Biznes & Punësime në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 10 foto
  Shitet biznesi i perpunuar gjelltore
  Machinery and inventory

  Shitet biznesi i perpunuar gjelltore

  Lshohet biznesi i perpunuar me te gjitha paisjet e nevojshme per pune apo shitet komplet invertari.

  Fushë Kosovë Sot, 19:50
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet Vija e Ushqimit Per gjelltore
  Machinery and inventory

  Shitet Vija e Ushqimit Per gjelltore

  Shitet Vija e ushqimit shume pak e perdorur , ne kuader te saj eshte edhe shanku dhe kaca, i gjithi

  Fushë Kosovë Sot, 19:50
  2,500.00 €
 • 4 foto
  Viqi i qumshtit
  Farm animals

  Viqi i qumshtit

  Shes viqin e qumshtit 5 ditsh femen simentallk shume e mire

  Dragash Sot, 19:50
  280.00 €
 • 4 foto
  SHATORA ME QERA KARIKA TAVOLINA 045587719
  services

  SHATORA ME QERA KARIKA TAVOLINA 045587719

  Jepim Me qera shatora karrika tavolina 045587719 ne gjdo koh

  Lipjan Sot, 19:50
  With agreement
 • 0 foto
  Shiten tavolina me karrike per terase
  Machinery and inventory

  Shiten tavolina me karrike per terase

  Shiten 4 komplete Tavoline me nga 4 karrika per terasa per fast food apo restorant apo kafe. Tavoli

  Fushë Kosovë Sot, 19:49
  250.00 €
 • 0 foto
  Cisco...(Cybersecurity, CCNA(rrjeta). C++. etj.
  services

  Cisco...(Cybersecurity, CCNA(rrjeta). C++. etj.

  Akademia Lokale e Ciscos (DataProgNet IT academy) eshte e licensuar nga Akademia e Ciscos qysh nga v

  Ferizaj Sot, 19:49
  With agreement
 • 11 foto
  Ordinanca Specialistike 54m2 ne shitje ne Fushe Ko
  Local / Workshop / Warehouse

  Ordinanca Specialistike 54m2 ne shitje ne Fushe Ko

  Ordinanca Specialistike 54m2 ne shitje ne Fushe Kosove ne nje zone shume te pershtatshme shume prane

  Prishtinë Sot, 19:48
  64,000.00 €
 • 6 foto
  L10 Shitet lokali Emshir ,tek hotel Narteli
  Local / Workshop / Warehouse

  L10 Shitet lokali Emshir ,tek hotel Narteli

  Lëshohet lokali me qira në Emshir-Kalabri afër Hotel Nartelit, ndërtim i Nartel. Lokali ka pamje nga

  Prishtinë Sot, 19:44
  1,700.00 €
 • 1 foto
  Frigorifer freskues.
  Machinery and inventory

  Frigorifer freskues.

  Frigorifer inoksi freskues per guzhine piceri fast fud .Frigoriferi ka permasa 70 cm i gjere 80cm i

  Tiranë Sot, 19:44
  45,000.00 Lek
 • 11 foto
  Rregullimi i oborreve
  services

  Rregullimi i oborreve

  Bejm montimin e te gjitha llojeve te kubezave te betonit. Gjithashtu bejm mbjelljen e barit natyral

  Lipjan Sot, 19:44
  With agreement
 • 11 foto
  Rregullimi i oborreve
  services

  Rregullimi i oborreve

  Bejm.montimin e te gjitha llojeve te kubezave te betonit. Gjithashtu bejm.mbjelljen e barit natyral

  Fushë Kosovë Sot, 19:44
  With agreement
 • 11 foto
  Rregullimi i oborreve
  services

  Rregullimi i oborreve

  Bejm montimin e te gjitha llojeve te kubezave te betonit. Gjithashtu bejm.mbjelljen e barit natyral

