Biznes & Punësime në shitje në Gllogoc

 • 4 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994
  services

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR sherbim ne te

  Gllogoc Sot, 19:26
  With agreement
 • 4 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994
  services

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR sherbim ne te

  Gllogoc Sot, 19:25
  With agreement
 • 4 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994
  services

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR sherbim ne te

  Gllogoc Sot, 19:24
  With agreement
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 044904994
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 044904994

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR sherbim ne te

  Gllogoc Sot, 19:24
  With agreement
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR sherbim ne te

  Gllogoc Sot, 19:23
  With agreement
 • 5 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR +38349343131 viber

  Gllogoc Sot, 19:23
  With agreement
 • 5 foto
  Tenda shatora karrika tavolina me qera 049343131
  services

  Tenda shatora karrika tavolina me qera 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR +38349343131 viber

  Gllogoc Sot, 19:22
  With agreement
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR +38349343131 viber

  Gllogoc Sot, 19:17
  With agreement
 • 12 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  services

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  Tenda Egzon

  Gllogoc Sot, 19:10
  With agreement
 • 6 foto
  Tenda , karrige , tavolina me qere
  services

  Tenda , karrige , tavolina me qere

  Japim me qere tenda të madhësis së ndryshme , karrige , tavolina.Per qmim na kontaktoni ne numrat e

  Gllogoc Sot, 19:02
  With agreement
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR sherbim ne te

  Gllogoc Sot, 19:00
  With agreement
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR sherbim ne te

  Gllogoc Sot, 18:42
  With agreement
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLKNA ME QERA 049343131
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLKNA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR +38349343131 viber

  Gllogoc Sot, 18:37
  With agreement
 • 3 foto
  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 045587719
  services

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 045587719

  japim ne sherbim me qera shatora karrika tavolina ne gjdo koh jeni te mir pritur 045587719

  Gllogoc Sot, 18:19
  With agreement
 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  japim me qera ne shebrim shatora karrika tavolina ne gjod jeni te mir pritur 045587719

  Gllogoc Sot, 18:18
  With agreement
 • 3 foto
  Mshtjerr 7muj Rac e mirē
  Farm animals

  Mshtjerr 7muj Rac e mirē

  shes mshtjerr shume e mir ndash me rrit ndash per mish

  Gllogoc Sot, 18:03
  680.00 €
 • 4 foto
  Lop shyt ekstra klas me viq femer
  Farm animals

  Lop shyt ekstra klas me viq femer

  lopa asht e garantune pa asni behane u shtu para 2jave,viqin e2yt eka qeta ka ende ka ni dham anash

  Gllogoc Sot, 18:02
  1,480.00 €
 • 4 foto
  Vez tpulav dhe tqurav
  Farm animals

  Vez tpulav dhe tqurav

  Shesum vez tpulav dhe tqurav jan te freskta permashum na kontaktoni ne numrin 045612620 ose viber +3

  Gllogoc Sot, 17:35
  With agreement
 • 4 foto
  shes 10 knujsi jan te ri
  Farm animals

  shes 10 knujsi jan te ri

  jan 10 ose 11 copa

  Gllogoc Sot, 16:55
  15.00 €
 • 2 foto
  San edhe kasht
  Farm animals

  San edhe kasht

  Shes san 1.80 Edhe Kasht 1e

  Gllogoc Sot, 16:21
  With agreement
 • 3 foto
  SHITET LOKALI DRENAS
  Local / Workshop / Warehouse

  SHITET LOKALI DRENAS

  Shitet Lokali ne Drenas. Per me shume informata te lutem kontaktoni ne numrin + 383 45 887 606

  Gllogoc Sot, 14:06
  With agreement
 • 1 foto
  Tenda
  services

  Tenda

  Tenda Ardi

  Gllogoc Sot, 13:45
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet 2 viqa mashkull
  Farm animals

  Shitet 2 viqa mashkull

  Shitet 2 viqa mashkush shum te mir Viber:+38349572342 044261642

  Gllogoc Sot, 13:07
  With agreement
 • 3 foto
  Lop me Viq
  Farm animals

  Lop me Viq

  Shitet Mshtjerr S’ Pari Sementall me Viq Mashkull 20 Litra Tamel ipet me Garancjon Viber +383 44

  Gllogoc Sot, 12:59
  With agreement
 • 4 foto
  Lop Mshtjerr S’ Pari
  Farm animals

  Lop Mshtjerr S’ Pari

  Shitet Mshtjerra Sementall S’ Pari me Viq Femen lopa psht shtu qe 1 jav tamel 18 Litra shum e urt

  Gllogoc Sot, 12:56
  With agreement
 • 1 foto
  tenda
  services

  tenda

  Tenda Ardi

  Gllogoc Sot, 12:21
  With agreement
 • 5 foto
  Shiten knujsit
  Farm animals

  Shiten knujsit

  Shiten knujsit t\'katunit

  Gllogoc Sot, 11:58
  10.00 €
 • 3 foto
  Zogj australlorp.new hemshire.amrock
  Farm animals

  Zogj australlorp.new hemshire.amrock

  Kemi zogj nga kto 3 raca te pastra australlorp.new hemshire dhe amrock.

