Vehicles for sale in Kosovo and Albania

 • 12 foto
  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN
  Car

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ N

  Fushë Kosovë Sot, 06:41
  With agreement
 • 12 foto
  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN
  Car

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ N

  Ferizaj Sot, 06:41
  With agreement
 • 12 foto
  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN
  Car

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ N

  Novoberdë Sot, 06:40
  11,111,111,111.00 €
 • 1 foto
  SHITET PASSAT 3C 2.0 TDI DSG 2010 DOGAN HOMOLOGIM
  Car

  SHITET PASSAT 3C 2.0 TDI DSG 2010 DOGAN HOMOLOGIM

  SHITET PASSAT 3C 2.0 TDI DSG 2010 ME DOGAN DHE HOMOLOGIM TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE I POSA ARDHUR

  Viti Sot, 06:39
  With agreement
 • 4 foto
  Dacia Duster 2019
  Car

  Dacia Duster 2019

  Shitet Dacia Duster 2019, e blere ne qershor 2020. 1.5 dci - 115 kf. Modeli eshte Prestige - pako ma

  Prishtinë Sot, 06:39
  16,200.00 €
 • 12 foto
  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN
  Car

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ N

  Podujevë Sot, 06:39
  With agreement
 • 1 foto
  SHITET TOURAN 2.0 TDI DSG 2010 ME DOGAN HOMOLOGIM
  Car

  SHITET TOURAN 2.0 TDI DSG 2010 ME DOGAN HOMOLOGIM

  SHES TOURAN 2.0 TDI DSG 2010 ME DOGAN DHE HOMOLOGIM TE PAGUAR I POSA ARDHUR NGA GJERMANIA NE GJENDJE

  Viti Sot, 06:36
  With agreement
 • 1 foto
  SHITET MERCEDES A 180 CDI 2010 ME DOGAN HOMOLOGIM
  Car

  SHITET MERCEDES A 180 CDI 2010 ME DOGAN HOMOLOGIM

  SHES MERCEDES A CLASS 180 CDI 2.0 2010 AVANGARD ME DOGAN DHE HOMOLOGIM TE PAGUAR I POSA ARDHUR NGA

  Viti Sot, 06:36
  5,900.00 €
 • 8 foto
  Skoda Fabia Targa AA
  Car

  Skoda Fabia Targa AA

  Skoda Fabia Viti 2008 Kambio Manual 1.4 Benzin Super Gjendje Mundesi Nderrimi Cmimi i Diskutushem

  Fier Sot, 06:35
  3,000.00 €
 • 12 foto
  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN
  Car

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ N

  Gjakovë Sot, 06:35
  With agreement
 • 11 foto
  Bmw Seria 1 Targa AA M.Nderrimi
  Car

  Bmw Seria 1 Targa AA M.Nderrimi

  Bmw Seria 1 Motor 2.0 Naft Citi 2006 Kambio Manual Gjendje Shkelqyer Motorike Dhe Xherike Cmimi I Di

  Fier Sot, 06:34
  5,000.00 €
 • 10 foto
  Bmw Seria 5 Automat Targa AA M.Nderrimi
  Car

  Bmw Seria 5 Automat Targa AA M.Nderrimi

  Bmw seria 5 Viti 2003 Kambio Automat Motor 3.0 Naft Super Gjendje Motorike Dhe Xhenerike Cmimi i D

  Fier Sot, 06:34
  4,700.00 €
 • 3 foto
  AUTOTRADE BLEJM VETURA VW BMW MERCEDES DEFEKT
  Car

  AUTOTRADE BLEJM VETURA VW BMW MERCEDES DEFEKT

  Fushë Kosovë Auto-Trade24 •••I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN PO ASHTU I BLEJM DHE

  Gjilan Sot, 06:33
  5,999.00 €
 • 12 foto
  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN
  Car

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ N

  Kamenicë Sot, 06:33
  With agreement
 • 5 foto
  SHITEN FENERAT PER * GOLF 7 *
  Copiers and equipment

  SHITEN FENERAT PER * GOLF 7 *

  SHITEN FENERAT PER GOLF 7 GJENDJE SHUME TE MIRE JO ME GERVISHTJE , THYERJE , OSE NGJITJE FENERAT

  Tiranë Sot, 06:33
  With agreement
 • 11 foto
  NA NDIQNI NE * frenk_auto_quality * INSTAGRAM & FB
  Car

  NA NDIQNI NE * frenk_auto_quality * INSTAGRAM & FB

  * KUALITET DHE CILESI PER TE BERE ZGJEDHJEN E MAKINES TUAJ * NA NDIQNI NE INSTAGRAM DUKE BERE FOLL

  Tiranë Sot, 06:33
  With agreement
 • 2 foto
  * SHES 3 DYER PER TOYOTA RAV 4 * 2006 - 2012
  Copiers and equipment

  * SHES 3 DYER PER TOYOTA RAV 4 * 2006 - 2012

  SHES 3 PORTA , PER TOYOTA RAV 4 , NE GJENDJE TE MIRE JO TE GODITURA , CEL : 0682121347

  Tiranë Sot, 06:33
  With agreement
 • 12 foto
  SAPO ARDHUR - MERCEDES E 220 CDI - AUTOMAT- 2005
  Car