  Prishtinë Sot, 19:44
  With agreement
 • 0 foto
  Furre me korrent profesionale.
  Machinery and inventory

  Furre me korrent profesionale.

  furre italiane me korrent eshte monofaze.me dy kate 35×38 cm shume ekonomike dhe mjaft praktike ne p

  Tiranë Sot, 19:43
  500.00 €
 • 11 foto
  Rregullimi i oborreve
  services

  Rregullimi i oborreve

  Bejm montimin e te gjitha llojeve te kubezave te betonit. Gjithashtu bejm.mbjelljen e barit natyral

  Ferizaj Sot, 19:43
  With agreement
 • 0 foto
  Kollone Frigoriferike
  Machinery and inventory

  Kollone Frigoriferike

  Ne gjendje te mire me sherbime te bera.

  Tiranë Sot, 19:43
  30,000.00 Lek
 • 0 foto
  Shiten 2 lokalet te lesnas ne Ulpiane!DELTA
  Local / Workshop / Warehouse

  Shiten 2 lokalet te lesnas ne Ulpiane!DELTA

  Jane te leshuara me qira dhe ndodhen ne perdhes. Kontakti 044 556 777 049 157 113 049 445 71

  Prishtinë Sot, 19:42
  390,000.00 €
 • 9 foto
  ELEMENTE TE KUZHINES DHE RESTORANTEVE
  Machinery and inventory

  ELEMENTE TE KUZHINES DHE RESTORANTEVE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Skënderaj Sot, 19:42
  With agreement
 • 8 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Machinery and inventory

  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Pejë Sot, 19:41
  With agreement
 • 11 foto
  Paisje kuzhinash Restorantesh nga inoxi
  Machinery and inventory

  Paisje kuzhinash Restorantesh nga inoxi

  shesim paisje nga inoxi per Hotelieri dhe restorante me garancion gjindemi perballe ETC ferizaj

  Prishtinë Sot, 19:41
  With agreement
 • 2 foto
  FOTOKOPJE CANON 6216, boj edhe ndrrim
  Machinery and inventory

  FOTOKOPJE CANON 6216, boj edhe ndrrim

  Shitet fotokopjues i tipit CANON 6216. Fotokopja eshte shume pak e perdorur dhe eshte ne gjendje te

  Prishtinë Sot, 19:40
  190.00 €
 • 5 foto
  KUZHINA PROFESIONALE PER RESTORANTE
  Machinery and inventory

  KUZHINA PROFESIONALE PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,FUR

  Fushë Kosovë Sot, 19:39
  With agreement
 • 5 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE KUZHINA
  Machinery and inventory

  PAISJE PER RESTORANTE DHE KUZHINA

  SHESIM PAISJE PROFESIONALE PER RESTORANTE TE PRODHIMIT ITALIAN ,GJERMAN ,HOLANDEZ DHE TURK JU MI

  Prishtinë Sot, 19:39
  With agreement
 • 10 foto
  PAISJE PER FAST FOOD DHE RESTORANTE
  Machinery and inventory

  PAISJE PER FAST FOOD DHE RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Obiliq Sot, 19:38
  With agreement
 • 3 foto
  2 Lop me viqa
  Farm animals

  2 Lop me viqa

  Shes 2 lop me viqa Simentallka 3 pjellsh njana 4 pjellsh tjetra viqat mshakuj tamel 25 litra me t’

  Skënderaj Sot, 19:38
  With agreement
 • 11 foto
  PAISJE PROFESSIONALE PER RESTORANTE
  Machinery and inventory

  PAISJE PROFESSIONALE PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE REJA PER RESTORANTE DHE FAST FOOD ,TE GJITHE ARTIKUJT JANE TE FABRIKAVE TE MIRENJO

  Prishtinë Sot, 19:38
  With agreement
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Machinery and inventory

  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  shesim paisje profesionale per Hotelieri : Miksera te gjitha llojet Furra te pizzave te gjitha llo

