Shtepi & Familje në shitje në Rajoni i Elbasanit

 • 12 foto
   OKAZION!!! Kallupe dekoracioni per allci
  Building materials

  OKAZION!!! Kallupe dekoracioni per allci

  Shiten kallupe allçie nga modelet me te

  Elbasan Dje, 23:52
  2,000.00 €
 • 1 foto
  Sahati mono faze
  Technician and equipment

  Sahati mono faze

  Sahati monofaze

  Elbasan Dje, 19:30
  20.00 €
 • 8 foto
  Dorezim paisje per bar dhe restaurant ( OKAZION )
  furniture

  Dorezim paisje per bar dhe restaurant ( OKAZION )

  Likuidim malli (bar , piceri ). Tre com

  Elbasan Dje, 08:41
  4,000.00 €
 • 0 foto
   saldatrice inverter
  Cars and tools

  saldatrice inverter

  saldatrice gjermane 510 amper shum e fu

  Elbasan 4 May 20:57
  110.00 Lek
 • 1 foto
  Elektrolux
  Technician and equipment

  Elektrolux

  • Elektrolux
  Elbasan 4 May 20:13
  12,000.00 Lek
 • 2 foto
  Makina larse.lavatrice .pastrim kimik
  Cars and tools

  Makina larse.lavatrice .pastrim kimik

  Makin larse profesionale Ipso hf150 15

  Elbasan 4 May 15:09
  1.00 €
 • 3 foto
  Lavatrice pastrim kimik
  Cars and tools

  Lavatrice pastrim kimik

  Shitet makin per pastrim kimik UNISEC M3

  Elbasan 4 May 15:09
  With agreement
 • 2 foto
  Makine per tharje tharse lavatrice pastrim kimik
  Technician and equipment

  Makine per tharje tharse lavatrice pastrim kimik

  Shitet makin per tharje te robave ELEKTR

  Elbasan 4 May 15:09
  1.00 Lek
 • 3 foto
  Lavatrice tharse hekurosje
  Cars and tools

  Lavatrice tharse hekurosje

  Tharse ELEKTROLUX 13.5 KG. GIRBAU 16KG

  Elbasan 4 May 15:08
  With agreement
 • 5 foto
  Hekur profesional rul lavatrice
  Cars and tools

  Hekur profesional rul lavatrice

  Shitet hekur profesional rul DANUBE DEL

  Elbasan 4 May 15:07
  With agreement
 • 2 foto
  Kolltuqe per lokal
  furniture

  Kolltuqe per lokal

  Kolltuqe per lokale pak te perdorura ne

  Elbasan 4 May 10:00
  3,000.00 Lek
 • 2 foto
  Stabilizator tensioni
  Technician and equipment

  Stabilizator tensioni

  Jane te perdorur 6 muaj

  Elbasan 3 May 22:30
  12.00 €
 • 1 foto
  super aspirator i fuqishem
  Cars and tools

  super aspirator i fuqishem

  shitet aspiratori shume i fuqishem mund

  Elbasan 3 May 22:30
  500.00 Lek
 • 0 foto
  Arredim Butiku
  furniture

  Arredim Butiku

  Shitet arredimi butikut me te gjithe aks

  Elbasan 3 May 19:39
  2,000.00 €
 • 2 foto
  Shitet Cmimi i Diskutushem
  Building materials

  Shitet Cmimi i Diskutushem

  Shitet Helokpter per nivelime i ardhur n

  Elbasan 3 May 11:36
  With agreement
 • 6 foto
  Shitet kalander
  Cars and tools

  Shitet kalander

  Shitet kalandra per kthime llamarine kth

  Elbasan 2 May 19:40
  14,500.00 €
 • 5 foto
  Multimeter (Pince Amperometrike)Posta Falas⚡
  Cars and tools

  Multimeter (Pince Amperometrike)Posta Falas⚡

  Pince Amperometrike me shume funksione.

  Elbasan 2 May 18:15
  32.00 Lek
 • 1 foto
  Thuaj lamtumirë shqetësimeve tuaja financiare
  Building materials

  Thuaj lamtumirë shqetësimeve tuaja financiare

  Thuaj lamtumirë shqetësimeve tuaja finan

  Peqin 2 May 13:17
  With agreement
 • 4 foto
  Materiale dhe vegla ndertimi
  Building materials

  Materiale dhe vegla ndertimi

  *pompe suvatimi *helikopter betoni *vibr

  Elbasan 2 May 08:38
  With agreement
 • 6 foto
  Mete lazer digital 50 m! professional
  Cars and tools

  Mete lazer digital 50 m! professional

  Laser Measure 50M, DTAPE DT50 Laser Dis

  Elbasan 1 May 22:24
  53.00 €
 • 9 foto
  Mates Sheqeri (Diabeti)FreeStyleLibre 14 day‼️
  Technician and equipment

  Mates Sheqeri (Diabeti)FreeStyleLibre 14 day‼️

  Shitet lexues glukoze (mates i diabetit)

  Elbasan 1 May 22:23
  60.00 €
 • 2 foto
  Philips Multigroom seria 7000 MG7785/20 Waterproof!
  Technician and equipment

  Philips Multigroom seria 7000 MG7785/20 Waterproof!