  SAPO ARDHUR - MERCEDES E 220 CDI - AUTOMAT- 2005

  📞 : 068 21 21 347 SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA! MERCEDES E 220 CDI (MOTORR I ZI ) VITI 2005 KAMBI

  Tiranë Sot, 06:32
  With agreement
 • 12 foto
  AUDI A6 3.0 DIZEL S-LINE AUTOMATIK 2006 RKS 2QELSA
  Car

  AUDI A6 3.0 DIZEL S-LINE AUTOMATIK 2006 RKS 2QELSA

  📞044494555 dhe 048494555 *AUDI A6 3.0 DIZELL S-LINE *AUTOMATIK TIPTRONIK *KM 198 *FULL EXTRA VIT

  Mitrovicë Sot, 06:32
  6,900.00 €
 • 12 foto
  B KLASS 200 - PANORAMA - AVANTGARDE - FULL - 2013
  Car

  B KLASS 200 - PANORAMA - AVANTGARDE - FULL - 2013

  📞 : 068 21 21 347 SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ! MERCEDES B KLASS 200 (NAFTE ) VITI 2013 MODEL

  Tiranë Sot, 06:32
  With agreement
 • 12 foto
  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN
  Car

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ N

  Istog Sot, 06:32
  111,111.00 €
 • 10 foto
  VW GOLF 5 - AUTOMAT - 2.0 NAFTE - SPORT LINE -2006
  Car

  VW GOLF 5 - AUTOMAT - 2.0 NAFTE - SPORT LINE -2006

  VW GOLF 5 - AUTOMAT - SPORT LINE - 2006 📞 : 068 21 21 347 VW GOLF 5 VITI 2006 MOTORRI 2.0 NAF

  Tiranë Sot, 06:32
  With agreement
 • 12 foto
  VW PASSAT - AUTOMAT - 2.0 NAFTE - 2006
  Car

  VW PASSAT - AUTOMAT - 2.0 NAFTE - 2006

  📞 : 068 21 21 347 SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ! VOLKSWAGEN PASSAT VITI 2006 MODELI HIGHLINE MOT

  Tiranë Sot, 06:31
  With agreement
 • 5 foto
  AutoTrade Blejm Te Gjitha LLojet e Veturav Aksiden
  Car

  AutoTrade Blejm Te Gjitha LLojet e Veturav Aksiden

  Fushë Kosovë Auto-Trade24 •••I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN PO ASHTU I BLEJM DHE

  Gjakovë Sot, 06:31
  8,400.00 €
 • 6 foto
  BLEJM Te GJith llojet e veturave me Aksident Defek
  Car

  BLEJM Te GJith llojet e veturave me Aksident Defek

  Fushë Kosovë Auto-Trade24 •••I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN PO ASHTU I BLEJM DH

  Prizren Sot, 06:31
  With agreement
 • 12 foto
  Goma 15
  Copiers and equipment

  Goma 15

  Shiten gomat e perdorura m+s (muni me perdor per ver se nuk i kan thepat si duhet). Gjithsej 4 cope

  Gjakovë Sot, 06:30
  5.00 €
 • 12 foto
  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN
  Car

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ N

  Dragash Sot, 06:30
  With agreement
 • 8 foto
  Okazion VW passat viti 2008 2.0 nafte automat
  Car

  Okazion VW passat viti 2008 2.0 nafte automat

  Shitet makina e sapoardhur nga jashte me dogane te paguar Per sa i perket makines eshte full option

  Tiranë Sot, 06:30
  With agreement
 • 11 foto
  Okazion shitet Bmw x3 viti 2009
  Car

  Okazion shitet Bmw x3 viti 2009

  Shitet bmw x3 viti 2009 ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Motorr 2.0 nafte ekonomike

  Tiranë Sot, 06:29
  With agreement
 • 8 foto
  Okazion Opel Meriva Viti 2014 1.7 nafte
  Car

  Okazion Opel Meriva Viti 2014 1.7 nafte

  Shitet opel meriva viti 2014 1.7 nafte e sapoardhur nga jashte me dogane te paguar me kilometra orig

  Tiranë Sot, 06:29
  With agreement
 • 4 foto
  Goma per pedale per Golf 4
  Copiers and equipment

  Goma per pedale per Golf 4

  Shiten gomat per pedale per Golf 4 Dy copa per fraj dhe kupllung Jane te perdorura por ne gjendje te

  Gjakovë Sot, 06:29
  10.00 €
 • 7 foto
  Dodge
  Car

  Dodge

  2.0 naft Viti 2007 Mini foristrad Ne gjendje te shkelqyer Shitet ose ndrrohet 0695691010

  Lushnjë Sot, 06:29
  4,500.00 €
 • 4 foto
  Kompresor i Klimes Golf 6,7, Passat, Skoda, Audi,
  Copiers and equipment

  Kompresor i Klimes Golf 6,7, Passat, Skoda, Audi,

  Shitet Kompresori i Klimes original Vw I pershtateshem per Golf 6,7, Passat, Skoda, Audi, Seat Me

