Biznes & Punësime në shitje në Tiranë

 • 0 foto
  YOUTUBE CHANNEL
  services

  YOUTUBE CHANNEL

  SHES KANAL YOUTUBE TE MONETARIZUAR CMIMI 900 EURO I PADISKUTUESHEM GATI PER TE NXJERRE PERFITIME ME

  Tiranë Sot, 00:33
  900.00 €
 • 1 foto
  ofertë e shpejtë e huasë: renarszeltin@gmail.com
  services

  ofertë e shpejtë e huasë: renarszeltin@gmail.com

  ofertë e shpejtë e huasë: renarszeltin@gmail.com kredi 2000 deri në 5 milion euro më lejoni t\'ju in

  Tiranë Sot, 00:14
  With agreement
 • 6 foto
  Transport Mallrash Marjusi
  services

  Transport Mallrash Marjusi

  Transport Mallrash 🚛 -Transport Kombëtar & Ndërkombëtar 🌎 -Ç\'montim - Ambalazhim -Transferime

  Tiranë Dje, 23:35
  With agreement
 • 7 foto
  OKAZION PASTRIM KIMIK I KOMPLETUAR
  Business for sale / rent

  OKAZION PASTRIM KIMIK I KOMPLETUAR

  *Okazion* Vetem per pak dite. Shitet biznes i ngritur pastrim kimik. Biznesi ka te gjithe makinerit

  Tiranë Dje, 22:56
  16,000.00 €
 • 0 foto
  SHESIM MAKINERI PER FURRA BUKE,PIZZERI,PASTICERI,
  Machinery and inventory

  SHESIM MAKINERI PER FURRA BUKE,PIZZERI,PASTICERI,

  SHESIM MAKINERI PER FURRA BUKE,(brumatrice,prerese buke etj) PASTICERI,PIZZERI,AKSESORE ,ASISTENCE .

  Tiranë Dje, 20:56
  With agreement
 • 0 foto
  Kredi për të gjithë whatsapp: +33752941844
  Farm animals

  Kredi për të gjithë whatsapp: +33752941844

  Kredi për të gjithë whatsapp: +33752941844. Për të lehtësuar vuajtjet e të gjithëve në këtë kohë kri

  Tiranë Dje, 20:53
  1,000.00 €
 • 1 foto
  Qen pitbull i shartuar klysh
  Farm animals

  Qen pitbull i shartuar klysh

  Shitet qeni Pitbull i shartuar

  Tiranë Dje, 20:13
  With agreement
 • 0 foto
  Keni telashe me uebfaqen tuaj?
  services

  Keni telashe me uebfaqen tuaj?

  Nuk keni nje faqe interneti për biznesin tuaj? -Keni vazhdimisht telashe me faqen tuaj ekzistuese?

  Tiranë Dje, 20:08
  With agreement
 • 0 foto
  Uebfaqe dhe web hosting shërbime
  services

  Uebfaqe dhe web hosting shërbime

  Për shumë vite ndihmojmë bizneset dhe organizatat e të gjitha formave që me kosto të ulët të krijojn

  Tiranë Dje, 20:08
  With agreement
 • 2 foto
  Makine Akulli per Peshk
  Machinery and inventory

  Makine Akulli per Peshk

  Makinë akulli per peshk fluska Ne Gjakove ne tel +38349129127

  Tiranë Dje, 19:22
  With agreement
 • 11 foto
  Makina per industri te mishit
  Machinery and inventory

  Makina per industri te mishit

  Makina per industri te perpunimin e mishit per info mund te kontaktoni ne telefon049-129 127dhe vibe

  Tiranë Dje, 19:21
  With agreement
 • 11 foto
  Shitet Industria e Mishit
  Business for sale / rent

  Shitet Industria e Mishit

  Shitet industria te mishit komplet ne Gjakove,me kapacitet deri ne 5000 kg ne dite. Makina per indus

