Shtepi & Familje në shitje në Ferizaj

 • 3 foto
  dritare
  furniture

  dritare

  shiten dritaret per arsyje se u dhan ven

  Ferizaj Sot, 08:37
  With agreement
 • 11 foto
  dyr te dhomav
  furniture

  dyr te dhomav

  shiten dyrt te dhomav shum pak te perdor

  Ferizaj Sot, 08:35
  300.00 €
 • 4 foto
  tavolin e bukes me karrika
  furniture

  tavolin e bukes me karrika

  shitet tavolina e bukes me 6 karrika lik

  Ferizaj Sot, 08:35
  140.00 €
 • 10 foto
  shiten dritaret
  furniture

  shiten dritaret

  shiten dritaret per arsyje u dhan vendi

  Ferizaj Sot, 08:34
  With agreement
 • 6 foto
  llastra per kulem
  Building materials

  llastra per kulem

  shiten llastrat per kulem 3.50 cent metr

  Ferizaj Sot, 08:34
  With agreement
 • 2 foto
  kauqa
  furniture

  kauqa

  shiten kauqat dy 3 edhe 1 fotele qelen d

  Ferizaj Sot, 08:34
  550.00 €
 • 3 foto
  der e banjos me elemente
  furniture

  der e banjos me elemente

  shitet dera e banjos me elemente kejt ko

  Ferizaj Sot, 08:33
  170.00 €
 • 4 foto
  3+3+2+1 te prodhuar nga Simpo
  furniture

  3+3+2+1 te prodhuar nga Simpo

  3+3+2+1 te prodhuar nga Simpo, me mundes

  Ferizaj Sot, 08:30
  230.00 €
 • 4 foto
  Shitet Kamina me Pelet,BURNIT,15KW
  Technician and equipment

  Shitet Kamina me Pelet,BURNIT,15KW

  Shitet kamina me pelet të firmës BURNIT,

  Ferizaj Sot, 08:25
  550.00 €
 • 2 foto
  Dyer nga druri ne shitje!
  furniture

  Dyer nga druri ne shitje!

  Ne gjendje shume te mire dhe te ruajtura

  Ferizaj Sot, 08:22
  20.00 €
 • 3 foto
  SHITET SHTRATI ME JOG,ME FJOK
  furniture

  SHITET SHTRATI ME JOG,ME FJOK

  SHITET SHTRATI ME JOG, KA FJOK TE KOKA,

  Ferizaj Sot, 08:19
  110.00 €
 • 3 foto
  SHITET LAVATRIQE MIDEA NE GJENDJE TE RREGULLT FUNKSIONALE
  Technician and equipment

  SHITET LAVATRIQE MIDEA NE GJENDJE TE RREGULLT FUNKSIONALE

  • MIDEA
  Ferizaj Sot, 08:18
  85.00 €
 • 4 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA
  furniture

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA

  Ferizaj Sot, 07:24
  With agreement
 • 3 foto
  Shiten dyert te reja
  furniture

  Shiten dyert te reja

  Shiten 6 Dyert te reja te kualiteti te

  Ferizaj Sot, 02:47
  170.00 €
 • 12 foto
  oferta ska tndalur ormana shtrata dyshek 049375063
  furniture

  oferta ska tndalur ormana shtrata dyshek 049375063

  punojm tavolina ormana kreveta dysheka s

  Ferizaj Sot, 02:22
  65.00 €
 • 12 foto
  kuzhina me qmime extra te lira
  furniture

  kuzhina me qmime extra te lira

  Fer Dizajn

  Ferizaj Dje, 23:48
  With agreement
 • 7 foto
  Shiten 6 tavolina me 6 karrige
  furniture

  Shiten 6 tavolina me 6 karrige

  Shiten 6 tavolina me 6 karrige, praktike

  Ferizaj Dje, 23:36
  30.00 €
 • 12 foto
  Kuzhina Moderne me Porosi
  furniture

  Kuzhina Moderne me Porosi

  Fer Dizajn

  Ferizaj Dje, 23:24
  With agreement
 • 3 foto
  Dhom per femije 250cm me 200cm
  furniture

  Dhom per femije 250cm me 200cm

  Dhom per femije 250cm me 200cm

  Ferizaj Dje, 23:18
  100.00 €
 • 3 foto
  Orman 240cm me 200cm
  furniture

  Orman 240cm me 200cm

  Orma 240cm me 200cm

  Ferizaj Dje, 23:18
  100.00 €
 • 2 foto
  Shes Invertar per Kafireri
  furniture

  Shes Invertar per Kafireri

  shitet invertari Karrika edhe tavolina

  Ferizaj Dje, 22:59
  With agreement
 • 12 foto
  dhoma gjumi kuzhina dhoma per femije
  furniture

  dhoma gjumi kuzhina dhoma per femije

  Fer Dizajn

  Ferizaj Dje, 22:53
  With agreement
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799 989
  furniture

  Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799 989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Ferizaj Dje, 22:30
  599.00 €
 • 4 foto
  tenda shatora karika tavolina 049298686
  furniture

  tenda shatora karika tavolina 049298686

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA K

  Ferizaj Dje, 22:12
  With agreement
 • 12 foto
  Kuzhina Moderne me Porosi
  furniture

  Kuzhina Moderne me Porosi

  Fer Dizajn

  Ferizaj Dje, 22:08
  With agreement
 • 1 foto
  Raketë e ujit
  Technician and equipment

