Makina dhe vegla në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 12 foto
  Makina Maqina qepëse qepjes nga Amerika
  Cars and tools

  Makina Maqina qepëse qepjes nga Amerika

  Makinat qepëse me çmime të përballueshme

  Prishtinë Sot, 03:15
  With agreement
 • 12 foto
  Makina Maqina qepëse qepjes nga Amerika
  Cars and tools

  Makina Maqina qepëse qepjes nga Amerika

  Makinat qepëse me çmime të përballueshme

  Prishtinë Sot, 03:15
  With agreement
 • 2 foto
  Fleks makita
  Cars and tools

  Fleks makita

  Shes dy fleksa makita te reja

  Lipjan Sot, 01:53
  150.00 €
 • 1 foto
  Zmadhus i rrymes
  Cars and tools

  Zmadhus i rrymes

  Shes zmadhuesin e rrymes

  Lipjan Sot, 01:53
  70.00 €
 • 0 foto
  Shitet Gjenerator Bruno OKAZION
  Cars and tools

  Shitet Gjenerator Bruno OKAZION

  Shitet gjenerator italian Bruno. Shume p

  Tiranë Sot, 01:11
  3,500.00 €
 • 0 foto
  shes mikser meshalic
  Cars and tools

  shes mikser meshalic

  shes mikser mshelaic

  Prishtinë Sot, 01:05
  150.00 €
 • 4 foto
  Maqina
  Cars and tools

  Maqina

  Shes sharren e zdrukthtarise shume pak

  Ferizaj Sot, 00:56
  With agreement
 • 7 foto
  Kran-vinq
  Cars and tools

  Kran-vinq

  Shitet krani-Vinqi i ardhur nga gjermani

  Pejë Sot, 00:55
  With agreement
 • 1 foto
  cerkular
  Cars and tools

  cerkular

  per info+38344355088 viber whatsap

  Prizren Sot, 00:54
  170.00 €
 • 3 foto
  vegla pune te reja
  Cars and tools

  vegla pune te reja

  per info+38344355088 viber whatsap

  Prizren Sot, 00:54
  1.00 €
 • 7 foto
  Maqina,Makina,Druri
  Cars and tools

  Maqina,Makina,Druri

  Shiten makina te ndryshme per perpunim t

  Pejë Sot, 00:52
  With agreement
 • 1 foto
  Shpojs me shpate
  Cars and tools

  Shpojs me shpate

  Shitet shpojsa me shpatë ne gjendje te m

  Pejë Sot, 00:51
  With agreement
 • 9 foto
  Gur per heker
  Cars and tools

  Gur per heker

  Shiten gur te fleksit dy lloje me nga 50

  Pejë Sot, 00:50
  With agreement
 • 4 foto
  Makita
  Cars and tools

  Makita

  Shes maqinen e dores Makita per me shlif

  Pejë Sot, 00:49
  With agreement
 • 6 foto
  Maqina,Makina,Druri
  Cars and tools

  Maqina,Makina,Druri

  Shiten makina te ndryshme per perpunim t

  Ferizaj Sot, 00:48
  With agreement
 • 4 foto
  DEWALT 20V XR 15 PIECE PLATINUM KIT WITH 5 X 5.0AH LI-ION
  Cars and tools

  DEWALT 20V XR 15 PIECE PLATINUM KIT WITH 5 X 5.0AH LI-ION

  DEWALT 18V XR 17 PIECE PLATINUM KIT WITH

  Devoll Sot, 00:45
  350.00 Lek
 • 1 foto
  Saldatrice 180 amper
  Cars and tools

  Saldatrice 180 amper

  Saldatrice 180 amper elektronike

  Tiranë Sot, 00:29
  20,000.00 Lek
 • 4 foto
  Lagedi - ABS maqin per mobileri Holzer 1438
  Cars and tools

  Lagedi - ABS maqin per mobileri Holzer 1438

  Holzher 1438 ne gjendje shum te mir e sa

  Ferizaj Dje, 23:59
  With agreement
 • 4 foto
  Lagedi - Maqin ABS per mobileri Holzer 1404
  Cars and tools

