Shtepi & Familje në shitje në Rajoni i Lezhës

 • 11 foto
  OKAZION MATERIALE NDERTIMI !!
  Building materials

  OKAZION MATERIALE NDERTIMI !!

  Shiten te gjitha materialet e meposhtme

  Lezhë Dje, 21:19
  100.00 Lek
 • 3 foto
  Trapon dhe vidator me ajer
  Cars and tools

  Trapon dhe vidator me ajer

  Trapon dhe vidator me ajer

  Lezhë 30 September 08:05
  50.00 €
 • 1 foto
  Paisje palestre
  Cars and tools

  Paisje palestre

  Shitet 50 euro

  Lezhë 30 September 08:05
  50.00 €
 • 1 foto
  Okazion 1000 pontela ??
  Building materials

  Okazion 1000 pontela ??

  Lezhë 26 September 20:00
  With agreement
 • 6 foto
  Valixhe guzhine (luge thika piruj) ORIGJINALE
  furniture

  Valixhe guzhine (luge thika piruj) ORIGJINALE

  Valixhe me thika, pirunj, luge ushqimi,

  Lezhë 26 September 14:43
  150.00 €
 • 2 foto
  Buy ADB-Butinaca online, ADB-Butinaca for sale, Buy ADB Butinaca Cannabinoid
  Building materials

  Buy ADB-Butinaca online, ADB-Butinaca for sale, Buy ADB Butinaca Cannabinoid

  Buy ADB-Butinaca online, ADB-Butinaca f

  Lezhë 30 August 09:36
  20.00 €
 • 4 foto
  Aksesore te ndryshem per makina qepese ! Oferte⚠️⚠
  Cars and tools

  Aksesore te ndryshem per makina qepese ! Oferte⚠️⚠

  Aksesore te ndryshem per makina qepese !

  Kurbin 29 August 11:28
  1.00 Lek
 • 11 foto
  Makina qepese te gjitha llojeve !! Bejme riparime
  Cars and tools

  Makina qepese te gjitha llojeve !! Bejme riparime

  Shesim makina qepese te modeleve te ndry

  Kurbin 29 August 11:28
  200.00 €
 • 0 foto
  Elektromotorr
  Cars and tools

  Elektromotorr

  Elektromotorr per sharra (4hp 220V) ne g

  Kurbin 25 August 22:33
  15,000.00 Lek
 • 1 foto
  VVICKR / cassiebyn , Buy 4cl-PVP buy, order 4-CL-PVP Crystals, wholesale 4-CL-PVP , new stimulants, new research chemicals
  Building materials

  VVICKR / cassiebyn , Buy 4cl-PVP buy, order 4-CL-PVP Crystals, wholesale 4-CL-PVP , new stimulants, new research chemicals

  VVICKR / cassiebyn , Buy 4cl-PVP buy, or

  Lezhë 17 August 10:49
  With agreement
 • 0 foto
  100%SAFE +27739459992 ABORTION PILLS FOR SALE IN KOKSTAD, ESHOWE, HARDING, NONGOMA, MATATIELE, PINETOWN, MARIAN HILL, HILLCREST, DUNDEE, VRYHEID
  Cars and tools

  100%SAFE +27739459992 ABORTION PILLS FOR SALE IN KOKSTAD, ESHOWE, HARDING, NONGOMA, MATATIELE, PINETOWN, MARIAN HILL, HILLCREST, DUNDEE, VRYHEID

  +27739459992 best Abortion Pills for sal

  Mirditë 16 August 21:31
  2,500.00 €
 • 4 foto
  Shiten Distributora Karburanti dhe Xhenerator
  Cars and tools

  Shiten Distributora Karburanti dhe Xhenerator

  Shiten Distributora Karburanti ne gjendj

  Lezhë 25 July 14:55
  With agreement
 • 5 foto
  Shiten Saldatrice Ndicues Tavanor Te Jashtem
  Cars and tools

