Ads, Vehicles, Houses, Apartments, Mobile Phones, Furniture for Sale in Kosovo and Albania

 • 10 foto
  VW TOURAN 1.9 TDI 6+1 Marsha Me Dogane
  Car

  VW TOURAN 1.9 TDI 6+1 Marsha Me Dogane

  Shitet VW Touran 1.9 TDI ne gjendje shum te mire sapo ardhur nga Italia me dogane te paguar.Viti 200

  Korçë Sot, 19:27
  3,699.00 €
 • 11 foto
  OKAZION ... Mercedes-Benz E Class 200
  Car

  OKAZION ... Mercedes-Benz E Class 200

  Okazion E class 10. 2012 dal ne rruge 03/2014 full options sapo ardhur nga belgjika . Motorr 200 blu

  Krujë Sot, 19:27
  11,200.00 €
 • 9 foto
   BMW 328i LOOK M me pjese origjinale.
  Car

  BMW 328i LOOK M me pjese origjinale.

  -LOOK M me pjese origjinale.(Parakolp,mrapakolp,llaska,pasqyra,timon,disqe) -4 Marmita sportive REMU

  Tiranë Sot, 19:27
  24,000.00 €
 • 11 foto
  BMW 335 LOOK M SPORT?FULL FULL
  Car

  BMW 335 LOOK M SPORT?FULL FULL

  BMW 335-3.0 Benzin ,nuk e kap taksa e lluksit 2979CM, shum e shpete twin turbo, shum e vecante ne mo

  Tiranë Sot, 19:27
  18.00 €
 • 11 foto
  Ml63 amg origjinal look 2011
  Car

  Ml63 amg origjinal look 2011

  Ml 63 AMG origjinale . Kambio 7G-tronic MSC. Viti 2008 . Komplet look 2011 origjinal me te gjitha pj

  Tiranë Sot, 19:27
  17,500.00 €
 • 9 foto
  Super golf 7-viti 2014..sapo ardhur nga italia??
  Car

  Super golf 7-viti 2014..sapo ardhur nga italia??

  Shitet golf 7..viti -fund i 2014....1.6 naft..sapo ardhur nga italia me dogan te Prer dhe esht gati

  Fier Sot, 19:26
  11,700.00 €
 • 11 foto
  Alfa ROMEO 159 1.9 JTd 110kw 150ps
  Car

  Alfa ROMEO 159 1.9 JTd 110kw 150ps

  Shitet Alfa Romeo 159, 1.9Jtd , Viti 2006, Ngjyre e kuqe metalike Abs. Esp, Asr, Air bega, Klimatron

  Mitrovicë Sot, 19:26
  4,999.00 €
 • 1 foto
  Fellne 17 col per golf 5 6 7 tauran tiguan audi a3
  Copiers and equipment

  Fellne 17 col per golf 5 6 7 tauran tiguan audi a3

  fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 19:26
  With agreement
 • 9 foto
  golf 6 1.6 tdi 2009 me dogan dhe homologim
  Car

  golf 6 1.6 tdi 2009 me dogan dhe homologim

  Shes golf 6 1.6 dizel tdi 2009 me dogan dhe homologim vetura posedon klimatronik ulse me nxemje senz

  Prishtinë Sot, 19:26
  7,900.00 €
 • 8 foto
  opel astra 1.7 dizel 2010
  Car

  opel astra 1.7 dizel 2010

  Shes opel astra 1.7 dizel 6 shpejtsi isapo ardhur ne ks me dogan 2010 vetura posedon klim goma te re

  Prishtinë Sot, 19:26
  5,300.00 €
 • 10 foto
  Cls 320 2006
  Car

  Cls 320 2006

  Shitet cls 320 naft memletra te paguara ne super gjendje sapo jan ber sherbimet vaj filtra zinxhir f

  Vlorë Sot, 19:26
  10,000.00 €
 • 5 foto
  Mercedes C200 kompresor benzin+gaz
  Car

  Mercedes C200 kompresor benzin+gaz

  Makina ka disa muaj qe ka ardh nga gjermanija eshte benzin gaz me 3vjet garanci. Makina disponon ESP

