Shtepi & Familje në shitje në Gllogoc

 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  furniture

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873 viber +38

  Gllogoc Sot, 13:52
  With agreement
 • 10 foto
  Dhoma gjumi kuzhina dhoma per femij etj
  furniture

  Dhoma gjumi kuzhina dhoma per femij etj

  Fer Dizajn

  Gllogoc Sot, 13:48
  With agreement
 • 11 foto
  Kuzhina ne zbritje me qmime extra te lira
  furniture

  Kuzhina ne zbritje me qmime extra te lira

  Fer Dizajn

  Gllogoc Sot, 13:39
  With agreement
 • 3 foto
  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 045587719
  furniture

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 045587719

  japim ne sherbim me qera shatora karrika tavolina ne gjdo koh jeni te mir pritur 045587719

  Gllogoc Sot, 13:29
  With agreement
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me porsi viber +383 44 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi me porsi viber +383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Gllogoc Sot, 13:21
  1,000.00 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi-Fjetje vib+38344 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi-Fjetje vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Gllogoc Sot, 13:12
  770.00 €
 • 12 foto
  Pranojm nje vetur Kompenzim Kuzhina Dhoma Gjumi
  furniture

  Pranojm nje vetur Kompenzim Kuzhina Dhoma Gjumi

  Fer Dizajn

  Gllogoc Sot, 12:58
  With agreement
 • 1 foto
  Shtylla.Me.Qera.4.m.dhe.3.60.
  Building materials

  Shtylla.Me.Qera.4.m.dhe.3.60.

  Leshoj shtylla me qera .Te 4.metrav.Dhe.3.60.Numri i telefonit:044 285 065. Viber +38344285065

  Gllogoc Sot, 12:42
  With agreement
 • 2 foto
  Shtylla.Me.Qera.3.60. 4.m
  Building materials

  Shtylla.Me.Qera.3.60. 4.m

  Leshoj shtylla me qera .3.60.Dhe.4.m.Tel.044285065. Viber.+38344285065.

  Gllogoc Sot, 12:42
  With agreement
 • 1 foto
  Leshojm.Shtylla.Me.Qera.Gjatsia. 3.60.dhe.4.m
  Building materials

  Leshojm.Shtylla.Me.Qera.Gjatsia. 3.60.dhe.4.m

  Shtylla me qera.Tel.044285065.Viber.+38344285065.

  Gllogoc Sot, 12:41
  With agreement
 • 2 foto
  Shtylla.Me.Qera.3.60.Dhe.Te.4.m
  Building materials

  Shtylla.Me.Qera.3.60.Dhe.Te.4.m

  Leshojm shtylla me qera te gjatsis.3.60.dhe.4.m. Tel.044285065.Viber.+38344285065.

  Gllogoc Sot, 12:41
  With agreement
 • 4 foto
  Japim shtylla me qera.Transporti falas
  Building materials

  Japim shtylla me qera.Transporti falas

  Japim shtylla me qera.3.60dhe 4.m bejm edhe transportin.tel.044285065.ose viber.+38344285065

  Gllogoc Sot, 12:40
  With agreement
 • 2 foto
  Shtylla.Me.Qera.3.60.Dhe.4.m.+38344285065.
  Building materials

  Shtylla.Me.Qera.3.60.Dhe.4.m.+38344285065.

  Leshoj shtylla me qera.Gjatsia.3.60.dhe.4.m.Tel.044285065. Viber.+38344285965.

  Gllogoc Sot, 12:40
  With agreement
 • 3 foto
  TENDA SHATORA DIMROR ME DER DHE NXEMJE 044280873
  furniture

  TENDA SHATORA DIMROR ME DER DHE NXEMJE 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE QDO KOH JENI TE MIR PRITUR NE NR 0442808

  Gllogoc Sot, 12:36
  With agreement
 • 3 foto
  TENDA SHATORA DIRMOR ME DER DHE NXEMJE 045587719
  furniture

  TENDA SHATORA DIRMOR ME DER DHE NXEMJE 045587719

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719 she

  Gllogoc Sot, 12:35
  With agreement
 • 12 foto
  Pranojm nje vetur kompenzim Kuzhina Dhoma Gjumi
  furniture

