Shtepi & Familje në shitje në Shtime

 • 12 foto
  Kuzhina me Porosi viber +38344 799-989
  furniture

  Kuzhina me Porosi viber +38344 799-989

  Fer Dizajn

  Shtime Dje, 23:15
  With agreement
 • 12 foto
  zbritje ne kreveta separe tavolina +38349311536
  furniture

  zbritje ne kreveta separe tavolina +38349311536

  punojm kreveta separe tavolina dysheka m

  Shtime Dje, 20:18
  65.00 €
 • 12 foto
  DYER & DRITARE nga Plastika - OFERT!!!
  furniture

  DYER & DRITARE nga Plastika - OFERT!!!

  TE HESATI ju ofron dyer dhe dritare nga

  Shtime Dje, 18:47
  With agreement
 • 12 foto
  Zbukuroni oborrin Tuaj me Separe Tona te Garantume
  furniture

  Zbukuroni oborrin Tuaj me Separe Tona te Garantume

  -Zbukuroni oborrin tuaj apo Terasen Poro

  Shtime 4 May 11:31
  170.00 €
 • 10 foto
  ROLETA TE JASHTME - RRJETA KUNDER MIZAVE
  furniture

  ROLETA TE JASHTME - RRJETA KUNDER MIZAVE

  Super ofert nga Roleta Bliri Roleta të

  Shtime 4 May 01:45
  With agreement
 • 3 foto
  Komoda edhe kthesa
  furniture

  Komoda edhe kthesa

  Komoda ka ardh nga zvicrra fin re asht

  Shtime 4 May 01:27
  With agreement
 • 12 foto
  Tavolin+6 ulse POROSIT ter Kosoven 045-511- 355
  furniture

  Tavolin+6 ulse POROSIT ter Kosoven 045-511- 355

  kontakto ne viber Transporti behet ne të

  Shtime 3 May 22:29
  169.00 €
 • 0 foto
  Mjete për mdërtim.
  Building materials

  Mjete për mdërtim.

  Shtylla,krevata,kande për shtulla.

  Shtime 3 May 21:38
  With agreement
 • 1 foto
  IPEN QEREMINDET GRATIS OFERTA VETEM SOT
  Building materials

  IPEN QEREMINDET GRATIS OFERTA VETEM SOT

  IPEN GRATIS QEREMINDE OSE TJEGULLA TE PE

  Shtime 3 May 21:22
  With agreement
 • 12 foto
  ulse per terasa  super Zbritje  +38349311536
  Building materials

  ulse per terasa super Zbritje +38349311536

  prodhojm karrike tavolina nga druri ahi.

  Shtime 3 May 18:17
  130.00 €
 • 6 foto
  Risi Ndertojm Pishina me sistem filtrimi automatik dhe krip
  Building materials

  Risi Ndertojm Pishina me sistem filtrimi automatik dhe krip

  Ndertojm Pishina simas deshires te juaj

  Shtime 3 May 15:06
  With agreement
 • 12 foto
  Riparimin e Gjitha LLojeve Mobileve Gjith Kosoven
  furniture

  Riparimin e Gjitha LLojeve Mobileve Gjith Kosoven

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Pun

  Shtime 3 May 10:41
  With agreement
 • 7 foto
  Bure 1000litra shume te pasterta
  Cars and tools

  Bure 1000litra shume te pasterta

  Shes bure (rezervar) te 1000 litrave Mu

  Shtime 2 May 19:50
  50.00 €
 • 2 foto
  Siemens lavatriqe
  Technician and equipment

  Siemens lavatriqe

  Ka ende garancion tvetin ne gjendje te r

  Shtime 2 May 15:11
  70.00 €
 • 0 foto
  zbritje per fund vit kreveta dysheka +38344920869
  furniture

  zbritje per fund vit kreveta dysheka +38344920869

  prodhojm shtrata kreveta me dimenzione t

  Shtime 2 May 14:49
  60.00 €
 • 11 foto
  Ofert e madhe ne kreveta separe
  furniture

