Biznes & Punësime në shitje në Gjilan

 • 12 foto
  TENDA EGZONI 049633978
  services

  TENDA EGZONI 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Kar...

  Gjilan Sot, 03:53
  With agreement
 • 12 foto
  TENDA EGZONI 049633978
  services

  TENDA EGZONI 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Kar...

  Gjilan Sot, 03:50
  With agreement
 • 12 foto
  TENDA EGZONI 049633978
  services

  TENDA EGZONI 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Kar...

  Gjilan Sot, 03:47
  With agreement
 • 12 foto
  TENDA EGZONI 049633978
  services

  TENDA EGZONI 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Kar...

  Gjilan Sot, 02:36
  With agreement
 • 5 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994
  services

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA K...

  Gjilan Sot, 02:18
  With agreement
 • 10 foto
  Shitet lokali me 118m2
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet lokali me 118m2

  Shitet lokali me 118m2 I sapo renovuar,...

  Gjilan Sot, 02:13
  300,000.00 €
 • 1 foto
  Auto Taxi per Aeroport Shkup,Tiran,Prishtine
  services

  Auto Taxi per Aeroport Shkup,Tiran,Prishtine

  Auto Taxi, bëjm bartjen e udhëtarëve në ...

  Gjilan Sot, 01:22
  With agreement
 • 0 foto
  BEJM VOZITJEN PER AEROPORT SHKUP PRISHTIN TIR..
  services

  BEJM VOZITJEN PER AEROPORT SHKUP PRISHTIN TIR..

  BEJM VOZITJE TE UDHETAREVE PREJ AEROPORT...

  Gjilan Sot, 01:21
  With agreement
 • 6 foto
  TENDA TAVOLINA SHATORA DHE KARRIKA
  services

  TENDA TAVOLINA SHATORA DHE KARRIKA

  Tenda shatora tavolina dhe karrika me qe...

  Gjilan Sot, 00:50
  With agreement
 • 6 foto
  Tenda shatora karrika dhe tavolina me qera 044280873
  services

  Tenda shatora karrika dhe tavolina me qera 044280873

  Japum me qera tenda tavolina shatora dhe...

  Gjilan Sot, 00:50
  With agreement
 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA K...

  Gjilan Sot, 00:48
  With agreement
 • 5 foto
  TENDA SHATORA TAVOLINA DHE KARRIKA ME QERA 045587719
  services

  TENDA SHATORA TAVOLINA DHE KARRIKA ME QERA 045587719

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA ...

  Gjilan Sot, 00:43
  With agreement
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA K...

  Gjilan Sot, 00:37
  With agreement
 • 6 foto
  TENDA SHATORA TAVOLINA DHE KARRIKA ME QERA 044280873
  services

  TENDA SHATORA TAVOLINA DHE KARRIKA ME QERA 044280873

  ...

  Gjilan Sot, 00:24
  With agreement
 • 4 foto
  Tedna shatora tavolina dhe  Karrika me qera 044280873
  services

  Tedna shatora tavolina dhe Karrika me qera 044280873

  ...

  Gjilan Sot, 00:20
  With agreement
 • 6 foto
  TENDA SHATORA TAVOLINA DHE KARRIKA ME QERA 044280873
  services

  TENDA SHATORA TAVOLINA DHE KARRIKA ME QERA 044280873

  ...

  Gjilan Sot, 00:15
  With agreement
 • 3 foto
  LESHOJ LOKALET ME QIRA
  Local / Workshop / Warehouse

  LESHOJ LOKALET ME QIRA

  LESHOJ LOKALET ME QIRA CMIMI SIPAS MARR...

  Gjilan Sot, 00:15
  With agreement
 • 6 foto
  TENDA SHATORA TAVOLINA DHE KARRIKA ME QERA 044280873
  services

  TENDA SHATORA TAVOLINA DHE KARRIKA ME QERA 044280873

  ...

  Gjilan Sot, 00:07
  With agreement
 • 5 foto
  TENDA SHATORA TAVOLINA DHE KARRIKA ME QERA  045 587 719
  services

  TENDA SHATORA TAVOLINA DHE KARRIKA ME QERA 045 587 719

  japim me qera shatora karrika tavolina 0...

  Gjilan Dje, 23:51
  With agreement
 • 2 foto
  TENDA ME QERA SHATORA TAVOLINA KARRIKA 045 58 77 19
  services

  TENDA ME QERA SHATORA TAVOLINA KARRIKA 045 58 77 19

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA K...

  Gjilan Dje, 23:51
  With agreement
 • 5 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA     045 58 77 19
  services

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 58 77 19

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO K...

  Gjilan Dje, 23:46
  With agreement
 • 6 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  services

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA K...

  Gjilan Dje, 23:44
  With agreement
 • 4 foto
  Tenda shatora karrika dhe tavolina me qera   045587719
  services

  Tenda shatora karrika dhe tavolina me qera 045587719

  japim ne sherbim me qera shatora karrika...

  Gjilan Dje, 23:37
  With agreement
 • 3 foto
  Lope
  Farm animals

  Lope

  Shite lopa me viq mashkull...

  Gjilan Dje, 22:39
  1,150.00 €
 • 0 foto
  IPTV me 24000 kanale 39 euro ne vit
  services

  IPTV me 24000 kanale 39 euro ne vit

  +24,000 kanale ndërkombëtare (SD/HD/FHD/...

  Gjilan Dje, 21:17
  39.00 €
 • 4 foto
  Shitet traktori
  Farm animals

  Shitet traktori

  Shitet traktori imt539 ngjendjee shum t...