  Makine per kujdes personal Philips Multi

  Elbasan 1 May 22:23
  139.00 €
 • 1 foto
  Frigorifer per zyre e shpi
  Technician and equipment

  Frigorifer per zyre e shpi

  Frigorifer per ambjete zyre edhe shpie u

  Elbasan 29 April 18:46
  9,000.00 Lek
 • 3 foto
  Okazion shitet frigorifer no frost
  Technician and equipment

  Okazion shitet frigorifer no frost

  Shitet frigorifer no frost(me fryrje) su

  Elbasan 29 April 18:43
  29,000.00 Lek
 • 3 foto
  STIHL HS45
  Cars and tools

  STIHL HS45

  Shitet makineri per krasitjen e lulishte

  Elbasan 27 April 23:23
  180.00 €
 • 3 foto
  EFCO 8220
  Cars and tools

  EFCO 8220

  Shitet korrse bari EFCO 8220 Madein gjer

  Elbasan 27 April 15:35
  16,000.00 Lek
 • 4 foto
  Husqvarna 346XP
  Cars and tools

  Husqvarna 346XP

  Shitet motorsek model Husqvarna 346XP or

  Elbasan 27 April 15:35
  230.00 €
 • 2 foto
  Vegla pune origjinale
  Cars and tools

  Vegla pune origjinale

  Shiten vegla pune origjinale MAKITA BOSH

  Elbasan 27 April 15:33
  1.00 €
 • 3 foto
  Shiten okazion 3 tavolina 150 €
  furniture

  Shiten okazion 3 tavolina 150 €

  Shiten per arsyje mospordorimi

  Elbasan 26 April 18:49
  150.00 €
 • 0 foto
  Manekina ne shitje
  furniture

  Manekina ne shitje

  Shiten 2 manekina femer. Te zinj , shum

  Elbasan 26 April 13:17
  200.00 €
 • 2 foto
  Amorzator &Ferota
  Cars and tools

  Amorzator &Ferota

  Amorzator &Ferota te perdorura per

  Elbasan 24 April 23:27
  With agreement
 • 1 foto
  Paleta
  Building materials

  Paleta

  Paleta me shumic

  Elbasan 24 April 13:06
  1.00 €
 • 2 foto
  Der hekuri
  Building materials

  Der hekuri

  Dere hekuri ne gjendje shum te mir 2,70x

  Elbasan 22 April 20:29
  21,999.00 Lek
 • 6 foto
  Express caffe
  Technician and equipment

  Express caffe

  Shitet ekspress bashke me 35 bustina caf

  Elbasan 21 April 11:38
  40.00 €
 • 2 foto
  Reklama
  furniture

  Reklama

  Shes 2 rklama per parukeri , ose dyqan

  Elbasan 20 April 21:35
  280.00 Lek
 • 5 foto
  ⚡Kondicionere⚡
  Technician and equipment

  ⚡Kondicionere⚡

  Shiten 2 kondicionere hitech sebashku me

  Gramsh 20 April 17:21
  3,500.00 €
 • 2 foto
  Frigorifer iarp astra????
  Technician and equipment

  Frigorifer iarp astra????

  Shitet frigorifer banak marka Framec str

  Elbasan 20 April 00:10
  170.00 €
 • 0 foto
  Shiten lavatrice te perdorura ????
  Technician and equipment

  Shiten lavatrice te perdorura ????

  Shiten lavatrice ne shumice ne gjendje s

  Elbasan 20 April 00:08
  65.00 €
 • 4 foto
  Sepe
  Building materials

  Sepe

  Shiten sepe elbasan 5 milek te vjetra co

  Elbasan 19 April 22:47
  5.00 Lek
 • 0 foto
  Dewalt 800w
  Cars and tools

  Dewalt 800w

  Shitet matrapik dewalt 800w ne gjendje s

  Elbasan 19 April 21:38
  120.00 €
 • 4 foto
  Elektro valve gazi
  Cars and tools

  Elektro valve gazi

  Elektro valve gazi

  Elbasan 18 April 22:54
  1.00 Lek
 • 3 foto
  Pistolete me kapse
  Cars and tools

  Pistolete me kapse

  Shitet pistolete me kapse per qe qepur d

  Elbasan 17 April 23:06
  100.00 €
 • 3 foto
  Vinc made in Italy ??
  Cars and tools

  Vinc made in Italy ??

  Shitet vinc ngrites me korent monofaze m

  Elbasan 17 April 23:02
  145.00 €
 • 4 foto
  Kalander
  Cars and tools

  Kalander

  Kalander per kthim tubash

  Elbasan 17 April 20:53
  1.00 €
 • 3 foto
  Fshese Industriale KARCHER
  Building materials

  Fshese Industriale KARCHER

  fshese industriale marka KARCHER ne gjen

  Elbasan 16 April 14:03
  250.00 €
 • 12 foto
  Fshese industriale, zgare me gaz, pianur gatimi, biciklet,
  Cars and tools

  Fshese industriale, zgare me gaz, pianur gatimi, biciklet,

  SHITEN Fshese industriale KARCHER per te

  Elbasan 16 April 13:55
  999.00 €
 • 4 foto
  Banak Me Xhama dhe Rafte
  furniture

  Banak Me Xhama dhe Rafte

  Shiten dy banake sic i shikoni ne foto

  Elbasan 16 April 09:48
  15,000.00 Lek
 • 3 foto
  Okazion
  furniture

  Okazion

  Rafte dhe tavolina per biznes veshjesh t

  Elbasan 14 April 11:14
  140,000.00 Lek
 • 8 foto
  Pajisje per dhom frigoriferike
  Cars and tools

  Pajisje per dhom frigoriferike

  Pajisje per dhom frigoriferike kto ne f

  Elbasan 14 April 00:23
  1,200.00 €
 • 4 foto
  Stuf me gas me fryrje
  Technician and equipment

  Stuf me gas me fryrje

  Shiter ose nderrohet stuf me fryrje me g

  Elbasan 12 April 18:25
  450.00 €