  Tiranë Dje, 19:21
  With agreement
 • 0 foto
  Sherbim taxi
  services

  Sherbim taxi

  Ofroj sherbim taxi Cmime te arsyeshme sherbimi Tirane-Rinas 1500lek

  Tiranë Dje, 18:47
  300.00 Lek
 • 0 foto
  Shes biznes te ngritur qender kursesh !negociohet
  Business for sale / rent

  Shes biznes te ngritur qender kursesh !negociohet

  Shitet biznes i ngritur qender kursesh qe trajton shume disiplina (ndihme ne mesime per nxenes deri

  Tiranë Dje, 18:44
  100.00 €
 • 7 foto
  MOBILERI ME POROSI BANAKE VITRINA DOLLAPE KUZHINA
  Machinery and inventory

  MOBILERI ME POROSI BANAKE VITRINA DOLLAPE KUZHINA

  MARIM POROSI BANAKE VITRINA BARI LOKALI.DHOMA GJUMI,DOLLAPE,KOMO,KOMEDINA,PASQYRA,KUZHINA,PORTMONTO,

  Tiranë Dje, 16:29
  35,000.00 Lek
 • 10 foto
  Lokal ne shitje.
  Business for sale / rent

  Lokal ne shitje.

  Okazion. Shitet lokal ne rrugen Dritan Hoxha ne Laprake, Tirane. Lokali eshte i rinovuar rishtaz ,3

  Tiranë Dje, 16:09
  155,000.00 €
 • 3 foto
  SHITET KOMPRESOR ABAC ORIGJINAL OKAZION
  Machinery and inventory

  SHITET KOMPRESOR ABAC ORIGJINAL OKAZION

  shitet kompresor abac i ardhur nga gjermania origjinal ne gjendje shum te mir si i ri.pak i perdorur

  Tiranë Dje, 15:40
  220.00 €
 • 3 foto
  Shiten Bletë, cmimi okazion 15.000 - 20.000 lek
  Farm animals

  Shiten Bletë, cmimi okazion 15.000 - 20.000 lek

  Shiten Bletë , Bletet Jan ne gjendje te mire, 15-20 rruge mize ,Jan te kuruara Mbretereshat Jan t

  Tiranë Dje, 14:59
  15,000.00 Lek
 • 10 foto
  Shiten paisjet per dyqan mishi nen kosto
  Machinery and inventory

  Shiten paisjet per dyqan mishi nen kosto

  Shiten paisje cilesore nen kosto 1- frigorifer tavoline inoksi i blere 1000 euro jepet per 850 euro

  Tiranë Dje, 14:52
  With agreement
 • 0 foto
  Shërbime konsulence financiare për biznese
  services

  Shërbime konsulence financiare për biznese

  Shërbime financiare dhe konsulencë për të gjitha llojet bizneseve. -Regjistrim i faturave të blerj

  Tiranë Dje, 14:28
  With agreement
 • 1 foto
  Krevat apitalor dhe invaliti
  Machinery and inventory

  Krevat apitalor dhe invaliti

  shitet krevat invalitispitalor dhe k me dy pjese ulje ngrutje per te gjith pozicionet e ndryshme te

  Tiranë Dje, 13:00
  180.00 €
 • 1 foto
  Dyqan Ne Shitje
  Business for sale / rent

  Dyqan Ne Shitje

  Shitet ambient biznesi i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi i pozicionuar ne nje nga zonat m

  Tiranë Dje, 12:59
  157,000.00 €
 • 0 foto
  Shes Trin ose tavan prej hekuri
  Machinery and inventory

  Shes Trin ose tavan prej hekuri

  Shes Trin me rrjet prej hekuri ose tavan me konstruksion hekuri e perbere me konstruksion metalik

  Tiranë Dje, 12:44
  35,000.00 Lek
 • 3 foto
  Shitet dhime frigo mono faze motor i ri
  Machinery and inventory

  Shitet dhime frigo mono faze motor i ri

  Shitet dhime frigoriferike motor i ri mono faze shum ekonomik, permasat 2.5x3 lartisia 2.8 m. Shotet

