Shtepi & Familje në shitje në Rajoni i Pejës

 • 3 foto
  Perdet per dhome
  furniture

  Perdet per dhome

  Shes perdet per dhome. Jane 9 metra per

  Pejë Sot, 08:34
  With agreement
 • 3 foto
  Tri trupa të Arrave
  Building materials

  Tri trupa të Arrave

  Shesim tri trupa të arrave ! Lartesia e

  Klinë Sot, 08:34
  With agreement
 • 2 foto
  Tavoline e ushqimit
  furniture

  Tavoline e ushqimit

  Shes tavolinen e ushqimit e cila eshte b

  Pejë Sot, 08:34
  With agreement
 • 2 foto
  Pikture
  furniture

  Pikture

  Shitet me qmim te volitshem

  Pejë Sot, 08:33
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet Lavatriqe Gorenje
  Technician and equipment

  Shitet Lavatriqe Gorenje

  Shitet Lavatriqe Gorenje është defekt

  Pejë Sot, 08:18
  35.00 €
 • 2 foto
  Shiten Guaca ( Sholja ) dhe Lavamani
  Technician and equipment

  Shiten Guaca ( Sholja ) dhe Lavamani

  Shiten Guaca ( sholja ) dhe Lavamani ,

  Pejë Sot, 08:17
  40.00 €
 • 2 foto
  TENDA SHATORA DIMROR ME DER DHE NXEMJE 044280873
  furniture

  TENDA SHATORA DIMROR ME DER DHE NXEMJE 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA K

  Klinë Sot, 07:31
  With agreement
 • 5 foto
  Bure ( rezervar ) per uje te pishem
  Building materials

  Bure ( rezervar ) per uje te pishem

  Shes bure (rezeruar) te 1000 litrave Mun

  Klinë Sot, 07:06
  70.00 €
 • 5 foto
  Bure ( rezervar ) edhe per uje te pishem
  Building materials

  Bure ( rezervar ) edhe per uje te pishem

  Shes bure (rezeruar) te 1000 litrave Mun

  Klinë Sot, 06:58
  70.00 €
 • 12 foto
  Shesim gur te prer dhe natyra,arka bunari tavolina
  Building materials

  Shesim gur te prer dhe natyra,arka bunari tavolina

  Shesim gur te prer me dimensione te ndry

  Klinë Sot, 06:57
  With agreement
 • 5 foto
  Shes gjenerator (agregat) ne gjendje te mir pune
  Technician and equipment

  Shes gjenerator (agregat) ne gjendje te mir pune

  Shes gjeneratorin ( agregatin ) ne gjend

  Klinë Sot, 06:55
  With agreement
 • 11 foto
  Shtrata gjumi nga 60€ .Porosit Online Me transport gratis
  furniture

  Shtrata gjumi nga 60€ .Porosit Online Me transport gratis

  Bejm .Prodhimin e te gjithave Shtratav p

  Istog Sot, 06:50
  60.00 €
 • 11 foto
  Kreveta per fjetje me dysheka te cilsis se lart
  furniture

  Kreveta per fjetje me dysheka te cilsis se lart

  Kreveta per Gjum punojm per 1 person dhe

  Istog Sot, 06:44
  65.00 €
 • 12 foto
  Zbukuroni oborrin Tuaj me .Separe Tona.
  furniture

  Zbukuroni oborrin Tuaj me .Separe Tona.

  Zbukuroni oborrin .tuaj apo Terasen Poro

  Pejë Sot, 06:43
  170.00 €
 • 12 foto
  Zbukuroni Oborri Me Separet Tona te Garantuara
  furniture

  Zbukuroni Oborri Me Separet Tona te Garantuara

  Zbukuronii ambientin Tuaj me Separet To

  Klinë Sot, 06:41
  170.00 €
 • 0 foto
  pajisje shtepiake
  Technician and equipment

  pajisje shtepiake

  Ofertë një herë deri në maj 2020 Ofrohe

  Pejë Sot, 04:50
  1,150.00 €
 • 5 foto
  Nje palete me pajisje shtepiake
  Technician and equipment

  Nje palete me pajisje shtepiake

  Ofertë një herë deri në maj 2020 Ofrohe

  Pejë Sot, 04:50
  1,150.00 €
 • 7 foto
  Mobilje per sallon
  furniture

  Mobilje per sallon

  Shitet treshi dhe dyshi ne gjendje te mi

  Pejë Sot, 03:48
  380.00 €
 • 5 foto
  Frigorifer 12V per makin
  Technician and equipment

  Frigorifer 12V per makin

  • Model Tjeter
  Pejë Sot, 02:47
  40.00 €
 • 4 foto
  Skar me rym prodhim gjerman
  Technician and equipment

  Skar me rym prodhim gjerman

  Skar me rym ne gjendje perfeke

  Pejë Sot, 02:32
  25.00 €
 • 3 foto
  Shiten karikat
  furniture

  Shiten karikat

  Shum pak te perdorura gjithsej 23 cop.

