Sport & Rekreacion në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 3 foto
  Shitet shatori per 4 persona.
  Sports equipment

  Shitet shatori per 4 persona.

  Shitet shatori per 4 persona , i ardhur nga suedia. Safari i perdorur vetem nje her ne breg det, me

  Prishtinë Sot, 07:44
  150.00 €
 • 1 foto
  1 centez
  Collections

  1 centez

  Shitet 1 centez vitorio Manuele I cujtur si centzmi fatit

  Durrës Sot, 07:18
  140.00 €
 • 1 foto
  Shitet Biciklete Ciklisti Drag
  Sports equipment

  Shitet Biciklete Ciklisti Drag

  Super Biciklete Ciklisti Drag...super biciklete

  Fier Sot, 07:17
  350.00 €
 • 1 foto
  Shitet Biciklet Cilo
  Sports equipment

  Shitet Biciklet Cilo

  Super Biciklet

  Fier Sot, 07:17
  150.00 €
 • 2 foto
  2 Bilardo Garlando super !!!!! Niveli 100%
  Sports equipment

  2 Bilardo Garlando super !!!!! Niveli 100%

  Ne gjendje perfekte !!!! Vijne te kompletuara me cope te re ( ngjyr sipas deshires) . Te kompletuara

  Tiranë Sot, 07:08
  With agreement
 • 2 foto
  Bilardo Profesionale !!!!
  Sports equipment

  Bilardo Profesionale !!!!

  Ne gjendje perfekte!!! Niveli 100% !!! Eshte e ndare me 3 pllaka !!! Vjen me cope te re gur steka dh

  Tiranë Sot, 07:08
  With agreement
 • 3 foto
  Bilardo E RE !!! COP SPONDE TE REJA !!! GUR STEKA
  Sports equipment

  Bilardo E RE !!! COP SPONDE TE REJA !!! GUR STEKA

  Ne gjendje perfekte ...Shume pak e perdorur... Vjen me cop sponde te reja ,gur steka dhe xhetona !!!

  Tiranë Sot, 07:08
  500.00 €
 • 2 foto
  Okazion!!Tabela elektronike!!!! Abazhur bilArdo !!
  Sports equipment

  Okazion!!Tabela elektronike!!!! Abazhur bilArdo !!

  Ne gjendje perfekte italiane origjinale !!!! Cmimi okazion

  Tiranë Sot, 07:07
  100.00 Lek
 • 4 foto
  Okazionnnn! Bilardo Garlando italiane !!!!
  Sports equipment

  Okazionnnn! Bilardo Garlando italiane !!!!

  Shitet Bilardo Garlando origjinale me pllake graniti. E pajisur me gur steka xhetona!!! Cmimi 800 mi

  Tiranë Sot, 07:07
  800.00 Lek
 • 5 foto
  Ndrrim cope bilardo . Cmimet te mira ne treg!!!!
  Sports equipment

  Ndrrim cope bilardo . Cmimet te mira ne treg!!!!

  Bejm ndrrim cope bilardoje brenda dhe jasht rretheve.Per klientet riparimi i xhetoniereve falas. Sh

  Tiranë Sot, 07:06
  With agreement
 • 3 foto
  Monedh franceze
  Collections

  Monedh franceze

  Shitet monedh franceze shum interesante

  Durrës Sot, 07:06
  90.00 €
 • 0 foto
  pasavc
  Pets

  pasavc

  Shiten dyt qift

  Gjilan Sot, 06:49
  With agreement
 • 3 foto
  ?Shitet pastor gjerman(Vuqjak) rac e paster?
  Pets

  ?Shitet pastor gjerman(Vuqjak) rac e paster?

  Shitet vuqjaki mashkull 1 vjet e 3 muj arsyeja e shitjes spo ka kush kujdeset e kom rrit vet 2 mujsh

  Prishtinë Sot, 06:44
  130.00 €
 • 6 foto
  Kitare .akustike dhe elektroakustike
  Musical instruments and equipment

  Kitare .akustike dhe elektroakustike

  Kitare akustike ,elektroakustike,elektrike dhe klasike ka te reja dhe te perdorura cmimet fillojn ng

  Fier Sot, 06:39
  80.00 €
 • 1 foto
  Shitet belgi mashkull shum imir por oborr
  Pets

  Shitet belgi mashkull shum imir por oborr

  Shitet belgi mashkull shum imir per oborr ingushum

  Ferizaj Sot, 06:04
  80.00 €
 • 3 foto
  Btwin tilt 500 , biciklet paluese , 350 €
  Sports equipment

  Btwin tilt 500 , biciklet paluese , 350 €

  Btwin tilt 500 biciklet paluese ne gjendje te rregullt , 7 shpejtesi , shum e pershtatshme per cdo h

  Prishtinë Sot, 05:54
  350.00 €
 • 3 foto
  Motobecane city bike , 230€
  Sports equipment

