Shtepi & Familje në shitje në Prishtinë

 • 1 foto
  Shes shank vitrinen perdoret nga 2 anet
  furniture

  Shes shank vitrinen perdoret nga 2 anet

  Shes shank vitrinen perdoret nga 2 anet

  Prishtinë Sot, 10:15
  With agreement
 • 0 foto
  Shiten dy kauqa sllovene
  furniture

  Shiten dy kauqa sllovene

  Shiten dy kauqa sllovene me qmim te volitshem dhe jan te rahatshem per fjetje

  Prishtinë Sot, 10:11
  160.00 €
 • 1 foto
  BLEJM LAVATRIQE me defekt +38345212259
  Technician and equipment

  BLEJM LAVATRIQE me defekt +38345212259

  blejm lavatriqe me defekt gorenje beko aeg siemens sammsung bosch etj,

  Prishtinë Sot, 10:09
  With agreement
 • 1 foto
  KAZANA per maqina te larjes +38345212259
  Technician and equipment

  KAZANA per maqina te larjes +38345212259

  labi servis , kemi pjes per lavatriqe gorenje beko aeg siemens samsung etj kazana motora etj

  Prishtinë Sot, 10:08
  With agreement
 • 1 foto
  Derë për lokale
  furniture

  Derë për lokale

  Shitet dera me gjithe ram te plastikes me dimenzione 4.50cm× 2.65 cm,

  Prishtinë Sot, 10:07
  With agreement
 • 1 foto
  MOTORA per THITHSE elektrike +38345212259
  Technician and equipment

  MOTORA per THITHSE elektrike +38345212259

  motorr per thothse elektrike —————————————

  Prishtinë Sot, 10:06
  With agreement
 • 7 foto
  Shes dhomen e fjetjes
  furniture

  Shes dhomen e fjetjes

  Shes dhomen e fjetjes te pa perdorur.

  Prishtinë Sot, 10:06
  With agreement
 • 1 foto
  BLEJM LAVATRIQE me defekt +38345212259
  Technician and equipment

  BLEJM LAVATRIQE me defekt +38345212259

  blejm lavatriqe me defekt gorenje beko aeg samsung simens bosch etj —

  Prishtinë Sot, 10:05
  With agreement
 • 1 foto
  motora per lavatriqe +38345212259
  Technician and equipment

  motora per lavatriqe +38345212259

  servis per lavatriqe gorenje beko aeg siemens samsung bosch etj

  Prishtinë Sot, 10:05
  With agreement
 • 1 foto
  BLEJ DRITARE TE PLASTIKES
  Building materials

  BLEJ DRITARE TE PLASTIKES

  049-210-166

  Prishtinë Sot, 10:01
  1.00 €
 • 2 foto
  Shes mobile salloni kende
  furniture

  Shes mobile salloni kende

  Shitet kendi presim bleres serioz Tavolina 35

  Prishtinë Sot, 09:57
  150.00 €
 • 2 foto
  Dyshek komodita dream
  furniture

  Dyshek komodita dream

  Dyshek komodita dream i paperdorur, vetem i hequr prej qeses 90me2

  Prishtinë Sot, 09:57
  60.00 €
 • 2 foto
  Shes enelarese beko
  Technician and equipment

  Shes enelarese beko

  Shes enelarese beko

  Prishtinë Sot, 09:57
  120.00 €
 • 0 foto
  Servis per lavatriqe, enëlarëse, shporet el....
  Technician and equipment

  Servis per lavatriqe, enëlarëse, shporet el....

  Riparojmë: Lavatriqe,Enëlarëse,Bojler,Shporet Elektrik,Mikrovalë,Fshisa Elektrike,Terëse e teshave,

  Prishtinë Sot, 09:49
  With agreement
 • 0 foto
  Servis "BARDHI" i specializuar për pajisje el.
  Technician and equipment

  Servis "BARDHI" i specializuar për pajisje el.

  Servis per Lavatriqe,Enëlarëse,Bojler,Shporet Elektrik,Mikrovalë,Fshisa Elektrike,Terëse e teshave,

  Prishtinë Sot, 09:47
  With agreement
 • 0 foto
  Mjeshter per lavatriqe, enëlarëse, shporet el...
  Technician and equipment

  Mjeshter per lavatriqe, enëlarëse, shporet el...

