Shtepi & Familje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 2 foto
  Dyr per dhoma
  furniture

  Dyr per dhoma

  Te rujtuna si nfoto,gati te reja standar

  Prishtinë Sot, 00:29
  With agreement
 • 9 foto
  SHITEN PAJISJET DHE ORENDITE SHTEPIAKE
  furniture

  SHITEN PAJISJET DHE ORENDITE SHTEPIAKE

  SHITEN PAJISJET DHE ORENDITE SHTEPIAKE

  Kaçanik Sot, 00:29
  150.00 €
 • 4 foto
  Pajisje me avull per pastrim
  Cars and tools

  Pajisje me avull per pastrim

  Shitet pajisja per pastrim me avull me t

  Gjilan Sot, 00:29
  55.00 €
 • 1 foto
  TERMO ELIND 3.5 KW
  Technician and equipment

  TERMO ELIND 3.5 KW

  • Elind
  Prishtinë Sot, 00:27
  50.00 €
 • 2 foto
  Shes Shporetin ne Gjendje Perfekte
  Technician and equipment

  Shes Shporetin ne Gjendje Perfekte

  Shes Shporetin ne Gjendje Perfekte, SHi

  Podujevë Sot, 00:27
  85.00 €
 • 2 foto
  Shitet makina
  Cars and tools

  Shitet makina

  Shitet makina e ardhur nga zvicra ne gje

  Gjilan Sot, 00:21
  With agreement
 • 2 foto
  Furre per grill
  Technician and equipment

  Furre per grill

  Shitet furra per grill ne gjendje te rre

  Mitrovicë Sot, 00:20
  60.00 €
 • 2 foto
  Kaldan per Nxemje Qendrore me Pelet 25kw
  Technician and equipment

  Kaldan per Nxemje Qendrore me Pelet 25kw

  Shitet kalldaja - kamin me pelet per nxe

  Prishtinë Sot, 00:20
  750.00 €
 • 2 foto
  Matës 30 metra
  Cars and tools

  Matës 30 metra

  Matës 30 metra

  Prishtinë Sot, 00:18
  15.00 €
 • 5 foto
  Dalta - Gjatësi të ndryshme
  Cars and tools

  Dalta - Gjatësi të ndryshme

  Daltë me maje. Gjatësia 171 cm 17 € Dal

  Prishtinë Sot, 00:15
  17.00 €
 • 2 foto
  2 copa Sëpatë e mesme prodhim slloven
  Cars and tools

  2 copa Sëpatë e mesme prodhim slloven

  Sëpate e mesme - prodhim slloven. 2 copa

  Prishtinë Sot, 00:14
  28.00 €
 • 1 foto
  Lakues-kthyes për zingia ( armaturë) deri 16 mm
  Cars and tools

  Lakues-kthyes për zingia ( armaturë) deri 16 mm

  Lakues-kthyes për zingia ( armaturë) der

  Prishtinë Sot, 00:14
  20.00 €
 • 3 foto
  Tharëse rrobash Beko
  Technician and equipment

  Tharëse rrobash Beko

  • DV 7110
  Prishtinë Sot, 00:13
  105.00 €
 • 3 foto
  LED drita për oborr, ballkon apo terasë
  furniture

  LED drita për oborr, ballkon apo terasë

  Shes 12 copa LED drita për oborr, ballko

  Prishtinë Sot, 00:13
  6.00 €
 • 1 foto
  16 copa dalta të ndryshme
  Cars and tools

  16 copa dalta të ndryshme

  16 copa dalta të ndryshme

  Prishtinë Sot, 00:13
  30.00 €
 • 2 foto
  Dy Tavolina pune me tri fijoka
  furniture

  Dy Tavolina pune me tri fijoka

  Dy tavolina pune me tri fijoka

  Prishtinë Sot, 00:13
  55.00 €
 • 6 foto
  Gjenerator agregat dizel 10 kw monofaz
  Cars and tools

  Gjenerator agregat dizel 10 kw monofaz

  Shes gjeneratorin 10 kw dizel. Ndizet me

  Prishtinë Sot, 00:12
  550.00 €
 • 1 foto
  3 dritare të plastikës 90cm x 90cm
  Building materials

  3 dritare të plastikës 90cm x 90cm

  Shes tri dritare të plastikës. Janë me t

  Prishtinë Sot, 00:12
  70.00 €
 • 10 foto
  Aku+burmashin KZUBR e re 6 muj garancion
  Cars and tools

  Aku+burmashin KZUBR e re 6 muj garancion

  Aku dhe burmashin tedya te reja dyat me

  Dragash Sot, 00:12
  With agreement
 • 10 foto
  Metal Punues Leari.pranojm kompenzime mevetura
  Building materials

  Metal Punues Leari.pranojm kompenzime mevetura

  METAL PUNUES LEARI BEJM PRODHIMIN E DYER

  Podujevë Sot, 00:08
  50.00 €
 • 6 foto
  KREVATA DY FUNKSIONAL | LESNA | RED COLOR
  furniture

  KREVATA DY FUNKSIONAL | LESNA | RED COLOR

  Çmimi për copë: € 200 Sasia: 2 copë Të

  Prishtinë Sot, 00:04
  200.00 €
 • 8 foto
  Komplet nga bamboo
  furniture

  Komplet nga bamboo

  Shiten kompleti i uleseve (1/dyshe x 2/n

  Gjakovë Sot, 00:03
  95.00 €
 • 4 foto
  VALIANT
  Technician and equipment

  VALIANT

  • Vaillant
  Mitrovicë Sot, 00:02
  560.00 €
 • 12 foto
  Dhoma gjumi Kuzhina me porosi
  furniture

