Shtepi & Familje në shitje në Kuçovë

 • 3 foto
  Pistolet me ajer marka rapid
  Cars and tools

  Pistolet me ajer marka rapid

  Pistaoleta ka dhe 5 pako gozhd cmimi 50 euro

  Kuçovë 26 October 10:49
  50.00 €
 • 3 foto
  Frigorifer
  Technician and equipment

  Frigorifer

  Shitet frigorifer banak per arsye mos perdorimi.Frigoriferi eshte ne gjendje shum te mire pune ...cm

  Kuçovë 11 October 15:26
  With agreement
 • 2 foto
  Shiten karrige ardeno
  furniture

  Shiten karrige ardeno

  Shiten karrige ardeno 200 cope ne gjendje shume te mire cmimi i pa diskutueshem

  Kuçovë 9 October 17:54
  1,000.00 Lek
 • 2 foto
  Shiten karrige
  furniture

  Shiten karrige

  Shiten 50 cope karrige ne gjendje shum te mir me struktur metalike. 6 muaj te perdorura

  Kuçovë 9 October 17:53
  50.00 €
 • 2 foto
  Pompe zhytese Pedrolo RXm 4/40
  Building materials

  Pompe zhytese Pedrolo RXm 4/40

  Pompe zhytese elektrike Pedrolo RXm 4/40 per ujera te ndotura. Prurje deri ne 280 litra/min(16.8m3/o

  Kuçovë 5 October 21:18
  30,000.00 Lek
 • 4 foto
  Zorra 20m 45\"
  Building materials

  Zorra 20m 45\"

  Zorra zjarrefikese 25m 45\" sasia 9 cope cmimi eshte 4000leke zorra

  Kuçovë 5 October 21:10
  4,000.00 Lek
 • 8 foto
  LARES KOKE PER SALLON BUKURIE OSE BERBER
  furniture

  LARES KOKE PER SALLON BUKURIE OSE BERBER

  Shitet lares koke per sallon bukurie ose berber.Laresja eshte italiane BONVINI. Shitet per arsye mos

  Kuçovë 2 August 11:29
  15,000.00 Lek
 • 0 foto
  Bersi
  Cars and tools

  Bersi

  Bersi eshte shume e paster

  Kuçovë 23 June 12:46
  1,111,111.00 Lek
 • 1 foto
  Paisje per pasticeri
  Cars and tools

  Paisje per pasticeri

  Makineri akullore

  Kuçovë 17 May 13:33
  2,000.00 €