Biznes & Punësime në shitje në Vlorë

 • 5 foto
  Okazion!!Dyshek mjekesor medikal migun
  Machinery and inventory

  Okazion!!Dyshek mjekesor medikal migun

  Shitet dyshek mjekesor medikal migun per kurimin e shume semundjeve të ndryshme te perbere prej gure

  Vlorë Sot, 12:07
  1,000.00 €
 • 3 foto
  Dere duralumin dopjo xham
  Machinery and inventory

  Dere duralumin dopjo xham

  Shitet dere ballkoni durale dopjo xham kompletuar me grilla dhe me site. me permasa

  Vlorë Sot, 10:55
  30,000.00 Lek
 • 7 foto
  Paisje per restorant
  Machinery and inventory

  Paisje per restorant

  Per arsye mbyllje biznesi shiten me cmim okazion vec e vec ose te gjitha bashke....

  Vlorë Dje, 07:26
  1.00 €
 • 1 foto
  Frigorifer Zanussi
  Machinery and inventory

  Frigorifer Zanussi

  Shitet frigorifer Zanussi lartesi 200 cm gjeresi 146 cm thellesi 76 perfekt per kuzhina bar restoran

  Vlorë 29 May 11:29
  850.00 €
 • 7 foto
  Pela
  Farm animals

  Pela

  Pela 2 vjece e gjysem esh shum e mir dhe e urt e paperdorur ne pun shitet per arsye se skam mundesi

  Vlorë 28 May 20:42
  700.00 Lek
 • 5 foto
  Okazion Friteze BERTO\'S
  Machinery and inventory

  Okazion Friteze BERTO\'S

  Okazion!!! friteze BERTO\'S te perdorura Me gas 7 + 7 litra

  Vlorë 28 May 15:54
  60.00 €
 • 0 foto
  Shitet aktivitet Transporti Nderqytetes Udhetaresh
  Business for sale / rent

  Shitet aktivitet Transporti Nderqytetes Udhetaresh

  Shiten aksione ne shoqeri transporti nderqytetes udhetaresh.Shoqeria operon ne linjat si me poshte V

  Vlorë 28 May 14:42
  1.00 Lek
 • 2 foto
  Kolltuk bari
  Machinery and inventory

  Kolltuk bari

  Kolltuk bari Gjendja e mire, lekur, te perdorur. 15euro/copa 2 ngjyra, e kuqe me ndenjese te zeze

  Vlorë 27 May 16:25
  15.00 €
 • 6 foto
  Frigorifer ngrirës
  Machinery and inventory

  Frigorifer ngrirës

  Frigorifer ngrires ne gjendje perfekte i perdoru vetem 5 muaj. Cmim i diskutueshem.

  Vlorë 27 May 11:25
  2,000.00 €
 • 5 foto
  Shitet Dhome Frigoriferike
  Machinery and inventory

  Shitet Dhome Frigoriferike

  Shitet dhome frigoriferike ne gjendje pune . Permasat 2.6m x 2.6m x 2.6m . Cmimi i diskutueshem.

  Vlorë 27 May 10:50
  2,950.00 €
 • 6 foto
  Salle gaming
  Business for sale / rent

  Salle gaming

  Shitet ose ndrohet me makine salle gaming e perbere nga 6 tv 6 pls nga 8 pc gaming+1 qendrorin Me pa

  Vlorë 26 May 14:38
  4,500.00 €
 • 2 foto
  Salle ps3 dhe ps4. Tv 6 cop,ps3+ps4
  Business for sale / rent

  Salle ps3 dhe ps4. Tv 6 cop,ps3+ps4

  Shitet salle ps3 dhe ps4,dalla perbehet nga 5 ps3 dhe 1 ps4 me tv 42,40 polsh,nga kolltuqet tavolina

  Vlorë 26 May 01:42
  2,500.00 €
 • 9 foto
  Paisje picerie
  Business for sale / rent

  Paisje picerie

  Shiten paisjet e piceris si me poshte: Furr picash Banak frigorifer me banko mermeri Frigorifer me v

  Vlorë 25 May 20:17
  4,000.00 €
 • 4 foto
  Shitet presa
  Machinery and inventory

  Shitet presa

  Shitet presa 100 me te gjitha aksesoret e nevojshem origjinal 1700 euro i diskutueshem

  Vlorë 25 May 17:52
  With agreement
 • 4 foto
  MAKINERI SORBETO
  Machinery and inventory

  MAKINERI SORBETO

  Makineri sorbeto 3 litra MODEL B3 ETC firma BRAS Made in Italy !!!

  Vlorë 25 May 15:06
  60,000.00 Lek
 • 4 foto
  Paisje Profesjonale Per Restorant Pizzeria Bar
  Machinery and inventory

  Paisje Profesjonale Per Restorant Pizzeria Bar

  Furre elektrike per pjekjen e pulave dhe e mishit me 4 shpata. Hapje e dyfishte me xham.

