Shtepi & Familje në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 0 foto
  Pompa per Boja dhe Patinime
  Cars and tools

  Pompa per Boja dhe Patinime

  MAKINA PER NGJYROSJE TE OBJEKTEVE ME POLIKOR ME GLET PATINIME DHE NGJYRA TE NDRYSHME VIZITOJE DYQA

  Tiranë Sot, 04:38
  1.00 Lek
 • 0 foto
  Pompa per boja
  Cars and tools

  Pompa per boja

  ME 36 MUAJ GARANCION SHITET MAKINA PROFESIONALE PER NGJYROSJE TE OBJEKTEVE ME POLIKOLOR WAGNER 3

  Tiranë Sot, 04:38
  1.00 €
 • 0 foto
  Makina per Patinim dhe Ngjites
  Cars and tools

  Makina per Patinim dhe Ngjites

  9938349795-686 Makina ka garancion 24 muaj Vizitoje dyqanin ne qender te Prishtines

  Tiranë Sot, 04:37
  1.00 Lek
 • 0 foto
  MAKINE PER PATINIME & NGJYRA
  Cars and tools

  MAKINE PER PATINIME & NGJYRA

  Po po Modeli i ri me super zbritjeee Shitet MakinaProfesionale per Glet dhe gjitha llojet e Ngjy

  Tiranë Sot, 04:37
  With agreement
 • 2 foto
  Rrafshuese me drite per Patimim me Thithese Vakum
  Cars and tools

  Rrafshuese me drite per Patimim me Thithese Vakum

  Transport kemi per Kosove dhe Shkup Eshte me zbritje prej 276€ vetem per 199€ deri me 05-04-2020

  Tiranë Sot, 04:36
  199.00 €
 • 0 foto
  POMPA PER BOJA DHE PATINIME
  Cars and tools

  POMPA PER BOJA DHE PATINIME

  MAKINA PER NGJYROSJE TE OBJEKTEVE ME POLIKOR ME PATINIME DHE NGJYRA TE NDRYSHME VIZITOJE DYQANIN

  Tiranë Sot, 04:32
  10.00 Lek
 • 0 foto
  Makine Profesionale per Patinime
  Cars and tools

  Makine Profesionale per Patinime

  Kontakto viber whatssapp +383-49-785-686 Ose +383-49-461-631 PO PO ERDHEN EDHE 4 MAKINA PER

  Tiranë Sot, 04:32
  10.00 €
 • 0 foto
  Rrafshuse per Patinimee me Thithese
  Cars and tools

  Rrafshuse per Patinimee me Thithese

  Rrafshuese per Patinim me thithese prodhim Austria Me 6 muaj Garancion Transport kemi deri ne Tiran

  Tiranë Sot, 04:32
  199.00 €
 • 5 foto
  Dhome gjumi teke trecereksh.
  furniture

  Dhome gjumi teke trecereksh.

  Shitet dhome gjumi teke. Raft i madh , komedine me dy sirtare. Raft per pc dhe me sirtare dhe bufe.

  Tiranë Sot, 03:56
  600.00 €
 • 9 foto
  Shiten tapete dhe rrugica
  furniture

  Shiten tapete dhe rrugica

  Shiten rrugica dhe tapete ne gjendje shume te mire dhe cilesore. Permasat jane si ne foto. Cmimi 220

  Tiranë Sot, 03:56
  22,000.00 Lek
 • 0 foto
  Makineri
  Building materials

  Makineri

  Makineri per prodhimin e Gozhdes.Te Reja.Te paperdorura dhe cmimi eshte 12.000 Euro . I diskutueshe

  Tiranë Sot, 02:59
  12.00 €
 • 2 foto
  okazion shiten 2 bollap
  furniture

  okazion shiten 2 bollap

  shiten 2 dollap ne gjendje te mire.

  Tiranë Sot, 00:20
  2,000.00 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  furniture

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë Sot, 00:05
  With agreement
 • 1 foto
  Mini bar
  furniture

  Mini bar

  Shitet mini bar shume I mirmbature cmimi i arsyshem

  Tiranë Dje, 23:46
  With agreement
 • 7 foto
  Vegla pune
  Cars and tools

  Vegla pune

  Shiten saldatriqe n 160 A 150 mije leke 180 A 170 mije leke 300 A 180 mije leke 350A 200 mije leke

  Tiranë Dje, 23:45
  With agreement
 • 2 foto
  Tavoline Mesi Ngjyre Kafe
  furniture

  Tavoline Mesi Ngjyre Kafe

  Shes: Tavoline Mesi Ngjyre Kafe, 65x65 CM, ne gjendje te mire. Cmimi 30.000 Leke te Vjetera. Fal

  Tiranë Dje, 23:30
  3,000.00 Lek
 • 2 foto
  Tapet ngjyre Vishnje-Bezhe 230X150
  furniture