  Riparojmë: Lavatriqe,Enëlarëse,Bojler,Shporet Elektrik,Mikrovalë,Fshisa Elektrike,Terëse e teshave,

  Prishtinë Sot, 09:46
  With agreement
 • 1 foto
  DY COPA DYR BALLKONIT PLASTIKES
  Building materials

  DY COPA DYR BALLKONIT PLASTIKES

  049-210-166

  Prishtinë Sot, 09:45
  120.00 €
 • 1 foto
  2 COPA DYR BALLKONIT PLASTIKES
  furniture

  2 COPA DYR BALLKONIT PLASTIKES

  2.20 cm me 90cm

  Prishtinë Sot, 09:45
  120.00 €
 • 4 foto
  Pomp per terheqje te ujt 5.6l sekond
  Technician and equipment

  Pomp per terheqje te ujt 5.6l sekond

  5.6l sekond 336litra ne minut 20.160litra ne ore 048311115

  Prishtinë Sot, 09:45
  500.00 €
 • 1 foto
  2 COPA DYR PLASTIKES
  furniture

  2 COPA DYR PLASTIKES

  2.20cm me 90cm 50 euro copa

  Prishtinë Sot, 09:45
  50.00 €
 • 6 foto
  Kalldaj me pelet 32 KW - CentroMetal
  Technician and equipment

  Kalldaj me pelet 32 KW - CentroMetal

  Shitet kalldaja me pelet i perdorur prodhim Kroat Centrometal ne gjendje shume te mire pune nuk ka

  Prishtinë Sot, 09:44
  1,550.00 €
 • 4 foto
  Sharr per prerje te iverices mdf etj 4200x3300
  Cars and tools

  Sharr per prerje te iverices mdf etj 4200x3300

  Shitet sharra panhans per prerje te iverices mdf etj ne gjendje perfekte makina osht duke punuar dim

  Prishtinë Sot, 09:43
  With agreement
 • 3 foto
  Dyshek dormeo
  furniture

  Dyshek dormeo

  Shes dyshekun Dormeo Dimensionet 200x180 cm Si dhe kornizen me listella Dimensionet 200x180 cm Dysh

  Prishtinë Sot, 09:38
  120.00 €
 • 4 foto
  Shporet montus
  Technician and equipment

  Shporet montus

  Shes shporetin montus ne gjendje te rregullt furra dhe pllaka komplet

  Prishtinë Sot, 09:31
  With agreement
 • 4 foto
  Rrethi per sallon
  furniture

  Rrethi per sallon

  Shes kandin apo rrethin ne gjendje shum te mir me qmim te volitshem

  Prishtinë Sot, 09:30
  200.00 €
 • 2 foto
  Tavolinë salloni
  furniture

  Tavolinë salloni

  50 euro

  Prishtinë Sot, 09:24
  50.00 €
 • 5 foto
  Llustera
  furniture

  Llustera

  Shiten komplet ose ndamas, cmimi 8 euro/1 cope.

  Prishtinë Sot, 09:23
  8.00 €
 • 6 foto
  SKELA EUROPE TURKEY ALL TYPE
  Building materials

  SKELA EUROPE TURKEY ALL TYPE

  H TYPE MULTIDIRECTOINAL ALL TYPE SCAFFOLDING AND PROP Shipyard, Refinery, Construction, Bridge, Ev

  Prishtinë Sot, 09:18
  1.00 €
 • 9 foto
  tavolin
  furniture

  tavolin

  shiten tavolinat dhe karrika per zyre ose pun nga shpia

  Prishtinë Sot, 09:17
  With agreement
 • 7 foto
  karrika per zyre
  furniture

  karrika per zyre

  shiten karrika per zyre komode dhe te pershtatshme per qdo lloj biznesi

  Prishtinë Sot, 09:16
  With agreement
 • 6 foto
  karrika per zyre
  furniture

  karrika per zyre

  shiten karrikat per ambiente pune ose pun nga shipa karriat jan komode dhe te pershtatshme

  Prishtinë Sot, 09:15
  With agreement
 • 9 foto
  karrika per zyre
  furniture

  karrika per zyre

  shesim shum lloje te karrikave per zyre

  Prishtinë Sot, 09:14
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet garnitura simpo 3+2+1 , hapen per fjetje .
  furniture

  Shitet garnitura simpo 3+2+1 , hapen per fjetje .

