Ads, Vehicles, Houses, Apartments, Mobile Phones, Furniture for Sale in Kosovo and Albania

 • 4 foto
  #SHITET: Ambjent biznesi_zona: Astirit/ rruga: "Mikel Maruli".
  Apartment / Apartment

  #SHITET: Ambjent biznesi_zona: Astirit/ rruga: "Mikel Maruli".

  #SHITET: Ambjent biznesi_zona: Astirit/ rruga: "Mikel Maruli". ▪︎️️Ambjenti ndodhet në kat përdhe,

  Tiranë Sot, 22:16
  125,000.00 €
 • 13 foto
  #Jepet me qera: Super apartament 2+1 +2 /zona: "Kompleksi Delijorgji"
  Apartment / Apartment

  #Jepet me qera: Super apartament 2+1 +2 /zona: "Kompleksi Delijorgji"

  #Jepet me qera: Super apartament 2+1 +2 /zona: "Kompleksi Delijorgji" ▪︎Apartamenti ndodhet në kati

  Tiranë Sot, 22:08
  600.00 €
 • 12 foto
  SHITEN VILA ; NE REZIDENCEN "Quiet Lake" - Farkë.
  Apartment / Apartment

  SHITEN VILA ; NE REZIDENCEN "Quiet Lake" - Farkë.

  SHITEN VILA ; NE REZIDENCEN "Quiet Lake" - Farkë. Një kompleks prestigjoz me siguri maksimale, me p

  Tiranë Sot, 21:29
  550,000.00 €
 • 8 foto
  SHITEN SHTEPITE NE PEJE
  House / Villas

  SHITEN SHTEPITE NE PEJE

  Shiten shtepite ne lagjen Dardania 2, rruga Ardian Krasnqi ne Peje. Ne afersi te shkolles fillore Da

  Pejë Sot, 20:00
  With agreement
 • 11 foto
  SHITEN: Apartamente 3+1/zona: Liqeni Artificial - Ish PAM.
  Apartment / Apartment

  SHITEN: Apartamente 3+1/zona: Liqeni Artificial - Ish PAM.

  ▪︎Apartamentet kanë pamje mbi liqenin artificial të Tiranës, ofrojnë një vend të qetë, ajër të pas

  Tiranë Sot, 19:44
  1,300.00 €
 • 2 foto
  Program per Bastore Racing dogs baste sportive
  Sports equipment

  Program per Bastore Racing dogs baste sportive

  Programe per BASTORE Racing dogs,Keno e tj. KERKOHET BASHKEPUNIM ME MENAXHER Whatsapp +30694426328

  Prizren Sot, 19:40
  With agreement
 • 14 foto
  #SHITEN ; Apartamente 2+1/ rruga: “Ndre Mjeda”, pranë “21 Dhjetorit”.
  Apartment / Apartment

  #SHITEN ; Apartamente 2+1/ rruga: “Ndre Mjeda”, pranë “21 Dhjetorit”.

  ▪︎Apartamentet ndodhen në katin e I-rë, 5 & 7-të banim. ▪︎Apartamentet kanë sipërfaqe prej 109.8 m2

  Tiranë Sot, 19:36
  1,100.00 €
 • 14 foto
  OKAZION: Super Duplex në shitje /zona; Don Bosko
  Apartment / Apartment

  OKAZION: Super Duplex në shitje /zona; Don Bosko

  ▪︎Apartamenti ndodhet tek Rezidenca "Don Bosko", me sipërfaqe prej 233 m2, në Kt e X-të dhe XI-të ba

  Tiranë Sot, 19:36
  950.00 €
 • 13 foto
  SHITET ; Penthouse-Dubleks/ rruga: “Ndre Mjeda”, pranë “21 Dhjetorit”
  Apartment / Apartment

  SHITET ; Penthouse-Dubleks/ rruga: “Ndre Mjeda”, pranë “21 Dhjetorit”

  ▪︎“Rezidenca "Alba", ndodhet pak metra larg qendrës së Tiranës, duke patur akses me të gjitha rrug

  Tiranë Sot, 19:18
  1,000.00 €
 • 13 foto
  SHITET: Apartament 2+1+2/ rruga: "Riza Cerova"/pranë shkollës së Kuqe.
  Apartment / Apartment

  SHITET: Apartament 2+1+2/ rruga: "Riza Cerova"/pranë shkollës së Kuqe.