  Ferizaj Sot, 19:38
  With agreement
 • 4 foto
  SHATORA ME QERA KARRIKA TAVOLINA 045587719
  services

  SHATORA ME QERA KARRIKA TAVOLINA 045587719

  Shatora karrika tavolina 045587719

  Prishtinë Sot, 19:37
  With agreement
 • 2 foto
  Kale ne shitje
  Farm animals

  Kale ne shitje

  Shitet kale 12 vjec.Kali eshte ne gjendje te mir pune dhe nuk ka asnje huq,shitet per arsye se nuk p

  Lushnjë Sot, 19:36
  1,000.00 €
 • 9 foto
  Shitet biznesi 'Linka Nails'
  Business for sale / rent

  Shitet biznesi 'Linka Nails'

  Zona/Rruga : Prane Juveniljes se Vjeter Shitet biznesi Linka Nails 17.000€ (cmim i diskutuesh

  Tiranë Sot, 19:35
  With agreement
 • 2 foto
  TENDA DIMRORE ME QERA KARRIKA TAVL 045587719
  services

  TENDA DIMRORE ME QERA KARRIKA TAVL 045587719

  Japim Me qer shatora karrika tavolina jeni tmirnpritur ne nr 045587719

  Prishtinë Sot, 19:35
  With agreement
 • 3 foto
  SHATORA ME QERA KARRIKA DHE TAVOLINA 045587719
  services

  SHATORA ME QERA KARRIKA DHE TAVOLINA 045587719

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina 045587719 ne gjod koh

  Ferizaj Sot, 19:35
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet objekti 600m2 ne qender afer sheshit!DELTA
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet objekti 600m2 ne qender afer sheshit!DELTA

  Ofrohet per shitje objekti afarist i cili ndodhet afer qeverise.Objekti eshte i shtrire ne 2 ari tru

  Prishtinë Sot, 19:32
  800,000.00 €
 • 6 foto
  Shes 5 lop e4 vjeta
  Farm animals

  Shes 5 lop e4 vjeta

  Shiten 5 lop e 4 vjeta lopt jan shum tmira shiten edhe damas i shes per shkak se spo ka kush mi kqy

  Vushtrri Sot, 19:32
  With agreement
 • 2 foto
  AUTOLARJE NGA GJERMANIA
  Machinery and inventory

  AUTOLARJE NGA GJERMANIA

  Shitet autolarja e ardhur nga Gjermania. Autolarja ka presion (shtypje) te mire. Punon mire dhe esht

  Prishtinë Sot, 19:31
  45.00 €
 • 2 foto
  Tavolinat per zyre
  Machinery and inventory

  Tavolinat per zyre

  Shiten tavolinat per zyre

  Prishtinë Sot, 19:31
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet lokali 173m2 ne Arberi buze rruges!DELTA
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet lokali 173m2 ne Arberi buze rruges!DELTA

  Ne lagjjen \"Arberia\"(ish-Drgodan)ofrohet ne shitje lokali modern i madhesise 173m2 i cili ndodhet

  Prishtinë Sot, 19:30
  With agreement
 • 3 foto
  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER NGA GJERMANIA
  Machinery and inventory

  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER NGA GJERMANIA

  Shitet autolarja e tipit KARCHER e ardhur nga Gjermania. Autolarja ka presion (shtypje) te mire. Pun

  Prishtinë Sot, 19:30
  95.00 €
 • 2 foto
  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER NGA GJERMANIA
  Machinery and inventory

  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER NGA GJERMANIA

  Shitet autolarja e tipit KARCHER K 3.20 e ardhur nga Gjermania. Autolarja ka presion (shtypje) te mi

  Prishtinë Sot, 19:29
  105.00 €
 • 1 foto
  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER 3770 NGA GJERMANIA
  Machinery and inventory

  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER 3770 NGA GJERMANIA

  Shitet autolarja e tipit KARCHER 3770 e ardhur nga Gjermania. Autolarja ka presion (shtypje) te mire

