Dekorime në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 7 foto
  Furra per pica
  Decoration

  Furra per pica

  Ne jemi HandMadeOven dhe punojme furra me porosi. Ne si produkt e kemi furren nga dheu per pica. Fur

  Prishtinë 7 August 14:52
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet grilli(kamini)
  Decoration

  Shitet grilli(kamini)

  Shitet grilli apo kamini 1000€ me transport dhe montim

  Klinë 10 July 22:51
  1,000.00 €
 • 15 foto
  Shiten luet
  Decoration

  Shiten luet

  Shiten lulet

  Prishtinë 20 June 19:51
  5.00 €
 • 12 foto
  DYER PER DHOMA SUPER ZBRITJE
  Decoration

  DYER PER DHOMA SUPER ZBRITJE

  prodhojm dyer e dritare

  Fushë Kosovë 26 May 17:35
  60.00 €
 • 6 foto
  MASTER MARABOUT SPIRITUALIST
  Decoration

  MASTER MARABOUT SPIRITUALIST

  master agboli agbo WhatsApp: +229 97 22 37 60 Return of affection Customer attraction Protection

  Ferizaj 20 May 03:01
  With agreement
 • 0 foto
  gure i punuar qindra ose mijra vjeqar
  Decoration

  gure i punuar qindra ose mijra vjeqar

  kam gjetur nje gur te vjeter historik i gjetur ne mirdite

  Mirditë 17 May 20:13
  400.00 Lek
 • 0 foto
  Ponuda zajma novca između pojedinca
  Decoration

  Ponuda zajma novca između pojedinca

  Ja sam privatni financijer. Zajmove između pojedinaca dajem ljudima u financijskim poteškoćama i mog

  Gjilan 13 May 18:31
  100.00 €
 • 1 foto
  shitet
  Decoration

  shitet

  shitet porte e jashtme 0695646566 10000 lek

  Tiranë 13 May 14:10
  100,000.00 Lek
 • 6 foto
  shitet
  Decoration

  shitet

  shiten dyer alumini vetrata dritare, 3500 lek copa dyer 0695646566

  Tiranë 12 May 21:37
  3,500.00 Lek
 • 12 foto
  Qilime,corga,rrugica.
  Decoration

  Qilime,corga,rrugica.

  Shiten Qilima,Corga,rrugica 100 % lesh me permasa te ndryshme dhe me cmime te ndryshme.Kemi gjendje

  Korçë 8 May 22:26
  100.00 €
 • 1 foto
    Δανεισμός από 2.000 € σε 800.000 €
  Decoration

    Δανεισμός από 2.000 € σε 800.000 €

  Αν βρήκα το χαμόγελο είναι ευχαριστώ στον κ. SILVA FAVIER ότι έλαβα ένα δάνειο 275.000 ευρώ και δύ

  Fushë Kosovë 6 May 17:59
  1,000.00 €
 • 2 foto
  Kandar (peshore)antike
  Decoration

  Kandar (peshore)antike

  Peshore antike 100 vjecare 👌 Vetem per 100 € secila

  Kurbin 23 April 15:29
  100.00 €
 • 10 foto
  Furra nga DHEU
  Decoration

  Furra nga DHEU

  Furra nga Dheu Shitet furra për pica e punuar nga materiali i dheut dhe tullat e shamotit. Ne i

  Prishtinë 21 April 18:03
  With agreement
 • 2 foto
  Handmade floor pillow
  Decoration

  Handmade floor pillow

  Handmade floor or sofa pillow.

  Vlorë 29 February 16:47
  With agreement
 • 7 foto
  Shes Raft per Lokal
  Decoration

  Shes Raft per Lokal

  Shes raft per lokal ne gjendje shum te mir osht pak i perdorun ka 26 Vegeza te hekurit dhe ka madhsi

  Prizren 17 February 17:00
  25.00 €
 • 0 foto
  БЫСТРОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА В 48 ЧАСОВ.
  Decoration

  БЫСТРОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА В 48 ЧАСОВ.

