Shtepi & Familje në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 0 foto
  Cnc per perpunimin e metalit
  Cars and tools

  Cnc per perpunimin e metalit

  Shitet cnc indumasch per metal Viti 2015 Prodhim gjerman Ne gjendje pune maqina gjindet ne maqedon

  Tiranë Dje, 23:06
  9,300.00 €
 • 2 foto
  Tavoline Televizori me Rafte
  furniture

  Tavoline Televizori me Rafte

  Shes: Tavoline Televizori me Rafte, Ne gjendje shume te mire. Emaili im eshte: agroni5000@gmail.c

  Tiranë Dje, 22:56
  4,000.00 Lek
 • 7 foto
  Tenda dhe tavolina per dasma dhe evente t ndryshme
  furniture

  Tenda dhe tavolina per dasma dhe evente t ndryshme

  Pershendetje, ofrojme Çadra me qera, tavolina karrige stola dhe kuzhinier per dasma, fejesa dhe p

  Tiranë Dje, 22:16
  With agreement
 • 5 foto
  Luge argjendi
  furniture

  Luge argjendi

  Shiten luge argjendi made in italy..te ardhur nga italia..10 cope

  Tiranë Dje, 21:30
  70.00 €
 • 3 foto
  Krevat druri per femije
  furniture

  Krevat druri per femije

  Krevat druri i punuar me dore per femije nga mosha 0-4 vjec. Cmimi i tregut eshte 50,000 lek. Ne gje

  Tiranë Dje, 21:28
  20,000.00 Lek
 • 1 foto
  Set kolltuqesh 2 2 1 1 Super gjendje
  furniture

  Set kolltuqesh 2 2 1 1 Super gjendje

  Si te rinj, stil elegant dy dysh dhe dy kolltuqe tek. Dyshet jane dh eme hapje per fjetje me dyshek.

  Tiranë Dje, 20:59
  23,000.00 Lek
 • 0 foto
  Stola metalike 3 vendesh
  furniture

  Stola metalike 3 vendesh

  Shiten 6 stola metalike per tre persona, shume rezistent per ambiente te jashtem. Cmimi i diskutuesh

  Tiranë Dje, 20:40
  50.00 €
 • 3 foto
  Kaldaje Gazi Ecoflam
  Technician and equipment

  Kaldaje Gazi Ecoflam

  Kaldaje Gazi per vila tre kateshe se bashku me aksesoret e saj. E perdorur per nje periudhe shume t

  Kavajë Dje, 20:14
  With agreement
 • 5 foto
  Grup Dhome Frigoriferike
  Cars and tools

  Grup Dhome Frigoriferike

  Grup per dhome frigoriferike se bashku me Fryresin.ne gjendje te more teknike.ardhur nga it. monofaz

  Kavajë Dje, 20:11
  With agreement
 • 6 foto
  Lavastovilje
  Technician and equipment

  Lavastovilje

  Lavastovilje CANDY ne gjendje te mir pune shum pak e perdorur ardhur nga italia Me marrveshje

  Kavajë Dje, 20:11
  With agreement
 • 1 foto
  Plumb laser ( laser chalk line )
  Cars and tools

  Plumb laser ( laser chalk line )

  Plumb laser ( laser chalk line ) , nivel I lehte dhe kompakt , projekton planin laser pingul me sip

  Kavajë Dje, 20:10
  With agreement
 • 0 foto
  Tavoline kompjuteri
  furniture

  Tavoline kompjuteri

  Tavoline kompjuteri pak e perdorur, ne gjendje te mire , shitet per arsye mosperdorimi. Cmimi : me m

  Kavajë Dje, 20:09
  With agreement
 • 8 foto
  Elektropompa uji per kaldaja
  Cars and tools

  Elektropompa uji per kaldaja

  Elektropompa uji per kaldaja, 3 fazore si dhe monofaz, te ardhura nga It., ne gjendje te mire, Me m

  Kavajë Dje, 20:02
  With agreement
 • 6 foto
  Gjenerator I frekuences large tipi XFG- 7
  Cars and tools

  Gjenerator I frekuences large tipi XFG- 7

  Gjenerator I frekuences larte tipi XFG - 7, shoqeruar se bashku me manualin e perdorimit si dhe ski

  Kavajë Dje, 19:58
  With agreement
 • 4 foto
  Brucatore me nafte per kaldaje
  Cars and tools

  Brucatore me nafte per kaldaje

  Brucatore me naft per kaldaje,ardhur nga Italia ne gjendje te mire pune Me marrveshje

  Kavajë Dje, 19:54
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet saldatrice monofaze e ardhur nga ITALIA
  Cars and tools

  Shitet saldatrice monofaze e ardhur nga ITALIA

  Shitet saldatrice monofaze e ardhur nga ITALIA.Saldatricia eshte e perdorur pak kohe dhe eshte ne gj

  Tiranë Dje, 19:48
  25,000.00 Lek
 • 3 foto
  Minibar tv super ofert !!!
  furniture

  Minibar tv super ofert !!!

  masat jane nga 160 deri 200 cm ngjyrat jane te gjitha

  Tiranë Dje, 19:48
  89.00 €
 • 2 foto
  Kanella Oksigjeni (set)
  Cars and tools

  Kanella Oksigjeni (set)

  Kanella oksigjeni per prerje dhe ngjitje me oksigjen (aksesore saldimi me oksigjen ),te ardhura nga

  Kavajë Dje, 19:43
  With agreement
 • 3 foto
  Tabele rreklamuese
  furniture

  Tabele rreklamuese

  Shitet nje tabele e re rreklamuese metalike.