  Prishtinë Sot, 19:28
  130.00 €
 • 2 foto
  SHES GJELAT DHE ZOGZAT AMROK AUSTROLOP SUPER HARK
  Farm animals

  SHES GJELAT DHE ZOGZAT AMROK AUSTROLOP SUPER HARK

  SHES GJELAT DHE ZOGZAT AMROK ASTROLPOL SUPER HARK JON NE GJENDJE SHENDETSOR SHUM TE MIR ME VAKSINA T

  Mitrovicë Sot, 19:28
  With agreement
 • 3 foto
  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER NGA GJERMANIA
  Machinery and inventory

  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER NGA GJERMANIA

  Shitet autolarja e tipit KARCHER e ardhur nga Gjermania. Autolarja ka presion (shtypje) te mire. Pu

  Prishtinë Sot, 19:27
  140.00 €
 • 0 foto
  Shitet lokali 84m2 ne qendren Tregtare ne Dardani
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet lokali 84m2 ne qendren Tregtare ne Dardani

  Ofrohen per shitje lokalet afariste ne qendren tregtare Nartel Center ne lagjjen Dardania. Lokalet k

  Prishtinë Sot, 19:27
  With agreement
 • 11 foto
  Makineri me porosi per punime te ndryshme llamarin
  Machinery and inventory

  Makineri me porosi per punime te ndryshme llamarin

  Sjellim makineri me porsi per punimet e llamarine edhe hekuri ne forma te ndryshme . .Cmimet sipas

  Tiranë Sot, 19:27
  With agreement
 • 0 foto
  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER 620 M nga Gjermania
  Machinery and inventory

  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER 620 M nga Gjermania

  Shitet autolarja profesionale e tipit KARCHER 620 M e sapo ardhur nga Gjermania. Autolarja ka presio

  Prishtinë Sot, 19:26
  195.00 €
 • 5 foto
  Veze thelleze 15lek/kokerr
  Farm animals

  Veze thelleze 15lek/kokerr

  Shiten veze thelleze te fresketa 15/L kokrra me pakic/10 lek kokrra per porosi mbi 100 kokrra.(20 le

  Durrës Sot, 19:26
  15.00 Lek
 • 1 foto
  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER 570 NGA GJERMANIA
  Machinery and inventory

  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER 570 NGA GJERMANIA

  Shitet autolarja e tipit KARCHER K 570 e ardhur nga Gjermania. Autolarja ka presion (shtypje) te mir

  Prishtinë Sot, 19:26
  170.00 €
 • 1 foto
  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER K 5.660 nga Gjermania
  Machinery and inventory

  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER K 5.660 nga Gjermania

  Shitet autolarja profesionale e tipit KARCHER K 5.660 e sapo ardhur nga Gjermania. Autolarja ka pre

  Prishtinë Sot, 19:25
  230.00 €
 • 0 foto
  Karrika te plastikes me qira044545701
  services

  Karrika te plastikes me qira044545701

  Tenda Tavollina Karrikka ne sherbim .dasma dhe raste te ndryshme

  Prishtinë Sot, 19:24
  With agreement
 • 5 foto
  Lokal me qira ne Ulpiane #iBRO GROUP
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal me qira ne Ulpiane #iBRO GROUP

  Leshohet lokali me qira ne Ulpiane,konkretisht mbrapa qerdhes ose mbrama marketit \'\'n.Mollë\'\'.Lo

  Prishtinë Sot, 19:23
  With agreement
 • 2 foto
  Lokal 65m2 në shitje në Lagjen Dodona - 4 Llullat.
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal 65m2 në shitje në Lagjen Dodona - 4 Llullat.

  Lokali gjendet në Lagjen Dodona në rrugën Barjam Kelmendi. Lokali ndodhet në katin përdhesë dhe ka p

  Prishtinë Sot, 19:22
  162,000.00 €