  Shiten Saldatrice Ndicues Tavanor Te Jashtem

  Shitet Saldatrice ne gjendje pune. Shite

  Lezhë 25 July 14:52
  With agreement
 • 7 foto
  Shiten Tavolina Dhe Karrige Te Firmes Ardeno Okazion
  furniture

  Shiten Tavolina Dhe Karrige Te Firmes Ardeno Okazion

  Shiten Tavolina Me Permasa 90 cm x 90 cm

  Lezhë 25 July 14:52
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet Kazan Rakie 50 Liter i Ri
  Cars and tools

  Shitet Kazan Rakie 50 Liter i Ri

  Lezhë 19 July 11:15
  With agreement
 • 3 foto
   Tapatrice shishesh Vere (italiane)
  Cars and tools

  Tapatrice shishesh Vere (italiane)

  Lezhë 19 July 11:15
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet Morset numer 200
  Cars and tools

  Shitet Morset numer 200

  Lezhë 19 July 11:15
  With agreement
 • 2 foto
  Shiten Makin mjalti inoksi me 3 korniza Italiane (e re)
  Cars and tools

  Shiten Makin mjalti inoksi me 3 korniza Italiane (e re)

  Lezhë 19 July 11:15
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet PARANGO DORE (terheqese) 2 ton 0695407929
  Cars and tools

  Shitet PARANGO DORE (terheqese) 2 ton 0695407929

  Lezhë 19 July 11:15
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet tavoline me 8 karrike
  furniture

  Shitet tavoline me 8 karrike

  Lezhë 15 July 19:19
  20,000.00 Lek
 • 3 foto
  MAKINE PER PATINIME -BOJA
  Cars and tools

  MAKINE PER PATINIME -BOJA

  Lezhë 13 July 08:15
  1.00 €
 • 3 foto
  Buy JWH-018, JWH-250 JWH-018, JWH-073 JWH-200, JWH-250 JWH-240, jwh-350,
  Technician and equipment

  Buy JWH-018, JWH-250 JWH-018, JWH-073 JWH-200, JWH-250 JWH-240, jwh-350,

  BUY JWH018 CRYSTALS ONLINE, BUY JWH-018

  Lezhë 12 July 21:33
  30.00 €
 • 2 foto
  Buy adb-butinaca, Buy ADB-BUTINACA online for sale, Buy ADB-BUTINACA POWDER,
  Technician and equipment

  Buy adb-butinaca, Buy ADB-BUTINACA online for sale, Buy ADB-BUTINACA POWDER,

  Buy adb-butinaca, Buy ADB-BUTINACA onlin

  Lezhë 12 July 21:28
  10.00 €
 • 2 foto
  Shitet tavoline e gdhendur
  furniture

  Shitet tavoline e gdhendur

  Shitet taboline e gdhendur ne menyre art

  Lezhë 8 July 19:29
  200.00 €
 • 4 foto
  Shitet Shtrydhse Rrushi
  Cars and tools

  Shitet Shtrydhse Rrushi

  Lezhë 5 July 11:47
  With agreement
 • 4 foto
  Frigorifer Ftofje
  Technician and equipment

  Frigorifer Ftofje

  Lezhë 27 June 10:30
  900.00 €
 • 3 foto
  kaldaj per nzerje me gaz
  Technician and equipment

  kaldaj per nzerje me gaz

  Lezhë 27 June 10:27
  250.00 €
 • 6 foto
  Mobilje
  furniture

  Mobilje

  Lezhë 23 June 01:36
  120,000.00 Lek
 • 3 foto
  karrige dhe tryeza
  furniture

  karrige dhe tryeza

  Lezhë 8 June 20:35
  With agreement
 • 1 foto
  I URGENTLY NEED A SPELL CASTER TO HELP ME GET MY EX BACK  CONTACT PRIEST OSAS  UNSURPASSEDSOLUTION@GMAIL.COM or WHATSAPP HIM ON +1(419) 359-4367  
  Decoration

  I URGENTLY NEED A SPELL CASTER TO HELP ME GET MY EX BACK  CONTACT PRIEST OSAS  [email protected] or WHATSAPP HIM ON +1(419) 359-4367  

