Patundshmeri në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 2 foto
  ⭕️Shitet banesa 88m2 ne Fushekosove
  Apartment / Apartment

  ⭕️Shitet banesa 88m2 ne Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 88m2 ne Fushekosove te Stacioni Policor (Trafiku) Banesa posedon : ⭕️Sallon

  Fushë Kosovë Sot, 00:15
  470.00 €
 • 2 foto
  Shitet shtepia n\'qender t\'Mitrovices
  House / Villas

  Shitet shtepia n\'qender t\'Mitrovices

  Shitet shtepia n\'qender t\'Mitrovices afer Mega Florentit te Auto Shkolla \"Nori\" shtepia eshte 2

  Mitrovicë Sot, 00:15
  95,000.00 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet banesa 96.71 m2 ne në lagjen Dardania ⭕
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet banesa 96.71 m2 ne në lagjen Dardania ⭕

  ⭕Shitet banesa 96.71 m2 ne katin e 2-të në lagjen Dardania Dukagjini Residence ⭕ ⭕Banesa posed

  Prishtinë Sot, 00:14
  1,150.00 €
 • 9 foto
  Shes shtepine ne. Prishtine qmimi lir
  House / Villas

  Shes shtepine ne. Prishtine qmimi lir

  Shes shtepine 3 kateshe.Kati i par: posedon lokal me 80m2 Kati i dyt :sallon me kuzhine,banjo,dhom g

  Prishtinë Sot, 00:12
  139,000.00 €
 • 4 foto
  Ofrohet banesa luksoze me qera afer UBT-es !DELTA
  Apartment / Apartment

  Ofrohet banesa luksoze me qera afer UBT-es !DELTA

  Ofrohet banesa me stil luksoz me siperfaqe 100m2 me qera ne Lagjen Kalabria (Emshir afer Kolegjit UB

  Prishtinë Sot, 00:11
  350.00 €
 • 11 foto
  ⭕️Shitet Shtëpia në Veterrnik me siperfaqe ⭕️270m2
  House / Villas

  ⭕️Shitet Shtëpia në Veterrnik me siperfaqe ⭕️270m2

  ⭕️Shitet Shtëpia në Veterrnik me siperfaqe ⭕️270m2 ⭕️(2.50 Ari) Shtëpia posedon : Kati 1

  Prishtinë Sot, 00:11
  195,000.00 €
 • 8 foto
  Shes shtepi ne prishtine 170m2 me 3.5 ari oborr
  House / Villas

  Shes shtepi ne prishtine 170m2 me 3.5 ari oborr

  Shes shtepinene rrugen 27 nentori afer hotel princi arbrit Prishtine shtepia ka 3 ari e gjys oborr .

  Prishtinë Sot, 00:11
  With agreement
 • 3 foto
  Banesë 58.80m2 në shitje në Ulpianë.
  Apartment / Apartment

  Banesë 58.80m2 në shitje në Ulpianë.

  Banesa gjendet në Ulpianë në rrugën Imzot Nikë Prelaj afër Fontanës. Banesa ndodhet në katin e II-të

  Prishtinë Sot, 00:09
  97,000.00 €
 • 0 foto
  shitet shtepia ne kodren e trimave,Afer shkolles
  House / Villas

  shitet shtepia ne kodren e trimave,Afer shkolles

  Shitet shtepia ne kodren e trimave me 2 ari truall afer shkolles ilmi rakovica e gatshme per banim

  Prishtinë Sot, 00:09
  65,000.00 €
 • 2 foto
  Shtepia me qmim te volitshem
  House / Villas

  Shtepia me qmim te volitshem

  Shtepia ne shitje Rruga Ymer Prizreni ne bllok te ri afer shkolles Fehmi Agani

  Gjakovë Sot, 00:09
  With agreement
 • 1 foto
  Banesë 60m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.
  Apartment / Apartment

  Banesë 60m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.

  Banesa gjendet në Dragodan përballë ambasadës Amerikane apo afër Minimax. Objekti është ndërtim i ko

  Prishtinë Sot, 00:07
  54,000.00 €
 • 0 foto
  Banesë për shitje në Mati
  Apartment / Apartment

  Banesë për shitje në Mati

  - Ofrojmë për shitje banesë në lagjen | Mati 1 | ndërtuar nga kompania ndërtimore | BB Home | Kompan

  Prishtinë Sot, 00:07
  690.00 €
 • 6 foto
  Banesë 100m2 në shitje në Pejton.
  Apartment / Apartment

  Banesë 100m2 në shitje në Pejton.

