Biznes & Punësime në shitje në Peqin

 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΑΝΕΙΟΥ σε 48 ώρες.
  Business for sale / rent

  ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΑΝΕΙΟΥ σε 48 ώρες.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Peqin 4 February 11:12
  100.00 €
 • 0 foto
  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset
  services

  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurt e financave vë në dispozicionin tuaj një ofertë kredie prej 1000 deri 15 000 000 €

  Peqin 12 September 09:20
  With agreement
 • 0 foto
  Kredi e ofruar për individët dhe korporatat
  services

  Kredi e ofruar për individët dhe korporatat

  Përshëndetje, Ju po kërkoni fonde për të riaktivizuar biznesin tuaj, por për fat të keq banka po kër

  Peqin 20 August 02:50
  With agreement
 • 1 foto
  Apply Now And Increase Your Business
  services

  Apply Now And Increase Your Business

  Do you need a Loan? Are you looking for Finance? Are you looking for a Loan to enlarge your busi

  Peqin 17 August 13:26
  10,000,000.00 €
 • 0 foto
  gati në mënyrë të sigurt
  services

  gati në mënyrë të sigurt

  Kredi e sigurt për para dhe asnjë protokoll! ju doni shtëpinë tuaj! ju doni makinën tuaj! keni nevoj

  Peqin 16 August 03:40
  With agreement
 • 1 foto
  pershendeti
  services

  pershendeti

  pershendeti te interesuart te kontakton ne cel 0672486718

  Peqin 14 August 17:17
  1.00 €
 • 0 foto
    Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  services

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidi

  Peqin 13 August 14:25
  With agreement
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  services

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolid

  Peqin 13 August 13:45
  With agreement
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  services

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Shumica e ofertave të financimit këto ditë në internet bazohen në mashtrime. Dhe kjo është ajo që tr

  Peqin 10 August 15:55
  With agreement
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  services

  Kredi dhe ofertë financimi

  Përshëndetje të nderuar kompani, individë, të afërm, miq dhe aleatë. Ju që jeni mashtruar, mashtruar

  Peqin 10 August 09:47
  With agreement
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  services

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidim

  Peqin 9 August 17:37
  With agreement
 • 0 foto
  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  services

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolid

  Peqin 9 August 14:45
  With agreement
 • 2 foto
  Kafshe
  Farm animals

  Kafshe

  Pele shum e mire e urte. Pela eshte pes vjece

  Peqin 4 August 22:45
  900.00 Lek
 • 0 foto
  Oferta e huasë me një transferim të sigurt
  services

  Oferta e huasë me një transferim të sigurt

  Zbuloni ofertën më të mirë të financimit me kompanitë tona me një normë interesi 3% për 1 deri në 30

  Peqin 4 August 08:18
  With agreement
 • 1 foto
  Një ofertë për ju/
  Machinery and inventory

  Një ofertë për ju/

  Financim dhe kredi të shpejtë Përshëndetje Unë jam një huadhënës privat që u jep para njerëzve që

  Peqin 30 July 19:19
  5,000.00 €
 • 0 foto
  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë
  services

  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë

  Zyra e financimit vjen për të kënaqur nevojat e individëve dhe bizneseve duke vënë në dispozicion të

  Peqin 16 July 09:18
  With agreement
 • 0 foto
  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë
  services

  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Peqin 4 July 06:51
  With agreement
 • 0 foto
  Kredi u ofrohet bizneseve dhe të gjithë individëve
  services

  Kredi u ofrohet bizneseve dhe të gjithë individëve

  Merrni një hua prej 1,000 deri në 9,000,000 € me një normë interesi prej 3% më lehtë nga kompania më

  Peqin 26 June 02:13
  With agreement
 • 0 foto
  Shiten Patenta B, C, D te Rregullta
  services

  Shiten Patenta B, C, D te Rregullta

  Shes Patenta B, C, D te rregullta pa kurs pa provim. Vetem ne dor me €. Dergoni vetem SMS dhe Telefo

  Peqin 26 May 13:04
  With agreement
 • 0 foto
  Financim dhe investime të shpejta dhe efikase
  services

  Financim dhe investime të shpejta dhe efikase

  Kushtet e financimit të shumicës së investitorëve privatë janë delikate deri në atë pikë ku individë

  Peqin 26 May 07:55
  With agreement
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për të gjithë me 100% të sigurisë
  services