  Tiranë Dje, 19:20
  7,000.00 Lek
 • 2 foto
  Rrethus krevati tek
  furniture

  Rrethus krevati tek

  Shitet nje rrethus krevati tek.

  Tiranë Dje, 19:20
  3,000.00 Lek
 • 11 foto
  Bejme dyer dritare p v c
  furniture

  Bejme dyer dritare p v c

  Per. BEJME DYER DRITARE PLASTIKE .GRRILA .RRJETA .VETRATA XHAMI KANXHLLA ALUMINI SI DHE RIPARIME

  Tiranë Dje, 19:15
  With agreement
 • 10 foto
  Punime riparime   Dyer dritare p.v.c plastike
  furniture

  Punime riparime Dyer dritare p.v.c plastike

  Per .Bejme Dyer dritare plastike me porosi . grrila .rrjeta vetrata DYER KRYSORE . matrejale ger

  Tiranë Dje, 19:14
  With agreement
 • 5 foto
  Pompa uji ardhur nga Zvicra
  Cars and tools

  Pompa uji ardhur nga Zvicra

  Shiten pompa uji te ardhura nga zvicra.pompat Jane keto ne foto. disponoj disa. Kush eshte I interes

  Tiranë Dje, 18:15
  7,000.00 Lek
 • 3 foto
  OKAZION
  furniture

  OKAZION

  Shiten mobilje salloni (2 divane, 2 kolltuqe, tapet, tavoline mesi, televizor) ne gjendje shume te m

  Tiranë Dje, 17:36
  35,000.00 Lek
 • 5 foto
  Disk diamondi SPECTRUM 450X25.4MM
  Cars and tools

  Disk diamondi SPECTRUM 450X25.4MM

  SPECTRUM MCA ZEBRA 450X25.4MM DIAMOND BLADE (MCA450/25) Cmimi real 360£ #################### ####

  Tiranë Dje, 17:24
  300.00 €
 • 10 foto
  Ore muri shume e bukur moderne ALUMINI
  furniture

  Ore muri shume e bukur moderne ALUMINI

  Shes ore shume cilesore per lokale shpi edhe zyra ora eshte totalisht e kompletuar 0692211323 face

  Tiranë Dje, 17:16
  2,200.00 Lek
 • 1 foto
  Punime Duralumini
  Building materials

  Punime Duralumini

  Ofrojme punime duralimini te te gjitha llojeve,,montime riparime,,Vetrata,Dritare,Dyer,Grila,, Gjend

  Tiranë Dje, 16:55
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet tavoline per thonje
  furniture

  Shitet tavoline per thonje

  Shitet tavoline druri per thonje, ngjyre venge ne gjendje te mire

  Tiranë Dje, 16:12
  3,000.00 Lek
 • 3 foto
  Automat 3 fazor 10KA
  Cars and tools

  Automat 3 fazor 10KA

  Shitet automat tre fazor 10 KA,i perdorur por ne gjendje shume te mire Çmimi 13000 lek i diskutueshe

  Tiranë Dje, 15:46
  100.00 €
 • 0 foto
  Pompa Lavazhi te reja ne kuti 140 BAR
  Cars and tools

  Pompa Lavazhi te reja ne kuti 140 BAR

  shiten pompa lavazhi te reja ne kuti 140 bar.300 euro.

  Tiranë Dje, 14:57
  300.00 €
 • 0 foto
  LAVAPJATA
  Technician and equipment

  LAVAPJATA

  Shiten lavapjatat ne foto,cmimi sipas copes.

  Tiranë Dje, 14:39
  With agreement
 • 1 foto
  MAKINE QEPESE
  Technician and equipment

  MAKINE QEPESE

  Shes makine qepese Butterfly ne gjendje shume te mire e kontrolluar nga tekniku.

