Materiale ndertimi në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 6 foto
  kulem per garazhda komplet
  Building materials

  kulem per garazhda komplet

  shitet kulmi komplet me qeremide me mert

  Ferizaj Sot, 08:41
  130.00 €
 • 5 foto
  olluk per shtepi
  Building materials

  olluk per shtepi

  shiten ullukt per shtepi shum pak te per

  Ferizaj Sot, 08:40
  With agreement
 • 6 foto
  llastra per kulem
  Building materials

  llastra per kulem

  shiten llastrat per kulem 3.50 cent metr

  Ferizaj Sot, 08:34
  With agreement
 • 3 foto
  Tri trupa të Arrave
  Building materials

  Tri trupa të Arrave

  Shesim tri trupa të arrave ! Lartesia e

  Klinë Sot, 08:34
  With agreement
 • 3 foto
  Material , dyer ,dritare ,plastike
  Building materials

  Material , dyer ,dritare ,plastike

  Shiten dy dritare dhe nje dere ballkoni.

  Gllogoc Sot, 08:12
  399.00 €
 • 3 foto
  Dyer
  Building materials

  Dyer

  Shiten dyert e oborrit me dimensione 5m

  Gllogoc Sot, 08:12
  350.00 €
 • 4 foto
  Hekura U300/U400 per kapanone shiten OKAZION me kile
  Building materials

  Hekura U300/U400 per kapanone shiten OKAZION me kile

  Shitje Makinerish

  Tiranë Sot, 07:33
  With agreement
 • 1 foto
  Dyer sllovene
  Building materials

  Dyer sllovene

  Shesem dyer te perdorura dimensioni 80

  Gjilan Sot, 07:24
  30.00 €
 • 4 foto
  Motorr Per Sera Diellore per hapjen e plasmasit ansor
  Building materials

  Motorr Per Sera Diellore per hapjen e plasmasit ansor

  Shiten Motorra per Sera per hapjen e pla

  Lushnjë Sot, 07:10
  With agreement
 • 5 foto
  Shiten Kapriata
  Building materials

  Shiten Kapriata

  Shiten Kapriatat Me profile 100x100 Per

  Lushnjë Sot, 07:10
  With agreement
 • 7 foto
  Sera Diellore Per Shtepi vila restorante etj
  Building materials

  Sera Diellore Per Shtepi vila restorante etj

  Prodhojm dhe ndertojm sera per Bace shte

  Fier Sot, 07:10
  1.00 Lek
 • 5 foto
  Bure ( rezervar ) per uje te pishem
  Building materials

  Bure ( rezervar ) per uje te pishem

  Shes bure (rezeruar) te 1000 litrave Mun

  Klinë Sot, 07:06
  70.00 €
 • 6 foto
   Nivelizim te dyshemeve
  Building materials

  Nivelizim te dyshemeve

  ofrojm keto sherbime izolimin me kondor

  Prishtinë Sot, 07:01
  With agreement
 • 6 foto
  Nivelizim te dyshemeve
  Building materials

  Nivelizim te dyshemeve

  ofrojm keto sherbime izolimin me kondor

  Fushë Kosovë Sot, 07:00
  With agreement
 • 6 foto
  NIVELIZIME IZOLIM TE DYSHEMEVE
  Building materials

  NIVELIZIME IZOLIM TE DYSHEMEVE

  ofrojm keto sherbime nivelizimin podruma

  Prishtinë Sot, 07:00
  With agreement
 • 5 foto
  Bure ( rezervar ) edhe per uje te pishem
  Building materials

  Bure ( rezervar ) edhe per uje te pishem

  Shes bure (rezeruar) te 1000 litrave Mun

  Klinë Sot, 06:58
  70.00 €
 • 12 foto
  Shesim gur te prer dhe natyra,arka bunari tavolina
  Building materials

  Shesim gur te prer dhe natyra,arka bunari tavolina

  Shesim gur te prer me dimensione te ndry

  Klinë Sot, 06:57
  With agreement
 • 0 foto
  Porosit Kreveta te gjumit Online viber+38344920723
  Building materials