  Lagedi - Maqin ABS per mobileri Holzer 1404

  Holzher 1404 ne gjendje shum te mir e sa

  Ferizaj Dje, 23:58
  With agreement
 • 4 foto
  Ventilator
  Cars and tools

  Ventilator

  Ventilator ne gjendjen pune

  Deqan Dje, 23:45
  650.00 €
 • 5 foto
  Shiten
  Cars and tools

  Shiten

  Shes setat e gidoreve

  Mitrovicë Dje, 23:35
  With agreement
 • 7 foto
  Makina per bluarjen e mishit dhe mixera
  Cars and tools

  Makina per bluarjen e mishit dhe mixera

  Miksera Makina per bluarje Pjese rezer

  Pejë Dje, 22:54
  With agreement
 • 0 foto
  pres per pleskavica dhe qofte
  Cars and tools

  pres per pleskavica dhe qofte

  Paisje per perpunimin e mishit dhe pjes

  Pejë Dje, 22:53
  With agreement
 • 4 foto
  Shar per mish
  Cars and tools

  Shar per mish

  shar per prerjen e eshnave profesionale

  Pejë Dje, 22:53
  With agreement
 • 6 foto
  Ngjeshese dheu diesel
  Cars and tools

  Ngjeshese dheu diesel

  Shitet ngjeshese dheu ne gjendje te rreg

  Prizren Dje, 22:36
  With agreement
 • 12 foto
  Okazion shitet nje punishte marangozash dhe shum vegla dore
  Cars and tools

  Okazion shitet nje punishte marangozash dhe shum vegla dore

  Okazion shiten makineri per marangoza .

  Fier Dje, 22:04
  With agreement
 • 12 foto
  Okazion per arsye mbyllje bisnesi shiten makineri mobilerie
  Cars and tools

  Okazion per arsye mbyllje bisnesi shiten makineri mobilerie

  Okazion shiten makineri per marangoza .

  Fier Dje, 22:04
  With agreement
 • 11 foto
  Okazion shiten makineri dhe vegla per marangoza
  Cars and tools

  Okazion shiten makineri dhe vegla per marangoza

  Okazion shiten makineri per marangoza pe

  Fier Dje, 22:04
  With agreement
 • 12 foto
  Okazion per arsye mbyllje bisnesi shiten vegladoretendryshme
  Cars and tools

  Okazion per arsye mbyllje bisnesi shiten vegladoretendryshme

  Okazion per arsye mbyllje bisnesi shiten

  Fier Dje, 22:04
  With agreement
 • 12 foto
  Okazion shitet makineri me 5 procese dhe makineri te tiera
  Cars and tools

  Okazion shitet makineri me 5 procese dhe makineri te tiera

  Okazion shiten makineri per marangoza .

  Fier Dje, 22:03
  With agreement
 • 8 foto
  Kosa per bari me rrym. 2Copa
  Cars and tools

  Kosa per bari me rrym. 2Copa

  Shes keto 2 kosa per bari jon me rrym të

  Vushtrri Dje, 22:00
  30.00 €
 • 1 foto
  Gjenarator Honda GX 270 9.0 kw
  Cars and tools

  Gjenarator Honda GX 270 9.0 kw

  Shitet per arsye mosperdorimi shum pak o

  Tiranë Dje, 21:43
  550.00 €
 • 2 foto
  skele dhe paletare
  Cars and tools

  skele dhe paletare

  skele 8 euro copa paletar 80-100 euro co

  Prishtinë Dje, 21:33
  100.00 €
 • 4 foto
  Bosch 18v burmashina accu
  Cars and tools

  Bosch 18v burmashina accu

  Shiten 3 burmashina Bosch te ardhura nga

  Gjilan Dje, 21:32
  240.00 €
 • 1 foto
  MAQINA KUNDER LAGESHTIS ME QIRA☎️✅
  Cars and tools

  MAQINA KUNDER LAGESHTIS ME QIRA☎️✅

  Aparate kundër Lagështis💧- Mykut IPEN ME

  Prishtinë Dje, 21:28
  1.00 €
 • 5 foto
  Aporat kunder lageshtisë?vllages mykut
  Cars and tools

