Biznes & Punësime në shitje në Deqan

 • 0 foto
  Fito Green Card - LLOTARIA AMERIKAN NË DEÇAN
  services

  Fito Green Card - LLOTARIA AMERIKAN NË DEÇAN

  Apliko për Green Card - USA , Fito GREEN CARD dhe jetoni në Amerikë APLIKIME PERSONALE DHE FAMILJAR

  Deqan Sot, 12:34
  10.00 €
 • 3 foto
  DEZINFEKTIM EKOLOGJIK PA RREZIK KUNDER BUBASHFABAV
  services

  DEZINFEKTIM EKOLOGJIK PA RREZIK KUNDER BUBASHFABAV

  BUBASHFABA (FURRTARE) DEZINFEKTIM DERATIZIM DEZINSEKTIM . BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE I

  Deqan Sot, 02:37
  1.00 €
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Machinery and inventory

  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Deqan Dje, 18:02
  With agreement
 • 1 foto
  DEZINFEKTIM EKOLOGJIK PER BUBRRECA BUBASHFABA
  services

  DEZINFEKTIM EKOLOGJIK PER BUBRRECA BUBASHFABA

  DEZINSEKTIM EKOLOGJIK PER BUBRRECA milingona BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE INSEKTEVE NE M

  Deqan Dje, 14:35
  1.00 €
 • 6 foto
  Mzat
  Farm animals

  Mzat

  Shes mzatin me kg ka 2.90 i rritur me ballgur dhe grun.

  Deqan 21 February 00:09
  With agreement
 • 6 foto
  Dyer dhe Dritare ndrrim
  Farm animals

  Dyer dhe Dritare ndrrim

  Shitet dritarja dy kapakshe 120x140 esht e ardhur nga gjermanija e pa perdorne esht edhe nje nje ka

  Deqan 14 February 22:09
  With agreement
 • 8 foto
  Koshere per blet
  Farm animals

  Koshere per blet

  Shes koshere LR dhe DB me shumic dhe pakic me pod te thjesht dhe antivaro per qdo info shtes +383455

  Deqan 14 February 22:06
  With agreement
 • 0 foto
  Blej lop bars ose me viq
  Farm animals

  Blej lop bars ose me viq

  Blej lop me viq ose bars te ket minimum 10L tomel te jet qmimi i arsyshem

  Deqan 14 February 12:24
  1,000.00 €
 • 6 foto
  Ofertë kredie
  services

  Ofertë kredie

  Ofertë kredie për të gjithë ata në nevojë ju lutemi na kontaktoni në Wathsapp në: +359 89 504 7718

  Deqan 12 February 22:25
  500,000.00 €
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  services

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Deqan 29 January 16:58
  100.00 €
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  services

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Deqan 29 January 16:37
  100.00 €
 • 2 foto
  Ofertë kredie
  services

  Ofertë kredie

  Ne jemi bashkëpunim bankar. ne ofrojmë kredi për të gjithë njerëzit. shuma minimale është 5000 eur

  Deqan 22 January 07:42
  500.00 €
 • 1 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  services

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Deqan 16 January 10:34
  1,000.00 €
 • 3 foto
  AM-2201, mdpv, dmai, mdma, ketamine, mephedrone, methylone whatsapp +1 (438) 300-9284
  services

  AM-2201, mdpv, dmai, mdma, ketamine, mephedrone, methylone whatsapp +1 (438) 300-9284

  Buy high quality  2CI, 2CP,2CE ,2CB,Mephedrone Ketamine Heroine cocaine ,5-Meo-DMT 4-Aco-DMT 4-Ho-MI

  Deqan 14 January 09:42
  200.00 €
 • 6 foto
  3 bika
  Farm animals

  3 bika

  Shiten bikat Jan majtun me ballgur. 100 % bijo, per mish ju garantoi. Transporti gratis. Viber: +383

  Deqan 11 January 18:09
  With agreement
 • 1 foto
  Aplikoni tani me normë të ulët 2%
  services

  Aplikoni tani me normë të ulët 2%

  A jeni duke kërkuar për financat e biznesit, financat personale, kreditë e pasurive të patundshme, k

  Deqan 10 January 08:50
  10,000.00 €
 • 1 foto
  Ahmed Mohamed
  services

  Ahmed Mohamed

  Are you Looking for business finance, personal finance, real estate loans, car loans, student cash,

  Deqan 10 January 08:46
  10,000.00 €
 • 11 foto
  KOMPANIA PËR- PASTRIM-SHTEPIVE-LOKALEVE-OBJEKTE
  services

  KOMPANIA PËR- PASTRIM-SHTEPIVE-LOKALEVE-OBJEKTE

  KOMPANIA -EXTRA .E- SPECIALIZUAR -PËR .PASTRIM - SHTEPIVE - LOKALET -OBJEKTET. BËJM- PASTRIM -KONFO

  Deqan 6 January 13:57
  With agreement
 • 2 foto
  Buy Passport Online For Sale |Buy Counterfeit Notes Online
  services

