Shtepi & Familje në shitje në Rajoni i Ferizajit

 • 1 foto
  tavolin e bukes me 8 karrike
  furniture

  tavolin e bukes me 8 karrike

  tavolin buke me 8 karrige.ne gjendje te

  Ferizaj Sot, 01:17
  200.00 €
 • 2 foto
  Kauqa salloni
  furniture

  Kauqa salloni

  te sapo bler me 1200€ ndersa i shes me

  Ferizaj Sot, 01:17
  With agreement
 • 3 foto
  SHITEN TAVOLINAT (4 COPA)
  furniture

  SHITEN TAVOLINAT (4 COPA)

  SHITEN TAVOLINAT (4 COPA) NE GJENDJE SH

  Ferizaj Sot, 00:05
  With agreement
 • 1 foto
  SHITEN TUSH KABINAT (10 DERI 15 COPA)
  Technician and equipment

  SHITEN TUSH KABINAT (10 DERI 15 COPA)

  SHITEN TUSH KABINAT SE PAKU JAN (10 DERI

  Ferizaj Sot, 00:04
  With agreement
 • 2 foto
  Dere e terases
  furniture

  Dere e terases

  Shitet dera e teraces e perdorur. Permas

  Ferizaj Dje, 23:58
  150.00 €
 • 4 foto
  FRIZ FRIGO NE GJENDJE SHUM TE MIR PUNE PER MISH SUGJUK INFO
  Technician and equipment

  FRIZ FRIGO NE GJENDJE SHUM TE MIR PUNE PER MISH SUGJUK INFO

  Frizi osht ne gjendje perfekte pune me t

  Ferizaj Dje, 23:12
  With agreement
 • 4 foto
  tenda shatora karika tavolina 049298686
  furniture

  tenda shatora karika tavolina 049298686

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA K

  Ferizaj Dje, 23:01
  With agreement
 • 3 foto
  SHITET LAVATRIQE MIDEA NE GJENDJE TE RREGULLT FUNKSIONALE
  Technician and equipment

  SHITET LAVATRIQE MIDEA NE GJENDJE TE RREGULLT FUNKSIONALE

  • MIDEA
  Ferizaj Dje, 22:44
  85.00 €
 • 4 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 049298686
  furniture

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 049298686

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA K

  Ferizaj Dje, 22:44
  With agreement
 • 3 foto
  SHITET SHTRATI ME JOG,ME FJOK
  furniture

