Elektronikë në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 8 foto
  SUPER LAPTOP THINKPAD T470 i7/256G SSD/16GB DDR4
  Computers

  SUPER LAPTOP THINKPAD T470 i7/256G SSD/16GB DDR4

  🏆🏆SUPER LAPTOP THINKPAD T470 🏆🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM 💵🎖️🎖️ Thin

  Elbasan Sot, 20:25
  799.00 €
 • 1 foto
  Toshiba HDD P300 1TB 49€ (te rinj)
  Computer parts

  Toshiba HDD P300 1TB 49€ (te rinj)

  Toshiba HDD P300 1TB 49€ (te rinj) Projektuar për llogaritjen e përditshme të desktopit Performancë

  Elbasan Sot, 20:25
  49.00 €
 • 5 foto
  Iphone 7 si i ri ?
  Cellular phones

  Iphone 7 si i ri ?

  Iphone 7 Gjendje perfekta sikur i ri pa as ni grrith 1 muaj i perdorur prej ch Bej ndrrim me samsung

  Gjilan Sot, 20:24
  230.00 €
 • 7 foto
  Shitet Galaxy S8+ 64gb
  Cellular phones

  Shitet Galaxy S8+ 64gb

  me 2 kartela I ardhur nga ch ( zvicrra ) ne gjendje te rregult perveq pak ekranin e krisur ne te maj

  Gjakovë Sot, 20:23
  250.00 €
 • 3 foto
  Printer termik Ocom 80mm usb & lan me prerje i ri
  Computer parts

  Printer termik Ocom 80mm usb & lan me prerje i ri

  Printer termik Ocom 80mm usb & lan me prerje Printerat jane te rinj ne kuti te pahapur. Dispo

  Elbasan Sot, 20:22
  12,500.00 Lek
 • 10 foto
  phoneDoc.Blejm Telefona tè Ri Apple iPhone/Samsung
  Cellular phones

  phoneDoc.Blejm Telefona tè Ri Apple iPhone/Samsung

  phoneDoc.Blejm tè gjitha modelet e Telefonave tè Ri Apple iPhone X,XS,XS Max/Samsung/BlackBerry/Huaw

  Gjilan Sot, 20:22
  With agreement
 • 5 foto
  Laptop COMPAQ
  Computers

  Laptop COMPAQ

  Oferte per Laptop COMPAQ Model 15 15.6 Led Slim Procesor Dual Core 2.2 ghz RAM 4GB SSD 120GB Karte

  Fier Sot, 20:21
  159.00 €
 • 2 foto
  OFERTE!! VETEM SOT Barcode Symbol Motorola 79€
  Computer parts

  OFERTE!! VETEM SOT Barcode Symbol Motorola 79€

  OFERTE!! VETEM SOT Barcode Symbol Motorola 79€ Barcode Symbol Motorola LS9208 Skaner ---------------

  Elbasan Sot, 20:21
  79.00 €
 • 2 foto
  Karikues Charger Wireless - Baseus BSWC - P02
  Mobile phone accessories

  Karikues Charger Wireless - Baseus BSWC - P02

  Karikues Charger Wireless - Baseus BSWC - P02 Multifunksional Cmimi: 3000 Leke - Suporton tre mëny

  Elbasan Sot, 20:21
  3,000.00 Lek
 • 3 foto
  Xiaomi MI WiFi Wireless Router Repeater 4 Antena
  Computer parts

  Xiaomi MI WiFi Wireless Router Repeater 4 Antena

  Xiaomi MI WiFi Wireless Router 3C 2.4GHz Smart Mini WiFi Repeater 4 Antena 802.11n 300Mbps APP Contr

  Elbasan Sot, 20:20
  4,500.00 Lek
 • 6 foto
  Galaxy A6 plus
  Cellular phones

  Galaxy A6 plus

  Shitet samsung galaxy A6 plus...4G+LTE....4G RAM..32G MEMORIE....TEL SHUM I PASTER ...SHOQEROHET..GO

  Durrës Sot, 20:18
  210.00 Lek
 • 3 foto
  Telefon LG
  Cellular phones

  Telefon LG

  Shitet telefoni shum ngjendje tmir munci instalimi tgjitha rrjeteve sociale e shes per arsye se mka

  Vushtrri Sot, 20:18
  30.00 €
 • 4 foto
  SAMSUNG GALAXY NOTE 9 CE
  Cellular phones

