Shtepi & Familje në shitje në Shqipëri

 • 4 foto
  Divane
  furniture

  Divane

  I perdorur ne gjendje te shkelqyer si i

  Tiranë Sot, 14:52
  700.00 Lek
 • 1 foto
  Divane kolltuqe kend
  furniture

  Divane kolltuqe kend

  Divane te perdorur, 3+2+1+1 Divane 3 ven

  Tiranë Sot, 14:51
  250.00 Lek
 • 2 foto
  Divane 3+2+1+1 komplet
  furniture

  Divane 3+2+1+1 komplet

  ✅ Komplet divanesh 3vendesh+2vendesh+

  Tiranë Sot, 14:51
  150.00 Lek
 • 4 foto
  Kolltuqe dhe karrige(poltrona) per lokal
  furniture

  Kolltuqe dhe karrige(poltrona) per lokal

  Shiten 10 komplete kolltuqesh per lokale

  Fier Sot, 14:41
  1.00 Lek
 • 2 foto
  Dere Druri e jashtme per Apartament 200x90cm
  furniture

  Dere Druri e jashtme per Apartament 200x90cm

  Dera eshte me hapje djathtas, Perdoret p

  Tiranë Sot, 14:41
  5,000.00 Lek
 • 1 foto
  OFERTE RAFTE BUTIKU
  furniture

  OFERTE RAFTE BUTIKU

  Shiten Rafte Butiku, Butiku ka shume pak

  Berat Sot, 14:37
  With agreement
 • 3 foto
  Okazion - Shitet Bufe
  furniture

  Okazion - Shitet Bufe

  Ne gjendje shume te mire, blere ne Greqi

  Tiranë Sot, 14:32
  100.00 €
 • 3 foto
  Rrethus krevati tek
  furniture

  Rrethus krevati tek

  Shitet nje rrethus krevati tek.

  Tiranë Sot, 14:22
  3,000.00 Lek
 • 6 foto
  SHITET FRIGORIFER ELECTROLUX OKAZION !!
  Technician and equipment

  SHITET FRIGORIFER ELECTROLUX OKAZION !!

  • ELECTROLUX
  Durrës Sot, 14:21
  23,000.00 Lek
 • 11 foto
  Ore muri shume e bukur moderne ALUMINI
  furniture

  Ore muri shume e bukur moderne ALUMINI

  Shes ore shume cilesore per lokale shpi

  Tiranë Sot, 14:20
  2,200.00 Lek
 • 2 foto
  Shes frigorifer Whirlpool No Frost gjendje e shkelqyer pak
  Technician and equipment

  Shes frigorifer Whirlpool No Frost gjendje e shkelqyer pak

  Shes frigorifer Whirlpool No Frost 100%

  Vlorë Sot, 13:59
  30,000.00 Lek
 • 1 foto
  SUPER OKAZION
  furniture

  SUPER OKAZION

  Ambazhuri ne shitje ne gjendje shume te

  Tiranë Sot, 13:56
  With agreement
 • 2 foto
  Fshes Rowenta Eco Efficienty 1800W
  Technician and equipment

  Fshes Rowenta Eco Efficienty 1800W

  • Rowenta
  Shkodër Sot, 13:51
  1.00 Lek
 • 3 foto
  dritare
  furniture

  dritare

  shtiten dopje xhamen me grila me rrjete

  Tiranë Sot, 13:50
  230.00 Lek
 • 6 foto
  cerkullar
  Cars and tools

  cerkullar

  ne gjendje te regullt punon per info+383

  Tiranë Sot, 13:49
  150.00 €
 • 6 foto
  shiten alete te reja
  Cars and tools

  shiten alete te reja

  aletet jan me qmime te ndryshme per info

  Tiranë Sot, 13:49
  40.00 €
 • 12 foto
  Shiten vegla pune ne kosove prizren
  Cars and tools

