Biznes & Punësime në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 4 foto
  Lokal 126m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal 126m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.

  Lokali gjendet në Dragodan në kompleksin “ALB Dizajn” afër rrugës kryesore. Lokali ndodhet në ka

  Prishtinë Sot, 23:43
  240,000.00 €
 • 2 foto
  BUBASHFABA DEZINFEKTIM ME PREPARATE EKOLOGJIKE
  services

  BUBASHFABA DEZINFEKTIM ME PREPARATE EKOLOGJIKE

  ELEMINIMI BEHET ME GELL EKOLOGJIK PRODHIM AMERIKAN MAXFORCE & BAYER BUBAT SHFFARROSEN SHUMIC

  Malisheve Sot, 23:42
  1.00 €
 • 4 foto
  Dhome Frigoriferike Okazion
  Business for sale / rent

  Dhome Frigoriferike Okazion

  Shitet frigorifer stacioner 240m kub 5,5 m×12m laftesi 4 m me motor shume te mire ku nuk harxhon shu

  Fier Sot, 23:41
  1.00 Lek
 • 3 foto
  Fluke 325 True Rms ( i Ri)
  Machinery and inventory

  Fluke 325 True Rms ( i Ri)

  Shitet Aparat professional Fluke 325 True Rms i Ri. Per te gjith ata profesionist qe kerkojn cilsi

  Durrës Sot, 23:38
  180.00 €
 • 0 foto
  Objekt - Shtëpi 540m2 në shitje në Pejton.
  Local / Workshop / Warehouse

  Objekt - Shtëpi 540m2 në shitje në Pejton.

  Objekti ndodhet në 3 Ari truall dhe gjendet në Pejton afër Rezonancës. Objekti ka gjithsej 540m2 të

  Prishtinë Sot, 23:37
  1,350,000.00 €
 • 2 foto
  Objekt afarist - Shtëpi 535m2 në shitje në Aktash.
  Local / Workshop / Warehouse

  Objekt afarist - Shtëpi 535m2 në shitje në Aktash.

  Objekti ndodhet në 5.10 Ari truall, gjendet në Aktash - Lagjja e Muhaxherëve, shumë afër rrugës krye

  Prishtinë Sot, 23:36
  510,000.00 €
 • 3 foto
  Lokal 60m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal 60m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.

  Lokali ka fletë poseduese dhe gjendet në Lagjen e Spitalit afër Super Vivës. Lokali ndodhet në katin

  Prishtinë Sot, 23:32
  90,000.00 €
 • 1 foto
  BUBASHFABA insekte buba shtepija banesa 044550009
  services

  BUBASHFABA insekte buba shtepija banesa 044550009

  viber +37744550009 BEJEM SHFARROSJEN E BUBASHFABAVE ME GARANCION 6 MUJOR, ME GELL EKOLOGJIK PRODHI

  Prishtinë Sot, 23:30
  1.00 €
 • 1 foto
  Lokal 30m2 neto në shitje në Bregun e Diellit.
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal 30m2 neto në shitje në Bregun e Diellit.

  Lokali gjendet në Bregun e Diellit te banesat e “Standardit” (banesat e Komunës). Lokali ndodhet

  Prishtinë Sot, 23:28
  45,000.00 €
 • 1 foto
  APARAT i kafes EXPRES dy grupsh
  Machinery and inventory

  APARAT i kafes EXPRES dy grupsh

  APARAT i kafes EXPRES dy grupsh LEO ne gjendje shum te mir i servisuar vjen me pomp filter dhe mulli

  Prishtinë Sot, 23:27
  With agreement
 • 2 foto
  Lokal 26m2 në shitje në lagjen Mati 1.
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal 26m2 në shitje në lagjen Mati 1.

