Biznes & Punësime në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 4 foto
  Ofrohet per shitje lokali 130m2 ne Mati 1- DELTA
  Local / Workshop / Warehouse

  Ofrohet per shitje lokali 130m2 ne Mati 1- DELTA

  DELTA Patundshmeri

  Prishtinë Dje, 22:06
  950.00 €
 • 3 foto
  Biku Shyt shitet
  Farm animals

  Biku Shyt shitet

  shes bikun ekstra Kllas e kam tlopes tem Garantoi per Cilsi presim blers qmimi 2.5 per kg

  Gllogoc Dje, 22:06
  With agreement
 • 11 foto
  Dy Ordinanca të REJA - Çmim i jashtzakonshëm!
  Local / Workshop / Warehouse

  Dy Ordinanca të REJA - Çmim i jashtzakonshëm!

  Shiten dy Ordinanca të reja, 54m2 në katin 1, (me Ashensorë) në qendër të Fushkosovës. Ndërtimi i ri

  Prizren Dje, 22:06
  67,500.00 €
 • 1 foto
  Shesim vo
  Farm animals

  Shesim vo

  Shesim vo te pulav amrok qmimi me marrveshje

  Deqan Dje, 22:06
  With agreement
 • 2 foto
  Zyre 82m2 me qira ne Pejton!DELTA
  Local / Workshop / Warehouse

  Zyre 82m2 me qira ne Pejton!DELTA

  DELTA Patundshmeri

  Prishtinë Dje, 22:06
  With agreement
 • 6 foto
  LINA-shitet Lokali 60m2 perball Gj.Serrecit 103/1
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA-shitet Lokali 60m2 perball Gj.Serrecit 103/1

  Shitet lokali i cili ka 60 m2 hapësirë për biznes. Lokali është në katin e dytë dhe ka hymje të veqa

  Ferizaj Dje, 22:05
  With agreement
 • 3 foto
  Shes dhin me 2 edha
  Farm animals

  Shes dhin me 2 edha

  Shes dhin me 2 edha 1 mashkull 1 femer hera e 2 qe ka pjell . Pres blleres serioz... 049662842

  Pejë Dje, 22:05
  220.00 €
 • 7 foto
  LINA-Shitet objekti 500m2+10ari Magj.Fr-Pr 114/16
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA-Shitet objekti 500m2+10ari Magj.Fr-Pr 114/16

  Shitet:objekti 500m2 Posedon 10ari Toke Hapësirë e përshtatshme për biznis dhe afarizem. Adressa:Mag

  Ferizaj Dje, 22:04
  With agreement
 • 0 foto
  LINA-Shitet Lokali 72m2 perdhes 105/16
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA-Shitet Lokali 72m2 perdhes 105/16

  Shitet:Lokali Siperfaqe Lokal përdhesë 72m2 pronari shqiptarë Dokumentacioni në rregullë. Adresa: Ve

  Ferizaj Dje, 22:03
  With agreement
 • 0 foto
  14 KURSE PËR KOMPJUTERË
  services

  14 KURSE PËR KOMPJUTERË

  14 KURSE PËR KOMPJUTERË ne www.shkollainformatika.com www.shkollainformatika.com

  Prishtinë Dje, 22:03
  With agreement
 • 9 foto
  LINA-Shiten dhe ipen me qera lokale 30-35m2 103/17
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA-Shiten dhe ipen me qera lokale 30-35m2 103/17

  Shiten dhe ipen me qera lokalet 30 dhe 35m2 hapësirë për biznes. Lokali është në Përdhesë Lokali ës

  Ferizaj Dje, 22:03
  With agreement
 • 2 foto
  LINA-SHITEN Lokalet 85m2,65m2,K-I-rë 12/16L
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA-SHITEN Lokalet 85m2,65m2,K-I-rë 12/16L

  Shiten: Lokalet Kuadraturë: 85m2 dhe 65m2 Adresa: Rr.Varoshit-VIZIONI S çmimi :1100 e/m2 Pronari:

  Ferizaj Dje, 22:03
  1,100.00 €
 • 0 foto
  Objekt - Shtëpi 540m2 në shitje në Pejton.
  Local / Workshop / Warehouse

  Objekt - Shtëpi 540m2 në shitje në Pejton.

