Shtepi & Familje në shitje në Kaçanik

 • 5 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  furniture

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina muni me thirr ne gjdo koh jeni te mir pritur ne nr 044280

  Kaçanik Sot, 23:17
  With agreement
 • 5 foto
  TENDA SHATORA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873
  furniture

  TENDA SHATORA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina muni me thirr non stop 24 or ne 044280873

  Kaçanik Sot, 23:14
  With agreement
 • 3 foto
  TENDA SHATORA ME NXEMJE KARRIKA TVOLINA 044280873
  furniture

  TENDA SHATORA ME NXEMJE KARRIKA TVOLINA 044280873

  Japimmme qera karrika tavolina dhe shatora per info ne nr 044280873 viber +38344280873 Jeni te

  Kaçanik Sot, 23:13
  With agreement
 • 3 foto
  Makinë per paketim të sheqerit
  Cars and tools

  Makinë per paketim të sheqerit

  Makin automatike e re per paketimin e sheqerit në formë katërkëndshi prej 5 deri 10 gr dhe paketon d

  Kaçanik Sot, 22:33
  With agreement
 • 11 foto
   POROSIT ONLINE TAVOLIN+6 KARRIK TER KOSOVEN
  furniture

  POROSIT ONLINE TAVOLIN+6 KARRIK TER KOSOVEN

  porosit online ne ter kosoven Bejm edhe transportin

  Kaçanik Sot, 19:11
  169.00 €
 • 7 foto
  Ipen me qera maqinat per heqjen e lageshtis.
  Technician and equipment

  Ipen me qera maqinat per heqjen e lageshtis.

  Maqina për thithje të lagështis Japim me qira maqina të cilat bëjnë thithjen e lagështis dhe vllagës

  Kaçanik Sot, 15:07
  1.00 €
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ
  furniture

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ

  Fabrika tradita

  Kaçanik Dje, 19:30
  With agreement
 • 6 foto
  Mjete profi, Autokaroseri
  Cars and tools

  Mjete profi, Autokaroseri

  Shes mjete per autokaroserij,profesionale,pomp hydraulike italiane firmes njoftun OMCN 10 deri20 ton

  Kaçanik 15 November 21:52
  With agreement
 • 8 foto
  Maqina per pastrim te kepuceve
  Cars and tools

  Maqina per pastrim te kepuceve

  Shes dy maqina per pastrimin e kepucve per hotelijeri esht automatike me senzor veq e afron kemben v

  Kaçanik 15 November 21:52
  1.00 €
 • 3 foto
  Pjes per maqin
  Cars and tools

  Pjes per maqin

  Shes maqine e pa kompletume me motorredugtor variabil qe jaregullon shpejtesin e levizjes para mas 1

  Kaçanik 15 November 21:52
  1.00 €
 • 3 foto
  Vakum kapse
  Cars and tools

  Vakum kapse

  Shes vakum kapse per mermer,xhama,etj

  Kaçanik 15 November 21:52
  1.00 €
 • 6 foto
  Maqin per me pre dru
  Cars and tools

  Maqin per me pre dru

  Shesim maqinen profesionale per dru djegje.:me i pre, me i qa, dhe me i shti ne thes.Maqina esht 7,5

  Kaçanik 15 November 21:51
  1.00 €
 • 7 foto
  Cnc. Motora pjes
  Cars and tools

  Cnc. Motora pjes

  Shes motor reduktora shum te fort komplet me spingel ,gevinta,kam edhe disa steper motora

  Kaçanik 15 November 21:51
  1.00 €
 • 3 foto
  Motor reduktor 5.5 KW
  Cars and tools

  Motor reduktor 5.5 KW

  Shes motor reduktor me forc 5,5 KW, 80 rrotullime ne minut esht per qfardo pune mundet per mixer e k

  Kaçanik 15 November 21:51
  With agreement
 • 3 foto
  Mixera
  Cars and tools

  Mixera

  Shes dy miksera per perzirjen e nxhyrave,maltera,suvatime,etje

  Kaçanik 15 November 21:51
  1.00 €
 • 5 foto
  Traka per kasa market
  Cars and tools

  Traka per kasa market

  Shes kater copa traka per supermarket komplet me mbrojtje te elektrikes,punojn shum mir nuk nihen ja

  Kaçanik 15 November 21:51
  1.00 €
 • 8 foto
  Maqin per prodhim bishtave
  Cars and tools

  Maqin per prodhim bishtave

  Shes pjes per maqin per prodhimin e bishtave edhe konusin jav qet krejt dimenzioneve,kacija,korniza,

  Kaçanik 15 November 21:50
  1.00 €
 • 6 foto
  Ventilator tepiha
  Cars and tools

