Shtepi & Familje në shitje në Rajoni i Mitrovicës

 • 4 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  furniture

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  LESHOJM ME QERA NE SHERBIM SHATORA KARIK

  Skënderaj Sot, 09:03
  With agreement
 • 4 foto
  shitet komoda dhe tavolina
  furniture

  shitet komoda dhe tavolina

  shiten komoda tavolina jon te ruajtura

  Vushtrri Sot, 09:01
  70.00 €
 • 10 foto
  shes vegla pune te sapo ardhun nga suedia
  Cars and tools

  shes vegla pune te sapo ardhun nga suedia

  nr tel:049201202

  Mitrovicë Sot, 08:44
  With agreement
 • 2 foto
  Makin rroje e re ne pako (BRAUN)
  Cars and tools

  Makin rroje e re ne pako (BRAUN)

  Makin rroje BRAUN me shumic dhe pakic

  Mitrovicë Sot, 08:43
  95.00 €
 • 3 foto
  TENDA SHATORA DIMROR ME DER DHE NXEMJE 044280873
  furniture

  TENDA SHATORA DIMROR ME DER DHE NXEMJE 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA K

  Skënderaj Sot, 08:42
  With agreement
 • 7 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  furniture

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA

  Mitrovicë Sot, 08:35
  With agreement
 • 5 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  furniture

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA

  Mitrovicë Sot, 08:35
  With agreement
 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA NE SHERBIM
  furniture

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA NE SHERBIM

  Japum me qera shatora karrika tavolina p

  Skënderaj Sot, 08:35
  With agreement
 • 4 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  furniture

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  Japum me qera shatora karrika tavolina p

  Skënderaj Sot, 08:34
  With agreement
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA045587719
  furniture

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA045587719

  Japum me qera shatora karrika tavolina p

  Skënderaj Sot, 08:34
  With agreement
 • 5 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLKNA ME QERA 044280873
  furniture

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLKNA ME QERA 044280873

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO

  Vushtrri Sot, 08:34
  With agreement
 • 3 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  furniture

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO

  Vushtrri Sot, 08:33
  With agreement
 • 5 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  furniture

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  Jepim Me qera shatora karrika tavolina 0

  Vushtrri Sot, 08:32
  With agreement
 • 4 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  furniture

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  Jepim Me qera shatora karrika tavolina 0

  Vushtrri Sot, 08:32
  With agreement
 • 3 foto
  Makine per Qepje
  Cars and tools

  Makine per Qepje

  Makina eshte Automatike dhe ne gjendje p

  Mitrovicë Sot, 08:13
  350.00 €
 • 2 foto
  Makine per Qepje BAOYU
  Cars and tools

  Makine per Qepje BAOYU

  Makine per qepje profesionale industrial

  Mitrovicë Sot, 08:13
  400.00 €
 • 2 foto
  Shitet kuzhina.
  furniture

  Shitet kuzhina.

  Shitet kuzhina shumë pak e perdoruar, po

  Skënderaj Sot, 08:04
  With agreement
 • 2 foto
  TAVOLINE KOPSHTI ME 6 KARRIGE - PLASTIKE
  furniture

  TAVOLINE KOPSHTI ME 6 KARRIGE - PLASTIKE

  Shitet Tavolina me 6 karrige,eshte ne gj

  Mitrovicë Sot, 07:56
  75.00 €
 • 1 foto
  STABILIZATOR - 1200
  Technician and equipment

  STABILIZATOR - 1200

  Eshte ne gjendje te rregullut...

  Mitrovicë Sot, 07:56
  25.00 €
 • 12 foto
  Zbukuroni oborrin Tuaj me Separe Tona te Garantuar
  furniture

  Zbukuroni oborrin Tuaj me Separe Tona te Garantuar

  Zbukuroni oborrin tuaj apo Terasen -Poro

  Vushtrri Sot, 06:44
  170.00 €
 • 12 foto
  Aksion Ulse Per Oborr ne Zbritje :+38344920723
  furniture

  Aksion Ulse Per Oborr ne Zbritje :+38344920723

  Shes Separe per ballkone ,tavolina dhe k

  Mitrovicë Sot, 06:44
  180.00 €
 • 12 foto
  -Zbukuroni oborrin Tuaj me Separe Tona-
  furniture

  -Zbukuroni oborrin Tuaj me Separe Tona-

  Zbukuroni oborrin tuaj apo Terasen Poros

  Skënderaj Sot, 06:43
  170.00 €
 • 12 foto
  OFERT Ulse dhe Tavolina .Ne ZBRITJE +38344920723
  furniture

  OFERT Ulse dhe Tavolina .Ne ZBRITJE +38344920723

  shes separe karrika tavolina 180 euro ,

  Skënderaj Sot, 06:43
  180.00 €
 • 12 foto
  Zbukuro oborrin Tuaj me Separe .Tona te Garantuar
  furniture

