Biznes & Punësime në shitje në Skrapar

 • 0 foto
  shes keca qumshti
  Farm animals

  shes keca qumshti

  Shes keca qumshti per me shum info... Kontaktoni KTU 0697490446

  Skrapar 20 October 02:48
  With agreement
 • 11 foto
  SHITET BIZNES I NGRITUR (300m2)
  Business for sale / rent

  SHITET BIZNES I NGRITUR (300m2)

  Shitet Biznes i ngritur Bar-Kafe ne Corovode, Skrapar. Ambjenti ndodhet ne qendren e qytetit, ne bul

  Skrapar 4 October 21:47
  15,000.00 €
 • 2 foto
  poskytuje pôžičku medzi vážnymi jednotlivcami
  services

  poskytuje pôžičku medzi vážnymi jednotlivcami

  Ste súkromní, čestní a dobrého charakteru, máte príjem, ktorý vám umožní splniť vaše mesačné pla

  Skrapar 3 October 09:35
  1,000.00 €
 • 1 foto
  Novac Zajam ponuda
  services

  Novac Zajam ponuda

  Pozdrav Ja sam posebno u suradnji s bankom Laurencijski personnne koji pomaže sve u potrebi finan

  Skrapar 3 October 00:40
  10.00 €
 • 1 foto
  Schnelle und schnelle Finanzierung in 48 Stunden.
  Farm animals

  Schnelle und schnelle Finanzierung in 48 Stunden.

  Guten Morgen. Sie sind Unternehmer, Unternehmer und benötigen Finanzmittel, um Ihre Projekte und Be

  Skrapar 1 October 18:38
  2,500.00 €
 • 0 foto
  Keni vështirësi financiare?
  services

  Keni vështirësi financiare?

  Keni vështirësi financiare? Unë mund t\'ju heq nga vështirësitë tuaja financiare. Unë bëj kredi afa

  Skrapar 26 September 00:50
  100.00 €
 • 0 foto
  90 dhi ne shitje
  Farm animals

  90 dhi ne shitje

  Shiten 90 dhi ne skrapar per arsye largimi nga fshati dhit jan te reja Cmimi 85 000 leke i padiskutu

  Skrapar 25 September 20:21
  8,500.00 Lek
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju..
  Business for sale / rent

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju..

  Mirëmëngjes Ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për të realizuar një pr

  Skrapar 8 September 07:53
  1,000,000.00 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  services

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Me vetëm një normë interesi 3% ju keni mundësinë të bëni një kredi që varion nga 3000 deri në 150000

  Skrapar 21 August 09:33
  With agreement
 • 0 foto
  Kredi, financim dhe investim në biznes
  services

  Kredi, financim dhe investim në biznes

  Ju keni nevojë të filloni biznesin tuaj, të ndërtoni një shtëpi ose të keni një kredi për të përparu

  Skrapar 16 August 02:00
  With agreement
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  services

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsoli

  Skrapar 13 August 14:37
  With agreement
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  services

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidi

  Skrapar 13 August 13:17
  With agreement
 • 0 foto
  ndihmë financiare për të gjithë
  services

  ndihmë financiare për të gjithë

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidim

  Skrapar 12 August 08:52
  With agreement
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  services

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Shumica e ofertave të financimit këto ditë në internet bazohen në mashtrime. Dhe kjo është ajo që tr

  Skrapar 10 August 16:07
  With agreement
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  services

  Kredi dhe ofertë financimi

  Përshëndetje të nderuar kompani, individë, të afërm, miq dhe aleatë. Ju që jeni mashtruar, mashtruar

  Skrapar 10 August 09:55
  With agreement
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  services

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolid

  Skrapar 9 August 15:13
  With agreement
 • 0 foto
  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga sh
  services

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga sh

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidim

  Skrapar 9 August 15:13
  With agreement
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  services

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidim

  Skrapar 9 August 14:33
  With agreement
 • 0 foto
  Oferta e huasë me një transferim të sigurt
  services

  Oferta e huasë me një transferim të sigurt

  Zbuloni ofertën më të mirë të financimit me kompanitë tona me një normë interesi 3% për 1 deri në 30

