Shtepi & Familje në shitje në Rajoni i Gjakovës

 • 10 foto
  Dyer Për Garazha "GERMAN TORE" 044 163 337
  furniture

  Dyer Për Garazha "GERMAN TORE" 044 163 337

  "GERMAN TORE" Ofron dyer të kualitetit t

  Gjakovë Sot, 09:22
  With agreement
 • 3 foto
  Dritare te plastikes te kafta ( 9 )
  furniture

  Dritare te plastikes te kafta ( 9 )

  Dritare te plastikes ne gjendje shum te

  Gjakovë Sot, 08:57
  850.00 €
 • 2 foto
  Dollap dhe mini komodin me pasqyr
  furniture

  Dollap dhe mini komodin me pasqyr

  Dollap me shina 3 kapaksh ne gjendje te

  Gjakovë Sot, 08:56
  300.00 €
 • 3 foto
  Mobilje
  furniture

  Mobilje

  Dollpa ne gjendje shum te mire dhe te pe

  Gjakovë Sot, 08:56
  400.00 €
 • 3 foto
  Dyer dhe dritare te Perdorura
  furniture

  Dyer dhe dritare te Perdorura

  Dyer 3 copa dimensionet 2,07 - 91 Dyer

  Gjakovë Sot, 08:50
  With agreement
 • 1 foto
  Dollap 8 pjesë
  furniture

  Dollap 8 pjesë

  Dollapi mund te ndahet pjesë-pjesë ose t

  Gjakovë Sot, 08:49
  250.00 €
 • 1 foto
  Shporet Alfa 90
  Technician and equipment

  Shporet Alfa 90

  Shporet Alfa ne gjendje shum te mire dhe

  Gjakovë Sot, 08:43
  350.00 €
 • 0 foto
  Sharra elektrike
  Cars and tools

  Sharra elektrike

  sharra elektrike e nevojshme per shum se

  Rahovec Sot, 07:13
  320.00 €
 • 1 foto
  Zbritje garnitura salloni 3+3+2+1 porosit +38344152077
  furniture

  Zbritje garnitura salloni 3+3+2+1 porosit +38344152077

  ART-DESIGN

  Deqan Sot, 06:56
  750.00 €
 • 12 foto
  Ulse per Oborr Komplet Seti 180euro me transport 044429281
  furniture

  Ulse per Oborr Komplet Seti 180euro me transport 044429281

  Fatmir

  Deqan Sot, 06:50
  180.00 €
 • 12 foto
  Zbritje KREVETA Per .Fjetje Komplet me Jogi 80euro
  furniture

  Zbritje KREVETA Per .Fjetje Komplet me Jogi 80euro

  Punojm Kreveta Gjumi ,nga Druri i mir me

  Deqan Sot, 06:45
  80.00 €
 • 12 foto
  Aksion Ulse Per Oborr ne Zbritje )+38344920723
  furniture

  Aksion Ulse Per Oborr ne Zbritje )+38344920723

  Shes Separe per ballkone tavolina dhe ka

  Gjakovë Sot, 06:43
  180.00 €
 • 8 foto
  Roleta BLIRI - Roleta te Jashtme nga AL & PVC
  furniture

  Roleta BLIRI - Roleta te Jashtme nga AL & PVC

  Super ofert nga Roleta Bliri Roleta të

  Gjakovë Sot, 02:51
  With agreement
 • 8 foto
  Komplet nga bamboo
  furniture

  Komplet nga bamboo

  Shiten kompleti i uleseve (1/dyshe x 2/n

  Gjakovë Sot, 00:03
  95.00 €
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi-Fjetjes vib+38344 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi-Fjetjes vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Gjakovë Sot, 00:00
  770.00 €
 • 12 foto
  Kuzhina,Dhoma Gjumi,Dhoma Dite,vib+38344 799-989
  furniture

  Kuzhina,Dhoma Gjumi,Dhoma Dite,vib+38344 799-989

  Fer Dizajn

  Deqan Dje, 23:48
  999.00 €
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi kuzhina Dhoma Dite vib+38344 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi kuzhina Dhoma Dite vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Gjakovë Dje, 23:44
  599.00 €
 • 2 foto
  Shes shporetin me drru Alfa
  Technician and equipment

  Shes shporetin me drru Alfa

  Ne gjendje te mir i ruajtur shume. Alfa

  Gjakovë Dje, 23:28
  200.00 €
 • 12 foto
  Mobilo Shtepin Tuaj Viber +38344 799-989
  furniture

  Mobilo Shtepin Tuaj Viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Gjakovë Dje, 23:27
  599.00 €
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi me porosi viber+38344/799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi me porosi viber+38344/799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Rahovec Dje, 23:21
  550.00 €
 • 12 foto
  Pranojm nje Vetur Kompenzim, Kuzhina Dhoma Gjumi
  furniture

  Pranojm nje Vetur Kompenzim, Kuzhina Dhoma Gjumi

  Fer Dizajn

  Deqan Dje, 22:53
  With agreement
 • 1 foto
  Shes tavolin te re
  furniture

  Shes tavolin te re

  Shes tavolinen 4 muj perdorne e re

  Gjakovë Dje, 22:46
  65.00 €
 • 12 foto
  Panojm nje Vetur Kompenzim, Kuzhina Dhoma gjumi
  furniture

  Panojm nje Vetur Kompenzim, Kuzhina Dhoma gjumi

  Fer Dizajn

  Deqan Dje, 22:41
  With agreement
 • 6 foto
  Shes dhom ormana
  furniture

  Shes dhom ormana

  Shes dhom kauqa dhe tjera telefon 044236

  Gjakovë Dje, 22:29
  With agreement
 • 9 foto
  Shes komod dhe orman dhom fjetjes
  furniture

