Biznes & Punësime në shitje në Vushtrri

 • 4 foto
  Shitet inventari
  Machinery and inventory

  Shitet inventari

  Shitet inventari shih fotot cmimi me marveshje....

  Vushtrri Sot, 09:52
  With agreement
 • 4 foto
  SHlTET Lokal fantastik ne Magjistrale ne Vushtrri
  Local / Workshop / Warehouse

  SHlTET Lokal fantastik ne Magjistrale ne Vushtrri

  Ofrohet PËR SHlTJE Lokal fantastik në rrugen kryesore në Vushtrri 580m²│Një njësi | Banjo ▬ Në rrug

  Vushtrri Sot, 09:49
  With agreement
 • 8 foto
  Ofrohet PËR QIRA Objekti 2800 m²
  Local / Workshop / Warehouse

  Ofrohet PËR QIRA Objekti 2800 m²

  Ofrohet PËR QIRA Objekt shumë i mirë në magjistralen Vushtrri - Prishtinë 2800m²│3 Kate│Parking ▬ N

  Vushtrri Sot, 09:48
  4,500.00 €
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR TE NE GJENI SHERBIM TE SHPEJT KORREKT

  Vushtrri Sot, 09:43
  With agreement
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR TE NE GJENI SHERBIM TE SHPEJT KORREKT

  Vushtrri Sot, 09:42
  With agreement
 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  Jepim Me qera shatora karrika tavolina 045587719 ne gjdo koh ——————

  Vushtrri Sot, 09:41
  With agreement
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  Jepim Me qera shatora karrika tavolina 045587719 ne gjdo koh ——————

  Vushtrri Sot, 09:41
  With agreement
 • 1 foto
  Shes mshtjerren spari nga ferma
  Farm animals

  Shes mshtjerren spari nga ferma

  Shes mshtjerren spari nga ferma Osht bars edhe 10 dit pritet mu shtu

  Vushtrri Sot, 09:05
  1,650.00 €
 • 5 foto
  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036
  services

  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036

  Japim tenda Tavolina Karrika me qira per Dasma Syneti muzik Koncerte Panaire Kanagjeqe si dhe qdo ah

  Vushtrri Sot, 09:00
  With agreement
 • 0 foto
  pula KOKENKINA kikireska
  Farm animals

  pula KOKENKINA kikireska

  Orginal 1/1 049172310

  Vushtrri Sot, 08:18
  With agreement
 • 6 foto
  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA
  services

  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA

  Ofrojm Tenda(shatora) karrika tavolina per ahengje dhe raste te ndryshme familjare, tendat jan te m

  Vushtrri Sot, 07:50
  With agreement
 • 7 foto
  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA
  services

  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA

  Ofrojm Tenda(shatora) karrika tavolina per ahengje dhe raste te ndryshme familjare, tendat jan te ma

  Vushtrri Sot, 07:37
  With agreement
 • 0 foto
  Inventar
  Machinery and inventory

  Inventar

  Shes inventar per çajtore

  Vushtrri Sot, 03:50
  700.00 €
 • 3 foto
  Tenda Egzoni
  services

  Tenda Egzoni

  Tenda Egzon

  Vushtrri Sot, 01:27
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet viqi
  Farm animals

  Shitet viqi

  Shes viqin rac simentall 10 muaj asht extra kllas per majmeri ose me pre nr 044383377 ose viber

  Vushtrri Dje, 22:53
  With agreement
 • 11 foto
  Ventilim,Klimatizim
  services

  Ventilim,Klimatizim

  Kryejmë keto punë; -Ventilimin dhe Klimatizimin e ; -Lokaleve Afariste -Restauranteve -Depove -Furr

  Vushtrri Dje, 22:13
  With agreement
 • 3 foto
  Miser
  Farm animals

  Miser

  shes miser me shumic e pakic

  Vushtrri Dje, 20:30
  With agreement
 • 4 foto
  Kallamoq
  Farm animals

  Kallamoq

  Shes kallamoq pres bleres serijoz nr viber +38349811402

  Vushtrri Dje, 17:31
  With agreement
 • 4 foto
  Shitet lopa simentall
  Farm animals

