Mobilje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  furniture

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA

  Gllogoc Sot, 03:26
  With agreement
 • 3 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  furniture

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  LESHOJM ME QERA NE SHERBIM SHATORA KARIK

  Skënderaj Sot, 03:19
  With agreement
 • 4 foto
  Shitet Komoda për TV ? Shum e Mir
  furniture

  Shitet Komoda për TV ? Shum e Mir

  Shitet Komod për Televizor komoda osht m

  Prishtinë Sot, 03:15
  190.00 €
 • 2 foto
  Dhomë për femijë
  furniture

  Dhomë për femijë

  Shes dhomen per femijë me tre shtreter

  Prishtinë Sot, 01:58
  700.00 €
 • 4 foto
  dhoma gjumi dhe kuzhina
  furniture

  dhoma gjumi dhe kuzhina

  Hi class quality

  Krujë Sot, 01:44
  11,111.00 Lek
 • 3 foto
  Shiten
  furniture

  Shiten

  Shiten mobilet per sallon 3-3-1 ne gjend

  Mitrovicë Sot, 01:38
  With agreement
 • 1 foto
  tavolin e bukes me 8 karrike
  furniture

  tavolin e bukes me 8 karrike

  tavolin buke me 8 karrige.ne gjendje te

  Ferizaj Sot, 01:17
  200.00 €
 • 2 foto
  Kauqa salloni
  furniture

  Kauqa salloni

  te sapo bler me 1200€ ndersa i shes me

  Ferizaj Sot, 01:17
  With agreement
 • 1 foto
  Dritare tualeti
  furniture

  Dritare tualeti

  Shes dritare tualeti. Permasat: 70cm x

  Tiranë Sot, 01:06
  2,500.00 Lek
 • 8 foto
  Mbuloj,Qader per shitore dhe terasa me motorr Ch
  furniture

  Mbuloj,Qader per shitore dhe terasa me motorr Ch

  Shitet qader terase ekstra me motorr nga

  Viti Sot, 00:46
  420.00 €
 • 2 foto
  Shpojse me ajer per Bagllam dhe minifix
  furniture

  Shpojse me ajer per Bagllam dhe minifix

  shpojse per bagllam dhe MiniFix e re pa

  Tiranë Sot, 00:45
  With agreement
 • 5 foto
  Krevata per femije
  furniture

  Krevata per femije

  Shiten te gjithe komplet, jane te ri te

  Prishtinë Sot, 00:43
  75.00 €
 • 3 foto
  Qader lokali terase dielli me motorr 8m,gjat,4xhan,shiqofot
  furniture

  Qader lokali terase dielli me motorr 8m,gjat,4xhan,shiqofot

  Qader me shatorr me motorr per terasa,lo

  Viti Sot, 00:36
  500.00 €
 • 3 foto
  Shiten karrige pogradeci
  furniture

  Shiten karrige pogradeci

  11 komplete ne gjendje perfekte ne dy ng

  Tiranë Sot, 00:27
  18,000.00 Lek
 • 2 foto
  Garnitur 1.2.3
  furniture

  Garnitur 1.2.3

  Shiten garnitura n1.2.3. Ne gjendje te r

  Gjilan Sot, 00:26
  190.00 €
 • 3 foto
  Tepiha 2 copa
  furniture

  Tepiha 2 copa

  Hali tepiha shum pak te perdorur njo osh

  Pejë Sot, 00:18
  120.00 €
 • 3 foto
  Shiten mobiljet
  furniture

  Shiten mobiljet

  Jane ne gjendje shume te mire. Jane 3+3+

  Prizren Sot, 00:18
  140.00 €
 • 5 foto
  Mobile
  furniture

  Mobile

  Shiten 2 kreveta 2-shë shum pak te perdo

  Podujevë Sot, 00:11
  420.00 €
 • 3 foto
  SHITEN TAVOLINAT (4 COPA)
  furniture

  SHITEN TAVOLINAT (4 COPA)

  SHITEN TAVOLINAT (4 COPA) NE GJENDJE SH

  Prishtinë Sot, 00:09
  With agreement
 • 3 foto
  SHITEN TAVOLINAT (4 COPA)
  furniture

  SHITEN TAVOLINAT (4 COPA)

  SHITEN TAVOLINAT (4 COPA) NE GJENDJE SH

  Lipjan Sot, 00:07
  With agreement
 • 3 foto
  SHITEN TAVOLINAT (4 COPA)
  furniture

  SHITEN TAVOLINAT (4 COPA)

  SHITEN TAVOLINAT (4 COPA) NE GJENDJE SH

  Ferizaj Sot, 00:05
  With agreement
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ANTRACID
  furniture

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ANTRACID

  JU OFROJM PUNIMIN E ROLETAVE TE JASHTME

  Prishtinë Sot, 00:01
  40.00 €
 • 2 foto
  Dere e terases
  furniture

  Dere e terases

  Shitet dera e teraces e perdorur. Permas

  Ferizaj Dje, 23:58
  150.00 €
 • 6 foto
  Verand
  furniture

  Verand

  Dimensionet 280 me 180 Lokacioni pozher

  Viti Dje, 23:58
  1,400.00 €
 • 1 foto
  Shiten 6 karrike per zyra
  furniture

  Shiten 6 karrike per zyra

  Shiten 6 karrike per zyra, 17 Euro copa

  Durrës Dje, 23:57
  17.00 €
 • 1 foto
  Shitet nje Komedine E RE
  furniture

  Shitet nje Komedine E RE

  Shitet nje komedine e re e punuar me dru

  Durrës Dje, 23:57
  50.00 €
 • 6 foto
  Shiten tavolina per zyre osee Call center
  furniture