  Shes komod dhe orman dhom fjetjes

  Shes komod orman dhe dhom fjetjes dhe mj

  Gjakovë Dje, 22:29
  With agreement
 • 12 foto
  Kuzhina me Porosi viber +38344 799-989
  furniture

  Kuzhina me Porosi viber +38344 799-989

  Fer Dizajn

  Rahovec Dje, 22:26
  With agreement
 • 12 foto
  Kuzhina moderne me porosi
  furniture

  Kuzhina moderne me porosi

  Fer Dizajn

  Deqan Dje, 22:26
  With agreement
 • 0 foto
  Dhoma Gjumi Dhoma Dite Kuzhina Vib+38344 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi Dhoma Dite Kuzhina Vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Gjakovë Dje, 22:22
  970.00 €
 • 12 foto
  super ofert kreveta shtrata +38349836533
  furniture

  super ofert kreveta shtrata +38349836533

  prodhojm kreveta shtrata dysheka ormana

  Gjakovë Dje, 22:05
  100.00 €
 • 12 foto
  Zbritje Kuzhina me qmime extra te lira
  furniture

  Zbritje Kuzhina me qmime extra te lira

  Fer Dizajn

  Deqan Dje, 22:00
  With agreement
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Gjakovë Dje, 21:45
  With agreement
 • 12 foto
  Dhoma gjumi kuzhina dhoma per femijë
  furniture

  Dhoma gjumi kuzhina dhoma per femijë

  Fer Dizajn

  Gjakovë Dje, 21:43
  With agreement
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Deqan Dje, 21:41
  550.00 €
 • 12 foto
  Kuzhina Moderne me Porosi
  furniture

  Kuzhina Moderne me Porosi

  Fer Dizajn

  Gjakovë Dje, 21:41
  With agreement
 • 12 foto
  Dhoma gjumi kuzhina dhoma dite vib+38344 799-989
  furniture

  Dhoma gjumi kuzhina dhoma dite vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Rahovec Dje, 21:38
  840.00 €
 • 12 foto
  Pranojm nje vetur Kompenzim,Kuzhina Dhoma Gjumi
  furniture

  Pranojm nje vetur Kompenzim,Kuzhina Dhoma Gjumi

  Fer Dizajn

  Rahovec Dje, 21:38
  With agreement
 • 11 foto
  Dhoma gjumi -fjetje vib+38344 799-989
  furniture

  Dhoma gjumi -fjetje vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Deqan Dje, 21:38
  799.00 €
 • 12 foto
  Dhom Gjumi kuzhina me porosi
  furniture

  Dhom Gjumi kuzhina me porosi

  Fer Dizajn

  Rahovec Dje, 21:36
  With agreement
 • 12 foto
  Dhoma gjumi, kuzhina dhoma per femij me porosi
  furniture

  Dhoma gjumi, kuzhina dhoma per femij me porosi

  Fer Dizajn

  Deqan Dje, 21:36
  With agreement
 • 9 foto
  pranojm nje vetur kompenzim me Mobilje
  furniture

  pranojm nje vetur kompenzim me Mobilje

  Fer Dizajn

  Gjakovë Dje, 21:30
  4,000.00 €
 • 12 foto
  Pranojm nje vetur Kompenzim, Kuzhina Dhoma Gjumi
  furniture

  Pranojm nje vetur Kompenzim, Kuzhina Dhoma Gjumi

  Fer Dizajn

  Gjakovë Dje, 21:28
  With agreement
 • 3 foto
  TAVOLIN. XHAMI
  Technician and equipment

  TAVOLIN. XHAMI

  Tavolin xhami shum e mir dhe e madhe.

  Gjakovë Dje, 20:43
  60.00 €
 • 12 foto
  korrektesi kreveta ormana shtrata +38349836533
  furniture

  korrektesi kreveta ormana shtrata +38349836533

  shesim ormana shtrata dysheka kreveta me

  Rahovec Dje, 20:33
  60.00 €
 • 1 foto
  Ge(kauqa)
  furniture

  Ge(kauqa)

  Shitet geja shume pak e perdorur ne gjen

  Gjakovë Dje, 19:39
  200.00 €
 • 6 foto
  Qoshe 3-3-3 me mbulesa komplet
  furniture

  Qoshe 3-3-3 me mbulesa komplet

  Në gjendje shumë të mirë Kontakt edhe në

  Rahovec Dje, 19:27
  200.00 €
 • 3 foto
  Maqina per dyer dhe dritare
  Cars and tools

  Maqina per dyer dhe dritare

  Maqina te Perdorta prodhues gjerman na k

  Gjakovë Dje, 18:55
  With agreement
 • 5 foto
  Tupan per pjekje
  Technician and equipment

  Tupan per pjekje

  Shes tupanin per pjekje i perdorur vet

  Gjakovë Dje, 18:11
  20.00 €
 • 12 foto
   KUZHINA ,DHOMA GJUMI GARNITURA etj marr nje vetur
  furniture

  KUZHINA ,DHOMA GJUMI GARNITURA etj marr nje vetur

  Prodhojm mobilje kualitat

  Gjakovë Dje, 16:43
  With agreement
 • 3 foto
  Frigorifer
  Technician and equipment

  Frigorifer

  Eshte ne gjendje te rregullt , eshte i r

  Gjakovë Dje, 16:30
  190.00 €
 • 4 foto
  Shiten Set kauqash
  furniture

  Shiten Set kauqash

  Shiten Set Kauqat ne gjendje shume te m

  Gjakovë Dje, 16:09
  220.00 €