  SHITET SHTRATI ME JOG,ME FJOK

  SHITET SHTRATI ME JOG, KA FJOK TE KOKA,

  Ferizaj Dje, 22:43
  110.00 €
 • 2 foto
  Kuzhina
  furniture

  Kuzhina

  ◾️Kuzhina Standarte◾️ ◾️2.60

  Ferizaj Dje, 22:40
  With agreement
 • 5 foto
  Kuzhina me porosi
  furniture

  Kuzhina me porosi

  ⚫️Prodhojm te gjitha llojet e mobilj

  Ferizaj Dje, 22:40
  With agreement
 • 3 foto
  Kuzhina New Model
  furniture

  Kuzhina New Model

  📞Viber:+38345539702/49840041📞 ◼️Kuzhina

  Ferizaj Dje, 22:40
  With agreement
 • 6 foto
  Kuzhina Me Porosi
  furniture

  Kuzhina Me Porosi

  ?Kuzhina me porosi⚫️ ⚫️Viber:+37

  Ferizaj Dje, 22:39
  With agreement
 • 2 foto
  Kuzhina me Porosi
  furniture

  Kuzhina me Porosi

  Viber:+37745539702 ?Mobileria Lisi? FACE

  Ferizaj Dje, 22:39
  With agreement
 • 5 foto
  Dhoma Gjumi
  furniture

  Dhoma Gjumi

  📞Viber:+38345539792/49840041📞 🚛Transpor

  Ferizaj Dje, 22:38
  With agreement
 • 3 foto
  Burmashin
  Cars and tools

  Burmashin

  Shitet burmashin i vogël i rrymes, në gj

  Ferizaj Dje, 22:18
  30.00 €
 • 4 foto
  Sharr
  Cars and tools

  Sharr

  Shitet sharr për shartimin e pemve, dhe

  Ferizaj Dje, 22:18
  35.00 €
 • 3 foto
  Dyer
  Building materials

  Dyer

  Shes dyert dhe boj transportin

  Ferizaj Dje, 21:58
  170.00 €
 • 2 foto
  Qeremide magjupit
  Building materials

  Qeremide magjupit

  Shes dhe boj transportin tel 049-254-410

  Ferizaj Dje, 21:51
  With agreement
 • 3 foto
  Tulla
  Building materials

  Tulla

  Shes tulla te vjetra per cafiteri lokale

  Ferizaj Dje, 21:49
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet komoda:Gjatësia 3.3cm Gjënsia 40cm,Gjensia 20cm
  furniture

  Shitet komoda:Gjatësia 3.3cm Gjënsia 40cm,Gjensia 20cm

  Shitet 75 Euro

  Ferizaj Dje, 21:36
  75.00 €
 • 0 foto
  Lagedi - ABS per mobileri Holzer 1438
  Cars and tools

  Lagedi - ABS per mobileri Holzer 1438

  Holzher 1438 ne gjendje shum te mir e sa

  Ferizaj Dje, 21:19
  With agreement
 • 4 foto
  Lagedi - ABS per mobileri Holzer 1434
  Cars and tools

  Lagedi - ABS per mobileri Holzer 1434

  Holzher 1434 ne gjendje shum te mir e sa

  Ferizaj Dje, 21:18
  With agreement
 • 4 foto
  Lagedi - ABS per mobileri Holzer 1404
  Cars and tools

  Lagedi - ABS per mobileri Holzer 1404

  Holzher 1404 ne gjendje shum te mir e sa

  Ferizaj Dje, 21:18
  With agreement
 • 3 foto
  Lagedi - Komod per TV
  furniture

  Lagedi - Komod per TV

  Punojme komoda dhe te gjitha llojet e mo

  Ferizaj Dje, 21:16
  With agreement
 • 9 foto
  Lagedi - Dhoma gjumi
  furniture

  Lagedi - Dhoma gjumi

  Punojme dhoma gjumi me porosi

  Ferizaj Dje, 21:15
  With agreement
 • 9 foto
  Lagedi - Kuzhina
  furniture

  Lagedi - Kuzhina

  Punojme kuzhina me porosi nga 200€ deri

  Ferizaj Dje, 21:14
  With agreement
 • 3 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA
  furniture

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA

  Ferizaj Dje, 21:06
  With agreement
 • 8 foto
  Garnitura, Kauqa me porosi +38344974442
  furniture

  Garnitura, Kauqa me porosi +38344974442

  Prodhojm Garnitura, Kauqa, Sapare, Kënde

  Ferizaj Dje, 21:01
  130.00 €
 • 7 foto
  Shitet karcher
  Cars and tools

  Shitet karcher

  Shes makinen per lajren e veturave eshte

  Ferizaj Dje, 20:59
  220.00 €
 • 1 foto
  Nivelizimin e kockav dhe temelev
  Building materials

  Nivelizimin e kockav dhe temelev

  Bejm nivelizimin e kockav dhe temelev pe

  Ferizaj Dje, 20:57
  With agreement
 • 7 foto
  Mobilerija ZOTAJ 044974442
  furniture

  Mobilerija ZOTAJ 044974442

  Prodhojm me Dimensjone, Dizajne, modele

  Ferizaj Dje, 20:56
  With agreement
 • 4 foto
  Shitet banaku i kuzhines
  furniture