  Shitet lopa simentall

  Shitet lopa simentall me 26.01.2021 i bon 9 muj mu shtu per her te tret, qumsht deri 25 Litra me gar

  Vushtrri Dje, 17:07
  1,600.00 €
 • 4 foto
  Grill per pjekjen e Pulave
  Business for sale / rent

  Grill per pjekjen e Pulave

  shitet grilli shume pak i perdoru ne gjendje shum te mir

  Vushtrri Dje, 16:05
  550.00 €
 • 4 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  services

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR TE NE GJENI SHERBIM TE SHPEJT KORREKT

  Vushtrri Dje, 15:20
  With agreement
 • 3 foto
  Lop me 2 viqa
  Farm animals

  Lop me 2 viqa

  Shesum lopen me dy viqa bineq esht shum e mir e urt viqa jon femra per me shum mund te konaktoni edh

  Vushtrri Dje, 15:20
  1,900.00 €
 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  Jepim Me qera shatora karrika tavolina 045587719 ne gjdo koh ——————

  Vushtrri Dje, 15:17
  With agreement
 • 1 foto
  Duj ditelin san
  Farm animals

  Duj ditelin san

  Shesum duj diteline sane edhe tershan mun me na kotktu edhe ne Viber ose vacap ±38345425669

  Vushtrri Dje, 14:53
  With agreement
 • 2 foto
  Plus ( kryq ) per barnatore
  Machinery and inventory

  Plus ( kryq ) per barnatore

  Ne gjendje te mire ( njona ane nalet her her tjetra punon super )

  Vushtrri Dje, 14:28
  90.00 €
 • 3 foto
  Shes dostin ose me qera
  services

  Shes dostin ose me qera

  Shes shokun ose e jap me qera Viti 2004 puntor i. Vym tona tmirat Qeraja 50

  Vushtrri Dje, 14:24
  6,000.00 €
 • 2 foto
  Mshtjerr
  Farm animals

  Mshtjerr

  Shitet mshtjerra 1 vjeqare bijo

  Vushtrri Dje, 12:50
  With agreement
 • 2 foto
  Mshtjert
  Farm animals

  Mshtjert

  Shitet mshtjerra bijo 1 vjeqare

  Vushtrri Dje, 12:42
  With agreement
 • 2 foto
  Gusa
  Farm animals

  Gusa

  Shiten 6 gusa per vjami 100%BIJO

  Vushtrri Dje, 12:33
  With agreement
 • 3 foto
  Gusa
  Farm animals

  Gusa

  Shiten 4 gusa e dy gusana

  Vushtrri Dje, 12:20
  With agreement
 • 1 foto
  Duj san ditelin
  Farm animals

  Duj san ditelin

  Shes 5000 duj san ditelin mund te na kontakton ne viber vacap +37745425669

  Vushtrri Dje, 11:40
  With agreement
 • 12 foto
  Paisje per Restorante
  Machinery and inventory

  Paisje per Restorante

  shesim paisje te reja per restorante dhe kuzhina te prodhimit italian ,holandez dhe turk furra te p

  Vushtrri Dje, 11:23
  With agreement
 • 9 foto
  Shitet Lokali me sip.163m2 Qender ne Vushtrri
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet Lokali me sip.163m2 Qender ne Vushtrri

  Shitet Lokali me sip..163m2, Lokacioni ne qender te Kalaja, Qeshmja ne Vushtrri, Lokali është i pers

  Vushtrri Dje, 11:19
  1,100.00 €
 • 5 foto
  Jepet Lokali me Qera ne Qender te Kalaja 220m2
  Local / Workshop / Warehouse

  Jepet Lokali me Qera ne Qender te Kalaja 220m2

  Jepet Lokali me Qera ne Qender te Qytetit, Sip..220m2, Terasa sip..230m2, Lokali gjendet te Kalaja e