  Banesa gjendet në Pejton mbrapa ambasades Suedeze. Banesa ndodhet në katin e III-të. Objekti miremba

  Prishtinë Sot, 00:06
  140,000.00 €
 • 4 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT 1+1

  Shitet apartamenti ne lagjen Apollonia Fier. Pallati eshte i ri me te gjitha kushtet. (ashensor, kam

  Fier Sot, 00:06
  42,000.00 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet banesa 70.62m2 në lagjen Dardania ⭕
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet banesa 70.62m2 në lagjen Dardania ⭕

  ⭕Shitet banesa 70.62 m2 ne katin e 2-të dhe 8-të në lagjen Dardania Dukagjini Residence ⭕ ⭕Ban

  Prishtinë Sot, 00:05
  1,150.00 €
 • 1 foto
  ⭕Shitet banesa 118m2 në Fushekosove ELIZA⭕
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet banesa 118m2 në Fushekosove ELIZA⭕

  ⭕Shitet banesa 118m2 kati 7-te në Fushekosove Kompleksi ELIZA⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕

  Fushë Kosovë Sot, 00:04
  450.00 €
 • 5 foto
  OKAZION HYRJE NE TIRANE SHITET & NDROHET
  Apartment / Apartment

  OKAZION HYRJE NE TIRANE SHITET & NDROHET

  Pallati ndodhet tek fresku, sa po ka perfunduar...gati per banim...kati 6 papafingo...ka pamje nga t

  Fier Sot, 00:04
  With agreement
 • 11 foto
  SUPER OKAZION ME PAMJE FANTASTIKE NGA DETI&NDROHET
  Apartment / Apartment

  SUPER OKAZION ME PAMJE FANTASTIKE NGA DETI&NDROHET

  SHITET HYRJA,, perball LUNGOMARES,,, E MOBILUAR, DHE ME PUNIME TE VECANTA BRENDA, SI LYERJE VENECIAN

  Fier Sot, 00:04
  With agreement
 • 3 foto
  ⭕Shitet banesa 90m2 ne Veternik Afer International
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet banesa 90m2 ne Veternik Afer International

  ⭕Shitet banesa 90m2 kati 3 ne Veternik Afer Hotel International⭕ ⭕Banesa posedon: ⭕Sallon â­

  Prishtinë Sot, 00:03
  800.00 €
 • 11 foto
  OKAZION HYRJE UJI FTOHTE VLORE MUNDESI NDRIMI
  Apartment / Apartment

  OKAZION HYRJE UJI FTOHTE VLORE MUNDESI NDRIMI

  PALLATI NDODHET TEK UJI FTOHTE NE VLORE,,,TEK RRAPI,,,OSE LUANI,,,, perballe LUNGOMARES,,, PALLATI E

  Fier Sot, 00:03
  With agreement
 • 3 foto
  Vile nje kateshe Qender Belsh
  House / Villas

  Vile nje kateshe Qender Belsh

  Shitet vile nje kateshe (e mirembajtur) me siperfaqe 100m2 dhe truall 350m2 ne Qender Belsh. Distan

  Elbasan Sot, 00:01
  80,000.00 €
 • 7 foto
  Banesë 58m2 në shitje në Dragodan - Tregita.
  Apartment / Apartment

  Banesë 58m2 në shitje në Dragodan - Tregita.

  Banesa gjendet në Dragodan – Arbëri në kompleksin “Tregtia”. Banesa ndodhet në katin e 6-të, p

  Prishtinë Sot, 00:00
  55,000.00 €
 • 5 foto
  Banesë 97.60m2 në shitje në Emshir - Kalabri.
  Apartment / Apartment

  Banesë 97.60m2 në shitje në Emshir - Kalabri.

  Banesa gjendet në Emshir - Kalabri në kompleksin “Riera”. Banesa ndodhet në katin e 6-të dhe ka

  Prishtinë Sot, 00:00
  83,000.00 €
 • 7 foto
  Shtëpi 385m2 në shitje, Lagjja Qëndresa-Veterrnik
  House / Villas

  Shtëpi 385m2 në shitje, Lagjja Qëndresa-Veterrnik

  Shtëpi 385m2 në shitje në Lagjen Qëndresa-Veterrnik. Shtëpia gjendet në lagjen Qëndresa, mbrapa Bau

  Prishtinë Dje, 23:59
  280,000.00 €
 • 5 foto
  Duplex 155m2 Qender
  Apartment / Apartment

  Duplex 155m2 Qender

  Hidroizolim PVC nga kompania Zvicerane SIKA AG. Muratim me blloqe XELLA-SILKA që ofron izolim të la

  Ferizaj Dje, 23:59
  100,000.00 €
 • 5 foto
  Banesë 74m2 në shitje te 4 Llullat.
  Apartment / Apartment

  Banesë 74m2 në shitje te 4 Llullat.