  Shitet banaku i kuzhines

  Shitet banaku i kuzhines ne gjendje te r

  Ferizaj Dje, 20:47
  150.00 €
 • 12 foto
  separe karrika tavolina  .  viber +38349311536
  Building materials

  separe karrika tavolina . viber +38349311536

  punojm separe karrika tavolina kreveta d

  Ferizaj Dje, 20:28
  160.00 €
 • 2 foto
  Shiten dyert per dhoma
  furniture

  Shiten dyert per dhoma

  Dyer per dhoma 2 cop komplet me rama Dim

  Ferizaj Dje, 20:06
  60.00 €
 • 5 foto
  PRODHOJM GARNITURA, KAUQA, KREVETA FJETJE, SAPARE,
  furniture

  PRODHOJM GARNITURA, KAUQA, KREVETA FJETJE, SAPARE,

  Prodhijm me Dimensjone, Dizajne, modele

  Ferizaj Dje, 20:03
  With agreement
 • 1 foto
  Komod per tv
  furniture

  Komod per tv

  Shes komoden per tv shum emir

  Ferizaj Dje, 20:02
  150.00 €
 • 12 foto
  PRODHOJM GARNITURA, KAUQA, KREVETA FJETJE, SAPARE,
  furniture

  PRODHOJM GARNITURA, KAUQA, KREVETA FJETJE, SAPARE,

  Prodhojm me Dimensjone, Dizajne, modele

  Ferizaj Dje, 20:00
  With agreement
 • 11 foto
  Prodhojm Garnitura Sapare etj
  furniture

  Prodhojm Garnitura Sapare etj

  Prodhojm me Dimensjone, Dizajne, modele

  Ferizaj Dje, 19:58
  With agreement
 • 10 foto
  PRODHOJM GARNITURA, KAUQA, KREVETA FJETJE, SAPARE,
  furniture

  PRODHOJM GARNITURA, KAUQA, KREVETA FJETJE, SAPARE,

  Prodhojm me Dimensjone, Dizajne, modele

  Ferizaj Dje, 19:56
  With agreement
 • 11 foto
  Garnitura, Kauqa.Sapare,Kreveta Druri, Tabare
  furniture

  Garnitura, Kauqa.Sapare,Kreveta Druri, Tabare

  Prodhijm me Dimensjone, Dizajne, modele

  Ferizaj Dje, 19:52
  130.00 €
 • 10 foto
  Prodhojm Garnitura, Kauqa, Sapare (Mindera)
  furniture

  Prodhojm Garnitura, Kauqa, Sapare (Mindera)

  Prodhijm me Dimensjone, Dizajne, modele

  Ferizaj Dje, 19:51
  130.00 €
 • 10 foto
  PRODHOJM SHILTE PËR ODA - 044974442
  furniture

  PRODHOJM SHILTE PËR ODA - 044974442

  PRODHOJM SHILTE PËR ODA, KEMI SUNGJERA (

  Ferizaj Dje, 19:50
  With agreement
 • 1 foto
  Kamine
  Technician and equipment

  Kamine

  • AEG
  Ferizaj Dje, 19:28
  50.00 €
 • 4 foto
  Shpored friz
  Technician and equipment

  Shpored friz

  • 208l
  Ferizaj Dje, 19:20
  With agreement
 • 4 foto
  Perde zebra
  furniture

  Perde zebra

  Shiten perdet zebra

  Ferizaj Dje, 19:14
  With agreement
 • 3 foto
  Dhom per femije 250cm me 200cm
  furniture

  Dhom per femije 250cm me 200cm

  Dhom per femije 250cm me 200cm

  Ferizaj Dje, 19:08
  100.00 €
 • 3 foto
  Orman 240cm me 200cm
  furniture

  Orman 240cm me 200cm

  Orma 240cm me 200cm

  Ferizaj Dje, 19:08
  100.00 €
 • 1 foto
  Komod per sallon
  furniture

  Komod per sallon

  komod per sallon dahet edhe ndysh pjesa

  Ferizaj Dje, 19:08
  100.00 €