  Lokali gjindet në lagjen Mati 1 në rrugën Muharrem Fejza, mbrapa Super Vivës në objektin e ndërtuar

  Prishtinë Sot, 23:26
  35,000.00 €
 • 1 foto
  TENDA SHATORA ME QERA KARRIKA TAVL 045587719
  services

  TENDA SHATORA ME QERA KARRIKA TAVL 045587719

  Japimmme qera shatora karrika tavolina nr 045587719 nxhdo koh jeni te mir pritur

  Prishtinë Sot, 23:23
  With agreement
 • 3 foto
  SHATORA ME QERA KARRIKA DHE TAVOLINA 045587719
  services

  SHATORA ME QERA KARRIKA DHE TAVOLINA 045587719

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina 045587719 ne gjod koh

  Ferizaj Sot, 23:21
  With agreement
 • 4 foto
  SHATORA ME QERA KARIKA TAVOLINA 045587719
  services

  SHATORA ME QERA KARIKA TAVOLINA 045587719

  Jepim Me qera shatora karrika tavolina 045587719 ne gjdo koh

  Lipjan Sot, 23:21
  With agreement
 • 3 foto
  Lokal - Zyre 60.50m2 në shitje te Prishtina e Re.
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal - Zyre 60.50m2 në shitje te Prishtina e Re.

  SHITET URGJENT! Lokali gjendet te Prishtina e Re, ngjitur me Pallatin e Drejtësisë, në objektin afar

  Prishtinë Sot, 23:18
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet lokali 318m2 ne qender tek parku!DELTA
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet lokali 318m2 ne qender tek parku!DELTA

  Ofrohet per shitje lokali afarist i cili ndodhet afer qendres se qytetit perkatesisht tek parku i qy

  Prishtinë Sot, 23:17
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet lokali 318m2 afer qendres te parku!DELTA
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet lokali 318m2 afer qendres te parku!DELTA

  Ofrohet per shitje lokali afarist i cili ndodhet afer qendres se qytetit perkatesisht tek parku i qy

  Prishtinë Sot, 23:17
  With agreement
 • 11 foto
  NITI-SHITET RESTAURANTI +78ari M.Ferizaj Shkup
  Local / Workshop / Warehouse

  NITI-SHITET RESTAURANTI +78ari M.Ferizaj Shkup

  🔸Shitet -Restauranti me 78ari oborr /Ferizaj 🔸Restauranti-650 m2 🔸Hapsirë -1500 m2 🔸Lokacioni -

  Ferizaj Sot, 23:17
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet
  Farm animals

  Shitet

  Shitet detelina e cila eshte shume e mir dhe cilsore,dujt jan te mdhaj fotot tregoj mjaft te iteresu

  Klinë Sot, 23:17
  2.00 €
 • 0 foto
  Moler 0.40 cent m2
  services

  Moler 0.40 cent m2

  Moler Hidrosanitari uji kanalizim rrym etj me qmim te volitshem

  Prishtinë Sot, 23:17
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet Detelina
  Farm animals

  Shitet Detelina

  Shes detelin per Ushqim te Kafshve eshte shum e mir shitet e tera

  Klinë Sot, 23:17
  2.00 €
 • 3 foto
  Lokal 80m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal 80m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.

  Lokali gjendet në Dragodan, ndodhet në katin përdhesë dhe ka gjithesj 2 Hapsira Pune dhe 1 WC. Lokal

  Prishtinë Sot, 23:17
  136,000.00 €
 • 8 foto
  NITI-SHITET RESTAURANT ADRIATIKU 78ari
  Local / Workshop / Warehouse

  NITI-SHITET RESTAURANT ADRIATIKU 78ari

  🔸Shitet -Restauranti me 78ari oborr /Ferizaj 🔸Restauranti-650 m2 🔸Hapsirë -1500 m2 🔸Lokacioni -

  Ferizaj Sot, 23:16
  With agreement
 • 0 foto
  Bëjmë shtrimin e kockave
  services

  Bëjmë shtrimin e kockave

  Bëjmë shtrimin e kockave me çmim të volitshëm nëpër gjithë Kosovën.

  Ferizaj Sot, 23:16
  With agreement
 • 2 foto
  TENDA DIMRORE ME QERA KARRIKA TAVL 045587719
  services

  TENDA DIMRORE ME QERA KARRIKA TAVL 045587719

  Japim Me qer shatora karrika tavolina jeni tmirnpritur ne nr 045587719

  Prishtinë Sot, 23:16
  With agreement
 • 3 foto
  Lokal 35m2 në shitje te Qafa.
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal 35m2 në shitje te Qafa.

