Shtepi & Familje në shitje në Rajoni i Kukësit

 • 6 foto
  Inkubator 9000 vez dhe hatsherin 3000 vez
  Cars and tools

  Inkubator 9000 vez dhe hatsherin 3000 vez

  Shes inkubatorin per 9000 vez pulav dhe

  Kukës 4 May 21:08
  With agreement
 • 2 foto
  Dyer dritare diten
  Technician and equipment

  Dyer dritare diten

  Sipas marreveshjes €

  Has 28 April 15:56
  With agreement
 • 12 foto
  Shiten vegla pune ne kosove prizren
  Cars and tools

  Shiten vegla pune ne kosove prizren

  Per info+38344355088 viber whatsap ne ko

  Kukës 25 April 18:33
  25.00 €
 • 3 foto
  Karroca per invalidët
  Cars and tools

  Karroca per invalidët

  karroca eshte e sapo ardhur nga Gjermani

  Kukës 16 April 16:13
  450.00 €
 • 3 foto
  Karroc elektronike per persona me aftësi te kufizuara
  Cars and tools

  Karroc elektronike per persona me aftësi te kufizuara

  Karroca eshte thuaja e papërdorur fare,

  Kukës 16 April 16:05
  450.00 €
 • 0 foto
  MAKINA PER LARJEN E TEPIJAVE KAUQAVE AKCION
  Cars and tools

  MAKINA PER LARJEN E TEPIJAVE KAUQAVE AKCION

  KOMPLET SET PER LARJEN E TEPIJAVE DHE KA

  Kukës 14 April 12:18
  5,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet dere e brendshme
  furniture

  Shitet dere e brendshme

  Shitet dere e brendshme

  Kukës 10 April 14:24
  150,000.00 Lek
 • 5 foto
  Makineri Per larje Tapetash E re Sapo ardhur
  Cars and tools

  Makineri Per larje Tapetash E re Sapo ardhur

  Makineri per larie Tapetesh Moketa E sa

  Kukës 7 April 09:53
  11,000.00 €
 • 10 foto
  Shitet linja komplet për Zdruktari Moderne
  Cars and tools

  Shitet linja komplet për Zdruktari Moderne

  Maqinat jan me garancion ku mundeni t

  Kukës 6 April 08:42
  With agreement
 • 5 foto
  Banak per guzhine
  furniture

  Banak per guzhine

  Shitet banaku per guzhina 4 metra linear

  Kukës 4 April 22:31
  55,000.00 Lek
 • 4 foto
  Kompresor ajri mark made in italy
  Cars and tools

  Kompresor ajri mark made in italy

  Tipi: MARK msa/11 IVR me tharse Made in

  Kukës 4 April 20:54
  4,500.00 €
 • 4 foto
  Makina per prerjen e metalit
  Cars and tools

  Makina per prerjen e metalit

  Makina per prerjen e matalit Manuel -Gjy

  Kukës 3 April 15:02
  With agreement
 • 1 foto
  Tjegulla
  Building materials

  Tjegulla

  Shes tjeguëla të Sebisë 2800 copa 15 cen

  Kukës 30 March 23:58
  With agreement
 • 4 foto
  Kondicioner Air Star
  Technician and equipment

  Kondicioner Air Star

  Shitet kondicioner Air Star 09-12-18-24

  Kukës 30 March 08:26
  With agreement
 • 3 foto
  Pileta Pestan
  Building materials

  Pileta Pestan

  Shiten piletat e shkarkimit pestan 650mm

  Kukës 30 March 08:25
  With agreement
 • 4 foto
  Kompresor 100L
  Cars and tools

  Kompresor 100L

  Shes kompresor gjendja i ri i pa perdoru

  Kukës 22 March 19:47
  250.00 €
 • 4 foto
  Shiten 2 Hillta Wurth te ri ne paket
  Cars and tools

  Shiten 2 Hillta Wurth te ri ne paket

  Shiten 2 Hillta te ri ne paket te sapo a

  Kukës 19 March 13:31
  1,700.00 €
 • 8 foto
  Mulliri i miellit dhe himeve
  Cars and tools

  Mulliri i miellit dhe himeve

  Fabrika e miellit dhe himeve Mulliri kom

  Kukës 18 March 23:33
  With agreement
 • 10 foto
  Ima klessman (schelling gruop) bordatrice
  Cars and tools

  Ima klessman (schelling gruop) bordatrice

  Full opsion per me shum info whatssap +3

  Kukës 12 March 11:49
  With agreement
 • 12 foto
  MAKINA CNC PER DEKOR STIROPOLLIT 2019
  Cars and tools

  MAKINA CNC PER DEKOR STIROPOLLIT 2019

  http://www.alpsove.com/alp-sove-katalog.