  Ventilator tepiha

  Shes 6 copa ventilator me flutra temdhaj per tharjen e tepihave me ajr te ftoht pa asni harxhim, as

  Kaçanik 15 November 21:50
  1.00 €
 • 3 foto
  Cnc dy akset e eperme
  Cars and tools

  Cnc dy akset e eperme

  Shes pjes per cnc,motora,,shina vertikale dy copa mundet me motora steper.motor .pjeset xhenden ne s

  Kaçanik 15 November 21:50
  1.00 €
 • 3 foto
  Lavatrice makin per larje
  Cars and tools

  Lavatrice makin per larje

  Shitet lavatrice profesionale ELEKTROLUX WB3130 ASEPTIC 13kg makina eshte ne gjendje te mir kemi ed

  Kaçanik 15 November 10:07
  With agreement
 • 3 foto
  Lavatrice makine per pastrim kimik
  Cars and tools

  Lavatrice makine per pastrim kimik

  Shitet makin per pastrim kimik UNION XL828E Viti i prodhimit 2006 11kg maqina esht ne gjendje te mi

  Kaçanik 15 November 10:06
  With agreement
 • 3 foto
  Lavatrice pastrim kimik
  Cars and tools

  Lavatrice pastrim kimik

  Shitet makin per pastrim kimik REALSTAR RS152 15kg. Viti i prodh. 2005 makina esht ne gjendje perfek

  Kaçanik 15 November 10:06
  With agreement
 • 7 foto
  CO2 pa GAZ
  Cars and tools

  CO2 pa GAZ

  shitet co2 pa gaz fabrikisht i ardhur nga belgjika 3 dit ka punu krejt se i ri eshte npaket ka ar

  Kaçanik 12 November 21:13
  With agreement
 • 11 foto
  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve
  furniture

  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Riparimin e Gjitha LLojev Te Mo

  Kaçanik 11 November 13:15
  With agreement
 • 1 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Technician and equipment

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitete lavatrice GIRBAU HS3022 12kg 1000 rotillime maqina eshte e kontrolluar ne gjendje te mire .

  Kaçanik 11 November 11:41
  With agreement
 • 7 foto
  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia
  Technician and equipment

  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia

  Ofert per teknik te bardhë nga Suedia me cmime shumë te volitshme. Depo është ne Suedi dhe i tëre ma

  Kaçanik 5 November 10:15
  With agreement
 • 1 foto
  Tjegulla (Qeremide)
  Building materials

  Tjegulla (Qeremide)

  Shiten qeremidet (tjegullat) mediteran jane antike per çdo mbulese dhe shume dekoruese. Posedojm m

  Kaçanik 3 November 21:19
  With agreement
 • 11 foto
  Extra Dyer te Bardha Viber+38345911606
  furniture

  Extra Dyer te Bardha Viber+38345911606

  Punojm,Dyer per krejt shtepin me te gjitha permasat qe ju duhen gjitha ngjyrat dyer te dhomave,dyer

  Kaçanik 21 October 18:30
  65.00 €
 • 4 foto
  Dhomë për fëmijë komplet pak e përdorur
  furniture

  Dhomë për fëmijë komplet pak e përdorur

  Shitet dhome per femije shum pak e perdorur siq shihet ne foto komplet 2 kreveta 2 natkasne 1 orman

  Kaçanik 21 October 18:27
  350.00 €
 • 3 foto
  Shiten mobiljet per sallon 3+3+2+1
  furniture

  Shiten mobiljet per sallon 3+3+2+1

  Shiten mobiljet per sallon 3+3+2+1 shum pak te perdorura, qmimi i diskutueshem. KONTAKT: VIBER +3834

  Kaçanik 21 October 18:27
  350.00 €
 • 1 foto
  Shitet tavoline e bukes per kuzhine me 6 karrika
  furniture

  Shitet tavoline e bukes per kuzhine me 6 karrika

  Shitet tavoline e bukes per kuzhine me 6 karrika, teper e ruajtur, shum pak e perdorur. Cmimi i disk

  Kaçanik 21 October 18:26
  320.00 €
 • 9 foto
  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme
  furniture

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme Ulse Te Ndryshme Nga Shtofi apo skaji si mbas desh

  Kaçanik 20 October 00:59
  With agreement
 • 3 foto
  Eskavator
  Cars and tools

  Eskavator

  Shes Eskavator : MH4 O&K Viti i prodhimit 1988

  Kaçanik 18 October 18:35
  14,000.00 €
 • 11 foto
  dyer dhe dritare me montim +38345327459
  furniture

  dyer dhe dritare me montim +38345327459

  punojm dyer e dritare nga druri dhe mediapani me dimenzjone e ngjyra te ndryshme ju mirprresum

