Biznes & Punësime në shitje në Tiranë

 • 2 foto
  Frigorifer freskues
  Machinery and inventory

  Frigorifer freskues

  Shitet frigorifer freskues 20000 lek

  Tiranë Sot, 14:56
  20,000.00 Lek
 • 0 foto
  Privat Detektive
  services

  Privat Detektive

  Pershenderje. RufAn Topsecret eshte nje kompani detektivesh privat.e licensuar ne Berlin,Gjermani. U

  Tiranë Sot, 14:48
  With agreement
 • 3 foto
  Mulli kafe mazer dhe fiorenzato
  Machinery and inventory

  Mulli kafe mazer dhe fiorenzato

  Shiten 2 mulli kafe per lokale. bare kafe.restorante etj. njeri eshte mazer 200 mije leke.dhe tjet

  Tiranë Sot, 14:45
  150.00 Lek
 • 3 foto
  pompe lavazhi 140 bar okazion
  Machinery and inventory

  pompe lavazhi 140 bar okazion

  shes pompe lavazhi e re ne kuti 140 bar.okazion 200 euro.

  Tiranë Sot, 14:44
  200.00 €
 • 11 foto
  Frigorifer mikser shejker
  Machinery and inventory

  Frigorifer mikser shejker

  Ngrires 175×80×65 kapaciteti 580 lt.Frigorifer akullore 11 vende 118×145×65 kapaciteti 422 lt.Mikser

  Tiranë Sot, 14:35
  120,000.00 Lek
 • 5 foto
  Paisje per lokal perde ambazhura kolltuqe,,pjata.
  Machinery and inventory

  Paisje per lokal perde ambazhura kolltuqe,,pjata.

  SHITEN PAISJET E NJE RESTORANTI 1....ambazhura 4 cope jane. ....Perde ngjyre kafe me gold kam afer 2

  Tiranë Sot, 14:28
  With agreement
 • 1 foto
  Pjata te perdorura
  Machinery and inventory

  Pjata te perdorura

  Pjata te ndryshme per restorant - 1mije e madhja 7qind e mesmja dhe e vogla 5 qind lek.——- 100 l

  Tiranë Sot, 14:25
  100.00 Lek
 • 4 foto
  Kolltuqe-Tavoline-Perde-Ambazhure
  Machinery and inventory

  Kolltuqe-Tavoline-Perde-Ambazhure

  SHITET -.Ambazhur (4cope)....perde me palosje ..kolltuk dysh 4 cope kam dhe 3 pupa dhe 2 tavolina..

  Tiranë Sot, 14:25
  With agreement
 • 2 foto
  Frigorifer pepsi
  Business for sale / rent

  Frigorifer pepsi

  Frigorifer i madh pepsi freskues ,ne gjendje shum te mire,,cmimi 520 mij lek tel 0695673065

  Tiranë Sot, 14:23
  52,000.00 Lek
 • 3 foto
  Bain marie
  Machinery and inventory

  Bain marie

  Shitet “bain marin”. (Ekspozitor ushqimi) me hapesire 6 tava te ngrota dhe 3 tava te ftofta! N

  Tiranë Sot, 14:14
  340,000.00 Lek
 • 4 foto
  Shitet kale 100% arab
  Farm animals

  Shitet kale 100% arab

  Cel/whatsapp-0699349999

  Tiranë Sot, 14:07
  With agreement
 • 0 foto
  ceragem shtrat masazh
  Machinery and inventory

  ceragem shtrat masazh

  shtrati asht ne gjendje te mir asht pak i perdorur , shtrati asht qe kryn masazhin vet asht me nxemj

  Tiranë Sot, 14:05
  With agreement
 • 3 foto
  Transportiera!!!
  Machinery and inventory

  Transportiera!!!

  Shiten transportierat ne gjendje shume te mire!!

  Tiranë Sot, 13:50
  1.00 €
 • 4 foto
  Shiten mullinj , Okazion!!!!!
  Machinery and inventory

  Shiten mullinj , Okazion!!!!!

  Shiten mullinj blues Mulliri i madhe ka elektromotorr 11 kw me kapacitet 300 kg/ore , cmimi: 2800 e

  Tiranë Sot, 13:50
  360.00 €
 • 1 foto
  Makineri per prodhimin e etiketave IWASAKI
  Machinery and inventory

  Makineri per prodhimin e etiketave IWASAKI

  IWASAKI japoneze , makineri per prodhimin e etiketave Eshte me 3 ngjyra Importuar nga Gjermania dh

  Tiranë Sot, 13:50
  With agreement
 • 0 foto
  OFERTE KOPESHTI KALIMERO PER VITIN SHKOLLOR 2018
  services

  OFERTE KOPESHTI KALIMERO PER VITIN SHKOLLOR 2018

  Kopeshti KALIMERO, i cili funksionon prej 18 vitesh ne Tirane, vjen me nje oferte speciale per ata q