  Shiten vegla pune ne kosove prizren

  Per info+38344355088 viber whatsap ne ko

  Kukës Sot, 13:48
  25.00 €
 • 4 foto
  Vlore, shes dollape
  furniture

  Vlore, shes dollape

  Si ne foto

  Vlorë Sot, 13:41
  22,000.00 Lek
 • 0 foto
  Vlore, shes dhome gjumi
  furniture

  Vlore, shes dhome gjumi

  Cmimi i padiskutueshem. Ne cmim perfshih

  Vlorë Sot, 13:40
  25,000.00 Lek
 • 1 foto
  GOMA DHE DISQE MERCEDES BENZ E KLAS C KLAS R 16
  Cars and tools

  GOMA DHE DISQE MERCEDES BENZ E KLAS C KLAS R 16

  GOMA R 16 MERCEDES BENZ E KLAS 211 203

  Pogradec Sot, 13:35
  280.00 €
 • 3 foto
  BOILER DUSHI
  Technician and equipment

  BOILER DUSHI

  • BAXI. ISEA
  Tiranë Sot, 13:33
  5,000.00 Lek
 • 3 foto
  Panele Diellore
  Technician and equipment

  Panele Diellore

  Ofrojme panele diellore per uje te ngroh

  Tiranë Sot, 13:27
  520.00 €
 • 4 foto
  Hekura U300/U400 per kapanone shiten OKAZION me kile
  Building materials

  Hekura U300/U400 per kapanone shiten OKAZION me kile

  Shitje Makinerish

  Tiranë Sot, 13:25
  With agreement
 • 1 foto
  Saldatrice 180 amper
  Cars and tools

  Saldatrice 180 amper

  Saldatrice 180 amper elektronike

  Tiranë Sot, 13:22
  20,000.00 Lek
 • 1 foto
  Multimeter
  Cars and tools

  Multimeter

  Multimeter

  Tiranë Sot, 13:22
  2,000.00 Lek
 • 3 foto
  Kompresor Makita 3 kilsh
  Cars and tools

  Kompresor Makita 3 kilsh

  Kompresor i firmes Makita 3 kilsh ne gje

  Tiranë Sot, 13:22
  20,000.00 Lek
 • 1 foto
  Fleksibel
  Cars and tools

  Fleksibel

  Flexibel makita

  Tiranë Sot, 13:21
  6,000.00 Lek
 • 1 foto
  Trapan
  Cars and tools

  Trapan

  Trapan

  Tiranë Sot, 13:21
  4,000.00 Lek
 • 2 foto
  Maske saldimi
  Cars and tools

  Maske saldimi

  Maske saldimi

  Tiranë Sot, 13:18
  5,000.00 Lek
 • 3 foto
  Brumatrice manuale , ngrohes byrek , raft inox dru
  Cars and tools

  Brumatrice manuale , ngrohes byrek , raft inox dru

  Paisje per furra buke

  Tiranë Sot, 13:15
  With agreement
 • 6 foto
  Aspiratora lokalesh dhe kermill kapash guzhine
  Technician and equipment

  Aspiratora lokalesh dhe kermill kapash guzhine

  Aspiratoralokaleah dhe kermill kapash gu

  Tiranë Sot, 13:02
  1.00 Lek
 • 6 foto
  aspiratora lokalesh kermilla per kapa guzhine
  Technician and equipment

  aspiratora lokalesh kermilla per kapa guzhine

  aspiratora lokalesh kermilla per kapa gu

  Tiranë Sot, 13:02
  1.00 Lek
 • 6 foto
  Kondicionera Aspirime kapa guzhine oxhaqe
  Technician and equipment

  Kondicionera Aspirime kapa guzhine oxhaqe

  Kondicionera Te rinj dhe te perdorur Sis

  Tiranë Sot, 13:02
  1.00 Lek
 • 6 foto
  KONDICIONERA DC INVERTER TE PERDORUR \nME 4 DRETIME DHE SPLIT
  Technician and equipment