  I URGENTLY NEED A SPELL CASTER TO HELP M

  Mirditë 28 May 17:41
  100.00 €
 • 3 foto
  Shitet Motorr 5hp per Betoniere dhe Vibrator
  Cars and tools

  Shitet Motorr 5hp per Betoniere dhe Vibrator

  Lezhë 23 May 12:37
  With agreement
 • 5 foto
  Shitet Depozita Nafte
  Cars and tools

  Shitet Depozita Nafte

  Shiten depozita nafte. Depozita e naftes

  Lezhë 22 May 20:09
  With agreement
 • 5 foto
  Shiten Depozita Nafte
  Cars and tools

  Shiten Depozita Nafte

  Lezhë 22 May 20:06
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet mini bari!
  furniture

  Shitet mini bari!

  Lezhë 18 May 21:43
  27,000.00 Lek
 • 2 foto
  Mobilje antike italiane
  furniture

  Mobilje antike italiane

  Lezhë 17 May 13:20
  2,200.00 €
 • 6 foto
  Tavoline buke me 6 karrige +tavoline kafeje +tapet
  furniture

  Tavoline buke me 6 karrige +tavoline kafeje +tapet

  Lezhë 16 May 16:12
  30,000.00 Lek
 • 2 foto
  Okazion shitet Pomp uji Nafte 2” Presioni (e re)
  Cars and tools

  Okazion shitet Pomp uji Nafte 2” Presioni (e re)

  Lezhë 16 May 13:50
  With agreement
 • 1 foto
  Automatic Sewing Machine, Diana
  Technician and equipment

  Automatic Sewing Machine, Diana

  Mirditë 10 May 09:26
  378.00 €
 • 1 foto
  51 ROUND DINING TABLES THAT SAVE ON
  furniture

  51 ROUND DINING TABLES THAT SAVE ON

  Lezhë 10 May 01:20
  1,135.00 €
 • 1 foto
  Hisense Microwave Oven 20L
  Technician and equipment

  Hisense Microwave Oven 20L

  Kurbin 10 May 01:13
  331.00 €
 • 4 foto
  Shiten Mulli bluarje për misër , 1100 W, 230 V, 240kg/ore
  Cars and tools

  Shiten Mulli bluarje për misër , 1100 W, 230 V, 240kg/ore

  Lezhë 9 May 07:59
  With agreement
 • 2 foto
  Kangjella hekuri per oborr
  furniture

  Kangjella hekuri per oborr

  Lezhë 8 May 18:40
  40,000.00 Lek
 • 1 foto
  Ju nuk duhet të shqetësoheni për nevojat tuaja të financimit
  Building materials

  Ju nuk duhet të shqetësoheni për nevojat tuaja të financimit

  Kurbin 5 May 03:33
  With agreement
 • 6 foto
  Barber shop
  furniture

  Barber shop

  Lezhë 4 May 14:28
  1,500.00 €
 • 4 foto
  Dyer dhe dritare, shiten se bashku ose vec e vec
  Cars and tools

  Dyer dhe dritare, shiten se bashku ose vec e vec

  Lezhë 3 May 08:51
  18,000.00 Lek
 • 3 foto
  Tapet ne gjendje shume mire
  furniture

  Tapet ne gjendje shume mire

  Lezhë 30 April 18:12
  5,000.00 Lek
 • 6 foto
  SHITEN DYER DHE DRITARE DURALUMIN
  Building materials

  SHITEN DYER DHE DRITARE DURALUMIN

  Kurbin 30 April 18:00
  70.00 Lek
 • 1 foto
  biqiklet
  Cars and tools

  biqiklet

  Lezhë 29 April 09:09
  500.00 €
 • 1 foto
  Shiten Divane
  furniture

  Shiten Divane

  Shiten Divane te perdorur.

  Kurbin 27 April 17:48
  35,000.00 Lek
 • 4 foto
  Shitet kondicioner ne gjendje perfekte
  Technician and equipment

  Shitet kondicioner ne gjendje perfekte

  Lezhë 27 April 16:52
  1,000.00 €