  Objekti ndodhet në 3 Ari truall dhe gjendet në Pejton afër Rezonancës. Objekti ka gjithsej 540m2 të

  Prishtinë Dje, 22:02
  1,350,000.00 €
 • 3 foto
  shes zojt
  Farm animals

  shes zojt

  shes zoj amrok dhe astrolop jane 19 copa per i nformata ne numrin e telefonit ne viber

  Mitrovicë Dje, 22:02
  5.00 €
 • 0 foto
  KURSE PËR KOMPJUTERË
  services

  KURSE PËR KOMPJUTERË

  Organizojm 14 kurse për kompjuterë, te rregullta dhe intenzive -eksperiencë17 vjeqare -29 libra të

  Prishtinë Dje, 22:01
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet Lokali
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet Lokali

  Shitet lokali ne qender te Mitrovices mrapa IPKO\'s kryesore. Lokali ka nje siperfaqe prej 80m2 dhe

  Mitrovicë Dje, 22:00
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet objekti 600m2 ne qender afer sheshit!DELTA
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet objekti 600m2 ne qender afer sheshit!DELTA

  Ofrohet per shitje objekti afarist i cili ndodhet afer qeverise.Objekti eshte i shtrire ne 2 ari tru

  Prishtinë Dje, 22:00
  800,000.00 €
 • 4 foto
  LINA-Shitet OBJEKTI me lokal+3 banesa te Spitali-F
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA-Shitet OBJEKTI me lokal+3 banesa te Spitali-F

  Shitet: Objekti baza 85 m2 Podrumi 85 m2 Kati -I- Lokal Dhe tre kate banimi Adresaa: Rruga 12 Qer

  Ferizaj Dje, 22:00
  219,000.00 €
 • 0 foto
  LINA-SHITET LOKALI 70m2 ne qender te qytetit41/16L
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA-SHITET LOKALI 70m2 ne qender te qytetit41/16L

  Shitet: Lokali Kuadrature :70 m2 Kati: përdhesë Adresa:Rr R.Powell Lokali është duke punuar dhe ka

  Ferizaj Dje, 21:59
  With agreement
 • 0 foto
  Kurse për Teknologjin Informative
  services

  Kurse për Teknologjin Informative

  -17 vite eksperiencë me kurse -29 libra të botuara dhe ribotuara -kurset eksluzivisht praktike -më

  Prishtinë Dje, 21:59
  With agreement
 • 7 foto
  LINA-SHITET Objekti me 71ari truall. 21/16L
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA-SHITET Objekti me 71ari truall. 21/16L

  Shitet; Objekti me 71 ari tokë Adressa; Në Babush rreth magjistr

  Ferizaj Dje, 21:59
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet Lokali 39m2 ne Qender te 4 llullat!DELTA
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet Lokali 39m2 ne Qender te 4 llullat!DELTA

  Ofrohet per shitje lokali ne qender te qytetit prapa teatrit kombetar ne rrugen \"Bajram Kelmendi\"m

  Prishtinë Dje, 21:57
  85,000.00 €
 • 7 foto
  LINA-SHITET OBJEKTI EXKLUZIV në qendër Fer. 09/16L
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA-SHITET OBJEKTI EXKLUZIV në qendër Fer. 09/16L

  Shitet; Objekti Kuadraturë; 2900m2 Adressa; Qendër të Qytetit afër Xhamis së vogël Organizimi i mbre

  Ferizaj Dje, 21:56
  With agreement
 • 2 foto
  Objekt afarist - Shtëpi 535m2 në shitje në Aktash.
  Local / Workshop / Warehouse

  Objekt afarist - Shtëpi 535m2 në shitje në Aktash.