  Kaçanik 11 October 09:58
  60.00 €
 • 11 foto
  Dyer me Xhom +38345911606
  Building materials

  Dyer me Xhom +38345911606

  Punojm,Dyer per krejt shtepin me te gjitha permasat qe ju duhen gjitha ngjyrat dyer te dhomave,dyer

  Kaçanik 4 October 16:23
  60.00 €
 • 10 foto
  Mobilje për shtëpi: Dy 3sha dhe 1 fotele
  furniture

  Mobilje për shtëpi: Dy 3sha dhe 1 fotele

  Janë shumë të reja, vetëm pak të përdorura, shitja e tyre bēhet për arsye të rirregullimit te sallon

  Kaçanik 3 October 14:27
  350.00 €
 • 11 foto
  dyer dhe dritare ne zbritje 044945648
  Building materials

  dyer dhe dritare ne zbritje 044945648

  punojm dyer e dritare nga druri si dhe krevata per fmi nga druri me te gjitha ngjyrat ju mirpresim

  Kaçanik 28 September 09:58
  60.00 €
 • 11 foto
  dritare standarde 30 euro dyer te dhomav 044330961
  furniture

  dritare standarde 30 euro dyer te dhomav 044330961

  dritare standarde 30 euro dyer te dhomav 044330961 dyr e dritare 30euro deri 70euro.... dye

  Kaçanik 28 September 07:21
  With agreement
 • 8 foto
  Punojm Dyr per Shtepi Dyer per dhoma 60euro 70euro
  furniture

  Punojm Dyr per Shtepi Dyer per dhoma 60euro 70euro

  Punojm dyer te dhomave nga 60euro porosit kontakto:045/474/071

  Kaçanik 24 September 13:00
  60.00 €
 • 5 foto
  Shes makenerit per prodhimin e Blokave dhe Kubzave
  Cars and tools

  Shes makenerit per prodhimin e Blokave dhe Kubzave

  Shes makernerit e prodhinit te Blokave dhe Kubzave te betonit jan ne ngjendje shum te mir pune te gj

  Kaçanik 22 September 15:57
  With agreement
 • 0 foto
  Gypa pllastikes f100
  Building materials

  Gypa pllastikes f100

  Shiten gypa pllastikes f100 50 copa i kam 6 euro ne cop nuk jan te perdort te ri jan shiten me shum

  Kaçanik 20 September 20:04
  60.00 €
 • 3 foto
  Garnitur + tavolin pune
  furniture

  Garnitur + tavolin pune

  Shitet garnitura 3 + 3 me shtrirje tavolin pune si dhe mini shporet elektrik

  Kaçanik 16 September 20:45
  160.00 €
 • 3 foto
  Shiten mobilje salloni me cmim te volitshem
  furniture

  Shiten mobilje salloni me cmim te volitshem

  Shiten mobilje salloni me cmim te volitshem, shum pak te perdorura, 2-treshe, 1-dysh, 1-fotele. Cmim

  Kaçanik 15 September 15:44
  380.00 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë dhe e shprehur e huasë.
  Decoration

  Ofertë e shpejtë dhe e shprehur e huasë.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një institucion financiar ndërkombëtar i specializuar në ofertat e kredisë të

  Kaçanik 15 September 14:34
  50,000.00 €
 • 9 foto
  ZBRITJE DYER & DRITARE
  Technician and equipment

  ZBRITJE DYER & DRITARE

  Prodhojm dyer 60-100euro

  Kaçanik 13 September 16:40
  55.00 €
 • 11 foto
  punojm separe me ngjyra te ndryshme 045805512
  furniture

  punojm separe me ngjyra te ndryshme 045805512

  separe

  Kaçanik 13 September 09:13
  160.00 €
 • 11 foto
  dyer me montim separe ADI doors viber+38345806223
  furniture

  dyer me montim separe ADI doors viber+38345806223

  shesum dyer me montim me qmime 60 deri 120 euro separe 160 euro---

  Kaçanik 10 September 16:05
  60.00 €
 • 7 foto
  Mbushse per akumulator
  Cars and tools

  Mbushse per akumulator

  Shes dy mbushes per akumulator per pirunjera, maqina per lajmjen e ploqave, baterit e inverterave, e

  Kaçanik 9 September 18:29
  1.00 €
 • 11 foto
  tavolina separe +38345327459
  furniture

  tavolina separe +38345327459

  Prodhojme separe tavolina me dizajne edhe ngjyra te ndryshme me cilesi te lart ngjyra sipas porosis

  Kaçanik 5 September 19:04
  With agreement
 • 8 foto
  tavolina separe +38345327459
  Building materials

  tavolina separe +38345327459

  Punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart punojm edhe me porosi 04494

  Kaçanik 5 September 12:50
  With agreement