  Gjakovë Sot, 06:29
  150.00 €
 • 12 foto
  Pezho 207 1.6 HDI Disel 2006
  Car

  Pezho 207 1.6 HDI Disel 2006

  RIADI SH.P.K

  Lipjan Sot, 06:29
  4,410.00 €
 • 12 foto
  Mbulesa Te karrikave per Golf 4 original
  Copiers and equipment

  Mbulesa Te karrikave per Golf 4 original

  Shiten mbulesat per karrika te Golf 4 firma AUTOYOUTH Premium Jane pak te perdorur ne gjendje te rr

  Gjakovë Sot, 06:28
  25.00 €
 • 8 foto
  Okazion w204 viti 2009
  Car

  Okazion w204 viti 2009

  Shitet mercedes benz c220 viti 2009 i sapoardhur nga jashte ne gjendje perfekte Makina i ka te gjith

  Tiranë Sot, 06:28
  With agreement
 • 3 foto
  Bandash R15 per GOLF 4 dhe GOLF 5
  Copiers and equipment

  Bandash R15 per GOLF 4 dhe GOLF 5

  Shiten bandash te hekrit jane ne gjendje te rregullt 2 cope per Golf 4 te ri dhe 2 cope per Golf 5 t

  Gjakovë Sot, 06:28
  15.00 €
 • 11 foto
  S 350 L
  Car

  S 350 L

  OKAZION CMIM I DISKUTUESHEM Mercedes Benz S350 BLUETEC Diesel , 4 Matc Viti Prodhimit Dhjetor 2014 m

  Tiranë Sot, 06:26
  42,900.00 €
 • 12 foto
  OKAZION Mercedes Benz EVO 320 Cdi Business Edition
  Car

  OKAZION Mercedes Benz EVO 320 Cdi Business Edition

  Mercedes Benz ///EVO 320 Cdi Business Edition *Designo*SportPackage SUPER FULL -PA TAKS LLUKSI ! -N

  Tiranë Sot, 06:26
  7,900.00 €
 • 6 foto
  MERCEDES B 180 CDI 2006 MANUAL SAPO TARGUAR
  Car

  MERCEDES B 180 CDI 2006 MANUAL SAPO TARGUAR

  B CLASS 180 CDI FUND 2005 SAPO ARDHUR ME DOGANE EDHE DOKUMENTA SHQIPTARE TE PAGUARA DERI NE FUND NEN

  Tiranë Sot, 06:26
  4,800.00 €
 • 12 foto
  Audi a4 Avant Pro Line *Distronic* FULL FULL
  Car

  Audi a4 Avant Pro Line *Distronic* FULL FULL

  Audi a4 Avant Pro Line Distronic !!! Makina eshte e sapo ardhur nga Hollanda me dogane dhe Letra te

  Tiranë Sot, 06:26
  With agreement
 • 12 foto
  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN
  Car

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ N

  Obiliq Sot, 06:26
  With agreement
 • 12 foto
  MERCEDES E320 AVANGARD REGJIRIM 6 MUJ 1 PRONAR
  Car

  MERCEDES E320 AVANGARD REGJIRIM 6 MUJ 1 PRONAR

  -Mercedes E320 CDI AVANGARDE -CMIMI-6300€ tel:049116515 -Marshi Automatik , -Senzora parkimi -Regj

  Mitrovicë Sot, 06:25
  6,300.00 €
 • 12 foto
  VW GOLF 6 NAFTE AUTOMAT
  Car

  VW GOLF 6 NAFTE AUTOMAT

  Golf VI 1.6 TDI Nafte, Kambio Automatike DSG 7G, Viti 2010,Pilot automatik, Kompjuter bordi, Sensor

  Tiranë Sot, 06:24
  7,999.00 €
 • 12 foto
  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN
  Car

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ N

  Gjilan Sot, 06:24
  With agreement
 • 12 foto
  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN
  Car

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ N

  Gllogoc Sot, 06:24
  With agreement
 • 8 foto
  VW Golf 6 2010 nafte
  Car

  VW Golf 6 2010 nafte

  Golf VI nafte 2.0 viti 2010 i ardhur nga Verona italia 🇮🇹 me dogane te paguar gati per targa. Per me

  Tiranë Sot, 06:24
  6,000.00 €
 • 12 foto
  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN
  Car

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ N

  Kaçanik Sot, 06:23
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet c klas 2007 200 kompresor
  Car

  Shitet c klas 2007 200 kompresor

  Shitet c klas 2007 200 kompresor. Sedile me ngrohje Xhama te zi Fener ksenon Benzin + gaz impjant Gj

  Tiranë Sot, 06:23
  7,800.00 €
 • 9 foto
  Mercedez Benz c klas 2009  1.8 Benzin + Gaz
  Car

  Mercedez Benz c klas 2009 1.8 Benzin + Gaz

  Mercedez Benz c klas 2009 1.8 Benzin + Gaz manuale 6300 euro i diskutushem e gatshme per gjdo ll

  Tiranë Sot, 06:22
  6,300.00 €