Biznes & Punësime në shitje në Prizren

 • 12 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  services

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  Tenda Egzon

  Prizren Sot, 15:52
  With agreement
 • 7 foto
  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 044374385
  services

  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 044374385

  Ofrojmë me qera tenda-karrika-tavolina me mbulesa si dhe pa mbulesa me qmim te volitshem ne tere kos

  Prizren Sot, 15:51
  With agreement
 • 3 foto
  tenda shatora karrika tavolina me qera 049298686
  services

  tenda shatora karrika tavolina me qera 049298686

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 049 29 86 86

  Prizren Sot, 15:49
  With agreement
 • 4 foto
  tenda shatora karrika tavolina 049298686
  services

  tenda shatora karrika tavolina 049298686

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 049 29 86 86

  Prizren Sot, 15:49
  With agreement
 • 4 foto
  tenda shatora karrika tavolina 049298686
  services

  tenda shatora karrika tavolina 049298686

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 049 29 86 86

  Prizren Sot, 15:49
  With agreement
 • 11 foto
  FURRA DHE MIKSERA ITALIAN TE REJA
  Machinery and inventory

  FURRA DHE MIKSERA ITALIAN TE REJA

  SHESIM PAISJE ITALIANE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ WIBER :

  Prizren Sot, 15:29
  With agreement
 • 0 foto
  VAGË (VAGA) MAXIMA
  Machinery and inventory

  VAGË (VAGA) MAXIMA

  Është vagë profesionale. +38344351896 viber. 049351896

  Prizren Sot, 15:19
  With agreement
 • 4 foto
  Shes vjetat
  Farm animals

  Shes vjetat

  Shes dy vjeta nashkuj njani i ka 7muj njani 5 muj vjetat jon te shnosh pa behane per ma shunm nr 049

  Prizren Sot, 15:02
  1.00 €
 • 9 foto
  Tavolina dhe karrige per zyre - shiten urgjent
  Machinery and inventory

  Tavolina dhe karrige per zyre - shiten urgjent

  Tavolina te madhesive te ndryshme per zyre dhe lokale. Karrige per zyre dhe lokale. 044685325 (Viber

  Prizren Sot, 14:54
  With agreement
 • 1 foto
  Fatmir Gjurgjeali – Përkthyes gjyqësor i licencuar
  services

  Fatmir Gjurgjeali – Përkthyes gjyqësor i licencuar

  PUNOJ NGA SHTËPIA Fatmir Gjurgjeali – Përkthyes gjyqësor i licencuar PRIZREN Me ketë informoj klie

  Prizren Sot, 14:24
  With agreement
 • 11 foto
  PAISJE ITALIANE PER FAST FOOD DHE RESTORANTE
  Machinery and inventory

  PAISJE ITALIANE PER FAST FOOD DHE RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,FUR

  Prizren Sot, 13:24
  With agreement
 • 10 foto
  pajiset tekniker
  Machinery and inventory

  pajiset tekniker

  gjendje reegull vetem blerje serioz...

  Prizren Sot, 11:12
  With agreement
 • 8 foto
  Shes shatorra fintak te ri 12x5
  Local / Workshop / Warehouse

  Shes shatorra fintak te ri 12x5

  Shes lloj lloj dinenzione shatorra per dasma e ahengje te ndryshme 12x4.50. 12 x5. 12x7 jan fintak

  Prizren Sot, 11:03
  1,350.00 €
 • 2 foto
  Shes 5 Bombola Gazi shume pak te perdorura
  Machinery and inventory

  Shes 5 Bombola Gazi shume pak te perdorura

  Shes 5 Bombola Gazi shume pak te perdorura, per arsye te mos perdorimit Cmimi 20 Euro per cope, tota

  Prizren Sot, 10:47
  20.00 €
 • 3 foto
  Karrika dhe tavolina
  Machinery and inventory

  Karrika dhe tavolina

  20 karrika dhe 4 tavolina te drurit shumë te pershtatshme për me shumë informata na kontaktoni

  Prizren Sot, 10:46
  With agreement
 • 2 foto
  Autolarje Karcher HD 1000
  Machinery and inventory

  Autolarje Karcher HD 1000

  Autolarje e tipit Karcher HD 1000, origjinale e ardhur nga zvicrra me presion te lart, ne gjendje sh

  Prizren Sot, 10:27
  With agreement
 • 6 foto
  Vitrin me nxemje
  Machinery and inventory

  Vitrin me nxemje

  Vitrina me nxemje e ardhur nga zvicrra prodhim italian ne gjendje shum te mir, per me shum lajmrohun

  Prizren Sot, 09:56
  With agreement
 • 8 foto
  REKLAMA | DIZAJN
  services

  REKLAMA | DIZAJN

  Punojm reklama dhe dizajne sipas marrveshjes • Reklama ndriquese Led dhe Neon • Shtypim Folie, C