  Shitet garnitura simpo 3+2+1 , hapen per fjetje . Gjendje shkelqyer

  Prishtinë Sot, 09:06
  390.00 €
 • 3 foto
  Shitet Inventari Komplet
  furniture

  Shitet Inventari Komplet

  Shitet inventari komplet . Mobiljet jane 2+2+Fotele , jane ne gjendje shume te mire , mundsia edhe p

  Prishtinë Sot, 09:03
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet shtrati gjumi + dysheku ( jogi ) 160x200
  furniture

  Shitet shtrati gjumi + dysheku ( jogi ) 160x200

  Shitet shtrati gjumi + dysheku ( jogi ) 160x200 Ne gjendje fantastike , me sandek qe hapet. Cmimi 35

  Prishtinë Sot, 08:45
  350.00 €
 • 1 foto
  Shitet komoda me pasqyre(kozmetika) dhe dy sirtarë
  furniture

  Shitet komoda me pasqyre(kozmetika) dhe dy sirtarë

  Shitet komoda me pasqyre(kozmetika) dhe dy sirtarë Nr kontaktues : 044765777

  Prishtinë Sot, 08:45
  100.00 €
 • 0 foto
  Shes mobiljet per sallon dy treshe me hapje.
  furniture

  Shes mobiljet per sallon dy treshe me hapje.

  Shes mobiljet per sallon dy treshe me hapje per fjetje dhe sandëk . Vetem 3muaj te perdorur,ne gjend

  Prishtinë Sot, 08:44
  630.00 €
 • 2 foto
  Shitet karrika Masazhuese me rryme
  furniture

  Shitet karrika Masazhuese me rryme

  Shitet karrika Masazhuese me rryme, ne gjendje te rregullt .

  Prishtinë Sot, 08:44
  280.00 €
 • 8 foto
  Instalim i rrymes dhe Ujit
  Technician and equipment

  Instalim i rrymes dhe Ujit

  Servisim per te gjitha pasijet e shtepise Instalojm Komplet rrymen Instalojm Komplet sistemin e ujit

  Prishtinë Sot, 08:02
  90.00 €
 • 4 foto
  Shiten ulset 3-3-2
  furniture

  Shiten ulset 3-3-2

  Shiten ulset 3-3-2 shtrihen dy treshet per fjetje

  Prishtinë Sot, 07:19
  380.00 €
 • 4 foto
  Shiten ulset 3-3-1-1-1-1 lkur
  furniture

  Shiten ulset 3-3-1-1-1-1 lkur

  Shiten ulset lkur 3-3-1-1-1-1

  Prishtinë Sot, 07:18
  580.00 €
 • 3 foto
  Garnitur 321 urgjent shtrihet 3shi
  furniture

  Garnitur 321 urgjent shtrihet 3shi

  Model turk posa ardhur

  Prishtinë Sot, 07:17
  370.00 €
 • 1 foto
  Shitet geja
  furniture

  Shitet geja

  Gjendje rregullt

  Prishtinë Sot, 07:17
  80.00 €
 • 3 foto
  Shitet garnitur dy tresha qe shtrihen
  furniture

  Shitet garnitur dy tresha qe shtrihen

  Gjendje prefekte

  Prishtinë Sot, 07:15
  400.00 €
 • 2 foto
  Shitet treshi3 vetumulse
  furniture

  Shitet treshi3 vetumulse

  Gjendje t mir

  Prishtinë Sot, 07:13
  80.00 €
 • 2 foto
  Tavoline Tryezarie
  furniture

  Tavoline Tryezarie

  Shitet tavolina me dimensione 180 x 90 cm. Tavolina eshte shume pak e perdorur dhe eshte pothuajse

  Prishtinë Sot, 07:08
  200.00 €
 • 3 foto
  Shtrat me fioka per femije + jogi dhe set i mbulesave
  furniture

  Shtrat me fioka per femije + jogi dhe set i mbulesave

  Shitet shtrati i femijeve me jogi se bashku me setin e mbulesave. Seti i mbulesave perfshine: 1 &a

  Prishtinë Sot, 07:07
  120.00 €
 • 3 foto
  Tavoline pune me fioka
  furniture

  Tavoline pune me fioka

  Shitet tavolina e punes me dimension 110x60x79 cm nga material iverice. Tavolina e punes ka edhe 4 f

  Prishtinë Sot, 07:07
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet Kalldaja (perdoret me pelet)
  Cars and tools

  Shitet Kalldaja (perdoret me pelet)

  Kalldaja eshte e blere e re nga fabrika, e perdorur 2 muaj, e mirembajtur edhe gjate ketyre 2 muajve

  Prishtinë Sot, 07:06
  1,500.00 €
 • 3 foto
  Shiten 3 tavolina dhe 3 karrika pune
  furniture

  Shiten 3 tavolina dhe 3 karrika pune

  Shiten 3 tavolina te pershtatshme per zyre si dhe 3 karrika shum pak te perdorura.

  Prishtinë Sot, 06:43
  450.00 €