  Motobecane city bike , 230€

  Motobecane made in france , city bike , ne gjendje te rregullt . 2 x 5 shpejtesi Goma te reja 28 Ram

  Prishtinë Sot, 05:54
  230.00 €
 • 5 foto
  Paisje biciklete
  Clothing / Shoes / Hours

  Paisje biciklete

  Lidhese biciklete shum te mir Bidon uji 1L Mbajtese tel dhe cant njekosisht Matesi shpejtesie P

  Tiranë Sot, 02:59
  70.00 €
 • 2 foto
  Gofi
  Pets

  Gofi

  4-5muajsh

  Tiranë Sot, 02:59
  50.00 €
 • 3 foto
  Korg pa1x 5-oktave
  Musical instruments and equipment

  Korg pa1x 5-oktave

  Korg pa1x 5-oktave me cd-rom - flopy disk - 64mbram. Ne gjendje shume te mire funksionale dhe vizual

  Durrës Sot, 02:48
  550.00 €
 • 4 foto
  Shure qlxd24 beta 58a ORIGINAL IRI Novo
  Musical instruments and equipment

  Shure qlxd24 beta 58a ORIGINAL IRI Novo

  Mikrofoni made in Mexico garancion 2 vjet kontakt +381640484492 viber ele numri 049 37 37 09

  Prizren Sot, 02:48
  1.00 €
 • 5 foto
  Mbreti i Havalit Charles Spaniel
  Pets

  Mbreti i Havalit Charles Spaniel

  Mbreti i Havalit Charles Spaniel Vajza e vogël e bukur ka këtë pjellë të mrekullueshme të qenve kava

  Kamenicë Sot, 02:35
  170.00 €
 • 4 foto
  Lidhës të artë
  Pets

  Lidhës të artë

  Lidhës të artë Të dy nënat dhe babai janë të regjistruara në KC megjithatë ne po shesim qenush vetë

  Kamenicë Sot, 02:23
  200.00 €
 • 1 foto
  shitet skuter(biciklet)
  Sports equipment

  shitet skuter(biciklet)

  Shitet per arsye mos perdorimi kontakt 0684720763

  Tiranë Sot, 02:21
  20.00 €
 • 5 foto
  Bulldog amerikan
  Pets

  Bulldog amerikan

  Bulldog amerikan Përshëndetje Duke kërkuar për t\'i dhënë një qenush / qen një përvojë të re të das

  Kamenicë Sot, 02:15
  130.00 €
 • 5 foto
  qenush i bukur francez bulldog në shitje
  Pets

  qenush i bukur francez bulldog në shitje

  qenush i bukur francez bulldog në shitje Këtu kemi një frengjisht të bukur jargavan. Pistoleta është

  Kamenicë Sot, 02:03
  180.00 €
 • 5 foto
  Shitet bilardo okazion
  Sports equipment

  Shitet bilardo okazion

  Shitet bilardo e perdorur me cmim te arsyeshem. Çmimi 120€ i diskutueshem.

  Tiranë Sot, 01:58
  120.00 €
 • 4 foto
  ?ÇANTË EMPORIO ARMANI LËKUR ORGJINALE 100%...
  Clothing / Shoes / Hours

  ?ÇANTË EMPORIO ARMANI LËKUR ORGJINALE 100%...

  ÇANTE EMPORIO ARMANI ORGJINALE ... E PËRDORUR DY TRE JAVE .. BLERE NE ITALI SHOQEROHET ME FATUREN E

  Durrës Sot, 01:58
  With agreement
 • 4 foto
  pomsky
  Pets

  pomsky

  pomsky Pupa mahnitëse pomsky gati tani Të gjithë çunat para se të largohen së paku 8 javë të vjetra

  Kamenicë Sot, 01:55
  170.00 €
 • 7 foto
  Ideal
  Sports equipment

  Ideal

  Shitet biciklet ideal 28 disje alumini me 7 masha ne super gjendje

  Korçë Sot, 01:45
  270.00 Lek
 • 5 foto
   Biciklete YT Tues Downhill Mtb
  Sports equipment

  Biciklete YT Tues Downhill Mtb

  YT Tues Downhill 2011 Te gjitha pjeset SRAM Amortizeri i pare: RockShox Boxxer r2c2 Amotizeri pra

  Ferizaj Sot, 01:43
  900.00 €
 • 4 foto
  langua
  Pets

  langua

  langua Këlyshë beagle të lindur më 16 mars të gatshëm për t\'u larguar për në shtëpitë e tyre të rej

  Kamenicë Sot, 01:43
  150.00 €
 • 6 foto
  Këlyshë Akita në kërkim të reja
  Pets

  Këlyshë Akita në kërkim të reja

  Këlyshë Akita në kërkim të reja duke dashur familjet e përhershme. Prindërit nuk janë Akitas me orig