  Buy Passport Online For Sale |Buy Counterfeit Notes Online

  Buy Real and Fake Documents counterfeit banknote bills and also good high quality fake currencies fo

  Deqan 4 January 19:19
  400.00 €
 • 5 foto
  shitet kali
  Farm animals

  shitet kali

  shitet kali shum i urt tel: 049-280-907

  Deqan 11 December 22:03
  900.00 €
 • 3 foto
  Lop ekstra klas qumshtore ne shitje
  Farm animals

  Lop ekstra klas qumshtore ne shitje

  Shesim lop qumshtore me porosi nga gjermonija Franca Austrija kontrata bohet te noteri Copa 1650eu

  Deqan 4 December 04:58
  1,650.00 €
 • 0 foto
  Lopm qumstore extra klas nga gjermonija
  Farm animals

  Lopm qumstore extra klas nga gjermonija

  Shesim lop qumshtore Holstein Deutsche Fleckvieh kja rrac osht per mish dhe per qumsht lopt vin vet

  Deqan 3 December 04:24
  1,800.00 €
 • 1 foto
  Take advantage of this holiday offer
  services

  Take advantage of this holiday offer

  Take advantage of this holiday offer Do you need a holiday loan?   Prepare the new year?   Have

  Deqan 2 December 10:47
  100,000.00 €
 • 1 foto
  Guaranteed loan offer
  services

  Guaranteed loan offer

  Fast and reliable financial loan from a direct investor without fees and without collateral. You can

  Deqan 26 November 01:06
  1,000.00 €
 • 1 foto
  Shërbime të ofertave të huasë midis një individi privat
  services

  Shërbime të ofertave të huasë midis një individi privat

  Të gjitha aftësitë profesionale të një bankieri në një të veçantë që ju dëgjojnë për raportin tuaj t

  Deqan 18 November 08:20
  5,000.00 €
 • 1 foto
    {{UGANDA]] HOW TO JOIN 666 ILLUMINATI SECRET RICH SOCIETY 100% FOR MONEY +27788676511 Australia, Canada, Dubai, Germany, Hong kong, , Kuwait ,BILLIONAIRES CLUB HOW TO JOIN 666 ILLUMINATI SECRET SOCIETY FOR MONEY +27788676511 ?? IN USA,UK,Canada ,Spai
  services

  {{UGANDA]] HOW TO JOIN 666 ILLUMINATI SECRET RICH SOCIETY 100% FOR MONEY +27788676511 Australia, Canada, Dubai, Germany, Hong kong, , Kuwait ,BILLIONAIRES CLUB HOW TO JOIN 666 ILLUMINATI SECRET SOCIETY FOR MONEY +27788676511 ?? IN USA,UK,Canada ,Spai

  {{UGANDA]] HOW TO JOIN 666 ILLUMINATI SECRET RICH SOCIETY 100% FOR MONEY +27788676511 Austra

  Deqan 16 November 10:30
  100.00 €
 • 2 foto
  ponuda zajma između pojedinca
  services

  ponuda zajma između pojedinca

  Pozdrav Potrebno vam je financiranje za vaš dom, posao, kupnju automobila, kupnju motocikla, stvar

  Deqan 14 November 10:11
  100.00 €
 • 0 foto
  Enelarse Hobart
  Machinery and inventory

  Enelarse Hobart

  Enelarese Hobart shume pak e perdorur , per me shume me shkruani ne viber ose whats app

  Deqan 11 November 10:34
  900.00 €
 • 1 foto
  USA, New York, Zambia, Namibia STOP A DIVORCE NOW +27735990122
  services

  USA, New York, Zambia, Namibia STOP A DIVORCE NOW +27735990122

  USA, New York, Zambia, Namibia STOP A DIVORCE NOW +27735990122 REGAIN YOUR EX LOVER IN ONLY 24 HOUR

  Deqan 25 October 09:43
  100.00 €
 • 10 foto
  Dekorime Dasmash
  services

  Dekorime Dasmash

  Fati-m Ballona. Dyqan Festash Ju ofrojme game te gjere te dekoreve : Dekorim i Oborreve,Fejesa, Mar

  Deqan 21 October 15:30
  With agreement
 • 6 foto
  Dekorojme Auto te Nuses
  services

  Dekorojme Auto te Nuses

  Fati-m Ballona. Dekorim i Autos . Dyqan Festash Ju ofrojme game te gjere te dekoreve : Fejesa, Marte

  Deqan 21 October 15:30
  With agreement
 • 2 foto
  Ponuda za pozajmljivanje novca između pojedinca
  services

  Ponuda za pozajmljivanje novca između pojedinca

  Ja sam poseban finansijer. Posjedujem kredite između pojedinaca ljudima u financijskim teškoćama i m

  Deqan 20 October 18:52
  100.00 €
 • 1 foto
  I offer loan buchokmariia@gmail.com
  services

  I offer loan buchokmariia@gmail.com

  I give short, medium and long term loans with a 3% interest. The duration of consumption is between