  ▪︎Apartamenti organizohet në një sallon ndjenje & kuzhinë sëbashku, 2 dhoma gjumi me dalje në ball

  Tiranë Sot, 19:03
  112,000.00 €
 • 15 foto
  #SHITET: Apartament Duplex 3+1+ 2+ verandë/zona: Stadiumi Dinamo.
  Apartment / Apartment

  #SHITET: Apartament Duplex 3+1+ 2+ verandë/zona: Stadiumi Dinamo.

  ▪︎️Apartamenti ka një sipërfaqe prej 110 m²+ 25m2 verandë, kati i IV & V- të banim. ▪︎I organizua

  Tiranë Sot, 18:55
  125,000.00 €
 • 6 foto
  Opel Antara 2.0 4X4
  Car

  Opel Antara 2.0 4X4

  OPEL ANTARA 2.0 CDTI 4x4 I FULL OPSION GJAMA TE ZI FABRIKISHT ( NE LIBREZ ) NAVIGACION KLIMA

  Viti Sot, 18:53
  6,500.00 €
 • 1 foto
  Shitet shtange
  Sports equipment

  Shitet shtange

  Shitet shtange me 35 kg pesha 2x10kg dhe 6x2.5kg plus boshti 10 kg.Gjithsej 45 kg. Mundesi shtimi p

  Tiranë Sot, 18:34
  16,000.00 Lek
 • 12 foto
  #Jepet me qera: Apartament 2+1+2/Përballë Parlamentit.
  Apartment / Apartment

  #Jepet me qera: Apartament 2+1+2/Përballë Parlamentit.

  ▪︎Apartamenti ndodhet në katin e X-të banim, me një sipërfaqe prej 110m², pozicionim jug-perendim.

  Tiranë Sot, 18:33
  550.00 €
 • 7 foto
  JEPET ME QERA; Ambjent biznesi / QENDRA ” ETC📍
  Apartment / Apartment

  JEPET ME QERA; Ambjent biznesi / QENDRA ” ETC📍

  #JEPET ME QERA : Ambjent biznesi: Qendra Tregtare #ETC️ ▪︎Sipërfaqe prej 80m2, një hapësirë e përba

  Tiranë Sot, 18:29
  1,300.00 €
 • 7 foto
  Audi A4 1.9 diesel
  Car

  Audi A4 1.9 diesel

  Shitet Audi A4 1.9 diesel, viti 2005 Vetura ne gjendje perfekte, klimatronik, ABS, Airbag, eshte

  Skënderaj Sot, 18:27
  6,500.00 €
 • 12 foto
  JEPET ME QERA: Super vilë 2Kt/ zona: Tegut
  Apartment / Apartment

  JEPET ME QERA: Super vilë 2Kt/ zona: Tegut

  JEPET ME QERA: Super vilë 2Kt/ zona: Tegut ▪︎Vila përbëhet nga dy kate banim, me sipërfaqe banimi

  Tiranë Sot, 18:19
  2,500.00 €
 • 9 foto
  JEPET ME QERA : Apartament 2+1 / "RING CENTER"
  Apartment / Apartment

  JEPET ME QERA : Apartament 2+1 / "RING CENTER"

  🔹 Apartamenti ndodhet në katin e V- të banim, pallat i ri, me një sip. prej 115 m². 🔹Përbëhet nga n

  Tiranë Sot, 18:19
  800.00 €
 • 14 foto
  SHITET ; Apartament 3+1/" PETRO NINI "
  Apartment / Apartment