  Porosit Kreveta te gjumit Online viber+38344920723

  punojm

  Fushë Kosovë Sot, 06:44
  160.00 €
 • 12 foto
  Punojm Ulse per Ballkon me shum lloje te ngjyrave
  Building materials

  Punojm Ulse per Ballkon me shum lloje te ngjyrave

  Ulse per Ballkon me qmime te lira 170der

  Viti Sot, 06:42
  220.00 €
 • 10 foto
  Metal punues Leari
  Building materials

  Metal punues Leari

  METAL PUNUES LEARI BEJM PRODHIMIN E DYER

  Podujevë Sot, 03:29
  With agreement
 • 0 foto
  Makineri
  Building materials

  Makineri

  Makineri per prodhimin e Gozhdes.Te Reja

  Tiranë Sot, 02:59
  12.00 €
 • 2 foto
  Qeremide
  Building materials

  Qeremide

  Shiten qeremidet jan 2000 copa

  Gllogoc Sot, 02:19
  With agreement
 • 4 foto
  dritare te plastikes
  Building materials

  dritare te plastikes

  i shes dritaret e plastikes REHAU GJRMON

  Prishtinë Sot, 01:49
  75.00 €
 • 4 foto
  \nFL-BaNa
  Building materials

  \nFL-BaNa

  Japim Skele me Çira. PER SIGURIN E JU

  Prizren Sot, 01:37
  With agreement
 • 1 foto
  Shiten dritare prej drurit prodhim slloven te perdorura
  Building materials

  Shiten dritare prej drurit prodhim slloven te perdorura

  Shiten 2 copa dyer te tarasave plus 7 dr

  Mitrovicë Sot, 00:35
  100.00 €
 • 1 foto
  3 dritare të plastikës 90cm x 90cm
  Building materials

  3 dritare të plastikës 90cm x 90cm

  Shes tri dritare të plastikës. Janë me t

  Prishtinë Sot, 00:12
  70.00 €
 • 10 foto
  Metal Punues Leari.pranojm kompenzime mevetura
  Building materials

  Metal Punues Leari.pranojm kompenzime mevetura

  METAL PUNUES LEARI BEJM PRODHIMIN E DYER

  Podujevë Sot, 00:08
  50.00 €
 • 5 foto
  dyer te oborrit
  Building materials

  dyer te oborrit

  shes dyert e oborrit nuk jan te demtuara

  Klinë Sot, 00:00
  250.00 €
 • 12 foto
   OKAZION!!! Kallupe dekoracioni per allci
  Building materials

  OKAZION!!! Kallupe dekoracioni per allci

  Shiten kallupe allçie nga modelet me te

  Elbasan Dje, 23:52
  2,000.00 €
 • 12 foto
  Leari Metal
  Building materials

  Leari Metal

  METAL PUNUES LEARI BEJM PRODHIMIN E DYER

  Podujevë Dje, 23:36
  With agreement
 • 2 foto
  shkalle druri
  Building materials

  shkalle druri

  material druri qe sherben per ndertim

  Durrës Dje, 23:06
  1,800.00 Lek
 • 4 foto
  Der dhe dritare
  Building materials

  Der dhe dritare

  Der dhe dritare per ballkon, komplet me

  Mitrovicë Dje, 22:29
  170.00 €
 • 2 foto
  shiten 1500 Qeremide
  Building materials

  shiten 1500 Qeremide

  shiten 1500 copa qeremide jan model i ki

  Mitrovicë Dje, 22:25
  With agreement
 • 4 foto
  Teras, ballkon, garazh, kapriata te gatshme
  Building materials

  Teras, ballkon, garazh, kapriata te gatshme

  Shiten 4 kapriata te gatshme per mbulim

  Prishtinë Dje, 22:23
  25.00 €
 • 10 foto
  METAL PUNUES LEARI
  Building materials

