Biznes & Punësime në shitje në Rajoni i Gjilanit

 • 3 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 049 29 86 87
  services

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 049 29 86 87

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA K

  Gjilan Sot, 16:11
  With agreement
 • 0 foto
  tenda karrika tavolina me qera 049298686
  services

  tenda karrika tavolina me qera 049298686

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA K

  Gjilan Sot, 16:11
  With agreement
 • 7 foto
  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 045 562 733
  services

  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 045 562 733

  Tenda Noni

  Kamenicë Sot, 16:10
  With agreement
 • 10 foto
  Tenda Karrika Tavolina me qera 049 81 71 81
  services

  Tenda Karrika Tavolina me qera 049 81 71 81

  Tenda Ardi

  Kamenicë Sot, 16:09
  With agreement
 • 4 foto
  tenda shatora karrika tavolina 049298686
  services

  tenda shatora karrika tavolina 049298686

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA K

  Gjilan Sot, 16:08
  With agreement
 • 4 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA 049298686
  services

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA 049298686

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA K

  Gjilan Sot, 16:08
  With agreement
 • 7 foto
  SHATORA TEDNA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  services

  SHATORA TEDNA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA

  Gjilan Sot, 16:06
  With agreement
 • 4 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  services

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA

  Gjilan Sot, 16:06
  With agreement
 • 5 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  services

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA

  Gjilan Sot, 16:06
  With agreement
 • 8 foto
  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 044 374 385
  services

  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 044 374 385

  Tenda Noni

  Gjilan Sot, 16:05
  With agreement
 • 8 foto
  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 045 562 733
  services

  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 045 562 733

  Tenda Noni

  Viti Sot, 16:05
  With agreement
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA K

  Gjilan Sot, 16:03
  With agreement
 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA K

  Gjilan Sot, 16:03
  With agreement
 • 3 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994
  services

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA K

  Gjilan Sot, 16:02
  With agreement
 • 5 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994
  services

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA K

  Gjilan Sot, 16:02
  With agreement
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA K

  Gjilan Sot, 16:02
  With agreement
 • 4 foto
  shitet lepur femra 4 muaj
  Farm animals

  shitet lepur femra 4 muaj

  shitet lepur femra 4 muaj 20 euro Gjila

  Gjilan Sot, 15:59
  20.00 €
 • 4 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  services

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA

  Gjilan Sot, 15:57
  With agreement
 • 3 foto
  tenda karrika tavolina me qera 049298686
  services

  tenda karrika tavolina me qera 049298686

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA K

  Gjilan Sot, 15:53
  With agreement
 • 6 foto
  Shitet Lepur mashkullin
  Farm animals

  Shitet Lepur mashkullin

  Shitet Lepur mashkullin 3 muaj 15 euro G

  Gjilan Sot, 15:51
  15.00 €
 • 4 foto
  TENDA&SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  services

  TENDA&SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  LESHOJM ME QERA NE SHERBIM SHATORA KARR

  Kamenicë Sot, 15:14
  With agreement
 • 6 foto
  SHATORA KARIKA TAVOLINA TENDA ME QERA 044280873
  services

  SHATORA KARIKA TAVOLINA TENDA ME QERA 044280873

  LESHOJM ME QERA NE SHERBIM SHATORA KARR

  Kamenicë Sot, 15:14
  With agreement
 • 4 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  services

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  LESHOJM ME QERA NE SHERBIM SHATORA KARR

  Kamenicë Sot, 15:14
  With agreement
 • 5 foto
  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA 045587719
  services

  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA 045587719

  Japim me qera shatora karrika dhe tavoli

  Gjilan Sot, 15:06
  With agreement
 • 7 foto
  Pjata ne shitje
  Machinery and inventory

  Pjata ne shitje

  Pjatat ne shitje shume pak te perdorura

  Gjilan Sot, 14:55
  With agreement
 • 12 foto
  INVENTAR PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Machinery and inventory

  INVENTAR PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  shesim paisje profesionale per restorant

  Gjilan Sot, 14:54
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet sana jan 350dujë viber +37745614051
  Farm animals

  Shitet sana jan 350dujë viber +37745614051

  Shitet sana jan 350dujë viber +377456140

  Viti Sot, 14:02
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet Lokali ne Gjilan 101m2 Afer Tregut
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet Lokali ne Gjilan 101m2 Afer Tregut

  Shitet lokali 101m2 në Gjilan ngjitun me

  Gjilan Sot, 12:48
  With agreement
 • 5 foto
  Urgjent lokal prej 108 m2 ne Gjilan
  Local / Workshop / Warehouse