  Zbukuro oborrin Tuaj me Separe .Tona te Garantuar

  Zbukuroni oborrin. tuaj apo Terasen Poro

  Mitrovicë Sot, 06:42
  170.00 €
 • 1 foto
  Miner per ballkon
  furniture

  Miner per ballkon

  Shitet Mineri per ballkon, eshte ne gjen

  Vushtrri Sot, 03:44
  With agreement
 • 2 foto
  Shes komoden
  furniture

  Shes komoden

  osht e re ne gjendje te rregullt

  Vushtrri Sot, 02:04
  85.00 €
 • 1 foto
  Shiten dritare prej drurit prodhim slloven te perdorura
  Building materials

  Shiten dritare prej drurit prodhim slloven te perdorura

  Shiten 2 copa dyer te tarasave plus 7 dr

  Mitrovicë Sot, 00:35
  100.00 €
 • 2 foto
  Furre per grill
  Technician and equipment

  Furre per grill

  Shitet furra per grill ne gjendje te rre

  Mitrovicë Sot, 00:20
  60.00 €
 • 4 foto
  VALIANT
  Technician and equipment

  VALIANT

  • Vaillant
  Mitrovicë Sot, 00:02
  560.00 €
 • 12 foto
  Kuzhina Moderne me Porosi
  furniture

  Kuzhina Moderne me Porosi

  Fer Dizajn

  Mitrovicë Dje, 23:53
  With agreement
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 049/494-030
  furniture

  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 049/494-030

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Vushtrri Dje, 23:52
  550.00 €
 • 1 foto
  Lavatriqe Gorenje
  Technician and equipment

  Lavatriqe Gorenje

  Në gjendje të rregullt

  Vushtrri Dje, 23:49
  58.00 €
 • 12 foto
  Kuzhina me Porosi viber+38344 799-989
  furniture

  Kuzhina me Porosi viber+38344 799-989

  Fer Dizajn

  Vushtrri Dje, 23:27
  With agreement
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi-Fjetjes me Porosi vib+38344 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi-Fjetjes me Porosi vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Mitrovicë Dje, 23:21
  770.00 €
 • 12 foto
  Pranojm nje vetur Kimpenzim,Kuzhina Dhoma Gjumi
  furniture

  Pranojm nje vetur Kimpenzim,Kuzhina Dhoma Gjumi

  Fer Dizajn

  Vushtrri Dje, 23:15
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet ni komodin per tv dhe ni tavolin
  furniture

  Shitet ni komodin per tv dhe ni tavolin

  Shitet ni komodin per Tv dhe ni tavolin

  Mitrovicë Dje, 23:14
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet Mikrovalë e ardhun nga Zvicra
  Technician and equipment

  Shitet Mikrovalë e ardhun nga Zvicra

  Shitet Mikrovalë e ne gjendje shum te mi

  Mitrovicë Dje, 23:11
  70.00 €
 • 2 foto
  Karrika ne shitje
  furniture

  Karrika ne shitje

  Shiten karrikat komplet me cmim te volit

  Mitrovicë Dje, 23:11
  80.00 €
 • 3 foto
  Rroba Tharese
  Technician and equipment

  Rroba Tharese

  • Model Tjeter
  Skënderaj Dje, 23:11
  160.00 €
 • 10 foto
  Inox punime
  Technician and equipment

  Inox punime

  Bejme perpunimin e inoxit si edhe llama

  Mitrovicë Dje, 23:07
  50.00 €
 • 5 foto
  Kamin për nxemje qendrore
  Technician and equipment

  Kamin për nxemje qendrore

  Kamini eshte në gjendje shum te mir esht

  Mitrovicë Dje, 23:06
  250.00 €
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi Kuzhina me porosi.
  furniture

  Dhoma Gjumi Kuzhina me porosi.

  Fer Dizajn

  Skënderaj Dje, 23:06
  With agreement
 • 3 foto
  Allfa 90
  Technician and equipment

  Allfa 90

  Shporeti eshte në gjendje të regullt qmi

  Mitrovicë Dje, 23:04
  195.00 €
 • 11 foto
  Pranojm Vetur Kompenzim ,kuzhina Dhoma Gjumi
  furniture

  Pranojm Vetur Kompenzim ,kuzhina Dhoma Gjumi

  Fer Dizajn

  Mitrovicë Dje, 22:53
  With agreement
 • 10 foto
  Dhoma gjumi kuzhina me porosi
  furniture

  Dhoma gjumi kuzhina me porosi

  Fer Dizajn

  Mitrovicë Dje, 22:40
  With agreement
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Fjetjes vib+38344 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi Fjetjes vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Skënderaj Dje, 22:34
  770.00 €
 • 2 foto
  tharse e rrebave
  Technician and equipment

  tharse e rrebave

  • Vibax
  Skënderaj Dje, 22:30
  80.00 €
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi-Fjetje vib+38344 799-979
  furniture

  Dhoma Gjumi-Fjetje vib+38344 799-979

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Mitrovicë Dje, 22:30
  770.00 €
 • 4 foto
  Der dhe dritare
  Building materials

  Der dhe dritare

  Der dhe dritare per ballkon, komplet me

  Mitrovicë Dje, 22:29
  170.00 €
 • 2 foto
  shiten 1500 Qeremide
  Building materials

  shiten 1500 Qeremide

  shiten 1500 copa qeremide jan model i ki

  Mitrovicë Dje, 22:25
  With agreement