  Lokali gjendet te soliterat e Qafes dhe ka 32m2 në dokumenta, ndërsa faktike i ka 35m2. Lokali ndodh

  Prishtinë Sot, 23:15
  75,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet objekti 600m2 ne qender afer sheshit!DELTA
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet objekti 600m2 ne qender afer sheshit!DELTA

  Ofrohet per shitje objekti afarist i cili ndodhet afer qeverise.Objekti eshte i shtrire ne 2 ari tru

  Prishtinë Sot, 23:13
  800,000.00 €
 • 0 foto
  Lokal 120m2 ne shitje ne Qender
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal 120m2 ne shitje ne Qender

  Lokal 120m2 ne shitje ne Qender saktesisht ne rrugen kryesore prane stacionit policor Qender 92\' rr

  Prishtinë Sot, 23:12
  1,000,000.00 €
 • 4 foto
  ⭕Shitet lokali 65m2 ne Lagjen Dardania afër postes
  Local / Workshop / Warehouse

  ⭕Shitet lokali 65m2 ne Lagjen Dardania afër postes

  ⭕Shitet lokali 65m2 ne Lagjen Dardania afër postes ⭕ ⭕Lokali ka një pozite te mire dhe është i

  Prishtinë Sot, 23:11
  With agreement
 • 4 foto
  SHATORA ME QERA KARRIKA TAVOLINA 045587719
  services

  SHATORA ME QERA KARRIKA TAVOLINA 045587719

  Shatora karrika tavolina 045587719

  Prishtinë Sot, 23:10
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet Lokali ne lagje te spitalit vend ideal.
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet Lokali ne lagje te spitalit vend ideal.

  Shitet Lokali 162m2 afer spitalev, i pershtatshem per veprimtari te ndryshme afarizmi, ordinanca, et

  Prishtinë Sot, 23:09
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet lokali 84m2 ne qendren Tregtare ne Dardani
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet lokali 84m2 ne qendren Tregtare ne Dardani

  Ofrohen per shitje lokalet afariste ne qendren tregtare Nartel Center ne lagjjen Dardania. Lokalet k

  Prishtinë Sot, 23:09
  With agreement
 • 1 foto
  Ofrohet PËR QIRA Objekt i përshtatshme për veprim
  Local / Workshop / Warehouse

  Ofrohet PËR QIRA Objekt i përshtatshme për veprim

  Ofrohet PËR QIRA Objekt i përshtatshme për veprimtari të ndryshme biznesore 1250m²â”‚ Top Lokacion

  Prishtinë Sot, 23:06
  With agreement
 • 7 foto
  Makinat per prodhimin e plasmasit.
  Machinery and inventory

  Makinat per prodhimin e plasmasit.

  Makina per prodhimin e plasmasit. 044-121-961 +355673212678

  Tiranë Sot, 23:06
  38,000.00 €
 • 10 foto
  2 Ordinanca të reja, me paisje 🇨🇭
  Local / Workshop / Warehouse

  2 Ordinanca të reja, me paisje 🇨🇭

  OBJEKTI ME QERA (me marrveshje) ose SHITET shum lirë! Dy Ordinanca të reja me të gjitha paisjet

  Fushë Kosovë Sot, 23:04
  With agreement
 • 9 foto
  LINA-Shitet Restaurant Luxor ne Gjilan 102/16L
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA-Shitet Restaurant Luxor ne Gjilan 102/16L

  Shitet Restaurant Luxor 2000m2 dhe 36 ari oborr Restauranti gjendet në Gjilan dhe ka qasje në rrugën

  Prishtinë Sot, 23:04
  With agreement
 • 6 foto
  Makina per prodhimin sfungjereve te kuzhines
  Machinery and inventory

  Makina per prodhimin sfungjereve te kuzhines

  Makina per prodhimin sfungjereve te kuzhines. 044-121-961 +355673212678

  Tiranë Sot, 23:04
  18,500.00 €
 • 2 foto
  LINA LOKALI 500m2 K përdhesë PRISHTINE
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA LOKALI 500m2 K përdhesë PRISHTINE

  Shitet: Lokali Kuadraturë: 500 m2 Kati: Përdhesë Adresa: Lagjja Spitalit Pronari: Shqiptarë dhe doku