  Tiranë Dje, 12:22
  2,000.00 €
 • 1 foto
  Shes Fetatrice(Prerese Sallami)
  Machinery and inventory

  Shes Fetatrice(Prerese Sallami)

  Shes Fetatrice(Prerese Sallami) ne gjendje shume te mire pune

  Tiranë Dje, 12:20
  25,000.00 Lek
 • 3 foto
  Shitet makine uji (frigorifer)
  Machinery and inventory

  Shitet makine uji (frigorifer)

  Shitet makine uji (frigorifer) ne gjend

  Tiranë Dje, 12:20
  50.00 €
 • 8 foto
  Shitet Biznesi Lokal ish “Sophie”,
  Business for sale / rent

  Shitet Biznesi Lokal ish “Sophie”,

  Biznesi ndodhet ne Insitut, ne hyrje te “Universitetit Bujqesor Tirane”, disponon nje kontrate 1

  Tiranë Dje, 12:00
  19,000.00 €
 • 3 foto
  Postiqe
  Farm animals

  Postiqe

  Shiten poste te madhsive te ndryshme shum te bukra

  Tiranë Dje, 11:56
  1.00 €
 • 0 foto
  OKAZION SHITET SALLON PER MESHKUJ TIRANE
  Business for sale / rent

  OKAZION SHITET SALLON PER MESHKUJ TIRANE

  NDODHET NE RRUGE KRYESORE

  Tiranë Dje, 11:32
  3,000.00 €
 • 4 foto
  Lavatrice Profesionale Miele PW 6065 6.5 Kg
  Machinery and inventory

  Lavatrice Profesionale Miele PW 6065 6.5 Kg

  Lavatrice profesionale Miele PW6065 me nje game te gjere programesh per perdorime ne hotele, restora

  Tiranë Dje, 11:07
  With agreement
 • 4 foto
  Tharese Profesionale PT7136 6.5 KG
  Machinery and inventory

  Tharese Profesionale PT7136 6.5 KG

  Tharese profesionale Miele PT7136 me nje game te gjere programesh per perdorime ne hotele, restorant

  Tiranë Dje, 11:07
  With agreement
 • 5 foto
  Lavatrice Profesionale Miele PW6131 13 Kg
  Machinery and inventory

  Lavatrice Profesionale Miele PW6131 13 Kg

  Lavatrice profesionale Miele PW6131 me nje game te gjere programesh per perdorime ne hotele, restora

  Tiranë Dje, 11:06
  With agreement
 • 3 foto
  Lavatrice Miele PW6167 16 KG
  Machinery and inventory

  Lavatrice Miele PW6167 16 KG

  Lavatrice profesionale MIELE PW 6167 EL - Kapaciteti: 16 kg - Volumi i kazanit: 160 litra - Lidhja

  Tiranë Dje, 10:57
  With agreement
 • 7 foto
  Bisnes kozmetike i ngritur . Produkte natyrale!
  Business for sale / rent

  Bisnes kozmetike i ngritur . Produkte natyrale!

  Shitet biznes kozmetike i ngritur me.produkte natyrale hand made. Ne nje zone me.levizje, rruga e ba

  Tiranë Dje, 10:51
  5,800.00 €
 • 4 foto
  Lavatrice Miele PW 6201 20 Kg
  Machinery and inventory

  Lavatrice Miele PW 6201 20 Kg

  Lavatrice profesionale MIELE PW 6201 EL - Kapaciteti: 20 kg - Volumi i kazanit: 200 litra - Lidhja

  Tiranë Dje, 10:49
  With agreement
 • 7 foto
  MANEKINA
  Machinery and inventory

  MANEKINA

  Shiten dy manekina shume cilecore, te perdorura vetem 3 muaj. Cmimi 15000 leke copa ( nese blihen t

  Tiranë Dje, 10:47
  With agreement
 • 4 foto
  Hekur Rulo Profesional Miele HM21-100
  Machinery and inventory

  Hekur Rulo Profesional Miele HM21-100

  Hekur Rulo Profesional Miele HM21-100 me nje game te gjere programesh per perdorime ne hotele, resto