  Raketë e ujit

  Raketë e ujit 220V 2200 kw Shtypja 100 L

  Ferizaj Dje, 22:00
  1.00 €
 • 4 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 049298686
  furniture

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 049298686

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA K

  Ferizaj Dje, 22:00
  With agreement
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi kuzhina me porosi vib+38344799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi kuzhina me porosi vib+38344799-989

  Fer Dizajn

  Ferizaj Dje, 21:48
  1.00 €
 • 12 foto
  Kuzhina,Dhoma Gjumi,Dhoma Dite vib+38344799-989
  furniture

  Kuzhina,Dhoma Gjumi,Dhoma Dite vib+38344799-989

  Fer Dizajn

  Ferizaj Dje, 21:41
  999.00 €
 • 2 foto
  Shitet shporeti per ngrohje qendrore 28 kw
  Technician and equipment

  Shitet shporeti per ngrohje qendrore 28 kw

  • Termo
  Ferizaj Dje, 21:39
  250.00 €
 • 11 foto
  Pranojm nje vetur Kompenzim me Mobilje
  furniture

  Pranojm nje vetur Kompenzim me Mobilje

  Fer Dizajn

  Ferizaj Dje, 21:32
  1.00 €
 • 8 foto
  Qeshme per oborr
  Technician and equipment

  Qeshme per oborr

  Qeshme per oborr lloje te ndryshme gjind

  Ferizaj Dje, 20:20
  With agreement
 • 9 foto
  Kapak per stuba oxhaka qeshme
  Building materials

  Kapak per stuba oxhaka qeshme

  Kapak per stuba 20x20 25x25 25x30 30x3

  Ferizaj Dje, 20:20
  With agreement
 • 4 foto
  Kauqa per sallon & tavolina
  furniture

  Kauqa per sallon & tavolina

  Shiten kauqat shumm te ruajshum dhe tavo

  Ferizaj Dje, 20:19
  500.00 €
 • 1 foto
  Dyer garazhe
  Cars and tools

  Dyer garazhe

  Shiten dyer te garazhes me dere hapese,

  Ferizaj Dje, 20:08
  250.00 €
 • 5 foto
  Orman per tesha dhe komod per TV
  furniture

  Orman per tesha dhe komod per TV

  Orman per dhome gjumi dhe komod per tv

  Ferizaj Dje, 18:58
  80.00 €
 • 5 foto
  Maqina Per Dyer dhe Dritare Pvc dhe Alumin
  Cars and tools

  Maqina Per Dyer dhe Dritare Pvc dhe Alumin

  Shesim Maqina te Perdorta per Prodhimin

  Ferizaj Dje, 18:57
  With agreement
 • 1 foto
  kauqa me 2 tavolina mesi
  furniture

  kauqa me 2 tavolina mesi

  ne gjendje tmir. me baz metalike

  Ferizaj Dje, 18:56
  350.00 €
 • 2 foto
  Tavolin buke
  furniture

  Tavolin buke

  E ardhun nga Austria. me 6 karrige rri

  Ferizaj Dje, 18:56
  200.00 €
 • 1 foto
  Komod per tv
  furniture

  Komod per tv

  Komod per tv pa asnji vrejtje

  Ferizaj Dje, 18:56
  80.00 €
 • 0 foto
  kompjuter loptop telivisor te ardhura nga jasht
  Technician and equipment

  kompjuter loptop telivisor te ardhura nga jasht

  ruga varoshit per ball pompes berisha pe

  Ferizaj Dje, 18:36
  10.00 €
 • 7 foto
  Shitet karcher
  Cars and tools

  Shitet karcher

  Shes makinen per lajren e veturave eshte

  Ferizaj Dje, 18:25
  220.00 €
 • 1 foto
  Komode
  furniture

  Komode

  Komode per dekorim, per vendosjen e pije

  Ferizaj Dje, 18:04
  70.00 €
 • 4 foto
  shes kantericen
  Cars and tools

  shes kantericen

  shes kantericen OTT Atlantik viti i pro

  Ferizaj Dje, 17:21
  6,900.00 €
 • 1 foto
  nxehmje
  Technician and equipment

  nxehmje

  ne gjendje te rregullt

  Ferizaj Dje, 17:20
  90.00 €
 • 2 foto
  Friz virpol suedez me garancion
  Technician and equipment

  Friz virpol suedez me garancion

  friz i ardhur nga suedia firma virpol i

  Ferizaj Dje, 17:18
  160.00 €
 • 1 foto
  Tharese e teshave, 3 muaj garancion dhe transport
  Technician and equipment

  Tharese e teshave, 3 muaj garancion dhe transport

  Transporti jashte komunes se Ferizajt b

  Ferizaj Dje, 17:17
  135.00 €
 • 2 foto
  Shporet elektrik Vos 3 muaj garancin dhe transport
  Technician and equipment

  Shporet elektrik Vos 3 muaj garancin dhe transport

  Shporet elektrik Vos 3 muaj garancin dhe

  Ferizaj Dje, 17:16
  130.00 €
 • 3 foto
  Shitet banaku
  furniture

  Shitet banaku

  Shitet banaku nuk esht i demtuar

  Ferizaj Dje, 17:16
  120.00 €
 • 1 foto
  Lavatriqe wirpol me 3 muaj garancion dhe transport
  Technician and equipment

  Lavatriqe wirpol me 3 muaj garancion dhe transport

  E ardhur nga Suedia

  Ferizaj Dje, 17:16
  115.00 €