  Shiten tavolina per zyre osee Call center

  Shiten tavolina per zyre me dru italian,

  Durrës Dje, 23:57
  1.00 Lek
 • 5 foto
  Karrige per zyra
  furniture

  Karrige per zyra

  Karrige per zyra, 5 cop, thuajse te reja

  Durrës Dje, 23:57
  45,000.00 Lek
 • 7 foto
  Ulse per sallon
  furniture

  Ulse per sallon

  shiten Ulset

  Prishtinë Dje, 23:53
  With agreement
 • 1 foto
  Raft hekuri
  furniture

  Raft hekuri

  Raft prej hekuri, 4 metra Viber +38344

  Malisheve Dje, 23:48
  130.00 €
 • 5 foto
  Rafta
  furniture

  Rafta

  Shes Rafta dimensione te ndryshme, si dh

  Malisheve Dje, 23:48
  With agreement
 • 6 foto
  Tavolina per zyre ose per qender kursesh me dru italian
  furniture

  Tavolina per zyre ose per qender kursesh me dru italian

  5 Tavolina per zyre ose per qender kurse

  Durrës Dje, 23:45
  75.00 €
 • 1 foto
  Shitet Dritare me shin dopjo xam 140×150
  furniture

  Shitet Dritare me shin dopjo xam 140×150

  Shtet dritare dopjo xam me shin e re fa

  Tiranë Dje, 23:45
  150.00 Lek
 • 2 foto
  Shes mobiliet
  furniture

  Shes mobiliet

  Shes mobiliet 1 jav te perdorura per me

  Gllogoc Dje, 23:42
  350.00 €
 • 4 foto
  shiten mobiliet
  furniture

  shiten mobiliet

  Shes mobiliet dhe trapezarin se bashku.

  Gjakovë Dje, 23:38
  400.00 €
 • 5 foto
  Tavoline bashke me 6 karrike per zyre ose shtepi
  furniture

  Tavoline bashke me 6 karrike per zyre ose shtepi

  Tavoline bashke me 6 karrike per zyre os

  Durrës Dje, 23:37
  560.00 €
 • 6 foto
  Shitet nje divan i ri per zyre, bashke me tavolinen e mesit
  furniture

  Shitet nje divan i ri per zyre, bashke me tavolinen e mesit

  Shitet nje divan i perdorur fare pak dit

  Durrës Dje, 23:37
  250.00 €
 • 1 foto
  Shitet dritare tek xam 125×98 cm
  furniture

  Shitet dritare tek xam 125×98 cm

  Shitet dritare tek xam me dy kanata me p

  Tiranë Dje, 23:36
  100.00 Lek
 • 2 foto
  shiten 4 kauqa 140 euro
  furniture

  shiten 4 kauqa 140 euro

  shiten ne gjendje te mire jan 4 kauqa 14

  Prishtinë Dje, 23:35
  140.00 €
 • 2 foto
  Sobe
  furniture

  Sobe

  sobe shume pak e perdorur eshte pothuajs

  Vlorë Dje, 23:34
  100.00 Lek
 • 3 foto
  Shitet tavolina dhe Komoda
  furniture

  Shitet tavolina dhe Komoda

  Shitet tavolina me 6 karrika 200 Euro Sh

  Gjilan Dje, 23:25
  500.00 €
 • 5 foto
  Tavolin Buke
  furniture

  Tavolin Buke

  Tavolin Buke

  Prishtinë Dje, 23:21
  1.00 €
 • 6 foto
  Kuzhine me ene larese, frigorifer dhe aspirator
  furniture

  Kuzhine me ene larese, frigorifer dhe aspirator

  Shitet kuzhina me material mediapan me b

  Prizren Dje, 23:17
  500.00 €
 • 5 foto
  Tavolina e trepezaris
  furniture

  Tavolina e trepezaris

  Shitet tavolina e trepezaris : Gjersia e

  Pejë Dje, 23:15
  With agreement
 • 1 foto
  Tepih
  furniture

  Tepih

  Shitet tepihi i leshte me keto dimenzion

  Pejë Dje, 23:14
  With agreement
 • 3 foto
  Karrik hidraulike
  furniture

  Karrik hidraulike

  Shes karrigen hidraulike e cila eshte es

  Pejë Dje, 23:12
  With agreement
 • 5 foto
  Mobile per sallon
  furniture

  Mobile per sallon

  Shiten mobilet per sallon. Mobilet jane

  Pejë Dje, 23:11
  With agreement
 • 1 foto
  Tavoline e ushqimit
  furniture

  Tavoline e ushqimit

  Shes tavolinen e ushqimit e cila eshte b

  Pejë Dje, 23:09
  With agreement
 • 1 foto
  Pikture
  furniture

  Pikture

  Shitet me qmim te volitshem

  Pejë Dje, 23:08
  With agreement
 • 5 foto
  Shiten shtreterit dhe dollapi
  furniture

  Shiten shtreterit dhe dollapi

  Shiten 2 shtrata ne gjendje perfekte dhe

  Prishtinë Dje, 23:07
  With agreement