Biznes & Punësime në shitje në Novoberdë

 • 11 foto
  paisje per restorante dhe fast food
  Machinery and inventory

  paisje per restorante dhe fast food

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Novoberdë Dje, 19:37
  With agreement
 • 0 foto
  Bejme eliminimin e bubashvabave
  services

  Bejme eliminimin e bubashvabave

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave me preparate profesionale dhe ekologjike. Tretmani zgjat 30 minuta,

  Novoberdë 17 February 10:41
  With agreement
 • 2 foto
   Vrlo pouzdana ponuda zajma
  Business for sale / rent

  Vrlo pouzdana ponuda zajma

  Ponuda zajma bilo kome u potrebi , ja sam pojedinac koji odobravam zajmove u rasponu od 1.000€ do 8.

  Novoberdë 12 February 12:04
  85,000.00 €
 • 11 foto
  H I D R O I Z O L I M E   SPECIALE
  services

  H I D R O I Z O L I M E SPECIALE

  Hidroizolime speciale , izolim mbi pllaka izolim te mbrendeshem soletave cative te rrafsha pishina

  Novoberdë 12 February 10:45
  11,111.00 €
 • 1 foto
  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë në 48 orë
  services

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë në 48 orë

  Pershendetje, une jam z. Adriano Linetti. Unë paraqes një ofertë kredie midis individëve privatë për

  Novoberdë 17 January 17:03
  10.00 €
 • 3 foto
  TENDA NITI SHATORA KARRIKA TAVOLINA
  services

  TENDA NITI SHATORA KARRIKA TAVOLINA

  Jap Ne Sherbim TENDA TAVOLINA KARRIKA TRANSPORTI DHE MONTIMI GRATIS PER MA SHUM INFORMATA DHE

  Novoberdë 17 December 10:26
  With agreement
 • 1 foto
  99,8% pure potassium cyanide powder and pills for sale ...
  services

  99,8% pure potassium cyanide powder and pills for sale ...

  We manufacture and distribute Potassium Cyanide which is a colorless crystalline compound.Our potass

  Novoberdë 8 December 11:04
  70.00 €
 • 1 foto
  Oferte falas;
  services

  Oferte falas;

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 A po kërkoni për një kredi parash për të realiz

  Novoberdë 17 November 07:35
  5,000.00 €
 • 1 foto
  LEXONI ONLINE FAST 100% +33758561497
  Business for sale / rent

  LEXONI ONLINE FAST 100% +33758561497

  Unë kam një kapital që do të përdoret për të dhënë kredi afatshkurtër dhe afatgjatë, që varion nga 5

  Novoberdë 12 November 11:19
  5,000.00 €
 • 2 foto
  ponuda zajma između pojedinca
  Business for sale / rent

  ponuda zajma između pojedinca

  Pozdrav Potrebno vam je financiranje vašeg doma, vašeg poslovanja, kupovine automobila, kupnje mot

  Novoberdë 3 November 11:58
  100.00 €
 • 1 foto
  OFERTE FALAS/
  services

  OFERTE FALAS/

  OFERTA KREDITI PA PROBLEM DHE FAST Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivit

  Novoberdë 2 October 10:04
  5,000.00 €
 • 0 foto
   Bring Back Lost Love Spell Caster +2763176535 Aus
  services

  Bring Back Lost Love Spell Caster +2763176535 Aus

  DR DELAN +27631765353 is a gifted spiritual healer and spells caster who may sort your issues and pr

  Novoberdë 30 September 04:25
  200.00 €
 • 0 foto
  Traditional healer / Lost love spell caster in Eas
  services

  Traditional healer / Lost love spell caster in Eas

  DR DELAN +27631765353 is a gifted spiritual healer and spells caster who may sort your issues and pr

  Novoberdë 30 September 04:25
  200.00 €
 • 0 foto
  Lost love spells caster in New Zealand +2763176535
  services

  Lost love spells caster in New Zealand +2763176535

  DR DELAN +27631765353 is a gifted spiritual healer and spells caster who may sort your issues and pr

  Novoberdë 30 September 04:25
  200.00 €
 • 5 foto
  Tenda korrika tavolina me qera  049619714
  services

  Tenda korrika tavolina me qera 049619714

  Tenda, karrika (tavolinat me mbulesa ) si dhe pa mbulesa Tendat jane dimenz. 4x8m 5x10m 6x12m.