  Kukës 10 March 23:52
  6,500.00 €
 • 8 foto
  IVECO 65 C 18
  Cars and tools

  IVECO 65 C 18

  Shes kamionin iveco 65c18 viti 2008 dup

  Kukës 6 March 11:11
  With agreement
 • 2 foto
  Maqina per prodhimin e rrollne toaleti
  Cars and tools

  Maqina per prodhimin e rrollne toaleti

  Shes maqinen e toaletit ne gjendje shum

  Kukës 15 February 15:31
  With agreement
 • 2 foto
  Maqin toaleti
  Cars and tools

  Maqin toaleti

  Shes maqinen e rrollneve toaleti ne gjen

  Kukës 15 February 15:30
  With agreement
 • 9 foto
  Kompresor ajri set Boge 22kw
  Cars and tools

  Kompresor ajri set Boge 22kw

  Bombol ajri 1000 liter , maxbar 11,5 Alu

  Kukës 10 February 20:47
  5,400.00 €
 • 7 foto
  Atlas copco GA18VSDFF
  Cars and tools

  Atlas copco GA18VSDFF

  Kompresor ajri Ne gjendje te mir pune i

  Kukës 10 February 20:46
  With agreement
 • 2 foto
  Kaftorr me Pelet
  Technician and equipment

  Kaftorr me Pelet

  Shitet Kaftorri me pelet. Kaftorri osht

  Kukës 8 February 08:49
  With agreement
 • 1 foto
   Watsap +27789518085 Real death spell caster In USA,UK
  Cars and tools

  Watsap +27789518085 Real death spell caster In USA,UK

  I want to share my testimony of a grea

  Tropojë 7 February 18:07
  With agreement
 • 10 foto
  DYER DHOMAVE #LAMINAT#DYER BLINDUAR#DYER GARAZHE#
  furniture

  DYER DHOMAVE #LAMINAT#DYER BLINDUAR#DYER GARAZHE#

  MEGA DOORS

  Kukës 7 February 12:35
  1.00 €
 • 4 foto
  karrike rrotulluse
  furniture

  karrike rrotulluse

  karrike rrotullese gjermane

  Tropojë 2 February 12:05
  1,000.00 Lek
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME MOTOR
  furniture

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME MOTOR

  JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA

  Has 31 January 21:23
  With agreement
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME MOTOR
  furniture

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME MOTOR

  JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA

  Kukës 31 January 21:21
  With agreement
 • 12 foto
  Porosit Kreveta te gjumit viber+38344920723
  furniture

  Porosit Kreveta te gjumit viber+38344920723

  Punojm Kreveta sipas porosis me qmime te

  Has 18 January 17:06
  65.00 €
 • 12 foto
  Kreveta te gjumit viber+38344920723
  furniture

  Kreveta te gjumit viber+38344920723

  Punojm Kreveta sipas porosis me qmime te

  Has 18 January 17:06
  65.00 €
 • 1 foto
  Depozite kompersori 400 lt
  Cars and tools

  Depozite kompersori 400 lt

  Depozite kompersori 400 litra e pershtat

  Kukës 7 January 12:11
  20,000.00 Lek
 • 3 foto
  Ngrohje qendrore Vaillant me gas 20 Kw
  Technician and equipment

  Ngrohje qendrore Vaillant me gas 20 Kw

  Ngrohje Vaillant 20 KW e ardhur prej gje

  Kukës 3 January 01:26
  800.00 €
 • 2 foto
  saldatrice ac dc tig per alumine inokse
  Cars and tools

  saldatrice ac dc tig per alumine inokse

  shese saldatrice 315A trefazor ac dc ti

  Kukës 2 January 03:32
  With agreement
 • 2 foto
  Goma 15
  Cars and tools

  Goma 15

  Shes dy goma 195 65 15R,pak te perdorura

  Kukës 7 December 08:51
  15.00 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  furniture

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Kukës 26 November 07:44
  With agreement
 • 1 foto
  +256783219521_usa_reliable Love & Binding Spells Caster/bring Back Lost Love Charms In Australia,uk,canada.
  furniture

  +256783219521_usa_reliable Love & Binding Spells Caster/bring Back Lost Love Charms In Australia,uk,canada.

  WELCOME TO AN EXPERIENCED[19 YEARS OF SE

  Tropojë 26 October 22:09
  290.00 €