  Vlorë 25 May 15:05
  1,000.00 €
 • 10 foto
  OKAZION! Shitet ose nderrohet fabrike per riveshje
  Business for sale / rent

  OKAZION! Shitet ose nderrohet fabrike per riveshje

  OKAZION shitet fabrike per riveshjen e gomave te veturave ne gjendje pune Fabrika vjen bashke me len

  Vlorë 24 May 16:33
  8,500.00 €
 • 9 foto
  INSTALOJME Cdo Loje per PS3 PA CIP
  services

  INSTALOJME Cdo Loje per PS3 PA CIP

  Instalojme lojra për PS3 PA CHIP dhe me chip, Ne te gjitha versionet Nje mori lojrash te Updateuar

  Vlorë 23 May 11:39
  10.00 Lek
 • 2 foto
  Tok per biznes
  Business for sale / rent

  Tok per biznes

  Jepet nje sip toke (4000 m2) ,4km nga Vlora ,jepet per shfrytezim biznesi , e rrethuar me drita dhe

  Vlorë 22 May 18:46
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet Piaster Zgare per Tostier me gaz
  Machinery and inventory

  Shitet Piaster Zgare per Tostier me gaz

  Shitet Piaster Zgare profesionale per Tostier me gaz. Cmimi 190 .

  Vlorë 22 May 18:31
  160.00 €
 • 2 foto
  Makineri shtypshkronje. Thike Ideal, MBO, etj.
  Machinery and inventory

  Makineri shtypshkronje. Thike Ideal, MBO, etj.

  Shiten makineri shtypshkronje: 1. Thike Ideal model 7228-95 (72 cm) 2. Palosese MBO T52 3. Nagel fol

  Vlorë 21 May 20:52
  With agreement
 • 0 foto
  Kerkohen shofer per taksi Vlore
  Hirings

  Kerkohen shofer per taksi Vlore

  Kompania AGBES kerkon shofer per taksi ne Vlore , te kene patenten D puna fillon menjehere.Paga

  Vlorë 21 May 13:30
  With agreement
 • 6 foto
  paisje piceri
  Machinery and inventory

  paisje piceri

  shiten paisje per piceri, fast food,bar, disponojme te gjitha paisjet e nevojshme. Furre, brumateice

  Vlorë 20 May 10:47
  With agreement
 • 1 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  services

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Ne jemi këtu për t\'ju ofruar një kredi në siguri të plotë dhe sipas aftësisë tuaj të ripagimit midi

  Vlorë 17 May 10:40
  With agreement
 • 1 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  services

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Ju dëshironi të keni një ofertë kredie në bankat tuaja, por kushtet nuk ju përshtaten dhe ju jeni në

  Vlorë 15 May 08:00
  With agreement
 • 9 foto
  Torno per artistike druri me gjithe aksesoret.
  Machinery and inventory

  Torno per artistike druri me gjithe aksesoret.

  JEPET NE PERDORIM Torno per perpunim druri + thika per punim + set mandrino, te gjitha origjinale te

  Vlorë 13 May 14:25
  With agreement
 • 1 foto
  Kredi e ofruar dhe financim për të gjithë
  services

  Kredi e ofruar dhe financim për të gjithë

  Ne jemi një kompani që ofron një kredi që varion nga 1.000 deri në 1.500,000 euro në vit dhe për një

  Vlorë 11 May 03:03
  With agreement
 • 0 foto
  ps3 &ps4
  Business for sale / rent

  ps3 &ps4

  shitet bisnes funksional

  Vlorë 9 May 23:53
  1.00 €
 • 1 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  services

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Me përjashtim të kompanive mashtrimi, ne kemi arritur të kualifikohemi si ndërmarrja më e mirë në fu

  Vlorë 9 May 08:32
  With agreement
 • 5 foto
  Makineri per dyer dhe dritare pvc dhe alumin
  Machinery and inventory

  Makineri per dyer dhe dritare pvc dhe alumin

  Shesim Makina Per Dyer dhe Dritare per Plastike dhe Alumin Makina te Perdorta Prodhues Gjermane

  Vlorë 8 May 07:41
  With agreement
 • 4 foto
  okazion Mincer2000 Sharre italiane trefazore
  Machinery and inventory

  okazion Mincer2000 Sharre italiane trefazore

  Mincer2000 sharre mishi trefazore profesionale pothuajse e re . Shitet per arsye mosperdorimi. Mish

  Vlorë 5 May 22:54
  With agreement
 • 3 foto
   Carello CC - Karela - Rafte me rrota
  Machinery and inventory

  Carello CC - Karela - Rafte me rrota

  Shiten Rafte - karela CC me rrota per lule ose edhe per produkte te tjera. Shiten 3 karela me nga 5

  Vlorë 3 May 19:19
  150.00 €
 • 4 foto
  Pele
  Farm animals

  Pele

  Shes pele 5 vjece eshte barse eshte e urte ka punuar ne dru dhe ne pune te tjera te ndryshme