  Prizren Sot, 09:50
  With agreement
 • 3 foto
  shiten frigorfierat me xham
  Machinery and inventory

  shiten frigorfierat me xham

  shiten frigoriferat me xham per restaurante ne gjendje perfekte per me shum na kontaktoni ne ket num

  Prizren Sot, 09:10
  With agreement
 • 6 foto
  Shiten tavolina tpunes
  Machinery and inventory

  Shiten tavolina tpunes

  shiten tavolina tpunes pa ftofje ne gjendje tmir trujtne me dimensione te ndryshme per me shum na ko

  Prizren Sot, 09:10
  With agreement
 • 6 foto
  shiten enlarset profesionale
  Machinery and inventory

  shiten enlarset profesionale

  shiten enlarse te ndryshme profesionale per larjen e gotave dhe enve me program tshkurtet 3min per m

  Prizren Sot, 09:10
  With agreement
 • 2 foto
  shitet tavolina punes
  Machinery and inventory

  shitet tavolina punes

  shitet tavolina punes shum e rujtne me dimensione 110x83 per me shum na kontaktoni ne ket numer tele

  Prizren Sot, 09:10
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet mikseri per torte
  Machinery and inventory

  Shitet mikseri per torte

  shitet mikseri per torte 20kg per me shum na kontaktoni ne ket numer telefoni 045-678-922 ose ne vib

  Prizren Sot, 09:09
  With agreement
 • 1 foto
  shitet friforifer per vena
  Machinery and inventory

  shitet friforifer per vena

  shitet frigoriferi per vera ne gjendje perfekte per me shum na kontaktoni ne ket numer telefoni 045

  Prizren Sot, 09:09
  With agreement
 • 6 foto
  shiten enlarset
  Machinery and inventory

  shiten enlarset

  Shiten enlarset expres per restaurante per gota pijata Ne gjendje perfekte te ardhura nga zvicra pe

  Prizren Sot, 09:09
  With agreement
 • 4 foto
  Shiten vitrina per akullore ISA
  Machinery and inventory

  Shiten vitrina per akullore ISA

  shiten vitrinat per akullore ISA ne gjendje perfekte e ardhur nga zvicra me 12 dhe 8 tasne per me s

  Prizren Sot, 09:09
  With agreement
 • 1 foto
  shitet maqina per gota
  Machinery and inventory

  shitet maqina per gota

  shitet maqina per gota ne gjendje perfekte e ardhur nga zvicra per me shum na kontaktoni ne ket nume

  Prizren Sot, 09:08
  With agreement
 • 2 foto
  shitet vitrina per akullore
  Machinery and inventory

  shitet vitrina per akullore

  shitet vitrina per akullore me 6vaska ne gjendje perfekte i ardhur nga gjermania per me shum informa

  Prizren Sot, 09:08
  With agreement
 • 3 foto
  shitet vitrina per torte
  Machinery and inventory

  shitet vitrina per torte

  shitet vitrina per torte ne gjendje perfekte shum pak e perdorur e ardhur nga zvicra per me shum na

  Prizren Sot, 09:08
  With agreement
 • 1 foto
  shitet fontana
  Machinery and inventory

  shitet fontana

  shitet fontana 3she ne gjendje perfekte per me shum na kontaktoni ne ket numer telefoni 045-678-922

  Prizren Sot, 09:08
  With agreement
 • 2 foto
  Shite frigorifera ma xham
  Machinery and inventory

  Shite frigorifera ma xham

  shiten frigorifera me xham ne gjendje perfekte per me shum na kontaktoni ne ket numer telefoni 045-6

  Prizren Sot, 09:08
  With agreement
 • 3 foto
  tavolina tpunes me frigo inox
  Machinery and inventory

  tavolina tpunes me frigo inox

  shiten tavolina tpunes ne gjendje perfekte inox me friz posht shum pak te perdorura per me shum na k

  Prizren Sot, 09:08
  With agreement
 • 1 foto
  shitet rafti per kuzhina
  Machinery and inventory

  shitet rafti per kuzhina

  shitet rafti per kuzhina shum i rujten per me shum na kontaktoni ne ket numer telefoni 045 678 922 o

  Prizren Sot, 09:07
  With agreement
 • 4 foto
  shitet tavolina punes inox
  Machinery and inventory

  shitet tavolina punes inox

  shitet tavolina punes ne gjendje perfekte me dimesione 230x70 prodhim italian per me shum na kontakt

  Prizren Sot, 09:07
  With agreement
 • 1 foto
  shiten frigorifera me xham
  Machinery and inventory

  shiten frigorifera me xham

  shiten frigorifera me xham ne gjendje perfekte kemi lloje te ndryshme per me shum na kontaktoni ne k