  Kamenicë Sot, 01:43
  180.00 €
 • 5 foto
  qen qimedredhur
  Pets

  qen qimedredhur

  qen qimedredhur Rolo është një çokollatë e mrekullueshme e provuar KC e regjistruar me kafe kafeje M

  Kamenicë Sot, 01:35
  150.00 €
 • 8 foto
  Xhti
  Sports equipment

  Xhti

  Shitet biciklet gt trup alumin disje alumini me 7 marsha ne super gjendjeq

  Korçë Sot, 01:29
  190.00 Lek
 • 6 foto
  Clermont
  Sports equipment

  Clermont

  Shitet biçiklet clermont 28 me 6 masha ne super gjendje

  Korçë Sot, 01:28
  170.00 Lek
 • 3 foto
  twestel
  Clothing / Shoes / Hours

  twestel

  shitet ora e ardhur nga zvicrra me bateri qmimi 210 euro. numri i telefonit 045-612-232 ,viber +3834

  Fushë Kosovë Sot, 01:16
  210.00 €
 • 5 foto
  Pajisje fitness ndërrim edhe me makine
  Sports equipment

  Pajisje fitness ndërrim edhe me makine

  Shiten pajisjet e një palestre shumë pak të përdorura. Makinerit qe janë te disponueshëm 1 chest

  Tiranë Sot, 01:14
  9,000.00 €
 • 4 foto
  Shes Qeni Belg rac paster
  Pets

  Shes Qeni Belg rac paster

  Shes qeni belg rac paster origjinal mosha11 muash per me shum thirr tel ose viber +38344262632

  Prishtinë Sot, 01:12
  170.00 €
 • 2 foto
  Pitbull
  Pets

  Pitbull

  Shes pitbullin shum te mir shum aktiv ,agresiv per njerz t huj mosha 15 muj Boj edhe ndrrim me pula

  Gjilan Sot, 01:07
  90.00 €
 • 7 foto
  Patika futbolli Nike Mercurial Vapor nr. 43
  Sports equipment

  Patika futbolli Nike Mercurial Vapor nr. 43

  Shes patikat Nike Mercurial Vapor 16 te paperdorura, origjinale nga Gjermania nr. 43

  Podujevë Sot, 00:48
  50.00 €
 • 2 foto
  Smart Watch LCD / Sim Card / Camer / Bluetooth /
  Clothing / Shoes / Hours

  Smart Watch LCD / Sim Card / Camer / Bluetooth /

  ofrohen per shitje Ora te menqura Smart Watch X8 te reja t\' paperdoruna n\'pako tani me super qmim

  Gjilan Sot, 00:37
  With agreement
 • 4 foto
  Bateri SHIMANO BT-E6010
  Sports equipment

  Bateri SHIMANO BT-E6010

  Shitet Bateri Origjinake SHIMANO BT- E6010 36volt 11.6 Ah 418 Wh puthuajse e re . 300 euro.

  Tiranë Sot, 00:36
  300.00 €
 • 4 foto
  Bateri SHIMANO BT-E 6010
  Sports equipment

  Bateri SHIMANO BT-E 6010

  Bateri SHIMANO BT-E 6010 ne gjendje perfekte. Wats up ose Viber +355692825828

  Prishtinë Sot, 00:35
  300.00 €
 • 4 foto
  Sharki (qifteli) elektrike
  Musical instruments and equipment

  Sharki (qifteli) elektrike

  Shitet qiftelia elektrike, shum pak e perdorne. Kontakt Viber +38345419835

  Prizren Sot, 00:24
  169.00 €
 • 7 foto
  Rolex nga Zvicrra
  Clothing / Shoes / Hours

  Rolex nga Zvicrra

  shitet ora roleks e ardhur nga zvicrra kualitet i lart automatik me lvizje dors gjamin safir materja

  Prishtinë Sot, 00:16
  650.00 €
 • 11 foto
  ORA ROLEX NGA ZVICRA
  Clothing / Shoes / Hours

  ORA ROLEX NGA ZVICRA

  shitet ora roleks e ardhur nga zvicrra kaulitet i lart automatik me lvizje dors gjamin safir materja

  Prishtinë Sot, 00:16
  780.00 €
 • 0 foto
  Akuarium Komplet
  Pets

  Akuarium Komplet

  Shitet akuariumi 81 litra me 6 peshqi dy te medhenj vie me nxems pomp oksigjenit sfungjer filter mag

  Prishtinë Sot, 00:15
  100.00 €
 • 2 foto
  Orë dore 16 euro
  Clothing / Shoes / Hours

  Orë dore 16 euro

  Orë dore kualiteti i mirë , e re e paperdorur qmimi shum i volitshem

  Prishtinë Sot, 00:15
  16.00 €
 • 3 foto
  Shitet ora Rolex
  Clothing / Shoes / Hours

  Shitet ora Rolex

  shitet ora roleks e re me bateri qmimi 95 euro 045 612 232

  Prishtinë Sot, 00:15
  95.00 €