Shtepi & Familje në shitje në Zveçan

 • 6 foto
  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia
  Technician and equipment

  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia

  Ofert per teknik te bardhë nga Suedia me cmime shumë te volitshme. Depo është ne Suedi dhe i tëre ma

  Zveçan 17 October 12:23
  With agreement
 • 8 foto
  dyer driatre nga druri 045327459
  furniture

  dyer driatre nga druri 045327459

  punojm dyer e dritare nga druri si dhe krevata per fmi nga druri me te gjitha ngjyrat ju mirpresim

  Zveçan 11 October 10:09
  60.00 €
 • 8 foto
  dyer dhe dritare 045327459
  furniture

  dyer dhe dritare 045327459

  dyer dhe dritare me shumic dhe pakic punojm dyer edhe me porosi dhe me ngjyra te ndryshme ju mirpres

  Zveçan 11 October 09:57
  60.00 €
 • 8 foto
  dyer ne gjith kosoven 045327459
  furniture

  dyer ne gjith kosoven 045327459

  punojm dyer e dritare nga druri me te gjitha dimenzjonet si dhe krevata per fmi ju mirpresim

  Zveçan 28 September 19:23
  60.00 €
 • 11 foto
  GERMAN TORE e vetmja me prodhime Gjermane
  furniture

  GERMAN TORE e vetmja me prodhime Gjermane

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Zveçan 21 September 13:58
  With agreement
 • 11 foto
  tavolina separe +38345327459
  furniture

  tavolina separe +38345327459

  Prodhojme separe tavolina me dizajne edhe ngjyra te ndryshme me cilesi te lart ngjyra sipas porosis

  Zveçan 5 September 09:39
  With agreement
 • 11 foto
  Dhoma gjumi
  furniture

  Dhoma gjumi

  Dhoma gjumi me porosi dyer dhe separe me dizajne dhe ngjyra sipas porosis +38345327459 +38349200094

  Zveçan 5 September 09:36
  With agreement
 • 0 foto
  tung
  furniture

  tung

  shes qader per ballkon ose restorant 6m me 3m asht e perdort e ardhun nga zvicra asht ne gjendje te

  Zveçan 19 July 17:12
  150.00 €
 • 7 foto
  Valak
  Cars and tools

  Valak

  Valak ose robot eshte i ri

  Zveçan 11 July 11:21
  250.00 €
 • 10 foto
  Kalldaja per nxhemje
  Technician and equipment

  Kalldaja per nxhemje

  kemi kalldaja te gjitha te ardhur nga zvicerra. Cmimi me marraveshtje sipas KV. Tel. / Viber: +417

  Zveçan 3 April 06:21
  With agreement
 • 0 foto
  Furre buke
  Cars and tools

  Furre buke

  Shitet biznes furre buke e kompletuar ne gjendje pune me te gjitha pajisjet vendodhja tirane rruga b

  Zveçan 1 April 00:55
  With agreement
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  furniture

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Zveçan 31 March 11:48
  With agreement
 • 0 foto
  Shes shtepin 1+1 ne tiran
  furniture

  Shes shtepin 1+1 ne tiran

  50 Katror rruga tirana re metri katror 1200 ero prandaj shkolles dashnort e liris Kati 2 Shpija n

  Zveçan 5 March 20:01
  60.00 €
 • 6 foto
  SHVAJC APARAT 400A 049 606 477 VEQ NE VIBER 77EUR
  Cars and tools

  SHVAJC APARAT 400A 049 606 477 VEQ NE VIBER 77EUR

  Bejme shitjen e shvajcave me elektrode 400 AMPER PER DETAJE NA SHKRUANI NE VIBER:+38349606477 - Tra

  Zveçan 7 February 01:44
  77.00 €
 • 1 foto
  Ofroj e financimi garantuar 1 00%
  Cars and tools

  Ofroj e financimi garantuar 1 00%

  Ofroj e financimi garantuar 1 00% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 eu

  Zveçan 11 July 01:37
  60,000,000.00 €