Shtepi & Familje në shitje në Rajoni i Prishtinës

 • 7 foto
  Shes makine me avull Karcher Gjerman
  Technician and equipment

  Shes makine me avull Karcher Gjerman

  Shes makine me avull Karcher Gjerman Po

  Prishtinë Sot, 09:17
  3.00 €
 • 5 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  furniture

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA

  Gllogoc Sot, 09:17
  With agreement
 • 1 foto
  Mobilje 3 3 2 1
  furniture

  Mobilje 3 3 2 1

  Mobilje Te Reja Viber :+38344980198

  Gllogoc Sot, 09:17
  600.00 €
 • 10 foto
  SHES FSHISE GJERMANE LAN DHE E NGREH PAPASTERTITE TEL 045 53
  Technician and equipment

  SHES FSHISE GJERMANE LAN DHE E NGREH PAPASTERTITE TEL 045 53

  SHES FSHISE GJERMANE LAN DHE E NGREH PAP

  Prishtinë Sot, 09:16
  2.00 €
 • 7 foto
  SHES MAKINE ME AVULL PO SA ARDHUR TEL 045 533 265
  Technician and equipment

  SHES MAKINE ME AVULL PO SA ARDHUR TEL 045 533 265

  SHES MAKINE ME AVULL PO SA ARDHUR TEL 0

  Prishtinë Sot, 09:13
  2.00 €
 • 2 foto
  Tepihu , 22 €
  furniture

  Tepihu , 22 €

  Tepihu ne gjendje te mire , Dimensionet

  Prishtinë Sot, 09:12
  22.00 €
 • 1 foto
  Tepih Oriental 230 x 150 . cmimi fix 85€
  furniture

  Tepih Oriental 230 x 150 . cmimi fix 85€

  Tepihu ne gjendje te mire , shum pak i p

  Prishtinë Sot, 09:12
  85.00 €
 • 12 foto
  Prodhojm dyer e dritare me zbritje NLE-dekor
  Building materials

  Prodhojm dyer e dritare me zbritje NLE-dekor

  B-DEKOR NLE

  Prishtinë Sot, 09:12
  85.00 €
 • 5 foto
  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 045587719
  furniture

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 045587719

  japim ne sherbim me qera shatora karrika

  Gllogoc Sot, 09:11
  With agreement
 • 2 foto
  Shes Shporetin ne Gjendje Perfekte
  Technician and equipment

  Shes Shporetin ne Gjendje Perfekte

  Shes Shporetin ne Gjendje Perfekte, SHi

  Podujevë Sot, 09:10
  85.00 €
 • 1 foto
  TERMO ELIND 3.5 KW
  Technician and equipment

  TERMO ELIND 3.5 KW

  • Elind
  Prishtinë Sot, 09:09
  50.00 €
 • 4 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  furniture

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA

  Novoberdë Sot, 09:05
  With agreement
 • 5 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  furniture

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA

  Podujevë Sot, 09:04
  With agreement
 • 8 foto
  Kamin
  Technician and equipment

  Kamin

  Shitet Kamini ne gjendje te rregullte, b

  Prishtinë Sot, 09:03
  With agreement
 • 4 foto
  Agregat 8.5 kw
  Cars and tools

  Agregat 8.5 kw

  Shes agregat 8.5 kva, benzin, gjenerator

  Prishtinë Sot, 09:03
  360.00 €
 • 3 foto
  Dyshek dormeo
  furniture

  Dyshek dormeo

  Shes dyshekun Dormeo Dimensionet 200x18

  Prishtinë Sot, 09:03
  120.00 €
 • 3 foto
  Shesë FRIGORIFERË-ARISTON i përdorur
  Technician and equipment

  Shesë FRIGORIFERË-ARISTON i përdorur

  Shesë FRIGORIFERË-ARISTON i përdorur

  Prishtinë Sot, 08:56
  180.00 €
 • 1 foto
  Cerkullar
  Cars and tools

  Cerkullar

  Shitet Viber :+38344312094

  Prishtinë Sot, 08:54
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet
  Cars and tools

  Shitet

  Shitet Viber :+38344312094

  Prishtinë Sot, 08:49
  With agreement
 • 1 foto
  Maqine Per Keramika
  Cars and tools

  Maqine Per Keramika

  Shitet maqina per Keramika Viber:+383443

  Prishtinë Sot, 08:48
  With agreement
 • 1 foto
  Lavatriqe
  Technician and equipment

  Lavatriqe

  Shitet lavatriqja!

  Podujevë Sot, 08:44
  With agreement
 • 5 foto
  MOLER PROFESIONALIST *COLOR\'S ****
  furniture

  MOLER PROFESIONALIST *COLOR\'S ****

  Taha

  Prishtinë Sot, 08:44
  With agreement
 • 3 foto
  TENDA SHATORA DIMROR ME QERA 045587719
  furniture

  TENDA SHATORA DIMROR ME QERA 045587719

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA

  Obiliq Sot, 08:43
  With agreement
 • 4 foto
  TENDA SHATORA DIMROR ME DER DHE NXEMJE 044280873
  furniture

  TENDA SHATORA DIMROR ME DER DHE NXEMJE 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA K

  Gllogoc Sot, 08:42
  With agreement
 • 3 foto
  TENDA SHATORA DIRMOR ME DER DHE NXEMJE 045587719
  furniture

  TENDA SHATORA DIRMOR ME DER DHE NXEMJE 045587719

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA K

  Gllogoc Sot, 08:41
  With agreement
 • 3 foto
  TEDNA DIMRORE KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  furniture

  TEDNA DIMRORE KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA K

  Gllogoc Sot, 08:40
  With agreement
 • 3 foto
  TENDA SHATORA DIMROR ME DER &NXEMJE 045587719
  furniture