  METAL PUNUES LEARI

  Metal punues Leari. punojm dyer,gilinder

  Podujevë Dje, 22:21
  With agreement
 • 12 foto
  zbritje korrktesi shtrata ormana kreveta 049836533
  Building materials

  zbritje korrktesi shtrata ormana kreveta 049836533

  punojm te gjitha modelet e shtratav dhe

  Pejë Dje, 22:11
  120.00 €
 • 3 foto
  Shiten qeremide Kiikinda
  Building materials

  Shiten qeremide Kiikinda

  shuten qeremide kikinda sasia 2000-3000

  Skënderaj Dje, 22:11
  With agreement
 • 12 foto
  tavolina ormana shtrata kreveta 049375063
  Building materials

  tavolina ormana shtrata kreveta 049375063

  punojm shtreter dysheka tavolina separe

  Skënderaj Dje, 22:07
  160.00 €
 • 12 foto
  tavolina ormana shtrata kreveta 049375063
  Building materials

  tavolina ormana shtrata kreveta 049375063

  punojm tavolina ormana kreveta dysheka s

  Malisheve Dje, 22:00
  130.00 €
 • 5 foto
  Rrypa per shkall
  Building materials

  Rrypa per shkall

  Reypa te shkurt per lidhjen e shkallve e

  Skënderaj Dje, 20:50
  With agreement
 • 12 foto
  oferta kualitet kreveta shtrata ormana 049836533
  Building materials

  oferta kualitet kreveta shtrata ormana 049836533

  punojm te gjitha modelet e shtratav dhe

  Mitrovicë Dje, 20:35
  60.00 €
 • 12 foto
  ormana shtrata kreveta me kualitet 049836533
  Building materials

  ormana shtrata kreveta me kualitet 049836533

  punojm ormana shtrata dysheka kreveta ta

  Gllogoc Dje, 20:34
  130.00 €
 • 12 foto
  zbritje korrktesi shtrata ormana dysheka 049836533
  Building materials

  zbritje korrktesi shtrata ormana dysheka 049836533

  shesim ormana shtrata dysheka kreveta me

  Klinë Dje, 20:34
  65.00 €
 • 12 foto
  ulse per teras dhe oborr viber +38349311536
  Building materials

  ulse per teras dhe oborr viber +38349311536

  punojm separe karrika tavolina kreveta d

  Pejë Dje, 20:20
  70.00 €
 • 9 foto
  Kapak per stuba oxhaka qeshme
  Building materials

  Kapak per stuba oxhaka qeshme

  Kapak per stuba 20x20 25x25 25x30 30x3

  Ferizaj Dje, 20:20
  With agreement
 • 1 foto
  QEPEN • SHITET
  Building materials

  QEPEN • SHITET

  ÇMIM PROMOCIONAL KONTAKTONI : 068335528

  Tiranë Dje, 20:20
  With agreement
 • 10 foto
  Ogjak dhe qeshme per oborr te gjitha demenzionet
  Building materials

  Ogjak dhe qeshme per oborr te gjitha demenzionet

  Bejm prodhimin e ogjakav te gjitha temen

  Prishtinë Dje, 20:20
  With agreement
 • 12 foto
  zbritje separe 160euro viber+38349311536
  Building materials

  zbritje separe 160euro viber+38349311536

  prodhojm kreveta me te gjitha dimenzjone

  Prishtinë Dje, 20:18
  160.00 €
 • 11 foto
  kreveta  ulse per dhe oborr viber +38349311536
  Building materials

  kreveta ulse per dhe oborr viber +38349311536

  punojm separe karrika tavolina kreveta d

  Podujevë Dje, 20:17
  60.00 €
 • 12 foto
  zbritje korrktesi shtrata ormana dysheka 049375063
  Building materials

  zbritje korrktesi shtrata ormana dysheka 049375063

  punojm kreveta dysheka separe tavolina o

  Podujevë Dje, 20:06
  50.00 €