  Objekti ndodhet në 5.10 Ari truall, gjendet në Aktash - Lagjja e Muhaxherëve, shumë afër rrugës krye

  Prishtinë Dje, 21:55
  510,000.00 €
 • 5 foto
  LINA-SHITET Lokali 110m2 përball Spitalit R 20/16L
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA-SHITET Lokali 110m2 përball Spitalit R 20/16L

  Shitet: Lokali Kuadraturë: 110m2,Kati II Lokacioni: Përball

  Ferizaj Dje, 21:55
  With agreement
 • 0 foto
  LINA-SHITET LOKALI 32 m2 në Rr GJILANIT 27/16L
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA-SHITET LOKALI 32 m2 në Rr GJILANIT 27/16L

  Shitet:Lokali Kuadratur:32 m2 Kati: Përdhesë Adresa:Rr:-Rr.Gjilanit në Ferizaj Pronari;Shqiptarë Lok

  Ferizaj Dje, 21:55
  With agreement
 • 3 foto
  Shiten 4+1 race e paster Plimotrok 100%
  Farm animals

  Shiten 4+1 race e paster Plimotrok 100%

  Shes 1 gjel dhe 4 pula origjinal 100% prej pulave te Ukes kush o marakli i ksaj race e njeh, mosha e

  Skënderaj Dje, 21:55
  150.00 €
 • 10 foto
  Ordinanca e re, me paisje 🇨🇭 ev. OP! 😷
  Local / Workshop / Warehouse

  Ordinanca e re, me paisje 🇨🇭 ev. OP! 😷

  SHITET ose ipet KOMPLET OBJEKTI ME QIRA. Komplet Ordinanca me 1 ose 2 Shtretër të ri, me të gjit

  Fushë Kosovë Dje, 21:54
  59,000.00 €
 • 8 foto
  LINA-Shitet Lokali 490m2 në Lagje te Re14/16L
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA-Shitet Lokali 490m2 në Lagje te Re14/16L

  Shitet: Lokali Kuadraturë: 490m2 Lokacioni: Lagje te Re në Objektin e VizionitS-II Ferizaj Pronari

  Ferizaj Dje, 21:54
  550.00 €
 • 5 foto
  LINA-SHITET Lokali 310m2 në Rr Gjilanit 30/16L
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA-SHITET Lokali 310m2 në Rr Gjilanit 30/16L

  Shitet: LOKALI afar

  Ferizaj Dje, 21:54
  With agreement
 • 8 foto
  LINA-Shitet Lokali 65m2,K-I afër Sp.Rajonal 06/16L
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA-Shitet Lokali 65m2,K-I afër Sp.Rajonal 06/16L

  Shitet: Lokali Kuadraturë: 65m2 Kati;-I- Adresa: Rr.Ramadan Rexhepi(afër Spitalit Rajonal dhe Qerdhe

  Ferizaj Dje, 21:53
  With agreement
 • 4 foto
  LINA IPET Lokali 450m2 me qera ,Rr D Islami 34/16L
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA IPET Lokali 450m2 me qera ,Rr D Islami 34/16L

  Ipet me qera lokali i cili ka 450 m2 hapësirë për biznes. Lokali është në katin e dytë dhe ka hymje

  Ferizaj Dje, 21:53
  With agreement
 • 0 foto
  Shes lokal 184m2 qendren tregtare Nartel Center!
  Local / Workshop / Warehouse

  Shes lokal 184m2 qendren tregtare Nartel Center!

  Ofrohen per shitje lokalet afariste ne qendren tregtare Nartel Center ne lagjjen Dardania. Lokalet k

  Prishtinë Dje, 21:52
  With agreement
 • 3 foto
  LINA-Shiten Lokalet e gatëshme Rr Vll.Gërvalla
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA-Shiten Lokalet e gatëshme Rr Vll.Gërvalla

  Shiten: 3 Lokale Hapësirë: kati përdhesë 187 m2 dhe Kati parë:207 m2 Lokalet jan duke punuar me qir

  Ferizaj Dje, 21:52
  With agreement
 • 11 foto
  LINA SHITET DHE IPET ME QERA R. ADRIATIKU+78ARI
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA SHITET DHE IPET ME QERA R. ADRIATIKU+78ARI

  Shitet dhe Ipet me qera:Restaurant+Motel ADRIATIKU me 78 ari oborr Organizimi i Restoranti Hapësira

  Ferizaj Dje, 21:52
  With agreement
 • 0 foto
  Kurs për RRJETAT KOMPJUTERIKE
  services

  Kurs për RRJETAT KOMPJUTERIKE

  Kurs për RRJETAT KOMPJUTERIKE - www.shkollainformatika.com Kurs për RRJETAT KOMPJUTERIKE -19 vite

  Prishtinë Dje, 21:52
  With agreement
 • 1 foto
  Zyre me qira 140m2 ne qender te qytetit!DELTA
  Local / Workshop / Warehouse

  Zyre me qira 140m2 ne qender te qytetit!DELTA

  Ofrohet me qira zyra afariste ne qender te qytetit me metrazh prej 145m².Lokali ndodhet ne katin e 3

  Prishtinë Dje, 21:51
  500.00 €
 • 1 foto
  Lokal 60m2 në shitje në Qendër - Shesh.
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal 60m2 në shitje në Qendër - Shesh.