  SAMSUNG GALAXY NOTE 9 CE

  Shes Samsung Galaxy Note 9 - 128 gb me dy kartela Europian CE i sapoardhur nga SWISS ne gjendje te s

  Prishtinë Sot, 20:18
  445.00 €
 • 7 foto
  Nderroj S10/512 giga me S10 + ose One Plus 7 Pr0
  Cellular phones

  Nderroj S10/512 giga me S10 + ose One Plus 7 Pr0

  Nderrohet Samsung galaxy S10 ne gjendje perfekte 10/10 si i ri,8 giga ram,512 giga memorie te brends

  Shkodër Sot, 20:17
  500.00 €
 • 8 foto
  Kasetofon Android 8.1 Touchscreen 10.1 inch Gps
  Audio / CD / Stereo

  Kasetofon Android 8.1 Touchscreen 10.1 inch Gps

  Android 8.1 Double 2Din 1080P Touch Screen Quad-Core Car Stereo Radio GPS Wifi BT DAB Mirror Link OB

  Elbasan Sot, 20:17
  199.00 €
 • 2 foto
  Intel Computer Stick M3 / 4GB Ram/ 64GB HDD /Intel
  Computers

  Intel Computer Stick M3 / 4GB Ram/ 64GB HDD /Intel

  Intel Computer Stick STK2M364CC Stik apo Computer per Ekranin e juj apo TV e juaj per te shenderrua

  Ferizaj Sot, 20:16
  With agreement
 • 2 foto
  Printer Laser Dell
  Computer parts

  Printer Laser Dell

  Printer Laser Dell. Impresora Laser. machine type 4512. 4d3. 220 v - 240 v. 50- 60 hz. Cmimi me ma

  Kavajë Sot, 20:16
  With agreement
 • 4 foto
  samsung s9+ 64gb CE gjamin e krist sen spengon
  Cellular phones

  samsung s9+ 64gb CE gjamin e krist sen spengon

  shes samsung s9 plus CE european gjamin e krist .ekranin se ka tprekt vetem gjamin e krist.po spen

  Ferizaj Sot, 20:15
  250.00 €
 • 2 foto
  Mini laptop \"Toshiba \" per pjese.
  Computers

  Mini laptop \"Toshiba \" per pjese.

  Mini laptop \" Toshiba\" se bashku me ushqyesin , shitet per pjese. Cmimi : me marrveshje.

  Kavajë Sot, 20:15
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet njesi qendrore PC
  Computers

  Shitet njesi qendrore PC

  Shitet njesi qendrore PC me parametrat e meposhtem : Bllok Ushqimi 450Watt Cpu AMD Athlon 64 X2 56

  Korçë Sot, 20:13
  5,000.00 Lek
 • 0 foto
  Shitet Njesi Qendrore PC Gjenerata 7 Intel
  Computers

  Shitet Njesi Qendrore PC Gjenerata 7 Intel

  Shitet Njesi Qendrore PC Gjenerata 7 Intel ! Bllok Ushqimi 450W HDD Western Digital 250Gb Ram 4Gb D

  Korçë Sot, 20:13
  17,000.00 Lek
 • 2 foto
  OkazionAsus H110m-k Mobo+CPU + Heatsink/Fan Combo
  Computer parts

  OkazionAsus H110m-k Mobo+CPU + Heatsink/Fan Combo

  Shiten te gjitha se bashku me cmim okazion : 1.Motherboard ASUS model H110m-k (Gjen 6 dhe 7 CPU In

  Korçë Sot, 20:13
  100.00 €
 • 0 foto
  Xiaomi MI8 64 GB + aksesore dhurate
  Cellular phones

  Xiaomi MI8 64 GB + aksesore dhurate

  Shitet Xiaomi MI8 64 GB versioni global ngjyre e zeze ne gjendje super . Se bashku me paketimin orig

  Korçë Sot, 20:12
  40,000.00 Lek
 • 1 foto
  shitet iphone x me icloud
  Cellular phones

  shitet iphone x me icloud

  shes iphone x me icloud osht shum irujt shitet per pjes kujna iduet

  Vushtrri Sot, 20:10
  270.00 €
 • 2 foto
  xmax silver 512GB (faceunlock off)
  Cellular phones

  xmax silver 512GB (faceunlock off)

  Xs max 512GB CE i ardhun nga suedia me pako me adapter origjinal ndegjuse ne gjendje perfekte