  Vushtrri Dje, 11:16
  With agreement
 • 1 foto
  Ofertë
  services

  Ofertë

  Chore Deals

  Vushtrri Dje, 10:06
  With agreement
 • 2 foto
  Makina mjeljes lop ve me garancijon 1 vjet
  Farm animals

  Makina mjeljes lop ve me garancijon 1 vjet

  shes makina mjeljes kena makin loj loj pir 1 lop pir 2 lop me sistem pir shum lop edhe kena me kapas

  Vushtrri Dje, 09:56
  With agreement
 • 6 foto
  Tenda,tavolina dhe karrika me qera.044 198 450
  services

  Tenda,tavolina dhe karrika me qera.044 198 450

  Tenda,tavolina dhe karrika me qera.Tendat posedojn ndriqim dhe nxemje.tel+377 44 198 450

  Vushtrri Dje, 09:55
  With agreement
 • 6 foto
  Tenda,tavolina dhe karrika me qera.044 198 450
  services

  Tenda,tavolina dhe karrika me qera.044 198 450

  Tenda,tavolina dhe karrika me qera.Tendat posedojn ndriqim dhe nxemje.tel+377 44 198 450

  Vushtrri Dje, 09:52
  With agreement
 • 2 foto
  Tenda +383 44 198 450
  services

  Tenda +383 44 198 450

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja (

  Vushtrri Dje, 09:50
  With agreement
 • 1 foto
  Praktikues i lartë magjik, me veprim të menjëhershëm.
  services

  Praktikues i lartë magjik, me veprim të menjëhershëm.

  Praktikues i sipërm MAGJIKE, me veprim të menjëhershëm. Unë kam mijëra fuqi dhe teknika magjike për

  Vushtrri Dje, 04:40
  100.00 €
 • 2 foto
  Shitet tetelina
  Farm animals

  Shitet tetelina

  Shes 200 duj tetelin Jan shum te mir

  Vushtrri 22 January 22:53
  With agreement
 • 9 foto
  Shes viqat meshkuj
  Farm animals

  Shes viqat meshkuj

  Shes 7 viqA meshkuj simentalla ekstra per majmeri

  Vushtrri 22 January 21:14
  2.00 €
 • 3 foto
  Viqi
  Farm animals

  Viqi

  Shitet viqi femer Për ma shumë +38344522060

  Vushtrri 22 January 20:32
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet viqi
  Farm animals

  Shitet viqi

  Shitet viqi femer han san ,tagji Për ma shumë +38344522060

  Vushtrri 22 January 20:28
  With agreement
 • 11 foto
  Shiten 20 bika nga Vushtrria
  Farm animals

  Shiten 20 bika nga Vushtrria

  Bikat jan t ushqyer Bio Duke filluar prej 600 kg-750 kg Qmimi: Sipas Marrveshjes

  Vushtrri 22 January 20:23
  With agreement
 • 11 foto
  Shiten 20 bika nga Vushtrria
  Farm animals

  Shiten 20 bika nga Vushtrria

  Bikat jan t ushqyer Bio Duke filluar prej: 600kg-750kg Qmimet: Sipas Marrveshjes

  Vushtrri 22 January 20:20
  With agreement
 • 2 foto
  biku
  Farm animals

  biku

  shitet biku shum i mir krejt bio ☎️044 915 794

  Vushtrri 22 January 19:18
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet Mtjerra Spari
  Farm animals

  Shitet Mtjerra Spari

  Shitet mshtjerra spari, shtohet nfund te muajit shkurt . Shyte pa brina

  Vushtrri 22 January 17:57
  1,300.00 €
 • 3 foto
  Shitet lopa Mbarse
  Farm animals

  Shitet lopa Mbarse

  Shitet lopa mbarse , Shtohet nfund tmarsit Lop osht e urt me mjel I bon viqat e mire

  Vushtrri 22 January 17:57
  1,150.00 €
 • 6 foto
  Koshere per Blete
  Farm animals

  Koshere per Blete

  Koshere per Bletë 🐝 Shesim Koshere per blete sipas porosis Te gjitha ngjyrat -Korniza (rama) -Ushqy

  Vushtrri 22 January 17:12
  With agreement