  Novoberdë 28 September 07:36
  With agreement
 • 0 foto
  OFERTA KREDITE E DREJT DHE E SIGURueshme N IN SIGU
  services

  OFERTA KREDITE E DREJT DHE E SIGURueshme N IN SIGU

  Përshëndetje të dashur klientë, ju po kërkoni financim për biznesin tuaj, ose për të zgjidhur proble

  Novoberdë 26 September 07:46
  With agreement
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis privatit dhe biznesit
  services

  Oferta e huasë midis privatit dhe biznesit

  Këtu është ndërmarrja e duhur për t\'ju ndihmuar në shqetësimet tuaja për të pasur kredi. Ju duhet t

  Novoberdë 21 September 01:24
  With agreement
 • 10 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 306 493
  services

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 306 493

  Rezervimet Per Veren 2019-2020 Kan Filluar Rezervo Daten Tuaj ! Tel Viber +38349:306:493 TENDA KARR

  Novoberdë 18 September 18:02
  With agreement
 • 1 foto
  Oferte falas 100%
  Hirings

  Oferte falas 100%

  Mirëmëngjes Ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për të realizuar një pr

  Novoberdë 8 September 00:40
  10,000.00 €
 • 0 foto
  Tenda karrika tavolina 049619714
  services

  Tenda karrika tavolina 049619714

  Ofrij tenda karrika tavolina me qera me dimenz.4x8m 5x10m 6x12m

  Novoberdë 4 September 15:11
  With agreement
 • 0 foto
  Are you having financial problems? I have the solu
  services

  Are you having financial problems? I have the solu

  Hello! Are you having financial problems? I have the solution. I give money loans to all people, ab

  Novoberdë 3 September 18:18
  155.00 €
 • 0 foto
  Dhi Alpine
  Farm animals

  Dhi Alpine

  Dhi Alpine qumeshtore. Qumshti eshte shume i mire nuk mban ere gjithashtu mishi eshte shume i shijsh

  Novoberdë 31 August 11:45
  With agreement
 • 0 foto
  Kredi e ofruar për bizneset dhe individët
  services

  Kredi e ofruar për bizneset dhe individët

  Me grupin tonë të financimit, ju jeni të lirë të aplikoni për një kredi për 1 deri në 25 vjet me një

  Novoberdë 29 August 08:34
  With agreement
 • 0 foto
  Kredi me siguri për individët dhe bizneset
  services

  Kredi me siguri për individët dhe bizneset

  Ju dëshironi të keni një ofertë kredie në bankat tuaja, por kushtet nuk ju përshtaten dhe ju keni ne

  Novoberdë 26 August 08:12
  With agreement
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia.
  Machinery and inventory

  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia.

  Për t'i ndihmuar prindërit të organizojnë vitin shkollor 2019-2020, ne zgjodhëm projektin e huasë "E

  Novoberdë 24 August 17:41
  5,000.00 €
 • 0 foto
  Kredi që u ofrohet kompanive dhe individëve
  services

  Kredi që u ofrohet kompanive dhe individëve

  Ne jemi një kompani që ofron financim për çdo individ si kompani me një shumë prej 2000 deri 10 000

  Novoberdë 24 August 03:01
  With agreement
 • 0 foto
  Kredi dhe financim për individët dhe bizneset
  services

  Kredi dhe financim për individët dhe bizneset

  Të dashur individë dhe kompani private, tani e tutje keni më shumë sesa të bëni për kërkesën tuaj pë

  Novoberdë 23 August 11:31
  With agreement
 • 0 foto
  Kredi e ofruar për kompanitë dhe individët
  services

  Kredi e ofruar për kompanitë dhe individët

  Siguria e financimit të ofruar sot nuk është më e konsiderueshme. Për të guxuar pritjen e të gjithë

  Novoberdë 22 August 10:41
  With agreement
 • 0 foto
  Kredi në siguri për kompanitë dhe individët
  services

  Kredi në siguri për kompanitë dhe individët

  Në ditët e sotme, aplikimi për një kredi është çështje besimi. Shumica e agjentëve në mbarë botën ja

  Novoberdë 21 August 11:08
  With agreement
 • 0 foto
  15000 Free work from home jobs vacancy in your cit
  services

  15000 Free work from home jobs vacancy in your cit

  Salary Rs.25,000/- to 45,000/- per Month, 2000 Job Vacancy in your City, Data Entry Jobs, Part Time

  Novoberdë 20 August 18:06
  With agreement
 • 0 foto
  funksionim i dobët zero
  services

  funksionim i dobët zero

  kredi pa protokoll ne ofrojmë kredi për individë dhe kompani nga 5,000 € deri në 10,000,000 €, me nj

  Novoberdë 19 August 11:44
  With agreement
 • 0 foto
  Tenda karrika tavolina 049619714
  services

  Tenda karrika tavolina 049619714

  Ofroj tenda karrika tavolina me qera me dimenzione 4x8m 5x10m 6x12m

  Novoberdë 16 August 11:51
  With agreement
 • 0 foto
  Kredi për individët dhe bizneset
  services

  Kredi për individët dhe bizneset

  Përshëndetje, Ju po kërkoni fonde për të riaktivizuar biznesin tuaj, por për fat të keq banka po kër

  Novoberdë 16 August 00:38
  With agreement
 • 1 foto
  +27733404752 LOST LOVE SPELL CASTER USA, SA
  services

  +27733404752 LOST LOVE SPELL CASTER USA, SA

  +27733404752 LOST LOVE SPELL CASTER USA, SA Call#+ I am an approved love spell caster , i cast love

  Novoberdë 14 August 10:05
  100.00 €
 • 1 foto
  Lost love spell in USA UK +27733404752 Canada SA
  services