  Banesa gjendet te 4 Llullat afër Xhamisë. Banesa ndodhet në katin e 3-të dhe është e mobiluar. Banes

  Prishtinë Dje, 23:59
  70,000.00 €
 • 5 foto
  Banesë 80m2 në shitje në qendër te Hotel SIRIUS.
  Apartment / Apartment

  Banesë 80m2 në shitje në qendër te Hotel SIRIUS.

  Banesë 80m2 në shitje në qendër te Hotel SIRIUS. Banesa gjendet afër Hotel Sirius, te objekti ku gje

  Prishtinë Dje, 23:59
  80,000.00 €
 • 7 foto
  Banesë 95m2 në shitje në Dardani.
  Apartment / Apartment

  Banesë 95m2 në shitje në Dardani.

  Banesa ka 75m2 në dokumenta ndërsa faktike i ka 95m2. Banesa gjendet në Dardani afaër shkollës Darda

  Prishtinë Dje, 23:56
  155,000.00 €
 • 5 foto
  Apartament Pushimi
  House / Villas

  Apartament Pushimi

  Tek kompleksi diamond hill(vlore), ku ka pishina dimerore dhe aqua Park, spa etj. Zoterojme hipoteke

  Vlorë Dje, 23:55
  75,000.00 €
 • 5 foto
  Shitet banesa 61.5 m2 ne katin e 4-
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 61.5 m2 ne katin e 4-

  Shitet banesa 61.5 m2 ne kati e 4 -ne lagje Emshire ⭕️Banesa posedun : ⭕️Sallon ⭕️1 dhom

  Prishtinë Dje, 23:54
  With agreement
 • 6 foto
  Banesë 83.8m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.
  Apartment / Apartment

  Banesë 83.8m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.

  Banesa gjendet në Dragodan - Arbëri në rrugën Ahmet Krasniqi përballë banesave të Tregtisë, në kompl

  Prishtinë Dje, 23:54
  84,000.00 €
 • 6 foto
  Shitet banesa 67m2 ne Qender/Aktash!DELTA
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 67m2 ne Qender/Aktash!DELTA

  Ofrohet per shitje banesa 67m² ne qender te qytetit tek \"Ekstrem Pizza\" me keto karakteristika: -E

  Prishtinë Dje, 23:50
  1,400.00 €
 • 8 foto
  Banesë 131m2 ne shitje, ne Tophane.
  Apartment / Apartment

  Banesë 131m2 ne shitje, ne Tophane.

  Banesa ka 131m2 gjendet në lagjen Tophane, rr. Mark Isaku afer shkolles fillore Meto Bajraktari. Ban

  Prishtinë Dje, 23:49
  118,000.00 €
 • 6 foto
  Banesë 82m2 në shitje në Qendër.
  Apartment / Apartment

  Banesë 82m2 në shitje në Qendër.

  Banesa gjendet në qendër mbrapa Hotel Siriusit, afër Albi Market. Banesa ndodhet në katin e III-të d

  Prishtinë Dje, 23:49
  85,000.00 €
 • 6 foto
  APARTAMENT 2+1 E MOBILUAR NE POGRADEC
  Apartment / Apartment

  APARTAMENT 2+1 E MOBILUAR NE POGRADEC

  APARTAMENT 96 M2, KATI 8 ME ASHENSOR,ME HIPOTEKE,TE STADIUMI POGRADECIT 50 M NGA RRUGA KRYESORE.

  Pogradec Dje, 23:49
  42,000.00 €
 • 7 foto
  Super Banesë 162m2 në shitje në Gërmi.
  Apartment / Apartment

  Super Banesë 162m2 në shitje në Gërmi.

  Banesa gjendet në Gërmi mbrapa shkollës “Gjin Gazulli” dhe universitetit amerikan “AUK” por

  Prishtinë Dje, 23:48
  85,000.00 €
 • 9 foto
  Ofrohet banesa ne Shitje ne Bregun e Diellit !DELT
  Apartment / Apartment

  Ofrohet banesa ne Shitje ne Bregun e Diellit !DELT

  Ofrohet #Banesa me siperfaqe 80m2 bruto kurse 87m2 neto ne Shitje ne Bregun e Diellit Banesa gjind

  Prishtinë Dje, 23:44
  With agreement
 • 15 foto
  SHTEPIJA SHITJE PRISHTIN 650 m 2 OBORR  GJELBRIM
  House / Villas