  Skrapar 4 August 08:18
  With agreement
 • 0 foto
  Shiten 200
  Farm animals

  Shiten 200

  Shiten 200 qengja per kurban barjam me pesh 20-30 kg te pa shenuar pa asnje shenje qengjat ndodhen n

  Skrapar 29 July 00:14
  4,000.00 Lek
 • 0 foto
  Kerkoj nje coban per ruajte bagetishe
  Farm animals

  Kerkoj nje coban per ruajte bagetishe

  Paga shum e kenaqshme

  Skrapar 28 July 18:54
  With agreement
 • 0 foto
  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë
  services

  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë

  Zyra e financimit vjen për të kënaqur nevojat e individëve dhe bizneseve duke vënë në dispozicion të

  Skrapar 16 July 09:26
  With agreement
 • 0 foto
  Kerkoj nje coban per ruajte bagetishe
  Farm animals

  Kerkoj nje coban per ruajte bagetishe

  Te dije te mjeli edhe te jet korrekt,Paga shum e kenaqshme

  Skrapar 13 July 17:02
  600.00 Lek
 • 0 foto
  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë
  services

  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Skrapar 4 July 06:59
  With agreement
 • 0 foto
  Kredi u ofrohet bizneseve dhe të gjithë individëve
  services

  Kredi u ofrohet bizneseve dhe të gjithë individëve

  Merrni një hua prej 1,000 deri në 9,000,000 € me një normë interesi prej 3% më lehtë nga kompania më

  Skrapar 26 June 02:33
  With agreement
 • 0 foto
  Një botim me miqtë
  services

  Një botim me miqtë

  Përshëndetje, a keni nevojë për fonde? Kam marrë € 48,000 në më pak se 48 orë, falë HSBC FIRNANDO Ba

  Skrapar 25 June 14:23
  With agreement
 • 0 foto
  SHES DHI SHUM TE MIRA
  Farm animals

  SHES DHI SHUM TE MIRA

  Shes 100 Krer DHI te shartuara me cjep alpin Per me shum kontaktoni ktu 0697804487 ju flm

  Skrapar 17 June 21:36
  90.00 Lek
 • 0 foto
  100 dhi vendi
  Farm animals

  100 dhi vendi

  Shes 100 krer dhi rrac vendi jan te reja te shendeteshme arsyeja qen i shes esht largohem na fshati

  Skrapar 16 June 12:53
  90.00 Lek
 • 0 foto
  Kredi u ofrohet individëve dhe bizneseve
  services

  Kredi u ofrohet individëve dhe bizneseve

  Këtu është kompania e duhur për t\'ju ndihmuar në shqetësimet tuaja për të pasur kredi. Ju duhet të

  Skrapar 11 June 02:26
  With agreement
 • 0 foto
  Shiten Patenta B, C, D te Rregullta
  services

  Shiten Patenta B, C, D te Rregullta

  Shes Patenta B, C, D te rregullta pa kurs pa provim. Vetem ne dor me €. Dergoni vetem SMS dhe Telefo

  Skrapar 26 May 13:04
  With agreement
 • 0 foto
  Raki skrapari 250 litra
  services

  Raki skrapari 250 litra

  Shes raki rrushi Skrapari me 5 mij leke litri

  Skrapar 26 May 09:15
  5,000.00 Lek
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për të gjithë me 100% të sigurisë
  services

  Kredia e ofruar për të gjithë me 100% të sigurisë

  Me grupin tonë të financimit, ju jeni të lirë të aplikoni për një kredi për 1 deri në 25 vjet me një

  Skrapar 25 May 09:23
  With agreement
 • 0 foto
  Shiten Patenta B, C, D te Rregullta
  services

  Shiten Patenta B, C, D te Rregullta

  Shes Patenta B, C, D te rregullta pa kurs pa provim. Vetem ne dor me €. Dergoni vetem SMS dhe Telefo

  Skrapar 19 May 13:03
  With agreement
 • 0 foto
  Shiten 60 koshere Blete
  Farm animals

  Shiten 60 koshere Blete

  Shiten 60 Koshere Blete ne Skrapar. Ne mize dhe ushqim te kompletuar. Cmimi diskutueshem