  SHITET ; Apartament 3+1/" PETRO NINI "

  🔹Apartamentet ndodhen në katin e 9-të banim. 🔹️Apartamentet kanë sipërfaqe prej 135 m2, nga këto 12

  Tiranë Sot, 18:18
  175,000.00 €
 • 13 foto
  SHITET: APARTAMENT 1+1 + DYQAN / " IRFAN TOMINI"
  Apartment / Apartment

  SHITET: APARTAMENT 1+1 + DYQAN / " IRFAN TOMINI"

  🔹️Apartamenti ka një sip. prej 73m², kati i I-rë banim, i një pallati ekzistues, mbrapa karburant Ve

  Tiranë Sot, 18:18
  75,000.00 €
 • 12 foto
  OKAZION; SHITET: GODINE BIZNESI-" INXHINIERIA NDERTIMIT"
  House / Villas

  OKAZION; SHITET: GODINE BIZNESI-" INXHINIERIA NDERTIMIT"

  🔹️Godina përbëhet prej tre katesh + bodrum, ka një sipërfaqe trualli prej 700 m² me oborr të madh i

  Tiranë Sot, 18:17
  With agreement
 • 15 foto
  SHITET DUBLEX ; 4+1+2 KOMPLEKSI "DON BOSKO"
  Apartment / Apartment

  SHITET DUBLEX ; 4+1+2 KOMPLEKSI "DON BOSKO"

  ▪︎Apartamenti ndodhet tek Rezidenca "Don Bosko", me sipërfaqe prej 233 m2, në Kt e X-të dhe XI-të ba

  Tiranë Sot, 18:17
  950.00 €
 • 11 foto
  Jepet me qera ; Super apartament 2+2+ post parkimi/ "QENDRA ETC"
  Apartment / Apartment

  Jepet me qera ; Super apartament 2+2+ post parkimi/ "QENDRA ETC"

  🔹️ETC-ja është një nga qendrat tregtare me standarte europiane, si për biznes ashtu dhe për banim.

  Tiranë Sot, 18:16
  1,700.00 €
 • 15 foto
  Jepet me qera ; Super apartament 3+2 QENDRA " ETC-ja"
  House / Villas

  Jepet me qera ; Super apartament 3+2 QENDRA " ETC-ja"

  🔹️ETC-ja është një nga qendrat tregtare me standarte europiane, si për biznes ashtu dhe për banim.

  Tiranë Sot, 18:16
  2,000.00 €
 • 11 foto
  SHITET; SUPER VILE/ ZONA;
  House / Villas

  SHITET; SUPER VILE/ ZONA;

  𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐕𝐢𝐥𝐞̈ 𝐈𝐈𝐈- 𝐤𝐚𝐭𝐞̈𝐬𝐡𝐞/𝐒𝐇𝐄𝐍𝐆𝐉𝐈𝐍 – 𝐙𝐎𝐍𝐀 𝐊𝐔𝐍𝐄📍 E përbërë vetëm nga tre apartamente, një apartamen

  Lezhë Sot, 18:16
  700.00 €
 • 14 foto
  SHITET; GODINE BIZNESI ;
  House / Villas

  SHITET; GODINE BIZNESI ;

  Objekti ndodhet në plan të parë të autostradës Mamurras- Milot, zonë industriale me biznese te ndrys

  Lezhë Sot, 18:13
  1,100,000.00 €
 • 10 foto
  OKAZION: SHITET LOKAL- Rruga “ KAVAJES”
  House / Villas

  OKAZION: SHITET LOKAL- Rruga “ KAVAJES”

  #OKAZION; SHITET BAR-KAFE/ Rruga; " Kavajes"📍 ▪︎Lokali Bar- Kafe ndodhet 5 min larg qendrës, me lëv

  Tiranë Sot, 18:12
  270,000.00 €
 • 13 foto
  OKAZION; SHITET HOTEL "SHENGJIN"
  House / Villas

  OKAZION; SHITET HOTEL "SHENGJIN"

  OKAZION; SHITET HOTEL 4 KT/ ZONA SHENGJIN ▪︎Godina përbëhet nga 4 kate, me një sipërfaqe trualli

  Lezhë Sot, 18:12
  1,200,000.00 €
 • 5 foto
  Jepet me qera: Ambjent Biznesi: Rruga: Kavajës.
  Apartment / Apartment

  Jepet me qera: Ambjent Biznesi: Rruga: Kavajës.