  Tapet ngjyre Vishnje-Bezhe 230X150

  Shes tapet ngjyre Vishnje-Bezhe ne gjendje te mire, permasat 230x150. 50.000 leke te vjetera. Per

  Tiranë Dje, 23:29
  5,000.00 Lek
 • 3 foto
  Tavoline Ngrenie me 6 Karrige
  furniture

  Tavoline Ngrenie me 6 Karrige

  Shes: Tavoline Ngrenie me 6 Karrige, Ngjyre e Bardhe me te Zeze. Shume ypak e perdorur, pothuajse s

  Tiranë Dje, 23:29
  32,000.00 Lek
 • 5 foto
  Stende per Qendra Tregtare produkte kozmetike
  furniture

  Stende per Qendra Tregtare produkte kozmetike

  Stenda eshte ne gjendje pune ne ambjentet e QTU-se deri me date 30/06 Cmimi eshte i diskutueshem pe

  Tiranë Dje, 23:28
  1.00 Lek
 • 1 foto
  Tapet ngjyre vjollce 230X150
  furniture

  Tapet ngjyre vjollce 230X150

  Shes tapet ngjyre vjollce ne gjendje te mire, permasat 230x150. 40.000 leke te vjetera. Per me shume

  Tiranë Dje, 23:26
  4,000.00 Lek
 • 6 foto
  Makine qepse familjare madi in ITALI
  Cars and tools

  Makine qepse familjare madi in ITALI

  Makin qepse oer shtepi me procese ben dhe per riparime rrobaqepsie ltaliane vigarelli

  Tiranë Dje, 22:06
  85.00 €
 • 1 foto
  Makineri drruri
  Cars and tools

  Makineri drruri

  Shitet makineria e sapo ardhur nga gjermania Kush do qe te jete i interesuar te kontaktoje ne numrin

  Tiranë Dje, 21:47
  650.00 €
 • 4 foto
  Kondicioner 48 kollon okazion mbillje biznesi 500e
  Technician and equipment

  Kondicioner 48 kollon okazion mbillje biznesi 500e

  Kondicioneri shum i fuqishem shites mbulon deri ne 90 metre kateror

  Tiranë Dje, 21:43
  500.00 €
 • 1 foto
  Prozhektor 400 W okazion
  Cars and tools

  Prozhektor 400 W okazion

  Shitet prozhektor 400W per ndriçim shtepie ose fush futbolli me gjith kabull korenti 20 metra i gjat

  Tiranë Dje, 21:35
  40.00 €
 • 2 foto
  2 Dyshek tek 90x200
  furniture

  2 Dyshek tek 90x200

  Shiten 2 dyshek tek me permasa 90x200, Gjendje perfekte, shume te paster dhe pa njolla, Me susta, Cm

  Tiranë Dje, 20:55
  5,000.00 Lek
 • 4 foto
  Kondicioner 18\" Gree Golden Peak
  Technician and equipment

  Kondicioner 18\" Gree Golden Peak

  Kondicioneri eshte ne gjendje shume te mire pune, Eficent ne konsumin e energjise elektrike, Niveli

  Tiranë Dje, 20:54
  300.00 €
 • 3 foto
  frigorifere
  Technician and equipment

  frigorifere

  frigorifer inkaso ne gjendje perfekte teknike ngrirje lart freskues poshte takim stakim rregullisht

  Tiranë Dje, 20:54
  99.00 €
 • 2 foto
  Trapon. Makita në gjendje super I sjellur nga Gj.
  Cars and tools

  Trapon. Makita në gjendje super I sjellur nga Gj.

  Super gjëndje..Origjinal..karikuesi dhe Dritë .

  Tiranë Dje, 20:49
  50.00 €
 • 8 foto
  Mobilje salloni per Tv.
  furniture

  Mobilje salloni per Tv.

  Shes Mobilje per tv.Ne gjendje shume te mire.Vendodhja eshte ne Luz i Madh , Kavaje.Per me teper inf

  Kavajë Dje, 20:24
  30,000.00 Lek
 • 4 foto
  Kondicioner muri
  Technician and equipment

  Kondicioner muri

  Shes kondicioner muri.Marka Beko.Kondicioneri eshte funksional , i gatshem per cdo lloje prove.Vendn

  Kavajë Dje, 20:24
  50,000.00 Lek
 • 9 foto
  Guzhine e kompletuar.
  furniture

  Guzhine e kompletuar.

  Shes guzhine te kompletuar.Ne gjendje shume te mire.I bashkangjis frigoriferin dhe grupin e gatimit,

  Kavajë Dje, 20:24
  70,000.00 Lek
 • 4 foto
  Kabine dushi E RE
  furniture

  Kabine dushi E RE

  Shes kabine dushit 90x90 cm, xham i temperuar i pa dukshem (akull) 5mm. E sapo blere dhe e pa hapur.

