Shtepi & Familje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 4 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  furniture

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  LESHOJM ME QERA NE SHERBIM SHATORA KARIK

  Skënderaj Sot, 08:29
  With agreement
 • 3 foto
  Rrethus krevati tek
  furniture

  Rrethus krevati tek

  Shitet nje rrethus krevati tek.

  Tiranë Sot, 08:26
  3,000.00 Lek
 • 2 foto
  Tapet ngjyre Vishnje-Bezhe 230X150
  furniture

  Tapet ngjyre Vishnje-Bezhe 230X150

  Shes tapet ngjyre Vishnje-Bezhe ne gjend

  Tiranë Sot, 08:25
  5,000.00 Lek
 • 3 foto
  Tavoline Ngrenie me 6 Karrige
  furniture

  Tavoline Ngrenie me 6 Karrige

  Shes: Tavoline Ngrenie me 6 Karrige, Ngj

  Tiranë Sot, 08:25
  32,000.00 Lek
 • 4 foto
  Shitet Kamina me Pelet,BURNIT,15KW
  Technician and equipment

  Shitet Kamina me Pelet,BURNIT,15KW

  Shitet kamina me pelet të firmës BURNIT,

  Ferizaj Sot, 08:25
  550.00 €
 • 4 foto
  Shitet kuzhina nga druri komplet ere
  furniture

  Shitet kuzhina nga druri komplet ere

  Shitet kuzhina komplet me shporet - pllo

  Durrës Sot, 08:25
  550.00 €
 • 12 foto
  Bufe dhe dhome gjumi
  furniture

  Bufe dhe dhome gjumi

  Shitet bufe,krevat marinari,tavoline mes

  Durrës Sot, 08:23
  50,000.00 Lek
 • 11 foto
  OKAZIONNNN
  furniture

  OKAZIONNNN

  Shiten....Bufe,Krevat marinari,divan dys

  Durrës Sot, 08:22
  50,000.00 Lek
 • 4 foto
  Kapak Mbylles per Tostier Philips HD2395/00
  Technician and equipment

  Kapak Mbylles per Tostier Philips HD2395/00

  Ky eshte kapaku mbylles per: Tostier Phi

  Tiranë Sot, 08:22
  1,000.00 Lek
 • 1 foto
  Raft 3 kapakësh
  furniture

  Raft 3 kapakësh

  Shitet Raft 3 kapakësh. Cmimi 100 mijele

  Shkodër Sot, 08:19
  100.00 Lek
 • 3 foto
  SHITET SHTRATI ME JOG,ME FJOK
  furniture

  SHITET SHTRATI ME JOG,ME FJOK

  SHITET SHTRATI ME JOG, KA FJOK TE KOKA,

  Ferizaj Sot, 08:19
  110.00 €
 • 3 foto
  SHITET LAVATRIQE MIDEA NE GJENDJE TE RREGULLT FUNKSIONALE
  Technician and equipment

  SHITET LAVATRIQE MIDEA NE GJENDJE TE RREGULLT FUNKSIONALE

  • MIDEA
  Ferizaj Sot, 08:18
  85.00 €
 • 1 foto
  Shitet Lavatriqe Gorenje
  Technician and equipment

  Shitet Lavatriqe Gorenje

  Shitet Lavatriqe Gorenje është defekt

  Pejë Sot, 08:18
  35.00 €
 • 2 foto
  Shiten Guaca ( Sholja ) dhe Lavamani
  Technician and equipment

  Shiten Guaca ( Sholja ) dhe Lavamani

  Shiten Guaca ( sholja ) dhe Lavamani ,

  Pejë Sot, 08:17
  40.00 €
 • 2 foto
  Okazion
  furniture

  Okazion

  Shitet Bufe dhome pritje ne forme diaman

  Korçë Sot, 08:17
  170.00 €
 • 8 foto
  Shitet shtrati i dhomes gjumit
  furniture

  Shitet shtrati i dhomes gjumit

  Shitet shtrati i dhomes gjumit Pasqyrja

  Prishtinë Sot, 08:16
  1.00 €
 • 2 foto
  Tavolina buke
  furniture

  Tavolina buke

  Tavolina buke me 6 Karrika e re Pa pêrdo

  Gjilan Sot, 08:16
  With agreement
 • 2 foto
  Dyer nga druri ne shitje!
  furniture

  Dyer nga druri ne shitje!