  Deqan 5 October 20:21
  10.00 €
 • 0 foto
  Shitet mzati
  Farm animals

  Shitet mzati

  Shitet mzati osht shum i mir ika dikun 300 kg qmimi me marrveshje

  Deqan 2 October 09:34
  With agreement
 • 1 foto
   3% Προσφορά δανείου
  services

  3% Προσφορά δανείου

  γεια σας     Είμαι ιδιωτικός δανειστής, Χρειάζεστε ένα νόμιμο, τίμιο, σοβαρό και γρήγορο δάνειο;

  Deqan 2 October 00:10
  900.00 €
 • 0 foto
  Shes blete
  Farm animals

  Shes blete

  Shese blete duke filluar nga 5 konriza deri me 20 konriza te cilat jane 1 kateshe ose 2 kateshe. Cmi

  Deqan 23 September 13:20
  50.00 €
 • 0 foto
  oferte falas
  services

  oferte falas

  OFERTA KREDITI PA PROBLEM DHE FAST. Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivite

  Deqan 22 September 17:57
  10,000.00 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis privatit dhe biznesit
  services

  Oferta e huasë midis privatit dhe biznesit

  Këtu është ndërmarrja e duhur për t\'ju ndihmuar në shqetësimet tuaja për të pasur kredi. Ju duhet t

  Deqan 21 September 01:24
  With agreement
 • 3 foto
  shiten mzort
  Farm animals

  shiten mzort

  shiten mzort e ardhun prej bjeshke me marrveshje

  Deqan 17 September 17:19
  With agreement
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: whatsapp: 0022997351844
  Local / Workshop / Warehouse

  Ofertë e shpejtë e huasë: whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: whatsapp: 0022997351844 Përshëndetje të gjithëve: sandra.tomas1@hotmail.c

  Deqan 17 September 12:18
  5,556.00 €
 • 1 foto
  Oferte falas.
  services

  Oferte falas.

  : 30 000 € Trego distancën(Dragash) Unë do të doja të tërhiqja vëmendjen tuaj për krizën aktuale e

  Deqan 13 September 19:01
  5,000.00 €
 • 0 foto
  Oferte falas 100%
  services

  Oferte falas 100%

  Për t\'i ndihmuar prindërit të organizojnë vitin shkollor 2019-2020, ne zgjodhëm projektin e huasë \

  Deqan 13 September 16:42
  2,000.00 €
 • 0 foto
  Oferta whatsapp: 0022997351844
  Business for sale / rent

  Oferta whatsapp: 0022997351844

  Oferta për kredi afatmesme posaçërisht brenda 48 orëve: Whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gji

  Deqan 13 September 12:33
  4,256.00 €
 • 0 foto
  Oferte falas
  services

  Oferte falas

  Për t\'i ndihmuar prindërit të organizojnë vitin shkollor 2019-2020, ne zgjodhëm projektin e huasë \

  Deqan 7 September 18:22
  2,000.00 €
 • 8 foto
  Inventar per Sallon Ondulimi apo Frizerk
  Machinery and inventory

  Inventar per Sallon Ondulimi apo Frizerk

  Shitet Inventari per Sallon Ondulimi. Inventari është ne gjendje shum te mir. Per çdo informat, ju

  Deqan 6 September 10:06
  1,500.00 €
 • 1 foto
  Cow/ Ox Gallstones available
  Business for sale / rent

  Cow/ Ox Gallstones available

  Cow/ Ox Gallstones available Specifications Cow /Ox Gallstones for sale (wholestone / brokenstone

  Deqan 2 September 21:22
  1.00 €
 • 0 foto
  Tershër
  Farm animals

  Tershër

  Shiten 25 thasë tershër.0.30 vent,per kg.

  Deqan 2 September 12:09
  With agreement
 • 2 foto
  BEST SUPPLIERS OF SSD CHEMICAL SOLUTION FOR CLEANING BLACK MONEY | Activation Powder +27780171131
  services

  BEST SUPPLIERS OF SSD CHEMICAL SOLUTION FOR CLEANING BLACK MONEY | Activation Powder +27780171131

  BEST SUPPLIERS OF SSD CHEMICAL SOLUTION FOR CLEANING BLACK MONEY | Activation Powder +27780171131 i

  Deqan 2 September 00:59
  100.00 €
 • 1 foto
  FREE BUSINESS MAGIC SPELLS +27839620753-USA-QATAR
  services

  FREE BUSINESS MAGIC SPELLS +27839620753-USA-QATAR

  LOST LOVE SPELLS HEALER,LGBT SPELLS +27839620753 POWERFUL LOVE SPELLS,INTERNATIONAL LOST LOVER HEALE

  Deqan 31 August 10:16
  200.00 €
 • 0 foto
  Kredi e ofruar për bizneset dhe individët
  services

  Kredi e ofruar për bizneset dhe individët

  Me grupin tonë të financimit, ju jeni të lirë të aplikoni për një kredi për 1 deri në 25 vjet me një

  Deqan 29 August 08:34
  With agreement