €
 • 2 foto
  Matrapik hitachi japan
  Cars and tools

  Matrapik hitachi japan

  Mattapik i madh hitchi japan

  Tiranë Sot, 12:19
  27,000.00 Lek
 • 0 foto
  Bullnatrice per lirim e dadiqekve (bullonave)
  Cars and tools

  Bullnatrice per lirim e dadiqekve (bullonave)

  Bullnatrice per lirimin e dadiqekve

  Tiranë Sot, 12:19
  12,000.00 Lek
 • 3 foto
  Saldatrice Professionale per industri
  Cars and tools

  Saldatrice Professionale per industri

  Saldatrice profesionale per industri 400amper ponon me tension 160volt deri ne 460volt monofaz dhe

  Tiranë Sot, 12:19
  55,000.00 Lek
 • 4 foto
  Tavoline futbolli + transport FALAS
  furniture

  Tavoline futbolli + transport FALAS

  Merrni tavolinen e futbollit me te gjitha pjeset e montuara, me permasa 81cm×43cm, e lehte per tu mb

  Tiranë Sot, 12:01
  6,500.00 Lek
 • 0 foto
  Ne shitje: 2 frigorifere & katabrike per akullore
  Cars and tools

  Ne shitje: 2 frigorifere & katabrike per akullore

  Ne shitje: 1. Nje aparat katabrike per prodhimin e akullores. 2. Frigorifer per ekspozim me xham (m

  Tiranë Sot, 11:39
  1.00 Lek
 • 0 foto
  SOPATË GERBER ORIGJINALE
  Cars and tools

  SOPATË GERBER ORIGJINALE

  Shitet sopatë gerber origjinale me kllëf plus thike sharre e cila deperton ne bishtin e sopatës me

  Tiranë Sot, 11:37
  50.00 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  furniture

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë Sot, 10:49
  With agreement
 • 8 foto
  Foratrice
  Cars and tools

  Foratrice

  foratrice druri model i ri ka shpim shum te shpejt shpimin e ka nga lart dhe anash.. Makineri sa ka

  Tiranë Sot, 10:07
  2,800.00 €