  Aporat kunder lageshtisë?vllages mykut

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IP

  Prishtinë Dje, 21:28
  1.00 €
 • 3 foto
  Karcher dorz me brush per pastrimin e pllakave
  Cars and tools

  Karcher dorz me brush per pastrimin e pllakave

  Shiitet dorza karcher per pastrimin e pl

  Prishtinë Dje, 21:15
  35.00 €
 • 0 foto
  AUTOLARJE TE NDRYSHME KARCHER NGA GJERMANIA
  Cars and tools

  AUTOLARJE TE NDRYSHME KARCHER NGA GJERMANIA

  Shiten autolarje profesionale te ndryshm

  Prishtinë Dje, 21:15
  With agreement
 • 2 foto
  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER K 4.80 nga Gjermania
  Cars and tools

  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER K 4.80 nga Gjermania

  Shitet autolarja profesionale e tipit KA

  Prishtinë Dje, 21:13
  135.00 €
 • 2 foto
  UPS për mbushje
  Cars and tools

  UPS për mbushje

  Shitet UPS për mbushje

  Prishtinë Dje, 21:13
  50.00 €
 • 4 foto
  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER 480 NGA GJERMANIA
  Cars and tools

  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER 480 NGA GJERMANIA

  Shitet autolarja e tipit KARCHER 480 e a

  Prishtinë Dje, 21:13
  160.00 €
 • 1 foto
  Matrapik
  Cars and tools

  Matrapik

  Matrapik Makita 2300w

  Tiranë Dje, 21:12
  129.00 €
 • 3 foto
  Shitet Kosa e barit 16 HP 2YR per me shum +38349873233
  Cars and tools

  Shitet Kosa e barit 16 HP 2YR per me shum +38349873233

  Shitet Kosa e barit e ardhur nga gjerman

  Suharekë Dje, 21:11
  1.00 €
 • 10 foto
  Maqina per lageshti myk vllag IPEN ME QIRA
  Cars and tools

  Maqina per lageshti myk vllag IPEN ME QIRA

  Kontakt +38344-395-435 ☎️🔛☑️ IPEN ME QER

  Prishtinë Dje, 21:10
  1.00 €
 • 11 foto
  Maqina per lageshti vllag myk ME QIRA
  Cars and tools

  Maqina per lageshti vllag myk ME QIRA

  Aparate kundër Lagështis💧- Mykut IPEN ME

  Prishtinë Dje, 21:08
  1.00 €
 • 12 foto
  Maqina per vllag myk lageshti ME QIRA☎️✔️
  Cars and tools

  Maqina per vllag myk lageshti ME QIRA☎️✔️

  Aparate kundër Lagështis💧- Mykut IPEN ME

  Prishtinë Dje, 21:07
  1.00 €
 • 3 foto
  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER K 4.88 nga Gjermania
  Cars and tools

  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER K 4.88 nga Gjermania

  Shitet autolarja profesionale e tipit KA

  Prishtinë Dje, 21:07
  160.00 €
 • 7 foto
  KARCHER COMERCIAL BR 30/4 C PER PASTRIMIN E DYSHEMES -PLLAKA
  Cars and tools

  KARCHER COMERCIAL BR 30/4 C PER PASTRIMIN E DYSHEMES -PLLAKA

  Shitet paisja per pastrimin e dyshemes e

  Prishtinë Dje, 21:05
  320.00 €
 • 4 foto
  Shitet poltron Berberi
  Cars and tools

  Shitet poltron Berberi

  Shitet poltron Berberi shume pak e perdo

  Korçë Dje, 21:03
  23,000.00 Lek
 • 2 foto
  Shitet Kosa e Barit 15.5 HP per me shum +38349873233
  Cars and tools

  Shitet Kosa e Barit 15.5 HP per me shum +38349873233

  Shitet Kosa e barit e ardhur nga gjerman

  Suharekë Dje, 21:03
  With agreement