  Tiranë Dje, 20:02
  8,000.00 Lek
 • 0 foto
  SOPATË GERBER ORIGJINALE
  Cars and tools

  SOPATË GERBER ORIGJINALE

  Shitet sopatë gerber origjinale me kllëf plus thike sharre e cila deperton ne bishtin e sopatës me

  Tiranë Dje, 19:56
  50.00 €
 • 6 foto
  paisje per piceri
  furniture

  paisje per piceri

  shiten paisje per piceri,furr me gaz per 6 pica italiane zanolli,frigorifer ngrirers dhe freskus shu

  Tiranë Dje, 19:46
  2,500.00 €
 • 9 foto
  Qërues patatesh i ri ne qese
  Cars and tools

  Qërues patatesh i ri ne qese

  Shitet qerues patatesh i ri i paperdorur , shitet per arsye mosperdorimi , e blere ne gjermani .:

  Tiranë Dje, 19:35
  1,900.00 €
 • 5 foto
  ndriçues
  Technician and equipment

  ndriçues

  drit me bateri. të karikueshme

  Tiranë Dje, 19:27
  30.00 Lek
 • 12 foto
  Dyer/der dhe dritare OKAZION
  furniture

  Dyer/der dhe dritare OKAZION

  Shiten dyer dhe dritare ne gjendje shume te mire, per shkak te termetit shtepija ka dal e pabanueshm

  Tiranë Dje, 19:27
  50,000.00 Lek
 • 4 foto
  Dere e blinduar + 3 dyer te brendshme
  furniture

  Dere e blinduar + 3 dyer te brendshme

  Dere blinduar 2m me 1m.

  Tiranë Dje, 19:15
  15,000.00 Lek
 • 6 foto
  Shitet saldatrice me fije me argon cemont
  Cars and tools

  Shitet saldatrice me fije me argon cemont

  Shitet saldatriçe argoni marka\" Cemont BluMig 400 amper. italiane profesionale çmimi 1400 euro.0682

  Tiranë Dje, 19:11
  1,400.00 €
 • 4 foto
  Shitet peshore elektronike Imetec.
  Technician and equipment

  Shitet peshore elektronike Imetec.

  Shitet peshore elektronike Imetec kjo ka ekran lcd sensor 4 g dhe nje dizajn kopakt.Prodhua

  Tiranë Dje, 19:07
  1,500.00 Lek
 • 6 foto
  Aspiratora lokalesh dhe kermill kapash guzhine
  Technician and equipment

  Aspiratora lokalesh dhe kermill kapash guzhine

  Aspiratoralokaleah dhe kermill kapash guzhine

  Tiranë Dje, 19:01
  1.00 Lek
 • 6 foto
  aspiratora lokalesh kermilla per kapa guzhine
  Technician and equipment

  aspiratora lokalesh kermilla per kapa guzhine

  aspiratora lokalesh kermilla per kapa guzhine

  Tiranë Dje, 19:01
  1.00 Lek
 • 6 foto
  Sisteme kondicionimi Aspirimi
  Technician and equipment

  Sisteme kondicionimi Aspirimi

  sisteme kondicionimi Aspirimi

  Tiranë Dje, 19:01
  1.00 Lek
 • 6 foto
  Kondicionera Aspirime kapa guzhine oxhaqe
  Technician and equipment

  Kondicionera Aspirime kapa guzhine oxhaqe

  Kondicionera Te rinj dhe te perdorur Sisteme kondicionimi aspirimi oxhaqe kapa guzhine cmontime mont

  Tiranë Dje, 19:01
  1.00 Lek
 • 3 foto
  mobilje me porosi
  furniture

  mobilje me porosi

  mundesojme arredimin e ambjenteve tuaja si shtepi, lokale ose hotele me cilesi te larte dhe me cmime

  Tiranë Dje, 18:52
  With agreement
 • 1 foto
  Krevat dopio
  furniture

  Krevat dopio

  Krevat dopio me dyshek. Me mbeshtetese.

  Tiranë Dje, 18:47
  6,000.00 Lek
 • 3 foto
  Tabele rreklamuese
  furniture

  Tabele rreklamuese

  Shitet nje tabele e re rreklamuese metalike.

  Tiranë Dje, 18:37
  7,000.00 Lek
 • 2 foto
  Rrethus krevati tek
  furniture

  Rrethus krevati tek

  Shitet nje rrethus krevati tek.

  Tiranë Dje, 18:36
  3,000.00 Lek
 • 2 foto
  Divane
  furniture

  Divane

  Shes dy divane, 3 vende + 2 vende. 3 vendeshi kthehet ne krevat. 2 vendeshi eshte konsumuar pak ne k

  Tiranë Dje, 18:35
  12,000.00 Lek
 • 3 foto
  Guzhine e plote
  furniture

  Guzhine e plote

  Nje guzhine e plote me sobe, frigorifer dhe aspirator in caso. Lavapjate inoksi e thelle dyshe, ru

  Tiranë Dje, 18:35
  55,000.00 Lek