  Urgjent lokal prej 108 m2 ne Gjilan

  Shitet lokali ne shesh ne Gjilan. Lokali

  Gjilan Sot, 12:48
  With agreement
 • 3 foto
  TENDA (SHATORA) KARRIKA 044 461 358
  services

  TENDA (SHATORA) KARRIKA 044 461 358

  Ofrojme tenda (shatora) karrika, tavolin

  Gjilan Sot, 12:27
  With agreement
 • 3 foto
  TENDA (SHATORA) KARRIKA 044 461 358
  services

  TENDA (SHATORA) KARRIKA 044 461 358

  Ofrojme tenda (shatora) karrika, tavolin

  Viti Sot, 12:27
  With agreement
 • 6 foto
  Transport | rërë dhe zhavor
  services

  Transport | rërë dhe zhavor

  Bëjmë transportin e të gjitha llojeve të

  Gjilan Sot, 12:00
  With agreement
 • 6 foto
  Punojmë me bager
  services

  Punojmë me bager

  Punojmë me bager. Për çdo informatë sht

  Gjilan Sot, 12:00
  With agreement
 • 6 foto
  PROclean
  services

  PROclean

  • Pastrimi i shtëpisë • Haus reinigu

  Gjilan Sot, 11:59
  With agreement
 • 11 foto
  PROclean - pastrimi i shtëpisë
  services

  PROclean - pastrimi i shtëpisë

  • Pastrimi i shtëpisë • Haus reinigu

  Kamenicë Sot, 11:59
  With agreement
 • 12 foto
  PROclean - pastrimi i shtëpisë
  services

  PROclean - pastrimi i shtëpisë

  • Viti
  Viti Sot, 11:58
  With agreement
 • 12 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Machinery and inventory

  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  shesim paisje profesionale per restorant

  Gjilan Sot, 11:12
  With agreement
 • 9 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Machinery and inventory

  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  shesim paisje te reja per restorante dhe

  Kamenicë Sot, 11:11
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet Lopa me Viq mashkull
  Farm animals

  Shitet Lopa me Viq mashkull

  Shitet lopa me viq mashkull me garancion

  Viti Sot, 10:45
  1,150.00 €
 • 9 foto
  Shitet biznesi mobishop, invertar dhe malli
  Business for sale / rent

  Shitet biznesi mobishop, invertar dhe malli

  Shitet komplet biznesi i mobishopit, inv

  Viti Sot, 10:30
  1.00 €
 • 1 foto
  Shitet tavolina dhe karrigat
  Machinery and inventory

  Shitet tavolina dhe karrigat

  Shitet tavolina 120 euro, ose komplet ed

  Viti Sot, 10:29
  125.00 €
 • 3 foto
  Zogje racav
  Farm animals

  Zogje racav

  Shesim zogj pulave te races Austrolorp

  Gjilan Sot, 09:34
  1.00 €
 • 3 foto
  Shitet viqi
  Farm animals

  Shitet viqi

  Shitet viqi mashkull 3 muajsh shum i mir

  Gjilan Sot, 08:52
  640.00 €
 • 9 foto
  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA 045646222
  services

  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA 045646222

  Ofrojm Tenda,karrika tavolina me (pa) mb

  Kamenicë Sot, 05:27
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet Dobermani
  Farm animals

  Shitet Dobermani

  shitet Dobermani si Luan.

  Gjilan Sot, 02:51
  With agreement
 • 3 foto
  Jepet me qera
  Local / Workshop / Warehouse

  Jepet me qera

  Ipet lokali me qera në lagjen Dardania

  Gjilan Sot, 00:30
  With agreement
 • 7 foto
  Vez te Fllanzave Bio
  Farm animals

  Vez te Fllanzave Bio

  Shesim vez te Fllanzave Bio Perdoren pe

  Gjilan Dje, 23:29
  With agreement
 • 7 foto
  ShES (JAP) TENDA ME QERA  044/302-828
  services

  ShES (JAP) TENDA ME QERA 044/302-828

  Shes shatora te dimenzionit 5x10m. dhe j

  Gjilan Dje, 22:51
  With agreement
 • 1 foto
  I need a spellcaster to kill my enemy +27784151398
  services

  I need a spellcaster to kill my enemy +27784151398

  INSTANT DEATH SPELL CASTER contact Ema

  Kamenicë Dje, 21:08
  100.00 €
 • 11 foto
  Shes dy lop qumshtore me vjeta mashqi 25 deri 30 litra
  Farm animals

  Shes dy lop qumshtore me vjeta mashqi 25 deri 30 litra

  Shiten dy lop shum te mira qumshtore 20

  Gjilan Dje, 20:36
  3,500.00 €