  Tiranë Sot, 13:46
  14,000.00 Lek
 • 11 foto
  TAPICERI PER VENDET PLOTA,MAKINA QEPESA,KOMPRESOR
  Machinery and inventory

  TAPICERI PER VENDET PLOTA,MAKINA QEPESA,KOMPRESOR

  Tapiceri per vendet e plota Makine qepesa elektronike gjobe jack a4 Makine qepesa elektronike e tras

  Tiranë Sot, 13:36
  3,350.00 €
 • 3 foto
  FRYER THELLE PER RESTORANE 110 EURO
  Machinery and inventory

  FRYER THELLE PER RESTORANE 110 EURO

  45×43×31 Shume te reja perdorur vetem per 1 muaj

  Tiranë Sot, 13:36
  110.00 €
 • 2 foto
  FRİGORİFER PER PASTICERIE, RESTORANE, KAFENE 370€
  Machinery and inventory

  FRİGORİFER PER PASTICERIE, RESTORANE, KAFENE 370€

  98×68×57 Perdorur vetem 1 muaj Shume te mirat

  Tiranë Sot, 13:36
  370.00 €
 • 1 foto
  KREPA PLATE PA GAZ, 320 EURO
  Machinery and inventory

  KREPA PLATE PA GAZ, 320 EURO

  85×48×16 Shume te mira Perdorur vetem per 1 muaj

  Tiranë Sot, 13:36
  320.00 €
 • 5 foto
  Biznes Aksesor+Pjes Kembimi Makinash
  Business for sale / rent

  Biznes Aksesor+Pjes Kembimi Makinash

  Shitet Biznesi ne gjendje pune Anes rruges me parking perpara berball Doro City Hotel tek Zogu i Zi

  Tiranë Sot, 13:36
  10,000.00 €
 • 3 foto
  Shiten Bletë, cmimi okazion 15.000 - 20.000 lek
  Farm animals

  Shiten Bletë, cmimi okazion 15.000 - 20.000 lek

  Shiten Bletë , Bletet Jan ne gjendje te mire, 15-20 rruge mize ,Jan te kuruara Mbretereshat Jan t

  Tiranë Sot, 13:25
  15,000.00 Lek
 • 7 foto
  Makinat per prodhimin e plasmasit.
  Machinery and inventory

  Makinat per prodhimin e plasmasit.

  Makina per prodhimin e plasmasit. 044-121-961 +355673212678

  Tiranë Sot, 13:20
  38,000.00 €
 • 5 foto
  Makina per prodhimin e sfungjerit
  Machinery and inventory

  Makina per prodhimin e sfungjerit

  Makina per prodhimin e sfungjerit 044-121-961 +355673212678

  Tiranë Sot, 13:20
  35,000.00 €
 • 6 foto
  Makina per prodhimin sfungjereve te kuzhines
  Machinery and inventory

  Makina per prodhimin sfungjereve te kuzhines

  Makina per prodhimin sfungjereve te kuzhines. 044-121-961 +355673212678

  Tiranë Sot, 13:20
  18,500.00 €
 • 0 foto
  Tavolina Karrige Me Qera
  services

  Tavolina Karrige Me Qera

  Sherbejm Paisje me qera per festa te ndryshme,I Modeli i karriges me i preferuari CHIAVARI SEDI

  Tiranë Sot, 13:08
  700.00 Lek
 • 5 foto
  Frigorifer kollone ngrires dhe prodhues akulli
  Machinery and inventory

  Frigorifer kollone ngrires dhe prodhues akulli

  Frigorifer kollone ngrires dhe prodhues akulli , ne gjendje shume te mire. Shiten per aresye mos per

  Tiranë Sot, 12:44
  1,800.00 €
 • 1 foto
  ® ® RREGJISTRONI EMRIN E BISNESIT TUAJ,MARKEN TUAJ
  Business for sale / rent

  ® ® RREGJISTRONI EMRIN E BISNESIT TUAJ,MARKEN TUAJ

  Mbani Mend! Regjistrimi i Markes Tregtare nepermjet nje agjenti te licensuar ju kursen kohe dhe ju

  Tiranë Sot, 12:37
  With agreement
 • 1 foto
  Dyqan Ne Shitje
  Business for sale / rent

  Dyqan Ne Shitje

  Shitet ambient biznesi i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi i pozicionuar ne nje nga zonat m

  Tiranë Sot, 12:29
  157,000.00 €
 • 11 foto
  Makina per industri te mishit
  Machinery and inventory

  Makina per industri te mishit

  Makina per industri te perpunimin e mishit per info mund te kontaktoni ne telefon049-129 127dhe vibe

  Tiranë Sot, 12:28
  With agreement
 • 2 foto
  Makine Akulli per Peshk
  Machinery and inventory

  Makine Akulli per Peshk

  Makinë akulli per peshk fluska Ne Gjakove ne tel +38349129127

  Tiranë Sot, 12:19
  With agreement
 • 11 foto
  Shitet Industria e Mishit
  Business for sale / rent

  Shitet Industria e Mishit

  Shitet industria te mishit komplet ne Gjakove,me kapacitet deri ne 5000 kg ne dite. Makina per indus

  Tiranë Sot, 12:19
  With agreement
 • 3 foto
  Banak frigoriferik per bar kafe.
  Machinery and inventory

  Banak frigoriferik per bar kafe.

