Biznes & Punësime në shitje në Kaçanik

 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM ME QERA NE SHERBIM SHATORA TENDA KARRIKA TAVOINA NE GJDO KOH +38349343131

  Kaçanik Sot, 18:52
  With agreement
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Kaçanik Sot, 18:51
  With agreement
 • 5 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Kaçanik Sot, 18:51
  With agreement
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 049343131
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Kaçanik Sot, 18:50
  With agreement
 • 0 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 049343131
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Kaçanik Sot, 18:49
  With agreement
 • 5 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  services

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Kaçanik Sot, 18:11
  With agreement
 • 3 foto
  Makin per larje pastrim kimik lavatrice
  Machinery and inventory

  Makin per larje pastrim kimik lavatrice

  Shitet lavatrice ELEKTROLUX W3105H 10kg 1000 rotullime maqina eshte ne gjendje shum te mir .kemi e

  Kaçanik Sot, 12:11
  With agreement
 • 2 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Machinery and inventory

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitet makine per larje robash MIELE WS5140 14KG 750ROTULLIME maqina eshte ne gjendje te mire

  Kaçanik Sot, 12:10
  With agreement
 • 5 foto
  Makina per larje lavatrice tharese pastrim kimik
  Machinery and inventory

  Makina per larje lavatrice tharese pastrim kimik

  Makin per larje MIELE 10KG. Elektrolux w3150h 13kg. lavamac 10kg. Andromede 10kg. Miele 8kg

  Kaçanik Sot, 12:09
  1.00 €
 • 3 foto
  Lavatrice maqin per pastrim kimik
  Machinery and inventory

  Lavatrice maqin per pastrim kimik

  Maqin per pastrim kimik UNION XP835 viti 2007 15kg makina eshte ne gjendje shum te mir kemi edhe

  Kaçanik Sot, 12:09
  With agreement
 • 3 foto
  Makin per larje pastrim kimik lavatrice
  Machinery and inventory

  Makin per larje pastrim kimik lavatrice

  Shitet lavatrice ELEKTROLUX DUBIX 23 KG LAVAMAC 10KG. kemi edhe tjera makina per larje hekuro

  Kaçanik Sot, 12:09
  With agreement
 • 2 foto
  Lavatrice makine per larje  pastrim kimik
  Machinery and inventory

  Lavatrice makine per larje pastrim kimik

  Shitet lavatrice PRIMUS 16kg maqina eshte ne gjendje te regull kemi edhe tjera makina per pastrim ki

  Kaçanik Sot, 12:09
  With agreement
 • 2 foto
  Lavatrice pastrim kimik maqine per larje
  Machinery and inventory

  Lavatrice pastrim kimik maqine per larje

  Shitet makine per pastrim kimik REALSTAR RS152 15kg. Viti i prodhimit 2008 makina eshtr ne gjendje p

  Kaçanik Sot, 12:09
  With agreement
 • 4 foto
  SHATORA ME QERA KARRIKA TAVOLINA 045587719
  services

  SHATORA ME QERA KARRIKA TAVOLINA 045587719

  Shatora karrika tavolian me qera045587719 ne gjdo koh

  Kaçanik Sot, 08:56
  With agreement
 • 9 foto
  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA 045646222
  services

  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA 045646222

  Ofrojm Tenda,karrika tavolina me (pa) mbulesa per ahengje dhe raste te ndryshme familjare, tendat ja

  Kaçanik Dje, 18:52
  With agreement
 • 1 foto
  DELHI ,LONDON ,INDiA FAMOUS +91 8146176661 Love ProBleM soLution Specialist Astrologer Pandit ji
  services

  DELHI ,LONDON ,INDiA FAMOUS +91 8146176661 Love ProBleM soLution Specialist Astrologer Pandit ji

  OM Shree Ganesh +91-8146176661 WORLD FAMOUS ASTROLOGER RAJPUROHIT SATISH KUMAR JI +91-8146176661 ALL

  Kaçanik 26 February 13:36
  501.00 €
 • 1 foto
  TOP NO.1 ASTROLOGER INDIA +91~8146176661 Online Love ProBlem Solution Astrologer in Canada Famous Pandit ji
  services

  TOP NO.1 ASTROLOGER INDIA +91~8146176661 Online Love ProBlem Solution Astrologer in Canada Famous Pandit ji

  OM Shree Ganesh +91-8146176661 WORLD FAMOUS ASTROLOGER RAJPUROHIT SATISH KUMAR JI +91-8146176661 ALL

  Kaçanik 26 February 13:23
  501.00 €
 • 1 foto
  TOP NO.1 ASTROLOGER INDIA +9 1~8146176661 Online Love ProBlem Solution Astrologer in New York Famous Pandit ji
  services

  TOP NO.1 ASTROLOGER INDIA +9 1~8146176661 Online Love ProBlem Solution Astrologer in New York Famous Pandit ji

  OM Shree Ganesh +91-8146176661 WORLD FAMOUS ASTROLOGER RAJPUROHIT SATISH KUMAR JI +91-8146176661 ALL

  Kaçanik 26 February 13:17
  501.00 €
 • 1 foto
  LADKA = LADKi +9 1=8146176661 Girl BoY VashiKaRan SpEcialist Astrologer Pandit ji in Japan ,Turkey ,Afghanistan
  services