  Prizren Sot, 09:07
  With agreement
 • 4 foto
  SHiten skara shporeti me plin friteza
  Machinery and inventory

  SHiten skara shporeti me plin friteza

  shitet skara shporeti me plin friteza te gjitha se bashku ne gjendje perfekte dimensionet 225x80 per

  Prizren Sot, 09:07
  With agreement
 • 4 foto
  kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve
  services

  kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve

  Bejm zhbllokimin e kanalizimeve dhe pastrimin e tyre me makineri moderne si me shtypje te lart te uj

  Prizren Sot, 07:36
  With agreement
 • 5 foto
  OBJEKTI NE ZEMER TE.QYTETI
  Business for sale / rent

  OBJEKTI NE ZEMER TE.QYTETI

  SHITET.OBJEKTI.NE.ZEMER.TE.QYTETIT.ME.NJE.POZITE TE PA ZAVENDSUAR.

  Prizren Sot, 00:42
  With agreement
 • 12 foto
  pajiset per dentis tekniker vita omega
  Machinery and inventory

  pajiset per dentis tekniker vita omega

  gjendje rregull krejt punon pa problem vetem per serioz kontaktoni ...

  Prizren Dje, 23:46
  With agreement
 • 3 foto
  Shes vinçin 2 tonsh
  Machinery and inventory

  Shes vinçin 2 tonsh

  Shes vinçin 2 tonsh per autoservis dhe pun tjera eshte e re pa perdorun

  Prizren Dje, 23:33
  140.00 €
 • 2 foto
  Ipet Lokali Me Qera
  Local / Workshop / Warehouse

  Ipet Lokali Me Qera

  Ipet lokali me qera qmimi sipas marreveshjes

  Prizren Dje, 23:32
  With agreement
 • 7 foto
  Jap shatorra me qera edhe SHES
  Local / Workshop / Warehouse

  Jap shatorra me qera edhe SHES

  Jap shatorra me qera si dhe bej shitjen e tyre kam fintak te reja edhe te perdorura pak 12x5. 12x4.5

  Prizren Dje, 23:13
  With agreement
 • 10 foto
  Jap shatorra me qera si dhe SHES
  Local / Workshop / Warehouse

  Jap shatorra me qera si dhe SHES

  Jap shatorra me qera si dhe shes te reja dhe pak te perdorura gjindem ne prizren ne lagjen ortakoll

  Prizren Dje, 23:00
  1,350.00 €
 • 2 foto
  Vetrin per torta si e re 4 anet gjam
  Machinery and inventory

  Vetrin per torta si e re 4 anet gjam

  shes vetrinen per torta italjane ne gjendje perfete ftofja perfekte ndriqimi led njera an i mban tor

  Prizren Dje, 19:44
  With agreement
 • 3 foto
  Friz reklamus per pije me ftofje
  Machinery and inventory

  Friz reklamus per pije me ftofje

  Shes frizin ne gjendje te shkelqyer shum pak i perdorur ndriqimi led ftof shum mir shum i bukur ftof

  Prizren Dje, 19:44
  With agreement
 • 2 foto
  Fontan dyshe shum pak e perdorur
  Machinery and inventory

  Fontan dyshe shum pak e perdorur

  shes fontanen dyshe ne gjendje te shkelqyer pune shum e ruajtur pa asnje vrejtje te vetme fotografit

  Prizren Dje, 19:32
  With agreement
 • 2 foto
  Mikser per brum (2shpejtsi) italjan
  Machinery and inventory

  Mikser per brum (2shpejtsi) italjan

  mikseri eshte ne gjendje perfekte prodhim italjan me dy shpejtsi i qohet koka nalt per me nxjerr bru

  Prizren Dje, 19:32
  With agreement
 • 3 foto
  Furr per pjekjen e te gjith llojeve te brumnave
  Machinery and inventory

  Furr per pjekjen e te gjith llojeve te brumnave

  shes firren per te gjith llojeve te brumnave eshte italjane e tera eshte inox pjekjen e ka perfekte

  Prizren Dje, 19:32
  With agreement
 • 3 foto
  Frigorifer reklamus per pije shum i bukur
  Machinery and inventory

  Frigorifer reklamus per pije shum i bukur

  Shes frigoriferin ne gjendje te shkelqyer i sapo ardhur nga italia prodhim italjan ftof shum mir shu

  Prizren Dje, 19:32
  With agreement
 • 1 foto
  Furr per 6 pica me plin italjane
  Machinery and inventory

  Furr per 6 pica me plin italjane

  Shes furren per 6pica me plin italjane shum e ruajtur me shamot ne gjendje perfekte qmimi sipas mar

  Prizren Dje, 19:24
  With agreement