Sport & Rekreacion në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 7 foto
  Crescent Kebne 2019
  Sports equipment

  Crescent Kebne 2019

  Biçiklete Crescent city Prodhimi Suedez viti 2019 Gjendja si e re pa a je dëmtim Trup alumini Çdo a

  Tiranë Sot, 19:17
  460.00 €
 • 6 foto
   Super Bilardo Garlando italiane
  Sports equipment

  Super Bilardo Garlando italiane

  Me mir dhe me lir nuk gjeni !!! Shiten 3 cop bilardo Garlando,1 Sardi. Te mbajtura ne menyr perfekte

  Tiranë Sot, 19:17
  With agreement
 • 8 foto
  Biçiklete Merida Crossway city
  Sports equipment

  Biçiklete Merida Crossway city

  Biçiklete Merida Crossway 20 Permasat e gomave 28 (700x40c) origjinale Trup alumini me madhesi mesa

  Tiranë Sot, 19:17
  220.00 €
 • 7 foto
  Ortler Ardeche city 2019
  Sports equipment

  Ortler Ardeche city 2019

  Biçiklete Ortler Ardeche city viti 2019 Gjendja si e re, trup alumini Matt Pjesët full shimano XT M

  Tiranë Sot, 19:17
  595.00 €
 • 3 foto
  Foxy M3
  Clothing / Shoes / Hours

  Foxy M3

  Foxy M3 Çmimi: 49 € Ekrani 1.3 inch📱 Bluetooth 4.0📶 128MB Ram + 64MB Rom GPS📶 Sporte te ndryshme🏃‍♀

  Vushtrri Sot, 19:15
  49.00 €
 • 3 foto
  Huawei Honor 4
  Clothing / Shoes / Hours

  Huawei Honor 4

  Huawei Honor 4 Çmimi: 29 € Funksionet: 0.95\"inch ekrani 📱 Bluetooth 4.0 📶 Monitorimi I rrahjeve te

  Vushtrri Sot, 19:14
  29.00 €
 • 3 foto
  Hey Plus 1S
  Clothing / Shoes / Hours

  Hey Plus 1S

  Hey Plus 1S Çmimi: 35 € 0.95 Inch OLED ekran 📱 Gorilla glass ekran Bateri deri 18 dit 🔋 Njoftim I

  Vushtrri Sot, 19:14
  35.00 €
 • 3 foto
  Q8s
  Clothing / Shoes / Hours

  Q8s

  Q8s Çmimi:22 € Ekrani 0.96 inch📱 Bluetooth 4.0📶 Rrahjet e zemres❤️ Presioni ne gjak🩸 Sporte te ndry

  Vushtrri Sot, 19:14
  22.00 €
 • 4 foto
  Sport Smart Watch M2 Smart Bracelet
  Clothing / Shoes / Hours

  Sport Smart Watch M2 Smart Bracelet

  Sport Smart Watch M2 Smart Bracelet BlueTooth 4.0 *Regjistron te rrahurat e Zemres 💓, *Shtypjen e

  Vushtrri Sot, 19:14
  7.00 €
 • 3 foto
  L6 Smart Watch
  Clothing / Shoes / Hours

  L6 Smart Watch

  L6 Smart Watch Çmimi: 39 € Ekrani 1.3 inch📱 Bluetooth 4.0📶 Rrahjet e zemres❤️ Presioni ne gjak🩸 Spo

  Vushtrri Sot, 19:14
  39.00 €
 • 2 foto
  shitet viqi mashkull
  Pets

  shitet viqi mashkull

  shitet viqi mashkull, shyt, i ka 3 muj e gjys per me shum kontaktoni ne viber ne numrin +38344808067

  Istog Sot, 19:13
  With agreement
 • 3 foto
  Lemfo Lem 9
  Clothing / Shoes / Hours

  Lemfo Lem 9

  Lemfo Lem 9 Çmimi: 129 € Ekrani 1.39 inch📱 Bluetooth 4.0📶 Kamera 5MP📷 3GB Ram + 32GB Rom Wi-Fi📶 GPS

  Vushtrri Sot, 19:13
  129.00 €
 • 3 foto
  M3s
  Clothing / Shoes / Hours

  M3s

  M3s Çmimi:10 € Ekrani 0.96 inch📱 Bluetooth 4.0📶 Rrahjet e zemres❤️ Presioni ne gjak🩸 Sporte te ndry