  Tiranë Dje, 10:46
  With agreement
 • 8 foto
  GJENERATOR
  Machinery and inventory

  GJENERATOR

  FMT GROUP Gjenerator te markave me prestigjoze te motorreve:Perkins,Volvo,Iveco,Scania,Cummins,Doosa

  Tiranë Dje, 10:38
  With agreement
 • 4 foto
  Kase fiskale dhe sirtar per mbajtjen e lekeve
  Machinery and inventory

  Kase fiskale dhe sirtar per mbajtjen e lekeve

  Kase fiskale e pak e perdorur shitet se bashku me sirtarin e lekeve. Kasa eshte e cfiskalizuar, gati

  Tiranë Dje, 10:22
  160.00 €
 • 4 foto
  Kase fiskale bashke me sirtarin e lekeve.
  Machinery and inventory

  Kase fiskale bashke me sirtarin e lekeve.

  Kase fiskale e pak e perdorur shitet se bashku me sirtarin e lekeve. Kasa eshte e cfiskalizuar, gati

  Tiranë Dje, 10:21
  160.00 €
 • 0 foto
  Sergjene dhe Dollapë Farmacie
  Machinery and inventory

  Sergjene dhe Dollapë Farmacie

  PICAKU 2015 sh.p.k

  Tiranë Dje, 08:28
  70,000.00 Lek
 • 0 foto
  Shes/Kembej License furre buke me Leje Mjedisore
  Business for sale / rent

  Shes/Kembej License furre buke me Leje Mjedisore

  Shitet license e rregullt :( jo pajisje furre /Nuk shes pajisjet ) Prodhime Brumi(Furre Buke dhe Pas

  Tiranë Dje, 08:26
  2,950.00 €
 • 3 foto
  lincoln steamer oven furre pizze byreku
  Machinery and inventory

  lincoln steamer oven furre pizze byreku

  PICAKU 2015 sh.p.k

  Tiranë Dje, 08:18
  1,000.00 €
 • 0 foto
  Makine qethje
  Machinery and inventory

  Makine qethje

  makina qetheje edhe rroje profesiona pak te perdorura shiten per arsye mosperdorimi me cmime te dis

  Tiranë Dje, 00:56
  With agreement
 • 2 foto
  SHITET ZGARE
  Machinery and inventory

  SHITET ZGARE

  SHITET ZGARE QYMYRI PLUS ASPIRATOR 50 MIJE LEK TE REJA.

  Tiranë Dje, 00:18
  50,000.00 Lek
 • 4 foto
  FRIGORIFER NGRIRES
  Machinery and inventory

  FRIGORIFER NGRIRES

  FRIGORIFER NGRIRES REKLAMUES KOLLON DHE ARKE TE DYJA 95 MIJE LEK TE REJA

  Tiranë Dje, 00:18
  95,000.00 Lek
 • 4 foto
  Shiten poste
  Farm animals

  Shiten poste

  Poste

  Tiranë 3 June 23:19
  With agreement
 • 7 foto
  PAJISJE PER PROFHIMIN E BIRRES OKAZION
  Machinery and inventory

  PAJISJE PER PROFHIMIN E BIRRES OKAZION

  SHITEN PAJISJET E PRODHIMIT E BIRRES TE GJITHA ,cdo gje eshte fuksionale asnje problem.Per me shume

  Tiranë 3 June 23:18
  With agreement
 • 3 foto
  Generator me fuqi te nryshme
  Machinery and inventory

  Generator me fuqi te nryshme

  Generator me fuqi te nryshme Modele dhe cilesi

  Tiranë 3 June 23:06
  100.00 €
 • 3 foto
  Sipermarrje/ Ndertimi VILA, objekte BIZNESI
  Business for sale / rent

  Sipermarrje/ Ndertimi VILA, objekte BIZNESI

  Sipermarrje/ Ndertimi VILA, objekte BIZNESI Cilesi, Garanci, komoditet

  Tiranë 3 June 23:06
  100.00 €