  Pejë Sot, 01:01
  With agreement
 • 12 foto
  Kuzhina Moderne me qmime te volitshme
  furniture

  Kuzhina Moderne me qmime te volitshme

  Fer Dizajn

  Klinë Sot, 00:00
  With agreement
 • 5 foto
  dyer te oborrit
  Building materials

  dyer te oborrit

  shes dyert e oborrit nuk jan te demtuara

  Klinë Sot, 00:00
  250.00 €
 • 12 foto
  Kuzhina Moderne me Porosi
  furniture

  Kuzhina Moderne me Porosi

  Fer Dizajn

  Pejë Dje, 23:53
  With agreement
 • 12 foto
  pranojm nje vetur Kompenzim Kuzhina Dhoma Gjumi
  furniture

  pranojm nje vetur Kompenzim Kuzhina Dhoma Gjumi

  Fer Dizajn

  Istog Dje, 23:52
  With agreement
 • 12 foto
  Pranojme Vetur Kompenzim,Kuzhina Dhoma Gjumi
  furniture

  Pranojme Vetur Kompenzim,Kuzhina Dhoma Gjumi

  Fer Dizajn

  Klinë Dje, 23:52
  With agreement
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi Dhoma per femij Kuzhina etj me porosi
  furniture

  Dhoma Gjumi Dhoma per femij Kuzhina etj me porosi

  Fer Dizajn

  Istog Dje, 23:47
  With agreement
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44/799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44/799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Klinë Dje, 23:44
  1,350.00 €
 • 11 foto
  Dhoma gjumi kuzhina me porosi
  furniture

  Dhoma gjumi kuzhina me porosi

  Fer Dizajn

  Klinë Dje, 23:35
  With agreement
 • 12 foto
  Dhoma gjumi kuzhina me porosi
  furniture

  Dhoma gjumi kuzhina me porosi

  Fer Dizajn

  Pejë Dje, 23:31
  With agreement
 • 12 foto
  Dhoma gjumi Dhoma Dite Kuzhina vib+38344 799-989
  furniture

  Dhoma gjumi Dhoma Dite Kuzhina vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Klinë Dje, 23:31
  990.00 €
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi me porosi Viber +38344 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi me porosi Viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Istog Dje, 23:24
  599.00 €
 • 0 foto
  pres per pleskavica dhe qofte
  Cars and tools

  pres per pleskavica dhe qofte

  Paisje per perpunimin e mishit dhe pjes

  Pejë Dje, 23:23
  With agreement
 • 7 foto
  Makina per bluarjen e mishit dhe mixera
  Cars and tools

  Makina per bluarjen e mishit dhe mixera

  Miksera Makina per bluarje Pjese rezer

  Pejë Dje, 23:22
  With agreement
 • 4 foto
  maqin per grirjen e qepve
  Cars and tools

  maqin per grirjen e qepve

  pres per pleskavica prerse te proshutes

  Pejë Dje, 23:21
  With agreement
 • 2 foto
  maqin per grirjen e mishi 42
  Cars and tools

  maqin per grirjen e mishi 42

  maqina te ndryshme nga prodhuesi MATEKA

  Pejë Dje, 23:21
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet tavolina e punes/me dollap
  furniture

  Shitet tavolina e punes/me dollap

  Shume e pershtatshme per dhome si tavoli

  Pejë Dje, 23:20
  With agreement
 • 10 foto
  Dhome gjumi
  furniture

  Dhome gjumi

  Shitet dhoma komplet,cmimi sipas marvesh

  Pejë Dje, 23:20
  With agreement
 • 4 foto
  Shar per mish
  Cars and tools

  Shar per mish

  shar per prerjen e eshnave profesionale

  Pejë Dje, 23:19
  With agreement
 • 3 foto
  maqin per suxhuk
  Cars and tools

  maqin per suxhuk

  maqin per suxhuk 5kg

  Pejë Dje, 23:19
  With agreement
 • 6 foto
  Shes-Nderroj Makinat per perpunimin e plastikes
  Cars and tools

  Shes-Nderroj Makinat per perpunimin e plastikes

  Shes Ekstruderin (fi 90) i cili eshte sh

  Pejë Dje, 23:19
  With agreement
 • 9 foto
  Maqina per bluarjen e mishi mixera etj
  Cars and tools

  Maqina per bluarjen e mishi mixera etj

  maqina per bluarjen e mishit specave mix

  Pejë Dje, 23:18
  With agreement
 • 2 foto
  maqinn per sallat
  Cars and tools

  maqinn per sallat

  sherben per grirjen e sallates kaqkavall

  Pejë Dje, 23:18
  With agreement
 • 1 foto
  shpric per suxhuk
  Cars and tools

  shpric per suxhuk

  shprica 6kg

  Pejë Dje, 23:17
  With agreement
 • 3 foto
  maqin per grirjen e mishit me ftofje
  Cars and tools

  maqin per grirjen e mishit me ftofje

  maqin profesionale per grirjen e mishit

  Pejë Dje, 23:16
  With agreement
 • 11 foto
  Kuzhina,Dhoma Gjumi vib+38344 799-989
  furniture

  Kuzhina,Dhoma Gjumi vib+38344 799-989

  Fer Dizajn

  Pejë Dje, 23:14
  999.00 €
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +38344 799 989
  furniture

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +38344 799 989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Istog Dje, 23:06
  599.00 €
 • 5 foto
  Mobile per sallon
  furniture

  Mobile per sallon

  Shiten mobilet per sallon. Mobilet jane

  Pejë Dje, 23:02
  With agreement
 • 1 foto
  Tepih
  furniture

  Tepih

  Shitet tepihi i leshte me keto dimenzion

  Pejë Dje, 23:00
  With agreement
 • 3 foto
  Dyshek me Rryme
  Technician and equipment

  Dyshek me Rryme

  Shes dyshekun me rryme me keto permasa.

  Pejë Dje, 22:59
  With agreement