  Ofert e madhe ne kreveta separe

  prodhojm karrika tavolina separe dhe kre

  Shtime 2 May 14:45
  65.00 €
 • 12 foto
   zbritje kreveta shtrata ormana dysheka 044920869
  furniture

  zbritje kreveta shtrata ormana dysheka 044920869

  punojm ormana shtreter dysheka separe kr

  Shtime 2 May 14:31
  150.00 €
 • 8 foto
  Zbritje 40% ne Kreveta dykat 120euro komplet dykatshi
  Building materials

  Zbritje 40% ne Kreveta dykat 120euro komplet dykatshi

  Zbritje e madhe ne kreveta me jogi kompl

  Shtime 1 May 20:30
  120.00 €
 • 12 foto
  oferta korrektesi kreveta separe ormana 049375063
  furniture

  oferta korrektesi kreveta separe ormana 049375063

  punojm ormana shtreter dysheka separe kr

  Shtime 1 May 20:16
  160.00 €
 • 3 foto
  pastruse per dritare plastmak
  Cars and tools

  pastruse per dritare plastmak

  shitet pastrusja se bashku me tavolinen

  Shtime 1 May 13:55
  2,500.00 €
 • 12 foto
  Zbritje Kreveta, per nje person nga 65euro
  furniture

  Zbritje Kreveta, per nje person nga 65euro

  Kreveta punojm ,sipas porosis sipas kerk

  Shtime 1 May 08:59
  65.00 €
 • 2 foto
  Makina të Piletit
  Cars and tools

  Makina të Piletit

  Makina për prodhimin e piletit të gjitha

  Shtime 30 April 10:04
  25,000.00 €
 • 7 foto
  Shiten dritaret e drurit sipas marrveshjes !!!
  Building materials

  Shiten dritaret e drurit sipas marrveshjes !!!

  Shiten dritaret e drurit ne gjendje te m

  Shtime 30 April 04:34
  With agreement
 • 1 foto
  Shiten 2 kreveta te gjumit
  furniture

  Shiten 2 kreveta te gjumit

  Shiten 2 kreveta te gjumit per 1 person

  Shtime 29 April 17:14
  35.00 €
 • 1 foto
  Shitet hidrofori
  Technician and equipment

  Shitet hidrofori

  Shitet hidrofori si ne foto ne gjendje t

  Shtime 29 April 17:02
  75.00 €
 • 4 foto
  Aeroplan Nga Druri
  furniture

  Aeroplan Nga Druri

  Shitet aeroplani nga druri, nuk bojm ndr

  Shtime 28 April 15:14
  650.00 €
 • 9 foto
  Dhe, HUMUS për kopshte e serra, Shtime 5€ KUBIKU
  Building materials

  Dhe, HUMUS për kopshte e serra, Shtime 5€ KUBIKU

  Ndërmarrja "KOPSHTI-BA" me seli ne Shti

  Shtime 28 April 07:32
  5.00 €
 • 10 foto
  Dhee-Humus për kopshte e sera
  Building materials

  Dhee-Humus për kopshte e sera

  Shesim dhee - humus per kopshte dhe sera

  Shtime 28 April 07:32
  5.00 €
 • 1 foto
  Shitja e kalldajave elektrike per banesa
  Technician and equipment

  Shitja e kalldajave elektrike per banesa

  • Centrometal
  Shtime 26 April 00:30
  1.00 €
 • 3 foto
  Wacker 83 kg
  Cars and tools

  Wacker 83 kg

  Wacker 83 kg

  Shtime 24 April 20:12
  With agreement
 • 1 foto
  Makin per rroba
  Cars and tools

  Makin per rroba

  Eshte ne gjendje te rregullt.Pak e perdo

  Shtime 21 April 22:20
  100.00 €
 • 2 foto
  Shiten tjegullat (qeremide)
  Building materials

  Shiten tjegullat (qeremide)

  Shiten qeremide të përdorura,gjithsej ja

  Shtime 20 April 20:38
  With agreement
 • 12 foto
  Dyer te Dhomave per porosi +38344920723
  Building materials