  Gllogoc Sot, 11:15
  With agreement
 • 4 foto
  Shitet lopa qumshtore bars ne mujn e 8 ose ndrrohet
  Farm animals

  Shitet lopa qumshtore bars ne mujn e 8 ose ndrrohet

  Shitet lopa bars edhe nje muj shtohet lopa kur te shtohet ka 25 litra tamel eshte lop qumshtore lopa

  Gllogoc Sot, 10:59
  1,000.00 €
 • 2 foto
  SHITEN MSHTJERRAT
  Farm animals

  SHITEN MSHTJERRAT

  Mshtjerrat jan fort te mira simentallka viber

  Gllogoc Sot, 09:50
  With agreement
 • 3 foto
  TEDNA SHATORA DIMROR KARRIKA TAVOLINA 045587719
  services

  TEDNA SHATORA DIMROR KARRIKA TAVOLINA 045587719

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719 she

  Gllogoc Sot, 08:24
  With agreement
 • 3 foto
  Shes zogj raca te pastra 5 javsh
  Farm animals

  Shes zogj raca te pastra 5 javsh

  Shes zogj raca te pastra dhe te vakcinuar me program. Qmimi sipas marrveshjes.

  Gllogoc Sot, 07:50
  With agreement
 • 4 foto
  Shes kontenjerin per transport-kullos bletesh
  Farm animals

  Shes kontenjerin per transport-kullos bletesh

  Shes kontenjerin per 36 blet ,eshte shume praktik dhe efikas per transport dhe kullos bletesh. Qmimi

  Gllogoc Sot, 07:50
  With agreement
 • 0 foto
  Qelim zogj me inkupator
  Farm animals

  Qelim zogj me inkupator

  Qelim zogj me inkupator me pakic dhe shumic. Inkupatort jan prodhim gjerman me kapacitet deri ne 300

  Gllogoc Sot, 07:49
  With agreement
 • 2 foto
  Shes 8 pula 3 gjela Rhode island
  Farm animals

  Shes 8 pula 3 gjela Rhode island

  Shes 8 pula 3 gjela Rhode island rac e paster

  Gllogoc Sot, 07:49
  With agreement
 • 6 foto
  Shes vez dhe zogj te këtyre racave te pastra
  Farm animals

  Shes vez dhe zogj te këtyre racave te pastra

  Shes vez dhe zogj te racave te pastra. Zogjet duhet te porositen paraprakisht. Qmimi eshte sipas sas

  Gllogoc Sot, 07:48
  With agreement
 • 5 foto
  Shes gjela raca te pastra bio
  Farm animals

  Shes gjela raca te pastra bio

  Shes gjela jan raca te pastra bio per ti marakli por edhe per mish pesha e tyre eshte nga 3 -5 kg. J

  Gllogoc Sot, 07:48
  With agreement
 • 3 foto
  TENDA SHATORA DIMROR KARRIKA TAVOLINA 045587719
  services

  TENDA SHATORA DIMROR KARRIKA TAVOLINA 045587719

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719 she

  Gllogoc Sot, 07:42
  With agreement
 • 2 foto
  Tlyn i lopes
  Farm animals

  Tlyn i lopes

  Shes tlyn te lopes

  Gllogoc Sot, 07:27
  With agreement
 • 4 foto
  Mshtjerra rac simental
  Farm animals

  Mshtjerra rac simental

  shes mshtjerren 11muj rac simental

  Gllogoc Sot, 07:26
  With agreement
 • 3 foto
  TENDA SHATORA DIMROR KARRIKA TAVOLINA 044280873
  services

  TENDA SHATORA DIMROR KARRIKA TAVOLINA 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873 vib

  Gllogoc Sot, 07:20
  With agreement
 • 4 foto
  TEDNA DIMRORE KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  services

  TEDNA DIMRORE KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873 vib

  Gllogoc Sot, 07:16
  With agreement
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA SHATORA DIMROR
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA SHATORA DIMROR

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873 vib

  Gllogoc Sot, 07:03
  With agreement
 • 3 foto
  TENDA SHATORA DIRMOR ME DER DHE NXEMJE 045587719
  services

  TENDA SHATORA DIRMOR ME DER DHE NXEMJE 045587719

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719 she

  Gllogoc Sot, 06:38
  With agreement
 • 0 foto
  tenda
  services

  tenda

  Tenda Ardi

  Gllogoc Sot, 01:54
  With agreement
 • 11 foto
  Tenda karrika tavolina me qera 383 49 306 493
  services

  Tenda karrika tavolina me qera 383 49 306 493

  Tenda Ardi

  Gllogoc Sot, 00:19
  With agreement
 • 1 foto
  Tenda ardi
  services

  Tenda ardi

  Tenda Ardi

  Gllogoc Dje, 23:37
  With agreement
 • 0 foto
  tenda
  services

  tenda

  Tenda Ardi

  Gllogoc Dje, 22:54
  With agreement
 • 5 foto
  Shes 2 lop me viqa njana mshtirr spari tjetra sdyti
  Farm animals

  Shes 2 lop me viqa njana mshtirr spari tjetra sdyti

  Shes 2 lop me viqa njana mshtirr spari tjetra sdyti qmimi ka 800 evro tel viber+38349.300.167

  Gllogoc Dje, 22:32
  800.00 €
 • 3 foto
  Shitet Lopa
  Farm animals

  Shitet Lopa

  Çmimi Sipas Marrveshjes

  Gllogoc Dje, 22:30
  With agreement