Shtepi & Familje në shitje në Gjakovë

 • 12 foto
  Aksion Ulse Per Oborr ne Zbritje )+38344920723
  furniture

  Aksion Ulse Per Oborr ne Zbritje )+38344920723

  Shes Separe per ballkone tavolina dhe ka

  Gjakovë Sot, 06:43
  180.00 €
 • 8 foto
  Roleta BLIRI - Roleta te Jashtme nga AL & PVC
  furniture

  Roleta BLIRI - Roleta te Jashtme nga AL & PVC

  Super ofert nga Roleta Bliri Roleta të

  Gjakovë Sot, 02:51
  With agreement
 • 8 foto
  Komplet nga bamboo
  furniture

  Komplet nga bamboo

  Shiten kompleti i uleseve (1/dyshe x 2/n

  Gjakovë Sot, 00:03
  95.00 €
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi-Fjetjes vib+38344 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi-Fjetjes vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Gjakovë Sot, 00:00
  770.00 €
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi kuzhina Dhoma Dite vib+38344 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi kuzhina Dhoma Dite vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Gjakovë Dje, 23:44
  599.00 €
 • 2 foto
  Shes shporetin me drru Alfa
  Technician and equipment

  Shes shporetin me drru Alfa

  Ne gjendje te mir i ruajtur shume. Alfa

  Gjakovë Dje, 23:28
  200.00 €
 • 12 foto
  Mobilo Shtepin Tuaj Viber +38344 799-989
  furniture

  Mobilo Shtepin Tuaj Viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Gjakovë Dje, 23:27
  599.00 €
 • 1 foto
  Shes tavolin te re
  furniture

  Shes tavolin te re

  Shes tavolinen 4 muj perdorne e re

  Gjakovë Dje, 22:46
  65.00 €
 • 6 foto
  Shes dhom ormana
  furniture

  Shes dhom ormana

  Shes dhom kauqa dhe tjera telefon 044236

  Gjakovë Dje, 22:29
  With agreement
 • 9 foto
  Shes komod dhe orman dhom fjetjes
  furniture

  Shes komod dhe orman dhom fjetjes

  Shes komod orman dhe dhom fjetjes dhe mj

  Gjakovë Dje, 22:29
  With agreement
 • 0 foto
  Dhoma Gjumi Dhoma Dite Kuzhina Vib+38344 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi Dhoma Dite Kuzhina Vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Gjakovë Dje, 22:22
  970.00 €
 • 12 foto
  super ofert kreveta shtrata +38349836533
  furniture

  super ofert kreveta shtrata +38349836533

  prodhojm kreveta shtrata dysheka ormana

  Gjakovë Dje, 22:05
  100.00 €
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Gjakovë Dje, 21:45
  With agreement
 • 12 foto
  Dhoma gjumi kuzhina dhoma per femijë
  furniture

  Dhoma gjumi kuzhina dhoma per femijë

  Fer Dizajn

  Gjakovë Dje, 21:43
  With agreement
 • 12 foto
  Kuzhina Moderne me Porosi
  furniture

  Kuzhina Moderne me Porosi

  Fer Dizajn

  Gjakovë Dje, 21:41
  With agreement
 • 9 foto
  pranojm nje vetur kompenzim me Mobilje
  furniture

  pranojm nje vetur kompenzim me Mobilje

  Fer Dizajn

  Gjakovë Dje, 21:30
  4,000.00 €
 • 12 foto
  Pranojm nje vetur Kompenzim, Kuzhina Dhoma Gjumi
  furniture

  Pranojm nje vetur Kompenzim, Kuzhina Dhoma Gjumi

  Fer Dizajn

  Gjakovë Dje, 21:28
  With agreement
 • 3 foto
  TAVOLIN. XHAMI
  Technician and equipment

  TAVOLIN. XHAMI

  Tavolin xhami shum e mir dhe e madhe.

  Gjakovë Dje, 20:43
  60.00 €
 • 1 foto
  Ge(kauqa)
  furniture

  Ge(kauqa)

  Shitet geja shume pak e perdorur ne gjen

  Gjakovë Dje, 19:39
  200.00 €
 • 3 foto
  Maqina per dyer dhe dritare
  Cars and tools

  Maqina per dyer dhe dritare

  Maqina te Perdorta prodhues gjerman na k

  Gjakovë Dje, 18:55
  With agreement
 • 5 foto
  Tupan per pjekje
  Technician and equipment

  Tupan per pjekje

  Shes tupanin per pjekje i perdorur vet

  Gjakovë Dje, 18:11
  20.00 €
 • 12 foto
   KUZHINA ,DHOMA GJUMI GARNITURA etj marr nje vetur
  furniture

  KUZHINA ,DHOMA GJUMI GARNITURA etj marr nje vetur

  Prodhojm mobilje kualitat

  Gjakovë Dje, 16:43
  With agreement
 • 3 foto
  Frigorifer
  Technician and equipment

  Frigorifer

  Eshte ne gjendje te rregullt , eshte i r

  Gjakovë Dje, 16:30
  190.00 €
 • 4 foto
  Shiten Set kauqash
  furniture

  Shiten Set kauqash

  Shiten Set Kauqat ne gjendje shume te m

  Gjakovë Dje, 16:09
  220.00 €
 • 4 foto
  Tepiha
  furniture

  Tepiha

  Shiten 2 tepiha me dimension 2.5x3.5 dhe

  Gjakovë Dje, 15:36
  100.00 €
 • 11 foto
  Set per dhome dite
  furniture

  Set per dhome dite

  Set trepjesesh me dy ane te jastekeve pe

  Gjakovë Dje, 14:50
  700.00 €
 • 6 foto
  Shiten Makina te DRURIT:
  Cars and tools