  Vushtrri Sot, 19:13
  10.00 €
 • 6 foto
  Sport Smart Watch Tezer R5MAX Smart Bracelet
  Clothing / Shoes / Hours

  Sport Smart Watch Tezer R5MAX Smart Bracelet

  Sport Smart Watch Tezer R5MAX Smart Bracelet BlueTooth 4.0 *Regjistron te rrahurat e Zemres 💓, *Sh

  Vushtrri Sot, 19:13
  27.00 €
 • 3 foto
  Makibes BR3
  Clothing / Shoes / Hours

  Makibes BR3

  Makibes BR3 Çmimi: 59€ Ekrani 1.3 inch📱 Bluetooth 4.2📶 GPS 📶 Rezistent ndaj ujit 💦 17 Sporta🏃🚶‍♀️🚲🧗

  Vushtrri Sot, 19:13
  59.00 €
 • 2 foto
  Termometer Digital
  Clothing / Shoes / Hours

  Termometer Digital

  ✅Termometer Dixhital Infrared per te matur temperaturen e trupit. 👉Termometri dixhital, me ane te

  Tiranë Sot, 19:09
  3,000.00 Lek
 • 3 foto
  Puls Oximeter
  Clothing / Shoes / Hours

  Puls Oximeter

  ✅Puls Oximeter 👉Mat nivelin e oksigjenit dhe te rrahurat e zemres saktesisht. 👉Keshillohet qe çdo

  Tiranë Sot, 19:09
  2,500.00 Lek
 • 6 foto
  ORE SMART PER FEMIJE nga *ORA TAXI*
  Clothing / Shoes / Hours

  ORE SMART PER FEMIJE nga *ORA TAXI*

  ORE SMART PER FEMIJE ME KARTE SIM Ngjyrat - Roze dhe boje qiell Modele me butona Funksionet - Slee

  Tiranë Sot, 19:09
  2,800.00 Lek
 • 2 foto
  Karta memorie SAMSUNG
  Clothing / Shoes / Hours

  Karta memorie SAMSUNG

  ✅Mikro SD card SAMSUNG ✅Madhesia 16 dhe 32 GB ✅E pershtatshe per telefona aparate fotografik

  Tiranë Sot, 19:08
  2,000.00 Lek
 • 2 foto
  Kamer parkimi
  Clothing / Shoes / Hours

  Kamer parkimi

  ✅Kamer parkimi per makina 👉Cmimi 2000 Leke ✅Sherben per nje parkim te sigurt te makines tuaj. âœ

  Tiranë Sot, 19:08
  2,000.00 Lek
 • 2 foto
  Qen Maremmano
  Pets

  Qen Maremmano

  Kemi klyshe te rraces Maremmano abruzo,shum inteligjent ,i pershtatshem per ruajtje territori,shtep

  Kavajë Sot, 19:08
  250.00 €
 • 5 foto
  Mini camer SQ11
  Clothing / Shoes / Hours

  Mini camer SQ11

  Mini DV Kamer SQ11 ✅Per foto dhe video te fshehta ✅ Cilesi HD ✅Me karikim ✅Perdor karte memo

  Tiranë Sot, 19:08
  2,500.00 Lek
 • 4 foto
  Mini Kamera
  Clothing / Shoes / Hours

  Mini Kamera

  Mini DV Kamer ✅Per video ✅ Cilesi HD ✅Me karikim ✅Perdor karte memorje per te regjistruar vi

  Tiranë Sot, 19:08
  2,500.00 Lek
 • 4 foto
  Gjurmuec Mini GPS GF 07
  Clothing / Shoes / Hours

  Gjurmuec Mini GPS GF 07

  Gjurmues GPS Sherben per gjurmimin e makinave,motoreve, bicikletave, femijve, pleqve e per cdo lloj

  Tiranë Sot, 19:07
  2,500.00 Lek
 • 4 foto
  GPS Per makina
  Clothing / Shoes / Hours

  GPS Per makina

  👉GPS Per makina e per motor ➡️Modeli GT02A ✅Percakton sakte vendodhjen e mjetit tuaj dhe shpej

  Tiranë Sot, 19:07
  5,500.00 Lek
 • 4 foto
  Kamera makine
  Clothing / Shoes / Hours