  KONDICIONERA DC INVERTER TE PERDORUR \nME 4 DRETIME DHE SPLIT

  • w
  Tiranë Sot, 13:01
  1.00 Lek
 • 6 foto
  Sisteme kondicionimi Aspirimi
  Technician and equipment

  Sisteme kondicionimi Aspirimi

  sisteme kondicionimi Aspirimi

  Tiranë Sot, 13:00
  1.00 Lek
 • 0 foto
  Shitet Gjenerator Bruno OKAZION
  Cars and tools

  Shitet Gjenerator Bruno OKAZION

  Shitet gjenerator italian Bruno. Shume p

  Tiranë Sot, 12:52
  3,500.00 €
 • 1 foto
  Shiten kondicionera te ri super cilsore me cmime te arsyshme
  Technician and equipment

  Shiten kondicionera te ri super cilsore me cmime te arsyshme

  • Model Tjeter
  Tiranë Sot, 12:47
  1.00 Lek
 • 1 foto
  SHES LAVATRICE OQEAN 7+1KG GJENDJE PERFEKTE OKAZION
  Technician and equipment

  SHES LAVATRICE OQEAN 7+1KG GJENDJE PERFEKTE OKAZION

  • OQEAN
  Tiranë Sot, 12:44
  150.00 €
 • 5 foto
  Gjenerator
  Cars and tools

  Gjenerator

  Shitet gjenerator honda 5:5 origjinal dh

  Tiranë Sot, 12:35
  45,000.00 Lek
 • 3 foto
  Pomp Okazion
  Cars and tools

  Pomp Okazion

  Shitet pomp zhytese per puse der ne 80 m

  Tiranë Sot, 12:33
  24,000.00 Lek
 • 3 foto
  Motorsek
  Cars and tools

  Motorsek

  Shitet motorsek per krasitje ose catia p

  Tiranë Sot, 12:32
  12,500.00 Lek
 • 3 foto
  Frez
  Cars and tools

  Frez

  Shitet frez

  Tiranë Sot, 12:32
  8,000.00 Lek
 • 9 foto
  Pompa
  Cars and tools

  Pompa

  Shiten 2 pompa uji njera 3 fazor dhe tje

  Tiranë Sot, 12:31
  19,000.00 Lek
 • 2 foto
  Pistolet me thuma
  Cars and tools

  Pistolet me thuma

  Shitet pistolet me korent 220 volt me th

  Tiranë Sot, 12:30
  10,000.00 Lek
 • 1 foto
  Poliatrice per lucidim 1200w INGCO
  Cars and tools

  Poliatrice per lucidim 1200w INGCO

  poliatrice Ingco me reostat 180 mm nje q

  Durrës Sot, 12:10
  60.00 €
 • 2 foto
  Pompe lavazhi LAVOR?? me programacion
  Cars and tools

  Pompe lavazhi LAVOR?? me programacion

  Pompe lavazhi Lavor made in italy pompa

  Durrës Sot, 12:03
  175.00 €
 • 1 foto
  INGCO Pompe lavazhi 1800W
  Cars and tools

  INGCO Pompe lavazhi 1800W

  permban nje set per hedhjet e ujit shish

  Tiranë Sot, 12:03
  100.00 €
 • 2 foto
  Pompe lavazhi LAVOR Galaxy
  Cars and tools

  Pompe lavazhi LAVOR Galaxy

  Pompe lavazhi monofaze Italine e markes

  Durrës Sot, 12:02
  145.00 €
 • 1 foto
  Korrese bari Al-Ko gjermane
  Cars and tools

  Korrese bari Al-Ko gjermane

  📍Korrese bari AL-KO 🇩🇪 📌Fuqia 1000 watt

  Durrës Sot, 12:02
  65.00 €
 • 1 foto
  peshore elektronike me palosje 100kg dhe 300kg
  Cars and tools

  peshore elektronike me palosje 100kg dhe 300kg

  100kg -3500 lek 300kg-6000 lek

  Durrës Sot, 12:01
  With agreement