  Jepet me qera: Ambjent Biznesi: Rruga: Kavajës. ▪︎️️Ambjenti ndodhet në qendër të Tiranës, mbrapa

  Tiranë Sot, 18:11
  950.00 €
 • 11 foto
  OKAZION ;SHITET HOTEL/ ZONA
  House / Villas

  OKAZION ;SHITET HOTEL/ ZONA

  #OKAZION; SHITET HOSTEL/ ZONA ” LAPRAKES” ▪︎Objekti përbëhet prej dy katesh, aktualisht në gjendje

  Tiranë Sot, 18:11
  200,000.00 €
 • 4 foto
  #SHITEN: Apartamente 1+1, 2+1/rruga
  House / Villas

  #SHITEN: Apartamente 1+1, 2+1/rruga

  #SHITEN: Apartamente 1+1, 2+1/rruga "Dibrës" Kompleksi " FARMACIA 10" ▪︎️Godina banimi, shërbimi &

  Tiranë Sot, 18:10
  85,500.00 €
 • 6 foto
  J𝐄𝐏𝐄𝐓 𝐌𝐄 𝐐𝐄𝐑𝐀 :𝐀𝐦𝐛𝐣𝐞𝐧𝐭 𝐛𝐢𝐳𝐧𝐞𝐬𝐢/𝐩𝐫𝐚𝐧𝐞̈ 𝐬𝐡𝐞𝐬𝐡𝐢𝐭 "𝐖𝐢𝐥𝐬𝐨𝐧"
  Apartment / Apartment

  J𝐄𝐏𝐄𝐓 𝐌𝐄 𝐐𝐄𝐑𝐀 :𝐀𝐦𝐛𝐣𝐞𝐧𝐭 𝐛𝐢𝐳𝐧𝐞𝐬𝐢/𝐩𝐫𝐚𝐧𝐞̈ 𝐬𝐡𝐞𝐬𝐡𝐢𝐭 "𝐖𝐢𝐥𝐬𝐨𝐧"

  𝐉𝐄𝐏𝐄𝐓 𝐌𝐄 𝐐𝐄𝐑𝐀 :𝐀𝐦𝐛𝐣𝐞𝐧𝐭 𝐛𝐢𝐳𝐧𝐞𝐬𝐢/𝐩𝐫𝐚𝐧𝐞̈ 𝐬𝐡𝐞𝐬𝐡𝐢𝐭 "𝐖𝐢𝐥𝐬𝐨𝐧"📍 🔸️Ambjenti ndodhet në qendër të Tiranës, nj

  Tiranë Sot, 18:10
  2,000.00 €
 • 7 foto
  CHEVROLET EPICA 2.0D AUTOMATIK 2008 BOJ NDRRIM
  Car

  CHEVROLET EPICA 2.0D AUTOMATIK 2008 BOJ NDRRIM

  Shitet dhe ndrrohet Chevrolet epica 2.0vcdi viti 2008 automatik,klime,ulset lekur ,ulse me nxemje,xh

  Ferizaj Sot, 17:47
  4,800.00 €
 • 10 foto
   Hapsira banimi me qera (magjistralja Ferizaj-Kacanik)
  Apartment / Apartment

  Hapsira banimi me qera (magjistralja Ferizaj-Kacanik)

  Japim dhoma me qera me hapsira te ndryshme, kombinime te llojllojshme: dhom +sallon me banjo dhe kuz