  Lokali gjendet në Sheshin Edit Durham afër Sheshit Zahir Pajaziti. Lokali ndodhet në katin përdhesë

  Prishtinë Dje, 21:51
  290,000.00 €
 • 0 foto
  LINA SHITET LOKALI 40m2 RR.12 QERSHORI-FR. 28/16L
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA SHITET LOKALI 40m2 RR.12 QERSHORI-FR. 28/16L

  Shitet: Lokali Kuadraturë: 40 m2 Ad

  Ferizaj Dje, 21:51
  With agreement
 • 5 foto
  LINA-SHITET Lokali 38m2 K-I-rë  18/16L
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA-SHITET Lokali 38m2 K-I-rë 18/16L

  Shitet: Lokali Kuadraturë:38m2,Kati-I Lokacioni:Rr.te Shtëpia e bardhë në Ferizaj Pronari: Shqiptarë

  Ferizaj Dje, 21:51
  With agreement
 • 3 foto
  LINA-Shite Lokali 105m2 plus podrumi 65m2 129/L
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA-Shite Lokali 105m2 plus podrumi 65m2 129/L

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Dje, 21:50
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet lokali 84m2 ne qendren Tregtare ne Dardani
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet lokali 84m2 ne qendren Tregtare ne Dardani

  Ofrohen per shitje lokalet afariste ne qendren tregtare Nartel Center ne lagjjen Dardania. Lokalet k

  Prishtinë Dje, 21:50
  With agreement
 • 5 foto
  LINA-Ipet Lokali me qera 28m2,Rr.UQK 13/16L
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA-Ipet Lokali me qera 28m2,Rr.UQK 13/16L

  Ipet me qera lokali i cili ka 28m2 hapësirë për biznes. Lokali është në Përdhes dhe ka hymje të veqa

  Ferizaj Dje, 21:50
  With agreement
 • 8 foto
   LINA-SHITET Objekti me 116 ari Babush Fr Pr127/17
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA-SHITET Objekti me 116 ari Babush Fr Pr127/17

  Shitet:Objekti per biznes dy kate objekti ka 1400 m2 dhe është i gatëshëm për punë. Objekti është

  Ferizaj Dje, 21:50
  420,000.00 €
 • 5 foto
  Viq femen
  Farm animals

  Viq femen

  Shes Mshtjerren rac e lopve te qekis e shnosh per ma shum na kontakto tel ose viber.

  Deqan Dje, 21:49
  With agreement
 • 6 foto
  LINA-SHITET LOKALI 51m2 RR.TE VAROSHIT 91/17
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA-SHITET LOKALI 51m2 RR.TE VAROSHIT 91/17

  Shitet:Lokali Adresaa:Rr.Varoshit Kuadratura:51m2 Dokumentacioni:Ne rregull Pronari : Shqipetar. N

  Ferizaj Dje, 21:49
  With agreement
 • 2 foto
  Kurse për Word Excel Access
  services

  Kurse për Word Excel Access

  Kurse intenzive dhe te rregullta për Word, Excel, Access.

  Prishtinë Dje, 21:49
  With agreement
 • 5 foto
  LINA-Shitet dhe Ipet me qera objekti II-kat 120/17
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA-Shitet dhe Ipet me qera objekti II-kat 120/17

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Dje, 21:49
  With agreement
 • 9 foto
  LINA-Shitet moteli me villa ne Gerlic 127/17
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA-Shitet moteli me villa ne Gerlic 127/17

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Dje, 21:48
  With agreement
 • 6 foto
  LINA-Shitet objekti 300m2 ne Sojev 121/17
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA-Shitet objekti 300m2 ne Sojev 121/17

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Dje, 21:48
  With agreement