  Elbasan Sot, 19:26
  4,500.00 €
 • 4 foto
  S140 Shitet banesa në Mati 1
  Apartment / Apartment

  S140 Shitet banesa në Mati 1

  Shitet banesa në Mati 1, afër banesave të bardha, rruga “Ndue Përlleshi”. Banesa gjendet në kati

  Prishtinë Sot, 19:26
  50,000.00 €
 • 6 foto
  shiten banesat dukagjini residence
  Apartment / Apartment

  shiten banesat dukagjini residence

  Prishtine Dukagjjni Residence. Shiten banesat me 1 dhome gjumi, 2 dhoma gjumi, 3 dhoma gjumi. Nga n

  Prishtinë Sot, 19:26
  With agreement
 • 6 foto
  Shiten Banesa me dimezione te ndrushme
  Apartment / Apartment

  Shiten Banesa me dimezione te ndrushme

  Shiten Banesa me dimezione te ndrushme , Tek french . rr.Halim Spahija Ferizaj TEL:049884545 ose Vi

  Ferizaj Sot, 19:26
  420.00 €
 • 9 foto
  Super toyota rav4 sapo ardhur nga italia
  Car

  Super toyota rav4 sapo ardhur nga italia

  Shitet toyota rav4 ..2.2 naft..kambio manual.. sensor parkimi gomat te reja...makin sapo ka ardhur n

  Fier Sot, 19:26
  6,400.00 €
 • 4 foto
  MERCEDES BENZ C-KLASS CDI
  Car

  MERCEDES BENZ C-KLASS CDI

  ercedes Benc c-klass .kambjo automatike .me dokumenta te rregullta . mbyllje me pult . Eshte me Klim

  Shkodër Sot, 19:26
  1.00 €
 • 2 foto
  Nderrohet me skuter ose atv
  Motorcycles (under 50 cc)

  Nderrohet me skuter ose atv

  Nderrohet me skuter ose atv lavatriqja beko pa asni defekt teper e rujtne 6 kg per marrveshje viber+

  Prishtinë Sot, 19:26
  150.00 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet banesa 99.64 m2 në lagjen Dardania ⭕
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet banesa 99.64 m2 në lagjen Dardania ⭕

  ⭕Shitet banesa 99.64 m2 ne katin e 2-të në lagjen Dardania Dukagjini Residence ⭕ ⭕Banesa posed

  Prishtinë Sot, 19:26
  1,150.00 €
 • 11 foto
  Citroën C3 1.6 HDI Eko Pro Panoram 2011
  Car

  Citroën C3 1.6 HDI Eko Pro Panoram 2011

  Citroën C3 1.6 HDI Eko Pro Panoram senzora parkingu mrapa tempomat klim tronik komanda ne vollan i s

  Ferizaj Sot, 19:26
  With agreement
 • 6 foto
  opel corsa 1.3 Dizel 2009
  Car

  opel corsa 1.3 Dizel 2009

  shes opel Corsa 1.3 dizel esapo doganuar 2009 shum ne gjendje temir teknike dhe optike per me shum 0

  Prishtinë Sot, 19:26
  5,800.00 €
 • 10 foto
  Bmw 318i (2006)
  Car

  Bmw 318i (2006)

  Vetura eshte ne gjendje shume te mir teknike posedon motor me zingjir 2.0 benzin senzora parkimi kli

  Prishtinë Sot, 19:26
  6,200.00 €
 • 10 foto
  chevrolet cruze 2.0 Dizel 2009
  Car

  chevrolet cruze 2.0 Dizel 2009

  shes chevrolet cruze 2.0 dizel 2009 isapo doganuar shum ne gjendje temir per me shum 044 431 606 vet

  Prishtinë Sot, 19:26
  6,300.00 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Kuzhina Garnitura
  furniture

  Dhoma Gjumi Kuzhina Garnitura

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Istog Sot, 19:26
  699.00 €
 • 11 foto
  Banesa 73m2 ne shitje ne Aktash
  Apartment / Apartment

  Banesa 73m2 ne shitje ne Aktash

  Banesa 73m2 ne shitje ne Aktash saktesisht ne rrugen \"Agim Ramadani\" perballe fakultetit filologji