  Доброе утро. Вам нужны деньги или финансирование для вашей деятельности и потребностей? Нет больше

  Lushnjë 4 February 14:08
  100.00 €
 • 0 foto
  Γρήγορη προσφορά δανείου σε 48 ώρες.
  Decoration

  Γρήγορη προσφορά δανείου σε 48 ώρες.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε χρήματα ή χρηματοδότηση για τις δραστηριότητες και τις ανάγκες σας; Δεν έχετε

  Diaspora 4 February 12:18
  100.00 €
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΑΝΕΙΟΥ σε 48 ώρες.
  Decoration

  ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΑΝΕΙΟΥ σε 48 ώρες.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Diaspora 4 February 11:24
  100.00 €
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΑΝΕΙΟΥ σε 48 ώρες.
  Decoration

  ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΑΝΕΙΟΥ σε 48 ώρες.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Diaspora 4 February 11:15
  100.00 €
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΑΝΕΙΟΥ.
  Decoration

  ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΑΝΕΙΟΥ.

  Καλημέρα. Είμαι ένα άτομο και δίνω ένα δάνειο για να βοηθήσω κάποιον καλό χαρακτήρα και ικανό να μο

  Diaspora 27 January 11:38
  100.00 €
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Decoration

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Gllogoc 25 January 10:37
  100.00 €
 • 0 foto
  БЫСТРОЕ, НАДЕЖНОЕ И ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА.
  Decoration

  БЫСТРОЕ, НАДЕЖНОЕ И ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА.

  Доброе утро. Вам срочно нужны деньги или финансирование. Ну, я человек, и я даю кредиты любого род

  Diaspora 19 January 11:22
  100.00 €
 • 4 foto
  Tenda Karrige Tavolina-Ferizaj 045 611 967
  Decoration

  Tenda Karrige Tavolina-Ferizaj 045 611 967

  Tenda AG Krasniqi - Ferizaj Ofrojme tenda karrige tavolina ne sherbim Transporti dhe montimi grati

  Ferizaj 6 January 11:24
  With agreement
 • 10 foto
  Gilinder
  Decoration

  Gilinder

  Dekor gilinder taolin dyr karik Punojm me porosi si pas porosis

  Prizren 6 January 10:27
  With agreement
 • 5 foto
  MOLER PROFESIONALIST
  Decoration

  MOLER PROFESIONALIST

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE SI DHE RINOVIME, DEKO

  Prishtinë 22 December 23:34
  With agreement
 • 1 foto
  Loan offer for the Christmas and New Year's Holidays 2020.
  Decoration

  Loan offer for the Christmas and New Year's Holidays 2020.

  Loan offer for the Christmas and New Year's Holidays 2020. The end-of-year loan is the best loan th

  Krujë 11 December 08:53
  1,400.00 €
 • 4 foto
  Jakne e lekures prej Gjermanise per femen
  Decoration

  Jakne e lekures prej Gjermanise per femen

  Shes jakne Te lekures per femna. Numeri 48 por eshte pak me I vogel me shume si numer 44. kurr P

  Podujevë 9 December 10:10
  25.00 €
 • 2 foto
  Blini Actavis Promethazine me shurup kollë vjollcë Codeine
  Decoration

  Blini Actavis Promethazine me shurup kollë vjollcë Codeine

  Blini Actavis Promethazine me shurup kollë vjollcë Codeine Emri i Kompanisë: Marek Pharma EMAIL:

  Kurbin 29 November 19:17
  100.00 €
 • 3 foto
  Potassium Cyanide both pills and powder KCN 99.99%
  Decoration

  Potassium Cyanide both pills and powder KCN 99.99%

  Potassium Cyanide both pills and powder KCN 99.99% Company Name: Marek Pharma EMAIL: (marekpharm

  Podujevë 29 November 19:15
  100.00 €
 • 15 foto
  RROLO PERDE
  Decoration

  RROLO PERDE

  JU OFROJM ROLO PERDE ME QMIM 10 EURO METRA KATROR NQOFSE I MATNI TRANSPORTONI DHE MONTONI VET. POR

  Prishtinë 26 November 10:11
  10.00 €
 • 15 foto
  RROLO PERDE
  Decoration

  RROLO PERDE

  U OFROJM ROLO PERDE ME QMIM 10 EURO METRA KATROR NQOFSE I MATNI TRANSPORTONI DHE MONTONI VET. POR N

  Prishtinë 25 November 21:51
  10.00 €
 • 0 foto
  Shisha argila
  Decoration

  Shisha argila

  Shes shisha ne gjendje perfekte me perardhje nga Turqia

  Gjakovë 11 November 19:23
  20.00 €
 • 1 foto
  oferte falas,
  Decoration

  oferte falas,

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: wordfinancerapide@gmai

  Novoberdë 4 November 23:25
  50,000.00 €
 • 6 foto
  3d foto
  Decoration

  3d foto

  keni foto dhe deshirioni me bo diqka interesant me ate, ose me befasu me te dashurit me nje dhurate

  Mitrovicë 1 October 12:27
  5.00 €
 • 0 foto
  Shiten Bizhuteri nga Amerika
  Decoration

  Shiten Bizhuteri nga Amerika

  Shiten Bizhuteri per vajza te reja dhe gra moderne..! Bizhuterit jane nga Amerika dhe Polonia.