  Prishtinë Sot, 23:04
  With agreement
 • 3 foto
  LINA-SHITET LOKALI 57m2 TE 4LLULLAT-PR 69/16L
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA-SHITET LOKALI 57m2 TE 4LLULLAT-PR 69/16L

  Shitet :Lokali 57m2 Adresaa:Te 4Llullat afer Teatrit Dodona Dokumentacioni:Ne rregull Pronari : Shqi

  Prishtinë Sot, 23:04
  62,700.00 €
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 306 493
  services

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 306 493

  Rezervimet Per Veren 2019-2020 Kan Filluar Rezervo Daten Tuaj ! Tel Viber +38349:306:493 TENDA KARR

  Istog Sot, 23:03
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet lokali 45m2 ne Dardani,Nartel center!DELTA
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet lokali 45m2 ne Dardani,Nartel center!DELTA

  Ofrohen per shitje lokalet afariste ne qendren tregtare Nartel Center ne lagjjen Dardania. Lokalet k

  Prishtinë Sot, 23:03
  With agreement
 • 3 foto
  LINA lokali 35m2 K përdhesë 47/16L
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA lokali 35m2 K përdhesë 47/16L

  Shitet ;Lokali Kuadraturë;35m2 Kati;Pëdhesë Adresa; Rexhep Bislimi- te Eurogoma Infrastrukturë;E ko

  Ferizaj Sot, 23:03
  With agreement
 • 9 foto
  LINA-Shitet Objekti për biznes Babush FR-PR 127/17
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA-Shitet Objekti për biznes Babush FR-PR 127/17

  Shitet:Objekti per biznes dy kate objekti ka 1400 m2 dhe është i gatëshëm për punë. Objekti është n

  Prishtinë Sot, 23:03
  420,000.00 €
 • 8 foto
  LINA Objekti për biznes Babush FR-PR 127/17
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA Objekti për biznes Babush FR-PR 127/17

  Shitet:Objekti per biznes dy kate objekti ka 1400 m2 dhe është i gatëshëm për punë. Objekti është n

  Lipjan Sot, 23:03
  With agreement
 • 0 foto
  Ofrohet per shitje lokali 72m2 ne Aktash !DELTA
  Local / Workshop / Warehouse

  Ofrohet per shitje lokali 72m2 ne Aktash !DELTA

  Ofrohet per shitje lokali 72m2 ne Aktash ,ne rrugicen perballe salles 1 Tetori. Objekti ku ndodhet l

  Prishtinë Sot, 23:02
  2,500.00 €
 • 0 foto
  Shitet lokali 82m2 ne qender te hotel Grand!DELTA
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet lokali 82m2 ne qender te hotel Grand!DELTA

  Shitet lokali ne qender perballe hotelit grand.Lokali eshte perdhes e ulet,me dokumentacion te rregu

  Prishtinë Sot, 23:02
  310,000.00 €
 • 7 foto
  Maqinat per prodhimin e Najllonit
  Machinery and inventory

  Maqinat per prodhimin e Najllonit

  Maqinat per prodhimin e Najllonit. 044-121-961

  Prishtinë Sot, 23:02
  35,000.00 €
 • 1 foto
  Japim me qira Karrika,Tenda (shatorra),zërim
  services

  Japim me qira Karrika,Tenda (shatorra),zërim

  Jap me qera Tenda,karrika,tavolina per dasma ahengje dhe ndeja te ndryshme familjare . Tendat jan ne

  Prishtinë Sot, 23:02
  With agreement
 • 6 foto
  Maqina per tharjen e drrasave.
  Machinery and inventory

  Maqina per tharjen e drrasave.

  Maqina per tharjen e drrasave. Kontakti 044-121-961 Technical detail mod.mac 300/2G 34.2 KW/h mat

  Prishtinë Sot, 23:02
  2,800.00 €
 • 7 foto
  Maqina per prodhimin e sungjereve te kuzhines
  Machinery and inventory

  Maqina per prodhimin e sungjereve te kuzhines

  Maqina per prodhimin e sungjereve te kuzhines 044-121-961 Kitchen sponge line: • While in terms

  Prishtinë Sot, 23:02
  18,000.00 €