  Kamera makine

  Kamer per makina Madhesia 4 inch Me dy kamera para dhe mbrapa Filmoni momentet me te bukura gjate u

  Tiranë Sot, 19:07
  4,500.00 Lek
 • 0 foto
  Shitet ore druri
  Collections

  Shitet ore druri

  Ore druri ne gjendje pune

  Elbasan Sot, 19:06
  400.00 €
 • 2 foto
  ORE SMART Q18
  Clothing / Shoes / Hours

  ORE SMART Q18

  👉ORE SMART Q18 ➡️Perdoreret me karte SIM dhe me bluetooth. 👉Transport falas 👉E thjeshte ne perdo

  Tiranë Sot, 19:06
  2,500.00 Lek
 • 5 foto
  APARAT TENSIONI NGA *ORA TAXI*
  Clothing / Shoes / Hours

  APARAT TENSIONI NGA *ORA TAXI*

  Aparat tensioni elektronik Ngjyra e bardhe Per matjen e tensionit dhe rahjet e zemres Shume praktik

  Tiranë Sot, 19:06
  2,300.00 Lek
 • 3 foto
  TF9
  Clothing / Shoes / Hours

  TF9

  TF9 Çmimi:33 € Ekrani 1.3 inch📳 Bluetooth 4.0📶 Rrahjet e zemres❤️ Presioni ne gjak🩸 Sporte te ndry

  Vushtrri Sot, 19:06
  33.00 €
 • 3 foto
  QW18
  Clothing / Shoes / Hours

  QW18

  QW18 Çmimi:17 € Ekrani 0.96 inch📱 Bluetooth 4.0📶 Rrahjet e zemres❤️ Presioni ne gjak🩸 Sporte te ndr

  Vushtrri Sot, 19:06
  17.00 €
 • 3 foto
  Sport Smart Watch LEMFO Smart Bracelet Color
  Clothing / Shoes / Hours

  Sport Smart Watch LEMFO Smart Bracelet Color

  Sport Smart Watch LEMFO Smart Bracelet Color BlueTooth 4.0 *Regjistron te rrahurat e Zemres 💓, *Sh

  Vushtrri Sot, 19:06
  27.00 €
 • 3 foto
  Perzieres kafe
  Clothing / Shoes / Hours

  Perzieres kafe

  Perzieres per nescafe, kapucino, kafe, qumesht etj. I thjeshte dhe i lehte ne perdorim. Punon me dy

  Tiranë Sot, 19:06
  1,500.00 Lek
 • 6 foto
   Shiten MiniSpitz 2 meshkuj klysh per rezervim n viber
  Pets

  Shiten MiniSpitz 2 meshkuj klysh per rezervim n viber

  Viber +38345662504

  Lipjan Sot, 19:04
  1.00 €
 • 6 foto
  Haski
  Pets

  Haski

  Shitet Haski Mashkull Viber 📞 +38345548726 📍Prishtinë📍

  Prishtinë Sot, 19:04
  With agreement
 • 3 foto
  Ore Smart ID119
  Clothing / Shoes / Hours

  Ore Smart ID119

  ➡️ORE SMART ID 119 ➡️Ngjyrat - E zeze ✅Funksionet - Monitorues Gjumi -Mates hapash -Rahjet

  Tiranë Sot, 19:04
  2,200.00 Lek
 • 6 foto
  ORE SMART Y1 NGA 'ORA TAXI'
  Clothing / Shoes / Hours

  ORE SMART Y1 NGA 'ORA TAXI'

  SMART WATCH Y1 ME KARTE SIM Ngjyrat - e zeze Me prekje Funksionet -Mates hapash - Sleep monitor - An

  Tiranë Sot, 19:04
  2,200.00 Lek
 • 1 foto
  Ore smart U8
  Clothing / Shoes / Hours

  Ore smart U8

  Ore smart U8 Ngjyrat - Roze Me bluetooth Lidhet vetem me telefon Android Funksionet - Pedometer -Ala

  Tiranë Sot, 19:03
  2,000.00 Lek
 • 1 foto
  SHES PISTOLETE CAKMAK ???
  Sports equipment

  SHES PISTOLETE CAKMAK ???