  Dyer te Dhomave per porosi +38344920723

  Bejm Punimin e te gjithave dyerve Dyer t

  Shtime 18 April 17:12
  75.00 €
 • 2 foto
  Boksi
  Cars and tools

  Boksi

  Shitet 3x1.70x2 m

  Shtime 17 April 23:43
  With agreement
 • 5 foto
  Shporet elektrik dhe frigorifer ne gjende te rregullt
  Technician and equipment

  Shporet elektrik dhe frigorifer ne gjende te rregullt

  Shitet shporeti elektrik dhe frigoriferi

  Shtime 16 April 10:16
  With agreement
 • 7 foto
  BETON TË GATSHUM “Euro Beton” Shtime
  Building materials

  BETON TË GATSHUM “Euro Beton” Shtime

  Shesum Beton të gatshum të cilsis së lar

  Shtime 15 April 08:36
  With agreement
 • 12 foto
  OFERT Ulse dhe Tavolina. Ne ZBRITJE +38344920723
  furniture

  OFERT Ulse dhe Tavolina. Ne ZBRITJE +38344920723

  shes separe karrika tavolina 180 euro ,

  Shtime 15 April 06:56
  180.00 €
 • 4 foto
  Shiten dritaret
  furniture

  Shiten dritaret

  Jan ne gjendje shum te mir.

  Shtime 13 April 13:26
  With agreement
 • 2 foto
  Lavatriqe
  Technician and equipment

  Lavatriqe

  Shes lavatriqen per rroba ne gjendje tmi

  Shtime 11 April 11:19
  70.00 €
 • 2 foto
  Shitet dhoma
  furniture

  Shitet dhoma

  Cmimi sipas marrveshjes

  Shtime 10 April 20:45
  With agreement
 • 5 foto
  Ulëse për ballkon - Metali
  furniture

  Ulëse për ballkon - Metali

  Dy ulëse treshe 160 cm + dy ulëse njëshe

  Shtime 8 April 10:46
  With agreement
 • 1 foto
  Bocë Plini - E paperdorur
  Technician and equipment

  Bocë Plini - E paperdorur

  Shitet boca e plinit e paperdorur + e mb

  Shtime 5 April 12:56
  30.00 €
 • 6 foto
  Makine Per Suvatim(Lyerje) +Vibrator
  Cars and tools

  Makine Per Suvatim(Lyerje) +Vibrator

  Shes Maqine Per Suvatim(Lyerje) Ne Gjend

  Shtime 4 April 12:46
  1.00 €
 • 6 foto
  Drita per oborr
  furniture

  Drita per oborr

  Shiten dritat per oborr 11 drita per stu

  Shtime 2 April 22:45
  230.00 €
 • 6 foto
  Cirkullar - Sharrë
  Cars and tools

  Cirkullar - Sharrë

  Cirkullar - Sharrë, për punë të ndryshme

  Shtime 31 March 16:13
  295.00 €
 • 11 foto
  dyer per dhoma   viber +38344920869
  furniture

  dyer per dhoma viber +38344920869

  Punojm dyer dhe dritare me te gjitha dim

  Shtime 31 March 14:34
  70.00 €
 • 11 foto
  Paisje shtepiake
  furniture

  Paisje shtepiake

  Shes 3 kauqa me 2 fotele. Shume te rehat

  Shtime 29 March 11:26
  With agreement
 • 4 foto
  Freza ngjendje shum tmir 80cm freza
  Cars and tools

  Freza ngjendje shum tmir 80cm freza

  Husfar zvoglohen frezat pjes ,pjes ben

  Shtime 24 March 15:56
  300.00 €
 • 5 foto
  Rund dhe Apkan
  Cars and tools

  Rund dhe Apkan

  Apkan per lakim të llamarinave me trashë

  Shtime 19 March 09:45
  800.00 €
 • 2 foto
  Der me gjith ram
  furniture

  Der me gjith ram

  Shitet dera e hekurit hapet dhe mbyllet

  Shtime 15 March 12:54
  1.00 €