  Ferizaj Sot, 14:21
  With agreement
 • 11 foto
  Dhoma me qera
  room

  Dhoma me qera

  Japim dhoma me qera me qmim shume te volitshem, dhomat jane te mobiluara, TV, wifi, kuzhine, banjo t

  Ferizaj Sot, 14:18
  80.00 €
 • 4 foto
  Dhome me qera, ( cimere, bashkbanuese), Lakrishte
  room

  Dhome me qera, ( cimere, bashkbanuese), Lakrishte

  Kerkojme bashkbanuese. Adresa: ne Lakrishte, rruga "Viktor Majer" te Pro Credit banka, Qmimi 50 euro

  Prishtinë Sot, 14:14
  50.00 €
 • 15 foto
  #OKAZIONI VITIT ‼: Shitet godinë biznesi 3KT “DURRES”📍
  Business for sale / rent

  #OKAZIONI VITIT ‼: Shitet godinë biznesi 3KT “DURRES”📍

  #OKAZIONI VITIT ‼: Shitet godinë biznesi 3KT “DURRES”📍 ⭕#PRONEEKSLUZIVE E PRIME AGENCY ▪︎Godina nd

  Durrës Sot, 13:07
  700,000.00 €
 • 12 foto
  Shitet Trolli në Kijevë
  Land / Land

  Shitet Trolli në Kijevë

  Pozicioni i trollit është afër autostradës Prishtinë-Pejë (rruga e re) pra afër vendit nga ku do të

  Prishtinë Sot, 13:05
  2,500.00 €
 • 12 foto
  Shitet 1 Hektar Toke ne Kijevë/Mleqan
  Land / Land

  Shitet 1 Hektar Toke ne Kijevë/Mleqan

  Toka shtrihet në mes të fshatrave Kijevë dhe Mleqan, përballë Villës së Latif Kryeziut dhe Pikës së

  Prishtinë Sot, 13:05
  2,000.00 €
 • 11 foto
  SHITET HOTEL; ZONA; "Freskut" 📌
  House / Villas

  SHITET HOTEL; ZONA; "Freskut" 📌

  Godina është sapo e përfunduar, kati 0 ka funksionimin bar-restorant, korridor, 2 tualete, 1kuzhinë

  Tiranë Sot, 12:48
  550,000.00 €
 • 13 foto
  OKAZION; Shitet Vilë 2 KT / Rruga " Qemal Stafa 📌
  Apartment / Apartment

  OKAZION; Shitet Vilë 2 KT / Rruga " Qemal Stafa 📌

  #SHITET: Vilë 2KT/ rruga: "Qemal Stafa" ▪︎️Vila aktualisht funksionon për banim, ndodhet buzë rruge

  Tiranë Sot, 12:47
  115,000.00 €
 • 12 foto
  Jepet me qera; HOTEL 4 KT" Fresku"
  Apartment / Apartment

  Jepet me qera; HOTEL 4 KT" Fresku"

  𝐉𝐞𝐩𝐞𝐭 𝐦𝐞 𝐪𝐞𝐫𝐚; 𝐇𝐨𝐭𝐞𝐥 𝟒 𝐊𝐭/ 𝐳𝐨𝐧𝐚; 𝐅𝐫𝐞𝐬𝐤𝐮𝐭📍 🔹️Godina është 4 Kt, dhe sapo e përfunduar. 🔹️Kati I-rë k

  Tiranë Sot, 12:47
  2,500.00 €
 • 11 foto
  JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT ; 2+1 "DELIJORGJI"
  Apartment / Apartment

  JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT ; 2+1 "DELIJORGJI"

  Jepet me qera: Super apartament 2+1/zona: "Kompleksi Delijorgji" ▪︎Apartamenti ndodhet në katin e

  Tiranë Sot, 12:46
  600.00 €
 • 12 foto
  JEPET ME QERA : Apartament 2+1/ " BLLOKU"
  Apartment / Apartment

  JEPET ME QERA : Apartament 2+1/ " BLLOKU"