  Per arsye te mbylljes se aktivitetit shitet banak frigoriferik ne forme U material inoxi me 6 dyer d

  Tiranë Sot, 12:16
  With agreement
 • 2 foto
  Banak frigoriferik me lavaman per Bar Restorant
  Machinery and inventory

  Banak frigoriferik me lavaman per Bar Restorant

  Shitet banaku ne gjendje shume te mire me keto karakteristika: Gjatesia 3 metra Numri i kapakeve 5 c

  Tiranë Sot, 12:16
  2,000.00 €
 • 3 foto
  Banak frigoriferik
  Machinery and inventory

  Banak frigoriferik

  Per arsye te mbylljes se bar kafes shitet banaku frigoriferik ne gjendje shume te mire material inox

  Tiranë Sot, 12:16
  2,500.00 €
 • 1 foto
  Eco color dopler
  Machinery and inventory

  Eco color dopler

  Ecco siemens .cmimin vendosjani ju$$$$

  Tiranë Sot, 12:00
  1.00 €
 • 2 foto
  Paisje mjeksore
  Machinery and inventory

  Paisje mjeksore

  Mjete per salle operacioni ne graso te paperdorura Cmimi i negociushem

  Tiranë Sot, 11:59
  1.00 €
 • 2 foto
   Pjese per eco toshiba
  Machinery and inventory

  Pjese per eco toshiba

  Toshiba eco per pjese me 3 sonda

  Tiranë Sot, 11:59
  1.00 €
 • 0 foto
  Kafe italia
  services

  Kafe italia

  Caffe Italia Kafe me Bustine (Filter) Me Eksprese Profesional dhe komod dhe shume praktik ne per

  Tiranë Sot, 11:56
  4,500.00 Lek
 • 1 foto
  Pompe WURTH per fuci vaji 200L
  Machinery and inventory

  Pompe WURTH per fuci vaji 200L

  Pompe dore origjinale e prodhuar nga WURTH posacerisht per te marre vaj nga fucite deri ne 200 Litra

  Tiranë Sot, 11:15
  12,000.00 Lek
 • 0 foto
  Kollone Frigoriferike
  Machinery and inventory

  Kollone Frigoriferike

  Ne gjendje te mire me sherbime te bera.

  Tiranë Sot, 11:00
  30,000.00 Lek
 • 10 foto
  Makina per perpunimin e drurit
  Machinery and inventory

  Makina per perpunimin e drurit

  Shiten makina per perpunimin e drurit Makina per prodhimin e dritareve te drurit e gjith linja e kom

  Tiranë Sot, 10:44
  With agreement
 • 0 foto
   Tirane, Unaza Re, Ofroj kurse te ndryshme
  services

  Tirane, Unaza Re, Ofroj kurse te ndryshme

  SCCAlbania instagram: @sccalbania Tel:+355 69 274 4472 Adresa: Rruga Unaza Re, Tom Plezha pallati Kl

  Tiranë Sot, 10:35
  2,000.00 €
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante.
  Machinery and inventory

  Paisje per bare e restorante.

  Banak akullore.

  Tiranë Sot, 10:20
  With agreement
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante
  Machinery and inventory

  Paisje per bare e restorante

  furre me korent me ventilim giorik

  Tiranë Sot, 10:20
  With agreement
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante
  Machinery and inventory

  Paisje per bare e restorante

  Mixer + Brumatrice, teper cilesore.

  Tiranë Sot, 10:20
  With agreement
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante
  Machinery and inventory

  Paisje per bare e restorante

  aksesore guzhine te ndryshem.per bare ,restorente, dhe shtepiake

  Tiranë Sot, 10:20
  With agreement
 • 0 foto
  Vakumatrice
  Machinery and inventory

  Vakumatrice

  Makineri vakumi

  Tiranë Sot, 10:20
  With agreement
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante.
  Machinery and inventory

  Paisje per bare e restorante.

  Cajnik

  Tiranë Sot, 10:20
  With agreement
 • 0 foto
  Arredo-Due
  Machinery and inventory

  Arredo-Due

  Furra pasticerie

  Tiranë Sot, 10:20
  With agreement