  Pranojm nje vetur kompenzim Kuzhina Dhoma Gjumi

  Fer Dizajn

  Gllogoc Sot, 12:33
  With agreement
 • 3 foto
  TEDNA DIMRORE KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  furniture

  TEDNA DIMRORE KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873 vib

  Gllogoc Sot, 12:32
  With agreement
 • 3 foto
  TENDA SHATORA DIMROR ME DER &NXEMJE 045587719
  furniture

  TENDA SHATORA DIMROR ME DER &NXEMJE 045587719

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719 she

  Gllogoc Sot, 12:29
  With agreement
 • 12 foto
  Ulse per Oborr Komplet Seti 180euro me transport 044-429-281
  furniture

  Ulse per Oborr Komplet Seti 180euro me transport 044-429-281

  Fatmir

  Gllogoc Sot, 11:26
  180.00 €
 • 10 foto
  Ormana tavolina trapezari +38349820207
  furniture

  Ormana tavolina trapezari +38349820207

  Ormana tavolina trapezari ne zbritje

  Gllogoc Sot, 11:08
  70.00 €
 • 2 foto
  shporet
  Technician and equipment

  shporet

  ne gjendje te rrregullt punon me te gjitha vrejtje e ka pak xhamin e krisur ni qosh spengon sen puno

  Gllogoc Sot, 10:18
  50.00 €
 • 2 foto
  motorr
  Technician and equipment

  motorr

  elektrokovin per ujë ne gjendje perfekte

  Gllogoc Sot, 10:17
  90.00 €
 • 2 foto
  motorra
  Technician and equipment

  motorra

  motorr i meshallcit 30€ me marr motorr i betonit per viberim 50 me marr

  Gllogoc Sot, 10:16
  50.00 €
 • 1 foto
  smederev
  Technician and equipment

  smederev

  shitet smederev vetem dy jav i perdort

  Gllogoc Sot, 10:15
  110.00 €
 • 2 foto
  lavatriqe gorenje
  Technician and equipment

  lavatriqe gorenje

  ne gjendje te rregullt

  Gllogoc Sot, 10:15
  160.00 €
 • 11 foto
  Riparimin e Gjitha LLojev Mobiljeve Gjith KOSOVEN
  furniture

  Riparimin e Gjitha LLojev Mobiljeve Gjith KOSOVEN

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Riparimin e Gjitha LLojev Te Mo

  Gllogoc Sot, 09:56
  With agreement
 • 12 foto
  Zbukuroni Oborri Me Separet .Tona te Garantuara
  furniture

  Zbukuroni Oborri Me Separet .Tona te Garantuara

  Zbukuroni ambientin Tuaj me Separet Tona -te garantuara i Punojm sipas porosis me qmime te lira nga

  Gllogoc Sot, 09:43
  170.00 €
 • 6 foto
  Skele me qera
  Building materials

  Skele me qera

  SKELE ME QERA I JEPIM SKELET ME QERA JANE 70 CM JANE SHUME TE SIGURTA PER PUNE NE

  Gllogoc Sot, 09:08
  With agreement
 • 1 foto
  hilti905
  Cars and tools

  hilti905

  hilt origjinal punojm me ta edhe e lshojm me qira

  Gllogoc Sot, 09:08
  With agreement
 • 2 foto
  Agregat me qira
  Cars and tools

  Agregat me qira

  Agregat me qira edhe e shes

  Gllogoc Sot, 09:08
  With agreement
 • 10 foto
  Zhabica papuqe me qira
  Cars and tools

  Zhabica papuqe me qira

  Papuqe zhabica shesumnservisojm dhe lshoj.me qira kam me benxin edhe me naft

  Gllogoc Sot, 09:07
  With agreement
 • 10 foto
  Papuqe zhabic
  Cars and tools

  Papuqe zhabic

  Zhabic papuqe me qira

  Gllogoc Sot, 09:07
  With agreement
 • 5 foto
  Hillt te1000
  Cars and tools

  Hillt te1000

  Hillti i modelit te ri shum i mir 1000 modeli fill i ri pa asniproblem

  Gllogoc Sot, 09:06
  With agreement
 • 2 foto
  Lift vinq dizhalic
  Cars and tools