  SHTEPIJA SHITJE PRISHTIN 650 m 2 OBORR GJELBRIM

  SHTEPIT KAN KET RENDITJE SALLON KUZHIN DHOM BANJO KORIDOR TARAS PODRUM SHTEPIJA TJETR

  Prishtinë Dje, 23:42
  With agreement
 • 4 foto
  Shtepi ne Prizren ne lagjen Ortakoll
  House / Villas

  Shtepi ne Prizren ne lagjen Ortakoll

  Shtepia ka bodrumin 100m2 ne bodrum eshte dhe garazhda per veture ke banjon , kuzhinen dhe nje dhome

  Prizren Dje, 23:40
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet banesa
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa

  Dhoma nejes Dhoma fjetjes Kuzhina Banjo Osht krejt e mobilezume

  Prizren Dje, 23:38
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet Banesa 92m2
  Apartment / Apartment

  Shitet Banesa 92m2

  Shitet banesa e mobiluar e cila posedon 92.2 m2 Posedon sallon me kuzhine ,dhome gjumi ,banjo ,dy d

  Fushë Kosovë Dje, 23:38
  57,000.00 €
 • 7 foto
  ⭕Shitet banesa 85.5m2 në FushëKosovë⭕
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet banesa 85.5m2 në FushëKosovë⭕

  ⭕Shitet banesa 85.5m2 ,ne kati e 8-të në FushëKosovë⭕ Banesa posedon: ⭕Sallon ⭕Kuzhin ⭕2 d

  Fushë Kosovë Dje, 23:37
  550.00 €
 • 10 foto
  ⭕️Shitet banesa/penthouse 239.06 m²
  Apartment / Apartment

  ⭕️Shitet banesa/penthouse 239.06 m²

  ⭕️Shitet banesa/penthouse 239.06 m² banim dhe ⭕️terasa 36.52 m² ne katin e 6-te ne lagjen Ar

  Prishtinë Dje, 23:36
  With agreement
 • 6 foto
  ⭕️Shitet banesa 103m2 kati 5 ne Fushkosove
  Apartment / Apartment

  ⭕️Shitet banesa 103m2 kati 5 ne Fushkosove

  ⭕️Shitet banesa 103m2 kati 5 ne Fushkosove me flet poseduse . Banesa posedon ⭕️Sallon ⭕ï¸

  Fushë Kosovë Dje, 23:35
  425.00 €
 • 10 foto
  ⭕️Shitet banesa 82m2 ne Fushekosove ⭕️
  Apartment / Apartment

  ⭕️Shitet banesa 82m2 ne Fushekosove ⭕️

  ⭕Shitet Banesa 82m2 kati 3-të në Fushëkosove⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕Kuzhine ⭕2 d

  Fushë Kosovë Dje, 23:34
  480.00 €
 • 3 foto
  Shitet banesa 144.95m2 ne lagjen Kalabria ⭕
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 144.95m2 ne lagjen Kalabria ⭕

  ⭕Shitet banesa 144.95m2 kati 7-të ne lagjen Kalabria Kompleksi Blerti ⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕

  Prishtinë Dje, 23:33
  750.00 €
 • 8 foto
  ⭕Shitet banesa 66.9m2 në Lagjen Mat 1 afër shkolle
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet banesa 66.9m2 në Lagjen Mat 1 afër shkolle

  ⭕Shitet banesa 66.9m2 kati 2-të në Lagjen Mat 1 afër shkolles Pavarësia ⭕ ⭕Banesa posedon : â

  Prishtinë Dje, 23:33
  700.00 €
 • 9 foto
  ⭕Shitet Banesa 99m2 në Lagjen Kalabria⭕️
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet Banesa 99m2 në Lagjen Kalabria⭕️

  ⭕Shitet Banesa 99m2 kati 8-të në Lagjen Kalabria⭕️ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕Kuzhine

  Prishtinë Dje, 23:32
  With agreement
 • 5 foto
  ⭕️Shitet banesa 109m2 në Lagjën e Spitalit
  Apartment / Apartment

  ⭕️Shitet banesa 109m2 në Lagjën e Spitalit

  ⭕️Shitet banesa 109m2 në Lagjën e Spitalit Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕️Kuzhinë ⭕️3 d

  Prishtinë Dje, 23:32
  With agreement
 • 11 foto
  ⭕️Lëshojm Banesën me qira te 4 llullat
  Apartment / Apartment

  ⭕️Lëshojm Banesën me qira te 4 llullat

  ⭕️Lëshojm Banesën me qira te 4 llullat ⭕️Sipërfaqja 76m2 Banesa posedon: ⭕️ Sallon ⭕ï

  Prishtinë Dje, 23:31
  350.00 €