  Vlorë 2 May 01:00
  1,200.00 €
 • 3 foto
  Shitet paisje fast-food
  Machinery and inventory

  Shitet paisje fast-food

  Shitet pjekse gjiro per perdorim fast-food, eshte e re e perdorur fare pak,e paisur me mjetet qe nev

  Vlorë 29 April 10:49
  35,000.00 Lek
 • 10 foto
  Furre buke SUPER OKAZIONNNNN.
  Machinery and inventory

  Furre buke SUPER OKAZIONNNNN.

  shitet furr buke ne gjendje shum te mir pune... furri punohet me cdo lloj lende djekse.. perdoret me

  Vlorë 28 April 19:20
  12,000.00 €
 • 8 foto
  Konvergjence per sistem drejtimi gomash
  Machinery and inventory

  Konvergjence per sistem drejtimi gomash

  Shitet konvergjence RAV Sistemi mund te shitet i plote 500 Euro ose me pjese te vecanta (sipas fotov

  Vlorë 28 April 17:57
  500.00 €
 • 2 foto
  Kafshe te fermes
  Farm animals

  Kafshe te fermes

  Prsh,shesim kafshe te egra dhe shpend te buta, per hollesira na telefononi

  Vlorë 28 April 05:35
  80.00 €
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  services

  Kredi dhe ofertë financimi

  Kini kujdes! Kini kujdes! Paralajmërim financimi për të gjithë. Por tani ju nuk duhet të shqetësohen

  Vlorë 25 April 19:37
  With agreement
 • 2 foto
  Kanarina
  Farm animals

  Kanarina

  Kanarin Mashkull 2 Vjeç Mashkull me Çafk Shitet 20 mij lek të vjetra Vlorë

  Vlorë 22 April 22:28
  2,000.00 Lek
 • 1 foto
   KAL 4 VJEC
  Farm animals

  KAL 4 VJEC

  Shitet kali 4 vjec, i pa vrar fare. Nuk eshte perdorur asnje dit per pun.

  Vlorë 22 April 19:16
  1,300.00 €
 • 11 foto
  SUPER OKAZION! Shitet biznesi (dyqan lulesh)
  Business for sale / rent

  SUPER OKAZION! Shitet biznesi (dyqan lulesh)

  Super okazion! Shitet biznesi. -Dyqani eshte i arreduar me arkitekt sipas stilit modern. -Biznesi es

  Vlorë 21 April 15:37
  2,500.00 €
 • 0 foto
  Kal
  Farm animals

  Kal

  Shitet. Nje Kal. karroce 10 vjec i mire pa Huqe. Ndodh te ne zone ura mi fol

  Vlorë 17 April 20:06
  With agreement
 • 0 foto
  Frigorifer italian 2 m
  Machinery and inventory

  Frigorifer italian 2 m

  frigorifer banak italian 2 m inox freskues

  Vlorë 15 April 19:35
  1,000.00 €
 • 2 foto
  Kal 4 vjec
  Farm animals

  Kal 4 vjec

  Shitet kali 4 vjec, i pa vrar fare, eshte perdorur vetm per xhiro. 1300€ i diskutushem.

  Vlorë 12 April 13:07
  1,300.00 €
 • 7 foto
  Shitet Konverghence per gomisteri
  Machinery and inventory

  Shitet Konverghence per gomisteri

  Shitet kompjuter konvergjence per gomisteri. Kompjuteri perbehet nga tavolina e punes, pc, printeri,

  Vlorë 11 April 12:14
  500.00 €
 • 5 foto
  Jept lokali me qira
  Business for sale / rent

  Jept lokali me qira

  Lokali eshte I kompletuar me tavolina karige te reja me frigorifer me tavolina per jasht me cadra me

  Vlorë 25 March 13:45
  450.00 Lek
 • 0 foto
  Sharr i
  Farm animals

  Sharr i

  Shiten dy kelysh. Sharr meshkuj 100 lek cop novosel Vlor

  Vlorë 23 March 11:24
  With agreement
 • 2 foto
  Makineri shkrimi per granit & mermer
  Machinery and inventory

  Makineri shkrimi per granit & mermer

  Shes makineri shkrimi e tipit kopjativ , per granit dhe mermer , ne gjendje pune dhe e paisur me 3 m

  Vlorë 19 March 17:55
  2,400.00 €
 • 1 foto
  Ofertë dhurimi
  services

  Ofertë dhurimi

  Më falni për këtë mënyrë të kontaktuar me ju, Do të dëshiroja t'i dhuroja një dhuratë të pasurisë s

  Vlorë 7 March 19:10
  50.00 €
 • 2 foto
  Paisje dyqani
  Machinery and inventory

  Paisje dyqani

  Rafte Frigorifer ngrires dhe ftohes Frigorifer Banak Shiten per arsye emigrimi cmimi i arsyeshem. Sh

  Vlorë 7 March 17:12
  With agreement