  Kredia e ofruar për të gjithë me 100% të sigurisë

  Me grupin tonë të financimit, ju jeni të lirë të aplikoni për një kredi për 1 deri në 25 vjet me një

  Peqin 25 May 09:15
  With agreement
 • 0 foto
  Oferta e shpejtë dhe 100% e sigurt e financimit
  services

  Oferta e shpejtë dhe 100% e sigurt e financimit

  Me grupin tonë të financimit, ju jeni të lirë të aplikoni për një kredi për 1 deri në 25 vjet me një

  Peqin 22 May 08:17
  With agreement
 • 0 foto
  Kredia që u ofrohet bizneseve si çdo individ
  services

  Kredia që u ofrohet bizneseve si çdo individ

  Kushtet e financimit të shumicës së investitorëve privatë janë delikate deri në atë pikë ku individë

  Peqin 18 May 05:59
  With agreement
 • 0 foto
  Oferta e huasë për të gjithë
  services

  Oferta e huasë për të gjithë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Peqin 11 May 18:31
  With agreement
 • 0 foto
  Kredi për njerëzit dhe bizneset në nevojë
  services

  Kredi për njerëzit dhe bizneset në nevojë

  Përjashtojnë kompanitë e mashtrimit, ne ndeshim si biznesi më i mirë kualifikues në fushën e kredisë

  Peqin 11 May 17:31
  With agreement
 • 0 foto
  Kredia për individët dhe bizneset
  services

  Kredia për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurtë e financave ju ofron një ofertë kredie prej 1000 deri në 1 500 000 € për një periu

  Peqin 19 April 18:19
  With agreement
 • 0 foto
  Kredia e ofruar në siguri dhe pa protokoll
  services

  Kredia e ofruar në siguri dhe pa protokoll

  Financimi është një prioritet. Financimi është një përgjegjësi e madhe në të cilën një numër i kompa

  Peqin 13 April 02:07
  With agreement
 • 0 foto
  Ofrimi i financimit për të gjithë
  services

  Ofrimi i financimit për të gjithë

  Financimi është një prioritet. Financimi është një përgjegjësi e madhe në të cilën një numër i kompa

  Peqin 10 April 06:39
  With agreement
 • 0 foto
  Oferta promovuese e financimit
  services

  Oferta promovuese e financimit

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë huaje në internet për shkak të mashtrimit që vëre

  Peqin 8 April 21:39
  With agreement
 • 0 foto
  Financimi për të gjithë
  services

  Financimi për të gjithë

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë financimi në internet për shkak të mashtrimit. Në

  Peqin 7 April 08:54
  With agreement
 • 0 foto
  Financimi me garanci për individët dhe kompanitë
  services

  Financimi me garanci për individët dhe kompanitë

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë huaje në internet për shkak të mashtrimit që vëre

  Peqin 6 April 15:09
  With agreement
 • 6 foto
  paleta
  Business for sale / rent

  paleta

  shesim paleta me porosi te te gjitha llojeve, derrasa plepi , tallash. sipas kerkeses se klienteve

  Peqin 4 April 09:21
  With agreement
 • 6 foto
  Brumatriçe e perdorur.
  Business for sale / rent

  Brumatriçe e perdorur.

  Shitet ose nderrohen dy brumatice nga 120 kilogrameshe pirun dhe spirale, ose nderrohen me dy me te

  Peqin 4 April 07:00
  3,000.00 €
 • 0 foto
  Qumesh blete
  Farm animals

  Qumesh blete

  Shes qumesh blete bio mund ta kontrolloni ku te doni ruhet ne frigorifer me temperatur 5 gradcelcjus

  Peqin 3 April 23:43
  With agreement
 • 2 foto
  qumesh blete
  Farm animals

  qumesh blete

  Shes qumesh blete & mjalt natyral bio mund ta kontrolloni ku te doni tel 0676161312

  Peqin 3 April 15:35
  50.00 Lek
 • 8 foto
  OKAZION SHITEN EKSPRES KAFEJE
  Machinery and inventory

  OKAZION SHITEN EKSPRES KAFEJE

  Shiten 8 ekspres kafeje bashk me mullinje ja pothuaj te rinje jan purdorur vetem 2 muaj jan mar te r

  Peqin 10 March 14:53
  9,999.00 €
 • 1 foto
  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%:  whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com
  Local / Workshop / Warehouse

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp -

  Peqin 4 July 00:35
  600,000,000.00 €