  Prishtinë Sot, 19:26
  110,000.00 €
 • 0 foto
  Goma te dimrit 195/65/15
  Copiers and equipment

  Goma te dimrit 195/65/15

  Gomat jane 2 muj te perdorne prodhim i Qekis

  Prishtinë Sot, 19:26
  With agreement
 • 0 foto
  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER 620 M nga Gjermania
  Machinery and inventory

  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER 620 M nga Gjermania

  Shitet autolarja profesionale e tipit KARCHER 620 M e sapo ardhur nga Gjermania. Autolarja ka presio

  Prishtinë Sot, 19:26
  195.00 €
 • 1 foto
  Shes orendite per dhome dite
  furniture

  Shes orendite per dhome dite

  Shes 2 kreveta dhe tavolinin jan shum te rujtura

  Prishtinë Sot, 19:26
  300.00 €
 • 5 foto
  Veze thelleze 15lek/kokerr
  Farm animals

  Veze thelleze 15lek/kokerr

  Shiten veze thelleze te fresketa 15/L kokrra me pakic/10 lek kokrra per porosi mbi 100 kokrra.(20 le

  Durrës Sot, 19:26
  15.00 Lek
 • 1 foto
  Xbox 360 KINECT
  Games for PC / Video Games

  Xbox 360 KINECT

  Xbox 360 kinect . vjen me dy cd pak i perdoun 250gb hard disk . qmimi i diskutushem

  Gjilan Sot, 19:26
  350.00 €
 • 1 foto
  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER 570 NGA GJERMANIA
  Machinery and inventory

  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER 570 NGA GJERMANIA

  Shitet autolarja e tipit KARCHER K 570 e ardhur nga Gjermania. Autolarja ka presion (shtypje) te mir

  Prishtinë Sot, 19:26
  170.00 €
 • 8 foto
  Mercedes-Benz C250 LOOK-AMG FULL FULL
  Car

  Mercedes-Benz C250 LOOK-AMG FULL FULL

  Mercedes-Benz c--250--Benzin Motorr 1.8 204KW- Viti Prodhimit 2012,ka dale ne shitje ne 2014 i sapo

  Tiranë Sot, 19:26
  1.00 €
 • 11 foto
  Golf 6 dsg 2012 -2.0
  Car

  Golf 6 dsg 2012 -2.0

  Shitet golfi 6 dsg Karavan 2.0-103 kw viti 2012 Se 2 jav i doganuar i regjistruar ne rks me kilomet

  Prishtinë Sot, 19:25
  With agreement
 • 2 foto
  4 Goma+Disqe Alumini R17 235/45 nga ZVICRRA
  Copiers and equipment

  4 Goma+Disqe Alumini R17 235/45 nga ZVICRRA

  4 goma+disqet ne gjendje shume te mire, pothuajse te reja shum pak te perdorura 80% te sapo ardhura

  Durrës Sot, 19:25
  350.00 Lek
 • 8 foto
  Super mercedes benz E350 kabrio..super full.??
  Car

  Super mercedes benz E350 kabrio..super full.??

  Shitet E clas 350 blueficency viti fund i 2010..full optional...makina ka ardhur nga italia esht ne

  Fier Sot, 19:25
  18,400.00 €
 • 3 foto
  NISAN X-TRAIL2.2 4X4
  Car

  NISAN X-TRAIL2.2 4X4

  Shitet Nissan x trail 4x4 nafte 2.2 kamio manuale 4x4 .esp .abs.srs.cruise controll.komanda ne timo

  Shkodër Sot, 19:25
  1.00 €
 • 4 foto
  Wolswagen Polo 1.9 nafte viti 2003.
  Car

  Wolswagen Polo 1.9 nafte viti 2003.