  LADKA = LADKi +9 1=8146176661 Girl BoY VashiKaRan SpEcialist Astrologer Pandit ji in Japan ,Turkey ,Afghanistan

  OM Shree Ganesh +91-8146176661 WORLD FAMOUS ASTROLOGER RAJPUROHIT SATISH KUMAR JI +91-8146176661 ALL

  Kaçanik 26 February 13:01
  501.00 €
 • 1 foto
  Love Problem Solution Pandit ji in GUJARAT +9 1 -8146176661
  services

  Love Problem Solution Pandit ji in GUJARAT +9 1 -8146176661

  OM Shree Ganesh +91-8146176661 WORLD FAMOUS ASTROLOGER RAJPUROHIT SATISH KUMAR JI +91-8146176661 ALL

  Kaçanik 26 February 12:59
  501.00 €
 • 3 foto
  Tavolin per hekurosje pegla lavatrice pastrim kimi
  Machinery and inventory

  Tavolin per hekurosje pegla lavatrice pastrim kimi

  Shiten tavolina per hekurosje COVEMAT PR4006 jan prodhim francez mark e njohur jan ne gjendje te mir

  Kaçanik 23 February 13:28
  With agreement
 • 2 foto
  Lavatrice Makine per pastrim kimik
  Machinery and inventory

  Lavatrice Makine per pastrim kimik

  Shitet makin per pastrim kimik REALSTAR RS 123 12KG. viti i prodhimit 2009 maqina eshte ne gjendje

  Kaçanik 23 February 13:26
  With agreement
 • 2 foto
  Makin per larje pastrim kimik lavatrice
  Machinery and inventory

  Makin per larje pastrim kimik lavatrice

  Shitet lavatrice IPSO HF185 18kg 1000 rotullime Centrifug viti i prodh.2008 maqina eshte ne gjen

  Kaçanik 23 February 13:24
  With agreement
 • 9 foto
  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA 045646222
  services

  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA 045646222

  Ofrojm Tenda(shatora) karrika tavolina per ahengje dhe raste te ndryshme familjare, tendat jan te ma

  Kaçanik 23 February 06:54
  With agreement
 • 5 foto
  Shitet lopa me viq
  Farm animals

  Shitet lopa me viq

  Shitet lopa shume e mire viqi eshte mashkull

  Kaçanik 22 February 16:37
  With agreement
 • 2 foto
  makinë për paketimin e sheqerit
  Machinery and inventory

  makinë për paketimin e sheqerit

  shes makinë të re për paketimin e sheqerit prej 5 deri 10 gram apo 40kg në orë, makina bën vetëm pa

  Kaçanik 22 February 15:04
  5.00 €
 • 2 foto
  Makina lavatrice profesionale  pastrim kimik
  Machinery and inventory

  Makina lavatrice profesionale pastrim kimik

  Shitet makin per pastrim kimik UNISEC M322 16KG viti 2012 Makina edhte ne gjendje shum te mir

  Kaçanik 22 February 09:46
  With agreement
 • 2 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Machinery and inventory

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitet makine per larje tw robave GIRBAU HS 3022 24 KG Makina eshte ne gjendje te mire kemi edhe tj

  Kaçanik 22 February 09:46
  With agreement
 • 11 foto
  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA 045646222
  services

  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA 045646222

  Ofrojm Tenda,karrika tavolina me (pa) mbulesa per ahengje dhe raste te ndryshme familjare, tendat ja

  Kaçanik 21 February 16:13
  With agreement
 • 12 foto
  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA
  services

  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA

  Ofrojm Tenda,karrika tavolina me (pa) mbulesa per ahengje dhe raste te ndryshme familjare, tendat ja

  Kaçanik 21 February 16:13
  With agreement
 • 2 foto
  Duj sane balla
  Farm animals

  Duj sane balla

  Shiten dujt e sanes tsivjetit 2020 , sana e mir dujt e mdhoj jan nër mloj shiu nuk e ka nxan e ter

  Kaçanik 21 February 12:53
  With agreement
 • 12 foto
  INVENTAR PER RESTORANTE
  Machinery and inventory

  INVENTAR PER RESTORANTE

  shesim paisje te reja per restorante dhe kuzhina te prodhimit italian ,holandez dhe turk viber 383

  Kaçanik 20 February 21:46
  With agreement
 • 1 foto
  Shiten 20 Koshere me Blet.
  Farm animals

  Shiten 20 Koshere me Blet.

  Qmimi 125 euro per Koshere.

  Kaçanik 18 February 09:10
  125.00 €
 • 0 foto
  Shiten Bletet
  Farm animals

  Shiten Bletet

  Shiten 20 Koshere me Blet.