  Shiten Makina te DRURIT:

  Shiten Makina te DRURIT: -Shitet komplet

  Gjakovë Dje, 13:59
  1.00 €
 • 6 foto
  SHITEN MAKINA TE DRURIT
  Cars and tools

  SHITEN MAKINA TE DRURIT

  Shiten Makina te DRURIT: -Shitet KATERA

  Gjakovë Dje, 13:58
  1.00 €
 • 12 foto
  POROSIT ONLINE TAVOLIN+6 KARRIK NE TER KOSOVEN
  furniture

  POROSIT ONLINE TAVOLIN+6 KARRIK NE TER KOSOVEN

  kontakto ne viber Transporti behet ne të

  Gjakovë Dje, 13:24
  169.00 €
 • 10 foto
  Dyer Për Garazha "GERMAN TORE" 044 163 337
  furniture

  Dyer Për Garazha "GERMAN TORE" 044 163 337

  "GERMAN TORE" Ofron dyer të kualitetit t

  Gjakovë Dje, 12:58
  With agreement
 • 4 foto
  Kotëll me pelet
  Technician and equipment

  Kotëll me pelet

  ALFA PLAM - Komo 21kW me kapacitet deri

  Gjakovë Dje, 12:35
  1,100.00 €
 • 4 foto
  Tepih punë dore
  furniture

  Tepih punë dore

  Tepih punë dore i prodhuar në Vrellë. Di

  Gjakovë Dje, 12:35
  400.00 €
 • 1 foto
  Tryezari
  furniture

  Tryezari

  Tryezari me 8 karrika mjaft e ruajtur

  Gjakovë Dje, 12:29
  350.00 €
 • 6 foto
  Paisje per ngrohje(Termo)
  Technician and equipment

  Paisje per ngrohje(Termo)

  • Elind
  Gjakovë Dje, 12:21
  70.00 €
 • 5 foto
  Kauq
  furniture

  Kauq

  Shitet kauqi i ri ne forme kendi, funksi

  Gjakovë Dje, 12:08
  270.00 €
 • 4 foto
  Mulli i kafes g.rossi .italian.
  Technician and equipment

  Mulli i kafes g.rossi .italian.

  Shitet mulliri ne gjendje shume te mire.

  Gjakovë Dje, 12:08
  120.00 €
 • 5 foto
  Maqina per lageshti myk vllag me qira✔️
  Cars and tools

  Maqina per lageshti myk vllag me qira✔️

  Aparate kundër Lagështis💧- Mykut IPEN ME

  Gjakovë Dje, 11:35
  1.00 €
 • 6 foto
  Shitet kompleti i Sallonit Simpo
  furniture

  Shitet kompleti i Sallonit Simpo

  Shitet kompleti i sallonit Simpo shume p

  Gjakovë Dje, 09:26
  600.00 €
 • 12 foto
  tramsporti gratis kreveta ormana shtrata 049375063
  Building materials

  tramsporti gratis kreveta ormana shtrata 049375063

  punojm kreveta tavolina dysheka shtrata

  Gjakovë Dje, 08:31
  200.00 €
 • 1 foto
  Dritare
  Building materials

  Dritare

  Shitet dritare plastike me xham termo me

  Gjakovë Dje, 08:29
  99.00 €
 • 9 foto
  Shiten Mbiljet Komplet edhe veq e veq,
  furniture

  Shiten Mbiljet Komplet edhe veq e veq,

  Shiten Mobiljet Kom[let edhe veq e veq,

  Gjakovë Dje, 08:26
  1,140.00 €
 • 2 foto
  Shank per kafiq
  furniture

  Shank per kafiq

  Esht i kompletuar me prapavi me llavabo

  Gjakovë Dje, 07:27
  650.00 €
 • 0 foto
  Kazan per raki Inoks
  Cars and tools

  Kazan per raki Inoks

  Shes kazanin per raki Inoks, 200 litra,

  Gjakovë Dje, 06:16
  2,500.00 €
 • 5 foto
  Shes mobiljet 4+4+4+1
  furniture

  Shes mobiljet 4+4+4+1

  Mobiljet jon ne gjendje shum te mire thu

  Gjakovë Dje, 01:04
  700.00 €
 • 3 foto
  makin dhe vegla
  Cars and tools

  makin dhe vegla

  shes makinen viti i prodhimit 2008 ne gj

  Gjakovë 4 May 19:48
  750.00 €
 • 3 foto
  Dritare  Dhe Der
  furniture

  Dritare Dhe Der

  Shes dritare te alomimit demenzioni. 265

  Gjakovë 4 May 18:35
  With agreement
 • 3 foto
  Radiator nxemje
  Technician and equipment

  Radiator nxemje

  Shes radiator te reja demenzjoni 2copa.

  Gjakovë 4 May 18:31
  With agreement
 • 4 foto
  Alfa90
  Technician and equipment

  Alfa90

  Shes Alfa 90 Ne gjendje te rregull qmim

  Gjakovë 4 May 18:28
  220.00 €
 • 3 foto
  Kauq te stilit neoklasik
  furniture

  Kauq te stilit neoklasik

  Te punuara nga druri, Dimesionet 300cmx

  Gjakovë 4 May 18:18
  830.00 €
 • 1 foto
  Shitet termo
  Technician and equipment

  Shitet termo

  Shitet termo Info 044-206-356

  Gjakovë 4 May 11:55
  With agreement