  Ne gjendje shume te mire dhe te ruajtura

  Ferizaj Sot, 08:16
  20.00 €
 • 5 foto
  Shitet Pajisje per te grire perimet
  Technician and equipment

  Shitet Pajisje per te grire perimet

  Shitet pajisje elektrike per te grire pe

  Korçë Sot, 08:16
  500.00 €
 • 0 foto
  Shes tharse MIELE
  Technician and equipment

  Shes tharse MIELE

  Shes tharse MIELE 10 kg 3 fazore ne gjen

  Korçë Sot, 08:15
  1,000.00 €
 • 2 foto
  Okazion
  furniture

  Okazion

  Shite Banak Guzhine e kopletuar me sobe

  Korçë Sot, 08:14
  With agreement
 • 2 foto
  SHITET MIKSER FRAPEJE PROFESIONALE
  Technician and equipment

  SHITET MIKSER FRAPEJE PROFESIONALE

  Shitet mikser frapeje profesionale me 2

  Korçë Sot, 08:14
  250.00 €
 • 3 foto
  BEKO 5 KG Rrobalarëse
  Technician and equipment

  BEKO 5 KG Rrobalarëse

  • BEKO 5 KG
  Gjilan Sot, 08:13
  100.00 €
 • 3 foto
  Makine per Qepje
  Cars and tools

  Makine per Qepje

  Makina eshte Automatike dhe ne gjendje p

  Mitrovicë Sot, 08:13
  350.00 €
 • 1 foto
  Abc
  Technician and equipment

  Abc

  Shitet hidrofori elektrokovin ne gjendj

  Gllogoc Sot, 08:13
  160.00 €
 • 2 foto
  Makine per Qepje BAOYU
  Cars and tools

  Makine per Qepje BAOYU

  Makine per qepje profesionale industrial

  Mitrovicë Sot, 08:13
  400.00 €
 • 2 foto
  Shitet Grirse Mishi Profesionale
  Technician and equipment

  Shitet Grirse Mishi Profesionale

  Shitet Grirse Mishi Profesionale ne gje

  Korçë Sot, 08:13
  250.00 €
 • 3 foto
  Dyer
  Building materials

  Dyer

  Shiten dyert e oborrit me dimensione 5m

  Gllogoc Sot, 08:12
  350.00 €
 • 4 foto
  Garnitur 3 2 1 1...model turk..shtrihet 3shi
  furniture

  Garnitur 3 2 1 1...model turk..shtrihet 3shi

  Gjendeje

  Prishtinë Sot, 08:12
  320.00 €
 • 3 foto
  Material , dyer ,dritare ,plastike
  Building materials

  Material , dyer ,dritare ,plastike

  Shiten dy dritare dhe nje dere ballkoni.

  Gllogoc Sot, 08:12
  399.00 €
 • 1 foto
  ❌ shes shporetin urgjent ❌
  Technician and equipment

  ❌ shes shporetin urgjent ❌

  Shes urgjent shporetin elektrik, ne gjen

  Prishtinë Sot, 08:11
  90.00 €
 • 2 foto
  Shitet Tostrere Profesionle
  Technician and equipment

  Shitet Tostrere Profesionle

  Shitet tostiere profesionale me dy kapa

  Korçë Sot, 08:11
  250.00 €
 • 2 foto
  Garnitur sikur e re 3 3 2 1..krem
  furniture

  Garnitur sikur e re 3 3 2 1..krem

  Shum shum pak perdorum

  Prishtinë Sot, 08:11
  580.00 €
 • 3 foto
  Garnitur 321..form elt..gjendje prefekt
  furniture