  Tiranë Dje, 14:38
  7,000.00 Lek
 • 3 foto
  OKAZION Ngrohese Heliosa
  Technician and equipment

  OKAZION Ngrohese Heliosa

  Shiten ngrohese Heliosa italiane. Shume efikase per ambientet e jashtme te lokaleve dhe verandat. Ng

  Tiranë Dje, 14:01
  With agreement
 • 0 foto
  SOPATË GERBER ORIGJINALE
  Cars and tools

  SOPATË GERBER ORIGJINALE

  Shitet sopatë gerber origjinale me kllëf plus thike sharre e cila deperton ne bishtin e sopatës me

  Tiranë Dje, 13:57
  50.00 €
 • 4 foto
  6 Luge Kafe Rolex Bucherer Zürich
  Technician and equipment

  6 Luge Kafe Rolex Bucherer Zürich

  Ne gjendje te perkryer

  Tiranë Dje, 13:55
  80.00 €
 • 6 foto
  Pianure gaz Rex Built - In
  Technician and equipment

  Pianure gaz Rex Built - In

  Ne gjendje te persosur, perdorur fare pak

  Tiranë Dje, 13:54
  110.00 €
 • 11 foto
  Ekspres Riviera Zacconi Aquila
  Technician and equipment

  Ekspres Riviera Zacconi Aquila

  Ne gjendje shum te mire estetike dhe funksionale

  Tiranë Dje, 13:54
  900.00 €
 • 9 foto
  Ekspres Profesional Faema Fillim Vite 50
  Technician and equipment

  Ekspres Profesional Faema Fillim Vite 50

  Ne gje gjendje shume te mire estetike , i pastruar profesinalisht, telat qe lidhen me rezistencen ja

  Tiranë Dje, 13:54
  850.00 €
 • 0 foto
  Shitet pikture e punuar ne Greqi
  furniture

  Shitet pikture e punuar ne Greqi

  Shitet pikture e punuar ne Greqi,ne gjendje te mire,madhesia 130 ×90cm.Cmimi 150 mije leke te vjetra

  Tiranë Dje, 13:25
  15,000.00 Lek
 • 3 foto
  Mini bar ishull per shtepi
  furniture

  Mini bar ishull per shtepi

  Shitet minibari ne gjendje shume te mire. Dyert dhe xhamat hapen nga te dyja anet por ne fotografi

  Tiranë Dje, 13:18
  180.00 €
 • 4 foto
   Tavoline + 6 karrige
  furniture

  Tavoline + 6 karrige

  Dimensionet,,, GJATESIA: 140 cm GJERESIA: 80 cm LARTESIA: 76 cm bli.com

  Tiranë Dje, 13:18
  250.00 €
 • 8 foto
  DYSHEKE MEMORY FORM
  furniture

  DYSHEKE MEMORY FORM

  DYSHEKE MEMORY FORM ME 7 ZONA DHE 5 CM MEMORY... 10 VJET GARANCI

  Tiranë Dje, 13:10
  With agreement
 • 5 foto
  Shitet set tavolinash xhami per apartament
  furniture

  Shitet set tavolinash xhami per apartament

  Shiten set. Tavoline ngrenie me permasa gjatesi 123 cm, gjeresi 70 cm, dhe e larte nga dyshemeja 74

  Tiranë Dje, 12:57
  35,000.00 Lek
 • 7 foto
  DYSHEKE GJERMANE
  furniture

  DYSHEKE GJERMANE

  dysheke latexs 100/100 natyral me veshje antialergjike, poket spring 1480, 1960, 3000. cop, me shtr

  Tiranë Dje, 12:28
  With agreement
 • 5 foto
  Fshese ROBOTIKE me bateri
  Technician and equipment

  Fshese ROBOTIKE me bateri

  Fshese robot me bateri te rikarikueshme. Marka Vileda Virobi. Shume praktike dhe pastron ne menyre a

  Tiranë Dje, 12:27
  7,500.00 Lek
 • 9 foto
  Syzator PFAFF me 7 Programe.
  Technician and equipment

  Syzator PFAFF me 7 Programe.

  Syzator i ri, ne kuti, i paperdorur, ardhur nga Italia. Pfaff Hobbylock 4752, syzator me 7 programe

  Tiranë Dje, 12:26
  60,000.00 Lek
 • 9 foto
  Syzator PFAFF me 7 Programe
  Cars and tools

  Syzator PFAFF me 7 Programe

  Syzator i ri, ne kuti, i paperdorur, ardhur nga Italia. Pfaff Hobbylock 4752, syzator me 7 programe

  Tiranë Dje, 12:26
  60,000.00 Lek
 • 1 foto
  ??Armature Betoni Flutura & Çeles Shtrengues
  Building materials

  ??Armature Betoni Flutura & Çeles Shtrengues

  🇩🇪OKAZION Per Armature Betoni 100 Cope Flutura per Armature Betoni & 3 Tre Çelesa Shtrengues,

  Tiranë Dje, 11:53
  With agreement
 • 0 foto
  Mikrovale
  Technician and equipment

  Mikrovale

  Mikrovale

  Tiranë Dje, 11:43
  With agreement
 • 1 foto
  OKAZION shtrydhese Jack La Lanie\'s
  Technician and equipment

  OKAZION shtrydhese Jack La Lanie\'s

  Shtrydhese Jack La Lanie\'s Power Juiser Express ne gjendje shume te mire pune, shiko fotot origjin

  Tiranë Dje, 11:33
  5,000.00 Lek