  Lost love spell in USA UK +27733404752 Canada SA

  Lost love spell in USA UK +27733404752 Canada SA Call# I am an approved love spell caster , i cast l

  Novoberdë 14 August 10:04
  100.00 €
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  services

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Siguria e financimit të ofruar sot nuk është më e konsiderueshme. Për të guxuar pritjen e të gjithë

  Novoberdë 11 August 14:01
  With agreement
 • 0 foto
  Tenda karrika tavolina me qera
  services

  Tenda karrika tavolina me qera

  Tenda karrika tavolina ne qera kontaktoni ne numrat e tel: 045 646222 ose Viber: +383 045 646222

  Novoberdë 9 August 11:56
  With agreement
 • 1 foto
  Tenda,tavolina,karrika me qera vber 045533820
  services

  Tenda,tavolina,karrika me qera vber 045533820

  Lëshojmë me qera Tenda-Karrika-Tavolina me qmim të volitshëm ne tere kosoven, 24h online. për më shu

  Novoberdë 9 August 09:18
  With agreement
 • 0 foto
  une femme sérieuse
  services

  une femme sérieuse

  je veux une femme sérieuse pour mariage.

  Novoberdë 8 August 15:26
  With agreement
 • 0 foto
  Kredi e shpejtë për të gjithë
  services

  Kredi e shpejtë për të gjithë

  Përshëndetje zotëri apo zonjë Përmirësoni kushtet e jetesës së njerëzve në vështirësi. Nëse banka j

  Novoberdë 8 August 12:25
  1.00 €
 • 0 foto
  Kredia u ofrohet individëve seriozë
  services

  Kredia u ofrohet individëve seriozë

  Nëse jeni duke kërkuar për një kompani të mirë për të aplikuar për kredi, mos hezitoni të na kontakt

  Novoberdë 8 August 07:25
  With agreement
 • 0 foto
  NDIHMA FINANCIARE
  services

  NDIHMA FINANCIARE

  CAPITAL-FINANZAS është një kompani që punon në fushën e financimit afatshkurtër. Ajo u siguron klien

  Novoberdë 5 August 13:21
  With agreement
 • 0 foto
  OFERTA KUJDES P FORR T ALL GJITHA SERIOZE DHE FAST
  Business for sale / rent

  OFERTA KUJDES P FORR T ALL GJITHA SERIOZE DHE FAST

  OFERTA KUJDES P FORR T ALL GJITHA SERIOZE DHE FAST. Unë ju ofroj kredi nga 2.000 EURO deri në 8.000.

  Novoberdë 5 August 12:01
  With agreement
 • 0 foto
  OFERTA KUJDES P FORR T ALL GJITHA SERIOZE DHE FAST
  Business for sale / rent

  OFERTA KUJDES P FORR T ALL GJITHA SERIOZE DHE FAST

  OFERTA KUJDES P FORR T ALL GJITHA SERIOZE DHE FAST. Unë ju ofroj kredi nga 2.000 EURO deri në 8.000.

  Novoberdë 5 August 12:01
  With agreement
 • 0 foto
  OFERTA KUJDES P FORR T ALL GJITHA SERIOZE DHE FAST
  Business for sale / rent

  OFERTA KUJDES P FORR T ALL GJITHA SERIOZE DHE FAST

  OFERTA KUJDES P FORR T ALL GJITHA SERIOZE DHE FAST. Unë ju ofroj kredi nga 2.000 EURO deri në 8.000.

  Novoberdë 5 August 12:01
  With agreement
 • 0 foto
  Ndihmë financiare
  services

  Ndihmë financiare

  N AT KUJTIMIN TUAJ !!! KAPITAL-FINANCA, ne jemi një bankë me kapital 27 milion dollarë, banka jonë

  Novoberdë 5 August 01:09
  With agreement
 • 0 foto
  Kredia e ofruar midis individëve seriozë
  services

  Kredia e ofruar midis individëve seriozë

  Siguria e financimit të ofruar sot nuk është më e konsiderueshme. Për të guxuar pritjen e të gjithë

  Novoberdë 4 August 06:38
  With agreement
 • 0 foto
  HOW TO BRING BACK LOST LOVE{+27761923297}IN CANADA
  services

  HOW TO BRING BACK LOST LOVE{+27761923297}IN CANADA

  STOP CRYING DAY AND NIGHT. USA | NEW ZEALAND | INDIA | UK | NETHERLANDS | NORWAY | DENMARK | CANADA

  Novoberdë 3 August 19:47
  200.00 €
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për çdo individ serioz
  services

  Kredia e ofruar për çdo individ serioz

  Me grupin tonë të financimit, ju jeni të lirë të aplikoni për një kredi për 1 deri në 25 vjet me një

  Novoberdë 2 August 08:13
  With agreement
 • 1 foto
  Kurbana
  Farm animals

  Kurbana

  Te gjitha prohim vendor te rritura ne bjeshk ne nje lartsi mbi detare 1200 metra

  Novoberdë 31 July 22:13
  With agreement