  Shitet Wolswagen Polo 1.9 nafte viti 2003. Makina eshte ne gjendje shum te mir e gatshme per cdo pro

  Shkodër Sot, 19:25
  1.00 €
 • 4 foto
  OPEL ASTRA CTDI 06
  Car

  OPEL ASTRA CTDI 06

  OPEL ASTRA CTDI NE GJENDJE SHUM TE MIRE ME TARGA SHQIPTARE MAKINA ESHTE E GATSHME PER CDO DHOJ PROVE

  Shkodër Sot, 19:25
  1.00 €
 • 9 foto
  turan 1.9 2007
  Car

  turan 1.9 2007

  shes turanin ne gjendeje shum te mire 1.9 tdi 6 shpejtesi viti 2007 regjistrim 6 muje

  Ferizaj Sot, 19:25
  6,700.00 €
 • 8 foto
  SH002 Shitet Banesa mbrap. Spitalit Amerik 750€/m2
  Apartment / Apartment

  SH002 Shitet Banesa mbrap. Spitalit Amerik 750€/m2

  Banesa Posedon: 3 - Dhoma Gjumi 1 - Sallon me Kuzhinë 1 - Banjo 1 - Wc 2 - Ballkona Banesa gjendet

  Prishtinë Sot, 19:25
  750.00 €
 • 10 foto
  SH013 Shitet Banesa ne Tophane, Prishtine 770€/m2
  Apartment / Apartment

  SH013 Shitet Banesa ne Tophane, Prishtine 770€/m2

  Banesa Posedon: 3 - Dhoma Gjumi 1 - Sallon me Kuzhinë 1 - Banjo/Wc 1 - Ballkon Banesa gjendet ne la

  Prishtinë Sot, 19:25
  770.00 €
 • 1 foto
  ALFA ROMEO 147
  Car

  ALFA ROMEO 147

  shes alfa romeo 147 ne gjendje shum te mire .e gatshme per cdo dhoje prove.CMIMI 2100 euro i diskutu

  Shkodër Sot, 19:25
  2,100.00 €
 • 0 foto
  Biciklete hollandeze
  Sports equipment

  Biciklete hollandeze

  Shes bicikleten te blere ne hollande me disqe alumini dhe ne gjendje shume te mire. Arsyeja eshte mo

  Tiranë Sot, 19:25
  10,000.00 Lek
 • 8 foto
  Bmv seria 1..2.0 naft sapo ardhur
  Car

  Bmv seria 1..2.0 naft sapo ardhur

  Shes bmv seria 1...makina sapo ka ardhur nga italia me dogan te prer dhe esht gati per targa...makin

  Fier Sot, 19:25
  5,700.00 €
 • 11 foto
  Banesa N’Prishtin Velani
  Apartment / Apartment

  Banesa N’Prishtin Velani

  Shes Banesen prishtin Velani 67m2 ndertim iri banesa posedon dy ashensor kamer mrenda rolete elektr

  Prishtinë Sot, 19:25
  With agreement
 • 0 foto
  FORD GALAXY? / CMIM OKAZION \n
  Car

  FORD GALAXY? / CMIM OKAZION \n

  Shes Ford Galaxy të vitit 2004 ⛧me dokumenta per 1 vit ⛧Automat ⛧sendilje me ngrohje ⛧pasqyr

  Tiranë Sot, 19:25
  3,299.00 €
 • 1 foto
  Elimino lageshtin Mykun Vllagen
  Cars and tools

  Elimino lageshtin Mykun Vllagen

  Aparata kunder lagështisë mykut vllages 045 564-703 Fatoni Tag myk myku vllag vllages lageshti lag

  Prishtinë Sot, 19:25
  1.00 €
 • 1 foto
  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER K 5.660 nga Gjermania
  Machinery and inventory

  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER K 5.660 nga Gjermania

  Shitet autolarja profesionale e tipit KARCHER K 5.660 e sapo ardhur nga Gjermania. Autolarja ka pre

  Prishtinë Sot, 19:25
  230.00 €
 • 7 foto
  OKAZION Shitet Audi A4
  Car

  OKAZION Shitet Audi A4

  Marka 👉 Audi A4 Forca mottorrike👉 2.5 Lloji i kambjos👉 Automatike Karburanti 👉Naft Viti i prodhim

  Tiranë Sot, 19:25
  2,600.00 €
 • 6 foto
  FIAT Croma Diesel Automatic OKAZION
  Car

  FIAT Croma Diesel Automatic OKAZION

  FIAT Croma Automatik 2.4 Nafte; Bi-Xenon; Xhama Elektrik; Sensor Parkimi; Cruise Control; Clima Auto

  Durrës Sot, 19:25
  3,900.00 €