  Skrapar 13 May 21:37
  1.00 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë për të gjithë
  services

  Oferta e huasë për të gjithë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Skrapar 11 May 18:43
  With agreement
 • 0 foto
  Kredi për njerëzit dhe bizneset në nevojë
  services

  Kredi për njerëzit dhe bizneset në nevojë

  Përjashtojnë kompanitë e mashtrimit, ne ndeshim si biznesi më i mirë kualifikues në fushën e kredisë

  Skrapar 11 May 17:43
  With agreement
 • 0 foto
  Kredia për individët dhe bizneset
  services

  Kredia për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurtë e financave ju ofron një ofertë kredie prej 1000 deri në 1 500 000 € për një periu

  Skrapar 19 April 18:18
  With agreement
 • 0 foto
  Kredia e ofruar në siguri dhe pa protokoll
  services

  Kredia e ofruar në siguri dhe pa protokoll

  Financimi është një prioritet. Financimi është një përgjegjësi e madhe në të cilën një numër i kompa

  Skrapar 13 April 02:53
  With agreement
 • 0 foto
  Ofrimi i financimit për të gjithë
  services

  Ofrimi i financimit për të gjithë

  Financimi është një prioritet. Financimi është një përgjegjësi e madhe në të cilën një numër i kompa

  Skrapar 10 April 06:39
  With agreement
 • 0 foto
  Oferta promovuese e financimit
  services

  Oferta promovuese e financimit

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë huaje në internet për shkak të mashtrimit që vëre

  Skrapar 8 April 22:26
  With agreement
 • 0 foto
  Financimi për të gjithë
  services

  Financimi për të gjithë

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë financimi në internet për shkak të mashtrimit. Në

  Skrapar 7 April 08:54
  With agreement
 • 0 foto
  Financimi me garanci për individët dhe kompanitë
  services

  Financimi me garanci për individët dhe kompanitë

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë huaje në internet për shkak të mashtrimit që vëre

  Skrapar 6 April 15:09
  With agreement
 • 0 foto
  shiten kope me 100 dele
  Farm animals

  shiten kope me 100 dele

  shes 100 kok dele.CMIMI I NEGOCIUSHEM

  Skrapar 4 April 07:57
  111.00 Lek
 • 0 foto
  Shesim qumesht Blete
  Farm animals

  Shesim qumesht Blete

  Shesim qumesht blete bio . Te interesuarit te kontaktojne 0692664686

  Skrapar 4 April 05:47
  With agreement
 • 1 foto
  Grirse Sallami
  Machinery and inventory

  Grirse Sallami

  Shesim grirse sallami ne gjendje shume te mire pune.shitet per arsye mbyllje biznesi

  Skrapar 4 April 01:41
  100.00 €
 • 0 foto
  Dhi te shartuara me cjsp alpin
  Farm animals

  Dhi te shartuara me cjsp alpin

  Shes dhi te shartuara me cjep alpin 100 krer .jan te reja . Rezistoin dhe ne vende te ftohta I shes

  Skrapar 3 April 11:50
  100.00 Lek
 • 0 foto
  Shes kope me dhen 130 krere
  Farm animals

  Shes kope me dhen 130 krere

  Shes 130 krere dhen te reja me cmim te arsyeshem per arsye migrimi .te interesuar te na kontaktojn n

  Skrapar 3 April 09:21
  80.00 Lek
 • 0 foto
  Shes mish të thatë pasterma Dhie
  Farm animals

  Shes mish të thatë pasterma Dhie

  Dhi mali

  Skrapar 2 April 13:27
  1,500.00 Lek
 • 1 foto
  Shiten dhi te shartuara me cjep Alpin
  Farm animals

  Shiten dhi te shartuara me cjep Alpin

  Shes100 krer dhi shum te Mira shiten per arsye Shperngulje nga fshati

  Skrapar 2 April 07:52
  80.00 Lek
 • 1 foto
  Njoftim !
  Hirings

  Njoftim !

  Njoftim! Kerkoj ??‍♀vajze per Kamarjere ne coffe shop. ⌚8 ore, paradite! ?Contact 0696907539

  Skrapar 15 March 12:28
  1.00 €