  Lift vinq dizhalic

  Punojna me lift edhe shesum lifta

  Gllogoc Sot, 09:05
  With agreement
 • 6 foto
  Elektromotorra
  Cars and tools

  Elektromotorra

  Elektromotorra te ndryshum kam monofaz edhe trefaz edhe me kilovat te ndryshum

  Gllogoc Sot, 09:05
  With agreement
 • 5 foto
  Agregat gjenerator 22.5kwa
  Cars and tools

  Agregat gjenerator 22.5kwa

  Agregati italjan 100perqin ne rregull origjinal dizell me 4klipa ftofjen me uj

  Gllogoc Sot, 09:04
  With agreement
 • 5 foto
  Agregat
  Cars and tools

  Agregat

  Gjenerator prej 1 kw deri ne 37 kw kem me qira edhe i shesum dhe i servisojm

  Gllogoc Sot, 09:03
  With agreement
 • 4 foto
  Hilta me qera
  Cars and tools

  Hilta me qera

  Hillta te ndyrshum me qira

  Gllogoc Sot, 08:31
  With agreement
 • 3 foto
  Motorr elektromotorr
  Cars and tools

  Motorr elektromotorr

  Kam shum lloje te elektromotorrav

  Gllogoc Sot, 08:30
  With agreement
 • 5 foto
  Auto larje
  Cars and tools

  Auto larje

  Auto larje karsher veq sa jan ardh shum te mira esht edhe ni fshis per me fshi kerra apo nevoja tjer

  Gllogoc Sot, 08:30
  With agreement
 • 1 foto
  motorrsharr
  Cars and tools

  motorrsharr

  partner esht sharra teper e mir esht pi suedie esht ne gjendje shum te mir

  Gllogoc Sot, 08:30
  160.00 €
 • 9 foto
  maqin kos e barit
  Cars and tools

  maqin kos e barit

  Kosa per oborr me benxin jam shum te mira kam edhe qe ecin vet edhe qe nuk ecin te gjitha jan te jas

  Gllogoc Sot, 08:29
  With agreement
 • 4 foto
  Kosa
  Cars and tools

  Kosa

  Kosa e barit maqina per oborr kopsht kam disal lloje jash shum.ne gjendje te mir

  Gllogoc Sot, 08:29
  With agreement
 • 3 foto
  Kosa per bari kopshte
  Cars and tools

  Kosa per bari kopshte

  Kos me benxin dhe me reym jan shum te mira kam te ndryshme

  Gllogoc Sot, 08:29
  With agreement
 • 3 foto
  Komprosor 100lit
  Cars and tools

  Komprosor 100lit

  Teper i mir pa asniproblem dy klipa monofaz

  Gllogoc Sot, 08:28
  With agreement
 • 5 foto
  Agregat gjenerator
  Cars and tools

  Agregat gjenerator

  Agregati dizell 8.5kw veq monofaz dhez veq me qels 100perqin ne rregull

  Gllogoc Sot, 08:27
  With agreement
 • 2 foto
  Zhabic papuqe
  Cars and tools

  Zhabic papuqe

  Zhabica 500 killsh dizell ec para edhe mrapa teper mir ban

  Gllogoc Sot, 08:24
  With agreement
 • 3 foto
  Lift vinq dizhalic
  Cars and tools

  Lift vinq dizhalic

  Kran me shina punojna me ya po ashtu i shesum

  Gllogoc Sot, 08:24
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet kuzhina me paisje
  furniture

  Shitet kuzhina me paisje

  Shitet ne gjendje te rregullt me paisje arsyja mos perdorim te interesuarit te kontaktojn ne nr te

  Gllogoc Sot, 08:23
  With agreement
 • 4 foto
  Sharra Shtill
  Cars and tools

  Sharra Shtill

  Sharr Shtill26

  Gllogoc Sot, 01:16
  230.00 €