  🔹Apartamenti ndodhet në katin e IV- të banim, me një sip. prej 100m², pranë Tiki -Bar. 🔹Përbëhet ng

  Tiranë Sot, 12:44
  600.00 €
 • 3 foto
  Televizor SUNNY 32 SMART ME DVBT2 MIRASCREEN 20.000 Leke
  TV / LCD / Plasma

  Televizor SUNNY 32 SMART ME DVBT2 MIRASCREEN 20.000 Leke

  shes televizor SUNNY 32 inch HD eshte smart tv me wireless ka versjon android te 7.1 instalon cdo

  Tiranë Sot, 12:36
  20,000.00 Lek
 • 7 foto
  𝐉𝐞𝐩𝐞𝐭 𝐦𝐞 𝐪𝐞𝐫𝐚: 𝐀𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟐+𝟏/ 𝐳𝐨𝐧𝐚: 𝐁𝐮𝐥𝐞𝐯𝐚𝐫𝐝𝐢 𝐙𝐨𝐠𝐮 𝐈-𝐫𝐞̈.
  Apartment / Apartment

  𝐉𝐞𝐩𝐞𝐭 𝐦𝐞 𝐪𝐞𝐫𝐚: 𝐀𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟐+𝟏/ 𝐳𝐨𝐧𝐚: 𝐁𝐮𝐥𝐞𝐯𝐚𝐫𝐝𝐢 𝐙𝐨𝐠𝐮 𝐈-𝐫𝐞̈.

  𝐉𝐞𝐩𝐞𝐭 𝐦𝐞 𝐪𝐞𝐫𝐚: 𝐀𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟐+𝟏/ 𝐳𝐨𝐧𝐚: 𝐁𝐮𝐥𝐞𝐯𝐚𝐫𝐝𝐢 𝐙𝐨𝐠𝐮 𝐈-𝐫𝐞̈. Pallat i ri, vendndodhja qendër pranë C

  Tiranë Sot, 12:35
  550.00 €
 • 8 foto
  Jepet me qera: Apartament 3+1+2/ zona: Laprakë
  room

  Jepet me qera: Apartament 3+1+2/ zona: Laprakë

  Jepet me qera: Apartament 3+1+2/ zona: Laprakë, rruga: "Gjergj Legisi" ▪︎Pallat i ri, me 2 ashensor

  Tiranë Sot, 12:35
  450.00 €
 • 8 foto
  𝐉𝐞𝐩𝐞𝐭 𝐦𝐞 𝐪𝐞𝐫𝐚: 𝐀𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟐+𝟏/ 𝐫𝐫𝐮𝐠𝐚
  Apartment / Apartment

  𝐉𝐞𝐩𝐞𝐭 𝐦𝐞 𝐪𝐞𝐫𝐚: 𝐀𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟐+𝟏/ 𝐫𝐫𝐮𝐠𝐚

  𝐉𝐞𝐩𝐞𝐭 𝐦𝐞 𝐪𝐞𝐫𝐚: 𝐀𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟐+𝟏/ 𝐫𝐫𝐮𝐠𝐚" 𝐊𝐚𝐯𝐚𝐣𝐞̈𝐬" 📍 Pallat i ri, mbrapa kishës katolike, me 2 ashenso

  Tiranë Sot, 12:34
  600.00 €
 • 6 foto
  Audi A6 i 2012 S Line Quatro Full Opsion
  Car

  Audi A6 i 2012 S Line Quatro Full Opsion

  Makina eshte bler ne dhjetor te 2019 dhe eshte me letra te paguara deri ne dhjetor te ketij viti. Es

  Tiranë Sot, 12:12
  17,500.00 €
 • 4 foto
  Spirale (federra) SPORT për GOLF4
  Copiers and equipment

  Spirale (federra) SPORT për GOLF4

  Shes spiralet (federrat) SPORT (të ultë) për GOLF 4. Spiralet janë të ardhura nga Sllovenia dhe janë

  Vushtrri Sot, 12:05
  80.00 €