  Kaçanik 18 February 09:01
  125.00 €
 • 6 foto
  GILINDERA TE ALOMINIT LIR E MIR
  Hirings

  GILINDERA TE ALOMINIT LIR E MIR

  GILINDERA TE ALOMINIT LIR E MIR

  Kaçanik 15 February 20:22
  28.00 €
 • 2 foto
  Manufacture supply 4,4-Piperidinediol hydrochloride CAS No.: 40064-34-4 frankie@whbosman.com
  Business for sale / rent

  Manufacture supply 4,4-Piperidinediol hydrochloride CAS No.: 40064-34-4 frankie@whbosman.com

  4,4-Piperidinediol hydrochloride CAS No.: 40064-34-4 Name:4,4-Piperidinediol hydrochloride Appear

  Kaçanik 12 February 09:23
  100.00 €
 • 3 foto
  100% safe delivery Calcium 4-methyl-2-oxovalerate CAS No.:51828-95-6 frankie@whbosman.com
  Business for sale / rent

  100% safe delivery Calcium 4-methyl-2-oxovalerate CAS No.:51828-95-6 frankie@whbosman.com

  Calcium 4-methyl-2-oxovalerate CAS No.:51828-95-6 Name: Calcium 4-methyl-2-oxovalerate Appearance

  Kaçanik 12 February 09:15
  100.00 €
 • 0 foto
  Shiten 3 lop
  Farm animals

  Shiten 3 lop

  Shiten 3 lop turta tmira njona osht 5 muj bars njona 7muj njona 1muj Lopt jan thahes per ma shum

  Kaçanik 11 February 10:02
  2,900.00 €
 • 4 foto
  Shiten 3lop
  Farm animals

  Shiten 3lop

  Shiten 3 lop barsa njona 7 muj njona 5muj njona 1 muj lopt jan t\'urta thahes tu mel treja Vendi

  Kaçanik 10 February 15:26
  3,000.00 €
 • 2 foto
  Ushqim per kafsh
  Farm animals

  Ushqim per kafsh

  shes Sane 150duj

  Kaçanik 9 February 13:49
  With agreement
 • 12 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  services

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  Tenda Egzon

  Kaçanik 3 February 16:01
  With agreement
 • 0 foto
  APLIKIMET 2021 Ministria e Bujqësisë
  services

  APLIKIMET 2021 Ministria e Bujqësisë

  Fermer (aplikues) të nderuar! Deshta të ju njoftoj se Ministria e Bujqësisë ka hapur afatin e dytë

  Kaçanik 29 January 16:46
  With agreement
 • 4 foto
  China Factory/Bulk Supply/Safe Delivery cas 236117-38-7 2-iodo-1-p-tolylpropan-1-one
  Business for sale / rent

  China Factory/Bulk Supply/Safe Delivery cas 236117-38-7 2-iodo-1-p-tolylpropan-1-one

  China Factory/Bulk Supply/Safe Delivery cas 236117-38-7 2-iodo-1-p-tolylpropan-1-one Find the

  Kaçanik 29 January 07:16
  With agreement
 • 2 foto
  99% purity high quality Benzocaine 94-09-7
  Business for sale / rent

  99% purity high quality Benzocaine 94-09-7

  Benzocaine 94-09-7 CAS Number :94-09-7 molecular weight:165.189 Density :1.1±0.1 g/cm3 Boiling

  Kaçanik 28 January 04:01
  1.00 €
 • 1 foto
  Borrow Money Here Today
  services

  Borrow Money Here Today

  Are you looking for Finance? Are you looking for a Loan to enlarge your business? I think you have c

  Kaçanik 27 January 16:53
  500,000.00 €
 • 3 foto
  Regullator rryme
  Machinery and inventory

  Regullator rryme

  Regullator rryme

  Kaçanik 27 January 12:24
  1,300.00 €
 • 2 foto
  Lidocaine hcl powder cas 73 78 9 buy lidocaine hcl powder china supplier pass customs fast and safe
  services

  Lidocaine hcl powder cas 73 78 9 buy lidocaine hcl powder china supplier pass customs fast and safe

  Whatsapp/signal/Skype/telegram: +86 19831973776 Wickr me: dinalucky Email:dina@whmulei.com Formul

  Kaçanik 25 January 09:09
  With agreement
 • 3 foto
  procaine base powder CAS:59-46-1 buy procaine base powder sell procaine powderprice  China supplier clear customs fast and safe
  services

  procaine base powder CAS:59-46-1 buy procaine base powder sell procaine powderprice China supplier clear customs fast and safe

  Whatsapp/signal/Skype/telegram: +86 19831973776 Wickr me: dinalucky Email:dina@whmulei.com Formul

  Kaçanik 25 January 09:07
  With agreement
 • 1 foto
  Benzocaine hcl powder buy sell benzocaine hcl powder price CAS:23239-88-5 clear customs fast and safe china supplier
  services

  Benzocaine hcl powder buy sell benzocaine hcl powder price CAS:23239-88-5 clear customs fast and safe china supplier

  Whatsapp/signal/Skype/telegram: +86 19831973776 Wickr me: dinalucky Email:dina@whmulei.com Formul

  Kaçanik 25 January 09:01
  With agreement
 • 3 foto
  Pitbull
  Farm animals

  Pitbull

  Shitet pitbull femer i vaksinuar 5muj

  Kaçanik 23 January 15:51
  70.00 €