  TENDA SHATORA DIMROR ME DER &NXEMJE 045587719

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA K

  Gllogoc Sot, 08:39
  With agreement
 • 1 foto
  Shes ose ndërroj frigoriferin me 5 lloje te pijeve
  Technician and equipment

  Shes ose ndërroj frigoriferin me 5 lloje te pijeve

  Shitet frigoriferi me 5 lloje te pijeve

  Prishtinë Sot, 08:38
  400.00 €
 • 4 foto
  Shiten Karrika se bashku me sfunxher
  furniture

  Shiten Karrika se bashku me sfunxher

  Shiten 10 ulëse komplet me sfunxhra. Qmi

  Prishtinë Sot, 08:36
  5.00 €
 • 6 foto
  Mobilje salloni
  furniture

  Mobilje salloni

  Shes mobiljet e sallonit 3+3+3+ fotele.

  Prishtinë Sot, 08:32
  With agreement
 • 8 foto
  Shitet shtrati i dhomes gjumit
  furniture

  Shitet shtrati i dhomes gjumit

  Shitet shtrati i dhomes gjumit Pasqyrja

  Prishtinë Sot, 08:16
  1.00 €
 • 1 foto
  Abc
  Technician and equipment

  Abc

  Shitet hidrofori elektrokovin ne gjendj

  Gllogoc Sot, 08:13
  160.00 €
 • 3 foto
  Dyer
  Building materials

  Dyer

  Shiten dyert e oborrit me dimensione 5m

  Gllogoc Sot, 08:12
  350.00 €
 • 4 foto
  Garnitur 3 2 1 1...model turk..shtrihet 3shi
  furniture

  Garnitur 3 2 1 1...model turk..shtrihet 3shi

  Gjendeje

  Prishtinë Sot, 08:12
  320.00 €
 • 3 foto
  Material , dyer ,dritare ,plastike
  Building materials

  Material , dyer ,dritare ,plastike

  Shiten dy dritare dhe nje dere ballkoni.

  Gllogoc Sot, 08:12
  399.00 €
 • 1 foto
  ❌ shes shporetin urgjent ❌
  Technician and equipment

  ❌ shes shporetin urgjent ❌

  Shes urgjent shporetin elektrik, ne gjen

  Prishtinë Sot, 08:11
  90.00 €
 • 2 foto
  Garnitur sikur e re 3 3 2 1..krem
  furniture

  Garnitur sikur e re 3 3 2 1..krem

  Shum shum pak perdorum

  Prishtinë Sot, 08:11
  580.00 €
 • 3 foto
  Garnitur 321..form elt..gjendje prefekt
  furniture

  Garnitur 321..form elt..gjendje prefekt

  Per lokal sallon zyre

  Prishtinë Sot, 08:10
  360.00 €
 • 2 foto
  Tavolin ..sikur e re
  furniture

  Tavolin ..sikur e re

  Gjendje fort mir

  Prishtinë Sot, 08:09
  30.00 €
 • 1 foto
  Shitet fotele moderrne
  furniture

  Shitet fotele moderrne

  Gjendje t mir

  Prishtinë Sot, 08:09
  80.00 €
 • 3 foto
  Garnitur 321 shtrihet 3shi
  furniture

  Garnitur 321 shtrihet 3shi

  Gjendje fort t mir..ju lutem vetum blers

  Prishtinë Sot, 08:07
  320.00 €
 • 3 foto
  Garnitur moderrne turk.3 2 1 1...shtrihet 3shi
  furniture

  Garnitur moderrne turk.3 2 1 1...shtrihet 3shi

  Gjendje shum t mir.shum pastr.

  Prishtinë Sot, 08:07
  360.00 €
 • 2 foto
  Shitet 3she edh 2she lkur origjinal
  furniture

  Shitet 3she edh 2she lkur origjinal

  Gjendje rregullt per lokal zyre sallon.l

  Prishtinë Sot, 08:06
  320.00 €
 • 1 foto
  Komod per tv
  furniture

  Komod per tv

  Shitet komoda per tv

  Prishtinë Sot, 08:04
  95.00 €
 • 0 foto
  Shitet Tavolina 60 Euro (Prishtinë)
  furniture

  Shitet Tavolina 60 Euro (Prishtinë)

  Shitet Tavolina me Dimesione: 1.21x0.61x

  Prishtinë Sot, 08:01
  60.00 €
 • 11 foto
  Krevata per femije
  furniture

  Krevata per femije

  Shiten te gjithe komplet, jane te ri te

  Prishtinë Sot, 07:56
  75.00 €
 • 4 foto
  Shitet kaldaja me qymyr dru dhe pelet
  Technician and equipment

  Shitet kaldaja me qymyr dru dhe pelet

  Shitet kaldaja me qymyr dru dhe pelet Qm

  Fushë Kosovë Sot, 07:41
  1.00 €
 • 5 foto
  Aporat kunder lageshtisë?vllages mykut
  Cars and tools

  Aporat kunder lageshtisë?vllages mykut

  Kontakt +383-44--395-435 ☎️?☑️

  Prishtinë Sot, 07:36
  1.00 €
 • 11 foto
  Maqina per lageshti vllag myk ME QIRA
  Cars and tools

  Maqina per lageshti vllag myk ME QIRA

  Aparate kundër Lagështis💧- Mykut IPEN ME

  Prishtinë Sot, 07:35
  1.00 €
 • 10 foto
  Maqina per lageshti myk vllag IPEN ME QIRA
  Cars and tools

  Maqina per lageshti myk vllag IPEN ME QIRA

  Kontakt +38344-395-435 ☎️🔛☑️ IPEN ME QER

  Prishtinë Sot, 07:35
  1.00 €