  SHES PISTOLETE CAKMAK 🤌🤌🤌

  Tiranë Sot, 19:03
  1.00 €
 • 3 foto
  ORE SMART Y5 nga "ORA TAXI"
  Clothing / Shoes / Hours

  ORE SMART Y5 nga "ORA TAXI"

  Ore Intelegjente Y5 Ngjyrat - E zeze Me prekje Ekran me ngjyra Funksionet - Monitorues Gjumi -Mates

  Tiranë Sot, 19:03
  2,300.00 Lek
 • 5 foto
   XIAOMI MI BAND3 NE \'ORA TAXI\'
  Clothing / Shoes / Hours

  XIAOMI MI BAND3 NE \'ORA TAXI\'

  Ore SMART XIAOMI MI BAND 3 Ngjyrat - E zeze.boje qiell.e kuqe Me prekje Funksionet - Monitorues Gjum

  Tiranë Sot, 19:03
  4,600.00 Lek
 • 4 foto
  Ore smart CK17S nga *ORA TAXI*
  Clothing / Shoes / Hours

  Ore smart CK17S nga *ORA TAXI*

  Ore Smart CK17S Ngjyrat - E zeze Funksionet - Monitorues Gjumi - Mates hapash - Rahjet e zemres - S

  Tiranë Sot, 19:02
  2,300.00 Lek
 • 4 foto
  ORE SMART Y2 PLUS NE \"ORA TAXI\"
  Clothing / Shoes / Hours

  ORE SMART Y2 PLUS NE \"ORA TAXI\"

  Ore Smart Y2 PLUS Ngjyrat - E zeze, boje qielli, pink Me prekje Funksionet - Monitorues Gjumi -Mates

  Tiranë Sot, 19:02
  2,000.00 Lek
 • 5 foto
  Ore Smart MPOW - D6 nga *ORA TAXI*
  Clothing / Shoes / Hours

  Ore Smart MPOW - D6 nga *ORA TAXI*

  Ore Intelegjente MPOW D6 Ngjyrat - E zeze, Funksionet - Monitorues Gjumi -Mates hapash -Rahjet e ze

  Tiranë Sot, 19:02
  2,200.00 Lek
 • 8 foto
  Ora Analoge dhe digitale \"SKMEI\" nga *ORA TAXI*
  Clothing / Shoes / Hours

  Ora Analoge dhe digitale \"SKMEI\" nga *ORA TAXI*

  Ore elektronike ANALOGE DHE DIGITALE Marka: SKMEI Ngjyra E zeze me numra jeshil.E zeze me numra te b

  Tiranë Sot, 19:01
  2,000.00 Lek
 • 2 foto
  SHITEN ORAT ORIGJINALE
  Clothing / Shoes / Hours

  SHITEN ORAT ORIGJINALE

  SHITEN 4 ORA TE REJA NE KUTI ORIGJINALE TE MARKAVE TE FAMSHME ESPRIT HUGO BOSS TOMMY HILFIGER F

  Korçë Sot, 19:00
  With agreement
 • 3 foto
  .Ore ushtarake nga *ORA TAXI*
  Clothing / Shoes / Hours

  .Ore ushtarake nga *ORA TAXI*

  Ore elektronike camuflage Funksionet: Date, cronometer, Alarm, 12/24 ore, Me drite qe dallohet lehte

  Tiranë Sot, 19:00
  1,500.00 Lek
 • 3 foto
  Ore elektronike per femije
  Clothing / Shoes / Hours

  Ore elektronike per femije

  Ore elektronike HONHX Funksionet: Date, cronometer, Alarm, 12/24 ore, Me drite qe dallohet lehte dh

  Tiranë Sot, 18:59
  1,200.00 Lek
 • 2 foto
  Ore Ochstin Cronograf
  Clothing / Shoes / Hours

  Ore Ochstin Cronograf

  Ore Ochstin Cronograph Ngjyra: Fushe E zeze zinxhir silver Kundra Ujit: 3 ATM Diametri: 41mm Akrepa

  Tiranë Sot, 18:59
  3,800.00 Lek
 • 3 foto
  Ore Automatike
  Clothing / Shoes / Hours

  Ore Automatike

  Ora Automatike Winner Marka: WINNER Ngjyra:Fushe e zeze me zinxhir silver Me date Xham Hardlex Kun

  Tiranë Sot, 18:59
  3,800.00 Lek