  Prishtinë Sot, 20:10
  900.00 €
 • 0 foto
  Shitet Ekran Huawei G630
  Mobile phone accessories

  Shitet Ekran Huawei G630

  Ekrani ka ngjyre te bardhe dhe eshte 100% funksional ne gjendje te perdorur, modeli egzakt eshte Hu

  Tiranë Sot, 20:10
  2,000.00 Lek
 • 2 foto
  Printer Laser Dell
  Computer parts

  Printer Laser Dell

  Dell Laser Multifunction Printer Me Ngjyra.. I Perdorur Per nje kohe te shkurter,por ne gjendje shu

  Kavajë Sot, 20:10
  With agreement
 • 1 foto
  SHITET PS4
  Games for PC / Video Games

  SHITET PS4

  Shitet ps4 me 2 leva edhe ftohes. Permban edhe fifa2019

  Tiranë Sot, 20:08
  340.00 Lek
 • 5 foto
  Iphone 5S / 32 GB
  Cellular phones

  Iphone 5S / 32 GB

  Iphone 5S 32 GB Ne gjendje shume te mire

  Vlorë Sot, 20:08
  90.00 €
 • 7 foto
  Computer GAMING core i5 Nvidia per FORTNITE i Riii
  Computers

  Computer GAMING core i5 Nvidia per FORTNITE i Riii

  Shes kompjuterin nga Gjermania i rii Me kete performanca... Core i5 G2 4gb ram memory 250gb HDD GTX7

  Prishtinë Sot, 20:07
  299.00 €
 • 2 foto
  Kamera siguris Dahua 1 MP HD Bej edhe Ndrrim
  Cellular phones

  Kamera siguris Dahua 1 MP HD Bej edhe Ndrrim

  4 kamera 1mp HD led drit. 1 dvr hdmi . ip reale mi kqyr live prej tel ose pc. t perdorura 5 muaj. Qm

  Prishtinë Sot, 20:06
  180.00 €
 • 1 foto
  iphone 6s me icloud
  Cellular phones

  iphone 6s me icloud

  gjendja shume e mire

  Tiranë Sot, 20:06
  80,000.00 Lek
 • 2 foto
  Printer LEX MARK
  Computer parts

  Printer LEX MARK

  Printer I markes LEX MARK type: 2480 - 200. 220 v -240 v. Cmimi me marrveshje.

  Kavajë Sot, 20:06
  With agreement
 • 5 foto
  Samsung galaxy A7 2017
  Cellular phones

  Samsung galaxy A7 2017

  Shes samsung galaxy A7 2017 duall sim asht ne gjendje prefekte xhamin e ka te thym pak nalt po sen n

  Vushtrri Sot, 20:05
  105.00 €
 • 6 foto
  Samsung galaxy A5 2017
  Cellular phones

  Samsung galaxy A5 2017

  Shes samsung galaxy A5 2017 sikur i ri mund te kontaktoni nenum ose viber +38349212951

  Vushtrri Sot, 20:05
  115.00 €
 • 1 foto
  Levë origjinale ps3 me efekt ushtrie
  Games for PC / Video Games

  Levë origjinale ps3 me efekt ushtrie

  Shitet leve origjinale Playstation 3 ne gjendje perfekte . Eshte e rralle ne llojin e levave te Play

  Tiranë Sot, 20:05
  2,500.00 Lek
 • 3 foto
  Huawei p8
  Cellular phones

  Huawei p8

  Shes huawei p8 asht krejt okej perveq mrapa asht pak i thym xhami punon ne regull qmimi i arsyshem a

  Vushtrri Sot, 20:05
  50.00 €
 • 8 foto
  Samsung galaxy j7 2017 duall sim
  Cellular phones

  Samsung galaxy j7 2017 duall sim

  Samsung galaxy j7 duall sim ne gjendje te mir mundsi ndrrimi mund te kontaktoni ne num ose viber +38

  Vushtrri Sot, 20:04
  90.00 €
 • 10 foto
  Samsung galaxy j7 pro 2017
  Cellular phones

  Samsung galaxy j7 pro 2017

  Shes samsung galaxy j7 pro duall sim asht ne gjendje prefekte mundsi ndrrimi mund te kontaktoni ne n

  Vushtrri Sot, 20:04
  99.00 €
 • 0 foto
  EKRAN IPHONE 6S PLUS 100% ORIGINAL
  Mobile phone accessories