  Prishtinë 25 September 14:32
  100.00 €
 • 5 foto
  MOLER PROFESIONALIST
  Decoration

  MOLER PROFESIONALIST

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE SI DHE RINOVIME, DEKO

  Prishtinë 19 September 11:59
  With agreement
 • 4 foto
  LOST LOVE SPELL CASTER,PAY AFTER RESULTS +27839620753-GERMANY-FINLAND-TURKEY-SINGAPORE-DENMARK-UK-AUSTRALIA
  Decoration

  LOST LOVE SPELL CASTER,PAY AFTER RESULTS +27839620753-GERMANY-FINLAND-TURKEY-SINGAPORE-DENMARK-UK-AUSTRALIA

  LOST LOVE SPELLS HEALER,LGBT SPELLS +27839620753 POWERFUL LOVE SPELLS,INTERNATIONAL LOST LOVER HEALE

  Kllokot 17 September 10:30
  200.00 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë dhe e shprehur e huasë.
  Decoration

  Ofertë e shpejtë dhe e shprehur e huasë.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një institucion financiar ndërkombëtar i specializuar në ofertat e kredisë të

  Lipjan 15 September 14:30
  50,000.00 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Decoration

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 11 September 23:04
  With agreement
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Decoration

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 28 August 20:15
  With agreement
 • 13 foto
  Dekore per shtepi
  Decoration

  Dekore per shtepi

  Punojm dekore per shtepi dyqane etj. Rrafaello. Marmarino. Imitim betoni. Travertino. Sahara etj

  Prishtinë 24 August 00:10
  With agreement
 • 6 foto
  Jambolija te leshta 200 x 70
  Decoration

  Jambolija te leshta 200 x 70

  Jambolija te leshta 200 x 70 , Qmimi per cop 15 Euro Jamboliat jan te perdorura dhe ne gjendje te mi

  Ferizaj 5 August 17:18
  15.00 €
 • 5 foto
  MOLER PROFESIONALIST NGJYROSJE....
  Decoration

  MOLER PROFESIONALIST NGJYROSJE....

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . Z

  Prishtinë 24 July 07:44
  With agreement
 • 2 foto
  Shilte me stiropor
  Decoration

  Shilte me stiropor

  Shilte me stiropor, shume e rehatshme, model i vecante.

  Gjakovë 17 July 19:10
  35.00 €
 • 4 foto
  MOLER PROFESIONALIST
  Decoration

  MOLER PROFESIONALIST

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . Z

  Fushë Kosovë 17 July 10:25
  With agreement
 • 4 foto
  MOLER
  Decoration

  MOLER

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . Z

  Fushë Kosovë 13 July 14:51
  With agreement
 • 5 foto
  COLOR'S MOLERI.........
  Decoration

  COLOR'S MOLERI.........

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . Z

  Prishtinë 9 July 21:07
  With agreement
 • 0 foto
  HAPPY LOAN OFFER APPLY NOW +918929509036
  Decoration

  HAPPY LOAN OFFER APPLY NOW +918929509036

  Do you need Personal Finance? Business Cash Finance? Unsecured Finance Fast and Simple Finance? Quic

  Zubin Botok 11 June 11:10
  800,000.00 €
 • 1 foto
  DHJAM DERRI
  Decoration

  DHJAM DERRI

  DHJAM /YNDYRE DERRI Shes YNDYRË / DHJAM DERRI 100 % natyral nga Fshati Info 044 760 094 Vibe

  Prishtinë 2 June 09:33
  10.00 €
 • 2 foto
  KARRIKA + TAVOLINA
  Decoration

  KARRIKA + TAVOLINA

  e re rufnizim i ri ,nga Gjermania Metal,Palohen info 044760094 Viber +383447600941 Çmimi 50 euro

  Prishtinë 20 May 08:50
  50.00 €