  Gjilan Dje, 17:38
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet Lopa
  Farm animals

  Shitet Lopa

  Shitet Lopa e mir e urt i ka 15 litra qu...

  Gjilan Dje, 17:29
  With agreement
 • 4 foto
  Shitet lokali me 52m2 ne Gavran
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet lokali me 52m2 ne Gavran

  Shitet lokali me 52m2 ne Gavran dy park...

  Gjilan Dje, 16:54
  125,000.00 €
 • 5 foto
  BAKLLAVA ME POROSI GJILAN 045-24-78-74
  services

  BAKLLAVA ME POROSI GJILAN 045-24-78-74

  nShije SH.P.K ju ofron ëmbëlsira nga më ...

  Gjilan Dje, 12:00
  With agreement
 • 1 foto
  JEPET ME QERA OBJEKT 4 KATESH 1200 m2. Rruga Qar..
  Local / Workshop / Warehouse

  JEPET ME QERA OBJEKT 4 KATESH 1200 m2. Rruga Qar..

  Objekti eshte 4 katesh 1200m2 i kompletu...

  Gjilan Dje, 11:35
  800.00 €
 • 5 foto
  Shiten Qurat e Quranat
  Farm animals

  Shiten Qurat e Quranat

  Shiten Qurat e Quranat qift ose veq....

  Gjilan Dje, 10:25
  With agreement
 • 0 foto
  inventar per berber
  Machinery and inventory

  inventar per berber

  Shitet komplet inventari per berber Arsy...

  Gjilan Dje, 08:46
  350.00 €
 • 1 foto
  Kredi personale
  Local / Workshop / Warehouse

  Kredi personale

  Përshëndetje zotëri, zonjë dhe kompani ...

  Gjilan Dje, 08:30
  With agreement
 • 1 foto
  Jepet veturq me Rent a car
  services

  Jepet veturq me Rent a car

  Jepet vetura rent a car 044 242 055...

  Gjilan Dje, 06:49
  25.00 €
 • 6 foto
  Ranishtja P-2000
  Machinery and inventory

  Ranishtja P-2000

  Prodhuesi : \"Gostol\" Nova Gorica Tipi...

  Gjilan Dje, 03:18
  With agreement
 • 1 foto
  Sharra Automatike hidraolike
  Machinery and inventory

  Sharra Automatike hidraolike

  Makina metoperpunuese ne gjendje te mire...

  Gjilan Dje, 03:18
  1.00 €
 • 1 foto
  Shes biznesin komplet me inventar berber
  Business for sale / rent

  Shes biznesin komplet me inventar berber

  Inventar komplet Berber...

  Gjilan 17 May 13:10
  3,500.00 €
 • 4 foto
  Lokal në Shitje
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal në Shitje

  Ofrohet për shitje lokali ekskluziv i ci...

  Gjilan 17 May 09:49
  With agreement
 • 4 foto
  Jepet Lokali afarist me QIRA
  Local / Workshop / Warehouse

  Jepet Lokali afarist me QIRA

  Jepet Lokali afarist me QIRA Jepet me #q...

  Gjilan 17 May 09:35
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet Lokali
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet Lokali

  Shitet lokali ne qytetin e Gjilanit ne n...

  Gjilan 17 May 09:13
  1,400.00 €
 • 7 foto
  viq shyt
  Farm animals

  viq shyt

  shitet viqi mashkull shyt i qumshtit 2 m...

  Gjilan 16 May 19:50
  840.00 €
 • 1 foto
  Preres drejtvizor me gaz
  Machinery and inventory

  Preres drejtvizor me gaz

  Makina metoperpunuese ne gjendje te mire...

  Gjilan 16 May 13:50
  1.00 €
 • 1 foto
  Kompresor i ajrit
  Machinery and inventory

  Kompresor i ajrit

  Makina metoperpunuese ne gjendje te mire...

  Gjilan 16 May 13:49
  1.00 €
 • 1 foto
  Shpuese Radiale
  Machinery and inventory

  Shpuese Radiale

  Makina metoperpunuese ne gjendje te mire...

  Gjilan 16 May 13:45
  1.00 €
 • 1 foto
  Vinç ure
  Machinery and inventory

  Vinç ure

  Makina metoperpunuese ne gjendje te mire...

  Gjilan 16 May 13:45
  1.00 €
 • 1 foto
  Makina per lakimin rrethore te llamarinave
  Machinery and inventory

  Makina per lakimin rrethore te llamarinave

  Makina metoperpunuese ne gjendje te mire...

  Gjilan 16 May 13:44
  1.00 €
 • 1 foto
  Gershere hidraulike
  Machinery and inventory

  Gershere hidraulike

  Makina metoperpunuese ne gjendje te mire...

  Gjilan 16 May 13:42
  1.00 €
 • 1 foto
  Presa hidraulike
  Machinery and inventory

  Presa hidraulike

  Makina metoperpunuese ne gjendje te mire...

  Gjilan 16 May 13:33
  1.00 €
 • 7 foto
  Paisjet Komplet për Frizere Çmimi 1.500.€
  Machinery and inventory

  Paisjet Komplet për Frizere Çmimi 1.500.€

  Shiten Paisjet Komplet për Frizere janë ...

  Gjilan 16 May 12:54
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet lokali ne qender, mrapa stacionit autobusav.
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet lokali ne qender, mrapa stacionit autobusav.

  Shitet lokali ne qender, mrapa stacionit...

  Gjilan 16 May 11:39
  1,400.00 €