  Dhoma gjumi Kuzhina me porosi

  Fer Dizajn

  Lipjan Sot, 00:00
  With agreement
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi-Fjetjes vib+38344 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi-Fjetjes vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Gjakovë Sot, 00:00
  770.00 €
 • 12 foto
  Kuzhina Moderne me qmime te volitshme
  furniture

  Kuzhina Moderne me qmime te volitshme

  Fer Dizajn

  Klinë Sot, 00:00
  With agreement
 • 5 foto
  dyer te oborrit
  Building materials

  dyer te oborrit

  shes dyert e oborrit nuk jan te demtuara

  Klinë Sot, 00:00
  250.00 €
 • 12 foto
  Kuzhina Moderne me Porosi
  furniture

  Kuzhina Moderne me Porosi

  Fer Dizajn

  Pejë Dje, 23:53
  With agreement
 • 12 foto
  Kuzhina Moderne me Porosi
  furniture

  Kuzhina Moderne me Porosi

  Fer Dizajn

  Mitrovicë Dje, 23:53
  With agreement
 • 12 foto
  Kuzhina Moderne me porosi
  furniture

  Kuzhina Moderne me porosi

  Fer Dizajn

  Malisheve Dje, 23:53
  With agreement
 • 12 foto
  Kuzhina Moderne me Porosi
  furniture

  Kuzhina Moderne me Porosi

  Fer Dizajn

  Lipjan Dje, 23:53
  With agreement
 • 10 foto
  Dhoma gjumi kuzhina dhoma per femij etj
  furniture

  Dhoma gjumi kuzhina dhoma per femij etj

  Fer Dizajn

  Gllogoc Dje, 23:53
  With agreement
 • 12 foto
  Kuzhina,Dhoma Gjumi Dhoma dite vib+38344 799-989
  furniture

  Kuzhina,Dhoma Gjumi Dhoma dite vib+38344 799-989

  Fer Dizajn

  Podujevë Dje, 23:53
  999.00 €
 • 12 foto
   OKAZION!!! Kallupe dekoracioni per allci
  Building materials

  OKAZION!!! Kallupe dekoracioni per allci

  Shiten kallupe allçie nga modelet me te

  Elbasan Dje, 23:52
  2,000.00 €
 • 12 foto
  pranojm nje vetur Kompenzim Kuzhina Dhoma Gjumi
  furniture

  pranojm nje vetur Kompenzim Kuzhina Dhoma Gjumi

  Fer Dizajn

  Istog Dje, 23:52
  With agreement
 • 12 foto
  Pranojme Vetur Kompenzim,Kuzhina Dhoma Gjumi
  furniture

  Pranojme Vetur Kompenzim,Kuzhina Dhoma Gjumi

  Fer Dizajn

  Klinë Dje, 23:52
  With agreement
 • 10 foto
  Kuzhina moderne dhoma Gjumi Viber +38344 799-989
  furniture

  Kuzhina moderne dhoma Gjumi Viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Malisheve Dje, 23:52
  599.00 €
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 049/494-030
  furniture

  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 049/494-030

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Vushtrri Dje, 23:52
  550.00 €
 • 1 foto
  Lavatriqe Gorenje
  Technician and equipment

  Lavatriqe Gorenje

  Në gjendje të rregullt

  Vushtrri Dje, 23:49
  58.00 €
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi-Fjetje vib++38344 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi-Fjetje vib++38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Gjilan Dje, 23:48
  770.00 €
 • 12 foto
  Kuzhina,Dhoma Gjumi,Dhoma Dite,vib+38344 799-989
  furniture

  Kuzhina,Dhoma Gjumi,Dhoma Dite,vib+38344 799-989

  Fer Dizajn

  Deqan Dje, 23:48
  999.00 €
 • 3 foto
  Shtrat per 2 persona
  furniture

  Shtrat per 2 persona

  Shitet shtrati per dhome, eshte ne gjend

  Prishtinë Dje, 23:48
  270.00 €
 • 0 foto
  KALLDA PËR NGROHJE QENDRORE
  Technician and equipment

  KALLDA PËR NGROHJE QENDRORE

  SHES KALLDANË PËR NGROHJE QENDRORE - në

  Prishtinë Dje, 23:48
  With agreement
 • 12 foto
  Kuzhina Moderne me Porosi vib+38344 799-989
  furniture

  Kuzhina Moderne me Porosi vib+38344 799-989

  Fer Dizajn

  Gjilan Dje, 23:48
  With agreement
 • 12 foto
  kuzhina me qmime extra te lira
  furniture

  kuzhina me qmime extra te lira

  Fer Dizajn

  Ferizaj Dje, 23:48
  With agreement
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi Dhoma per femij Kuzhina etj me porosi
  furniture

  Dhoma Gjumi Dhoma per femij Kuzhina etj me porosi

  Fer Dizajn

  Istog Dje, 23:47
  With agreement
 • 10 foto
  Dhoma Gjumi Dhoma Dite Kuzhina vib+38344 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi Dhoma Dite Kuzhina vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Gjilan Dje, 23:47
  840.00 €
 • 1 foto
  Shiten bocat e plinit
  Technician and equipment

  Shiten bocat e plinit

  Shiten 2 boca plinint 20€ copa

  Gjilan Dje, 23:45
  40.00 €
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi kuzhina Dhoma Dite vib+38344 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi kuzhina Dhoma Dite vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Gjakovë Dje, 23:44
  599.00 €
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44/799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44/799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Klinë Dje, 23:44
  1,350.00 €