  EKRAN IPHONE 6S PLUS 100% ORIGINAL

  EKRAN IPHONE(i zi) 6s plus 100% origjinal.Ne cmimi perfshihet dhe montini . Per me shume kaloni ng

  Tiranë Sot, 20:03
  6,000.00 Lek
 • 0 foto
  KAMER IPHONE 6S PLUS 100% ORIGJINALE
  Mobile phone accessories

  KAMER IPHONE 6S PLUS 100% ORIGJINALE

  KAMER IPHONE 6s plus 100% origjinale Ne cmim perfshihet dhe montini. Per me shume kaloni nga dyqani

  Tiranë Sot, 20:03
  3,500.00 Lek
 • 5 foto
  IPAD 2 16GB WIFI GJENDJA 9/10 (POSTA FALAS)
  Computers

  IPAD 2 16GB WIFI GJENDJA 9/10 (POSTA FALAS)

  IPAD 2 16GB WIFI GJENJDA 9/10 ,Shoqerohet me karikues, Garancai 3 muaj.Transporti ne gjithe shqipe

  Tiranë Sot, 20:03
  11,500.00 Lek
 • 5 foto
  TABELT NOTE 8.0 16GB 2GB RAM (POSTA FALAS)
  Computers

  TABELT NOTE 8.0 16GB 2GB RAM (POSTA FALAS)

  TABLET SMASUNG NOTE 8.0 16GB 2GB RAM GJENJDA 10/10 ,Shoqerohet me karikues, Garancai 3 muaj.Transp

  Tiranë Sot, 20:03
  14,000.00 Lek
 • 0 foto
  QARK PER SMASUNG S5 MODLE EUROPIAN(POSTA FALAS)
  Cellular phones

  QARK PER SMASUNG S5 MODLE EUROPIAN(POSTA FALAS)

  QARK PER SAMSUNG S5 MODEL EUROPIAN . Per me shume kaloni nga dyqani ku mund te gjeni dhe modele te

  Tiranë Sot, 20:03
  3,500.00 Lek
 • 0 foto
  QARK PER SAMSUNG A3(2015) (POSTA FALAS )
  Cellular phones

  QARK PER SAMSUNG A3(2015) (POSTA FALAS )

  QARK PER SAMSUNG A3(A300F) MODEL EUROPIAN. Per me shume kaloni nga dyqani ku mund te gjeni dhe mode

  Tiranë Sot, 20:03
  20.00 €
 • 2 foto
  OKAAZION SAMSUNG TAB A 2019 I RI (POSTA FALAS)
  Computers

  OKAAZION SAMSUNG TAB A 2019 I RI (POSTA FALAS)

  SUPER TABLET SAMSUNG TAB A (2019) 32GB 2GB RAM ME SIM CARD 10.1 INCH I RI NE KUTI Garancai 6 muaj.T

  Tiranë Sot, 20:03
  199.00 €
 • 0 foto
  EKRAN SAMSUNG NOTE 4 100% origjinal
  Mobile phone accessories

  EKRAN SAMSUNG NOTE 4 100% origjinal

  EKRAN SAMSUNG NOTE 4 100% origjinal I HEQUR NA TELEFONI .Ne cmimi perfshihet dhe montini . Per me s

  Tiranë Sot, 20:03
  50.00 €
 • 0 foto
  KAMER IPHONE X 100% ORIGJINALE
  Mobile phone accessories

  KAMER IPHONE X 100% ORIGJINALE

  KAMER IPHONE X 100% origjinale, Ne cmim perfshihet dhe montini. Per me shume kaloni nga dyqani ku m

  Tiranë Sot, 20:03
  60.00 €
 • 1 foto
  NOKIA BIZNES 6310i (POSTA FALAS)
  Cellular phones

  NOKIA BIZNES 6310i (POSTA FALAS)

  NOKIA BIZNES 6310i ME KASA ORIGJINALE, Garancai 3 muaj.Transporti ne gjithe shqiperin 12-48 ore bre

  Tiranë Sot, 20:03
  40.00 €
 • 0 foto
  QARK PER SAMSUNG S7 (G930V) (POSTA FALAS)
  Cellular phones

  QARK PER SAMSUNG S7 (G930V) (POSTA FALAS)

  QARK PER SAMSUNG S7 (G930V) MODEL AMERIKAN ,NE CMIM PERFSHIHET DHE MONTIMI. Per me shume kaloni nga

  Tiranë Sot, 20:03
  5,000.00 Lek