  Garnitur 321..form elt..gjendje prefekt

  Per lokal sallon zyre

  Prishtinë Sot, 08:10
  360.00 €
 • 2 foto
  Gjiro pjekse profesionale Gjermane me Gaz
  Technician and equipment

  Gjiro pjekse profesionale Gjermane me Gaz

  Shesim gjiro pjekse me gas Tip Potis GD

  Korçë Sot, 08:10
  1,000.00 €
 • 2 foto
  Tavolin ..sikur e re
  furniture

  Tavolin ..sikur e re

  Gjendje fort mir

  Prishtinë Sot, 08:09
  30.00 €
 • 1 foto
  Shitet fotele moderrne
  furniture

  Shitet fotele moderrne

  Gjendje t mir

  Prishtinë Sot, 08:09
  80.00 €
 • 3 foto
  Garnitur 321 shtrihet 3shi
  furniture

  Garnitur 321 shtrihet 3shi

  Gjendje fort t mir..ju lutem vetum blers

  Prishtinë Sot, 08:07
  320.00 €
 • 3 foto
  Shitet pajisje per te prere djathin dhe sallamin
  Technician and equipment

  Shitet pajisje per te prere djathin dhe sallamin

  Shitet pajisje profesionale per te prer

  Korçë Sot, 08:07
  250.00 €
 • 3 foto
  Garnitur moderrne turk.3 2 1 1...shtrihet 3shi
  furniture

  Garnitur moderrne turk.3 2 1 1...shtrihet 3shi

  Gjendje shum t mir.shum pastr.

  Prishtinë Sot, 08:07
  360.00 €
 • 2 foto
  Shitet 3she edh 2she lkur origjinal
  furniture

  Shitet 3she edh 2she lkur origjinal

  Gjendje rregullt per lokal zyre sallon.l

  Prishtinë Sot, 08:06
  320.00 €
 • 1 foto
  Vegla per Zdrukthtari
  Cars and tools

  Vegla per Zdrukthtari

  Game e gjere veglash nga gama e zdruktha

  Tiranë Sot, 08:06
  1.00 Lek
 • 1 foto
  Pompe Lavazhi 150 Bar
  Cars and tools

  Pompe Lavazhi 150 Bar

  Pompe lavazhi 150 Bar e kompletuar - 1

  Tiranë Sot, 08:06
  105.00 €
 • 5 foto
  Lavatrice e perdorur
  furniture

  Lavatrice e perdorur

  Auto Kanani

  Fier Sot, 08:06
  With agreement
 • 1 foto
  Kompresor me vaj 50 Lt Force -109 Euro
  Cars and tools

  Kompresor me vaj 50 Lt Force -109 Euro

  Kompresor Ajri Force 50 Litra • 2 HP /

  Durrës Sot, 08:06
  109.00 €
 • 6 foto
  Shesim rrul hekuroses profesional marka Miele
  Technician and equipment

  Shesim rrul hekuroses profesional marka Miele

  Shesim rrul hekuroses profesional marka

  Korçë Sot, 08:05
  500.00 €
 • 1 foto
  Peshore elektronike 100/300 KG
  Cars and tools

  Peshore elektronike 100/300 KG

  Peshore metalike te palosshme me krahe

  Tiranë Sot, 08:05
  3,500.00 Lek
 • 2 foto
  Peshore 100 / 300 KG ❗️ OFERTE ❗️
  Cars and tools

  Peshore 100 / 300 KG ❗️ OFERTE ❗️

  Peshore te palosshme metalike 100 KG -

  Durrës Sot, 08:05
  3,200.00 Lek
 • 1 foto
  frigorifer fast foodi
  Technician and equipment

  frigorifer fast foodi

  • Model Tjeter
  Shkodër Sot, 08:05
  299.00 Lek
 • 3 foto
  Hekur hekurosje profeional MIELE
  Technician and equipment

  Hekur hekurosje profeional MIELE

  Shesim rrul hekuroses profesional marka

  Korçë Sot, 08:05
  400.00 €